Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
crespo
crespo

crespo

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19258
  • Znaleziska 166
  • Mikroblog 19092
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 21
Marcinnx
Marcinnx
12.06.2026, 12:05:55
  • 4
( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz #reprezentacja #mundia
Marcinnx - ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz #reprezentacja #mundia

źródło: 23929

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 12.06.2026, 13:02:09 via Wykop
  • 6
@rzaden_problem: @Lolenson1888 Ich bilans po mistrzostwie w 2006 to dwa w-------e w fazie grupowej i 3 przegrane kwalifikacje. Jest już całe pokolenie dorosłych Włochów, którzy nigdy nie widzieli dobrego występu ich kadry na Mundialu. Nie ma większych mundialowych przegrywów niż makaroniarze.
  • Odpowiedz
mandanda
mandanda
12.06.2026, 11:46:29
  • 0
W ogóle o co chodzi z tym stwierdzeniem, że wrocław jest ukraiński? Z tego co widzę, to zdecydowana większość Ukrainców mieszka w Warszawie, a we Wrocku mieszka -+ tyle ile w Krakowie, a nikt o Krk tak nie mówi, skąd to się wzięło? XD W sumie nawet reprezentacja Ukrainy, czy ukrainskie kluby grały swoje mecze we Wrocku

#wroclaw #ukraina
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 12.06.2026, 12:03:33 via Wykop
  • 0
@mandanda: To stwierdzenie ma z 10 lat, wtedy w latach 2016-2020 we Wrocławiu było porównywalnie albo nawet więcej Ukraińców niż w Warszawie a przypominam, że Warszawa ma niemal 3 razy większą populacje.
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
11.06.2026, 18:10:31
  • 19
Panie Dariuszu...

#mecz
josedra52 - Panie Dariuszu...

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 11.06.2026, 18:19:33 via Wykop
  • 3
@josedra52: Piękne będzie to zesranie Norwegii na tym Mundialu.
  • Odpowiedz
NanuszJowak91
NanuszJowak91
11.06.2026, 16:33:41
  • 23
Jesli gra dzis Meksyk na mundialu to warto przypomniec jak Lewandowski zmarnowal szanse na zwycięstwo nie strzelając karnego #mecz
NanuszJowak91 - Jesli gra dzis Meksyk na mundialu to warto przypomniec jak Lewandowsk...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 11.06.2026, 18:14:27 via Wykop
  • 5
@NanuszJowak91: Lewandowski tym karnym zwolnił Michniewicza. Gdyby strzelił to ostatni mecz z Argentyną byśmy grali na luzie z pewnym awansem. Pewnie bez spiny i nakręceni po dwóch wygranych by dużo lepiej zagrali niż w tym meczu co grali na utrzymanie 0:2 a Czesiu by był bohaterem narodowym xD Afera premiowa by zeszła na drugi plan.
Chociaż i tak trzeba mu z perspektywy czasu przyznać, że mimo fatalnego stylu był ostatnim
  • Odpowiedz
Paszczakova
Paszczakova
10.06.2026, 15:25:40
  • 136
#mecz Mundial zaczyna się jutro, a w ogóle nie czuć tej całej atmosfery mistrzostw świata, jednak ten w Katarze mimo, że kupiony ze $$$$ miał swój klimat, w Europie zimno, ciemno, deszczowo a tam fajniutko cieplutko, wiadomo że klima robiła robotę na stadionach.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 10.06.2026, 18:48:33 via Wykop
  • 9
@Paszczakova: Dzień przed startem Mundialu w Katarze to samo wszyscy pisali o braku atmosfery i sztucznie naganianych kibicach na trybunach bo prawdziwi nie przyjechali. A fakt rozgrywania Mundialu w listopadzie był wymieniany jako jego największa wada xD
Także spokojnie.
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 10.06.2026, 23:51:56 via Wykop
  • 0
@winsxspl: No dla mnie to też było ok i dużo ludzi finalnie się przekonało. Ale to już jak się turniej zaczął i zaczęli oglądać bo przed wszyscy narzekali jak to tak mundial w zimie a nie latem.
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 11.06.2026, 10:04:37 via Wykop
  • 0
Na Koreę byłem zbyt młody by pamiętać, ale pewnie było jeszcze gorzej, bo to nad ranem i streamingów wtedy nie było


