@Black_Rabbit_of_Inle @zin707 @midnightwanderer Najlepszy komentarz xD Po prostu jestem załamany jak ludzie potrafią być podli Chłop sobie z----ł całe życie z jakimś zakłamanym gadem Całe życie żył w kłamstwie. Nie zdziwiłbym się jak po takiej akcji zrobia bohatyra albo zacznie chlać na umór, bo w takim wieku z taką żmiją nic mu już nie pozostało, a jeszcze pozbawione empatii szony są w stanie napisać taki komentarz xD Ogromne współczucie
@DrumnBassArena: era tiktoka insta i fejsa pokazala ludziom jak żyją inni i myślą że im też sie należy. Niestety żyjecie mitem. Nikt wam nie da super roboty bez wykształcenia lub kontaktów. Biedota bez koneksji ma zasuwac na magazynach do smierci albo wyjezdzac na budowe do norwegii lub anglii. Im szybciej się ockniecie tym lepiej
@MLeko29: Najgorsze jak kiedyś wujek mnie za sprzątanie pochwalił i że moi kuzynowie to nigdy się nie biorą za sprzątanie i trzeba ich 100 razy upominać. Matka to usłyszała i od razu musiała mnie zjechać przy nim że no ja też taki święty nie jestem i no sprzątam bo akurat goście są
Potem się dziwiła, że mi się nie chce sprzątać jak zawsze jest coś źle xD
@zteekone: nikt w latach 90 nie miał problemu z wódką która została po weselu. Cudem było jeżeli nie wyparowała do chrzcin które były ~12 msc po ślubie. Wiem wiem odpowiadam na mema
@tanczespiewamrecytuje: jeszcze pewnie zawroci, ale lunr ma potencjal na 20, jak chce sie trzymac rakietki to najlepiej lunr i rklb, bo ktoras w koncu w-----e w notabene kosmos na wykresie
@Strigiformesman gość z egzemplarza który jest do kompletnego remontu robi z tego Bóg wie jaki unikat. Max to warte w tym stanie 3000-5000 pln w dodatku w tych autach przebieg zeruje się po 100k
@Agresywna_Szyba: piękne zesrańsko p0lek było jak zaczęła się wojna na Ukrainie i młode Ukrainki zaczęły uciekać do Polski xD nasze witaminki jak pies ogrodnika - same beciaków nie chcą ale ten innym tykać nie dadzą xD
@Agresywna_Szyba: ale tak zupełnie szczerze - polski facet to jeden z najlepszych wyborów na męża ever. Mamy kulturę wierności mimo wszystko, rodzina jest wysoko w hierarchii wartości. W bogatych zachodnich krajach obecnie społeczeństwo stało się wygodnickie a co za tym idzie - nieco leniwe. Jak tak patrzę po koleżankach co powychodziły za Niemców czy Holendrów to zdarza im się narzekać, że cokolwiek trzeba zrobić w domu to one, bo chłop
Najlepszy komentarz xD
Po prostu jestem załamany jak ludzie potrafią być podli
Chłop sobie z----ł całe życie z jakimś zakłamanym gadem
Całe życie żył w kłamstwie. Nie zdziwiłbym się jak po takiej akcji zrobia bohatyra albo zacznie chlać na umór, bo w takim wieku z taką żmiją nic mu już nie pozostało, a jeszcze pozbawione empatii szony są w stanie napisać taki komentarz xD
Ogromne współczucie
źródło: temp_file8759130579114362090
Pobierz