@winsxspl: Tak, to był najgorszy Mundial do oglądania dla kibica z Europy. Ja byłem wtedy w podstawówce i pamiętam, że mecze były między 7.30 a 13:30. Więc de facto oglądało się tylko w weekendy plus mecze Polski. Dodatkowo prawa miał Polsat i Mundial zakodował, w otwartej były tylko mecze
  • Odpowiedz
szychun
szychun
10.06.2026, 16:22:18
  • 649
#polityka #bekazpisu chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z Dobskim
szychun - #polityka #bekazpisu chyba pierwszy raz w życiu zgodzę się z Dobskim

źródło: 1000019283

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 10.06.2026, 18:43:25 via Wykop
  • 1
@szychun: Ciekawe czy by to napisał gdyby Mejza nadal był w pisie. Nie wiem, ale się domyślam.
  • Odpowiedz
warm1k
warm1k
warm1k
09.06.2026, 07:59:00
  • 0
Elo wykopki, Wy zawsze pomocne.

Chce kupić bilet na mecz na Tarczyński Arena Wrocław. Nigdy nie byłem na tym stadionie (ogólnie rzadko bywam na stadionach XD) i zastanawiam się w który sektor celować aby mieć najlepszy widok na mecz? Może być to nawet najbardziej piknikowe miejsce, byleby mieć dobry widok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na chwilę obecną myślę nad sektorem C, gdzies na wysokości sektora 220 bo jak
warm1k - Elo wykopki, Wy zawsze pomocne. 

Chce kupić bilet na mecz na Tarczyński Are...

źródło: 76997

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 09.06.2026, 10:34:48 via Wykop
  • 0
@warm1k: A/C w okolicach środkowej linii da ci najlepszy widok. To czy brać wyżej czy niżej to już kwestia preferencji czy wolisz mieć lepszy pogląd na boisko w stylu telewizyjnym i widzieć dobrze wszystkie formacje, przesuwanie itd. czy wolisz być bliżej akcji, czuć grę i dokładniej widzieć piłkarzy kosztem gorszego poglądu na akcje toczone drugą stronę boiska. Trener ogląda mecz z wysokości murawy i daje radę więc generalnie nie ma
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 09.06.2026, 15:20:39 via Wykop
  • 0
@aikonek: A co to był za mecz? Kibole Śląska nie chodzą na takie mecze jak Milan-United xD To po pierwsze a po drugie na kibolskiej trybunie B nie ma czegoś takiego jak czyjeś miejsce bo tam każdy staje tam gdzie mu się podoba.
Po prostu na jakiś januszy patologicznych trafiłeś co wykorzystali niewiedzę tej rodziny o ile to w ogóle prawdziwa historia bo to, że stali przez cały jakiś nieważny
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 10.06.2026, 00:55:59 via Wykop
  • 0
@aikonek: Też byłem na tym meczu i rzeczywiście tam było sporo kiboli bo to jednak był mecz Śląska, mimo że towarzyski. Na Milan United będą same pikniki.
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
08.06.2026, 11:44:53
  • 13
Nic mnie tak ostatnio nie bawi jak Janusze gastronomii myślące, że są w jakiejkolwiek pozycji, żeby szantażować społeczeństwo odbiciem obowiązku serwowania darmowej wody w kosztach jedzenia #januszebiznesu #antykapitalizm #gastronomia
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 08.06.2026, 19:53:26 via Wykop
  • 2
@Vadzior: Też mi się wydaje, że mało ludzi zrezygnuje z płatnych napojów. Wykop jest mało reprezentatywny imo w tej kwestii bo to jest jedyne miejsce jakie znam gdzie panuje kult picia kranówki. Tzn. ja wiem, że ona ma dobrą jakość ale jest po prostu niesmaczna jeżeli jej chociaż nie nagazujesz albo nie dodasz cytryny. W realnym życiu to 95% ludzi których znam unika picia takiej wody prosto z kranu bez
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
08.06.2026, 09:26:47
  • 310
czemu Polacy tak mają że albo jakiegoś utalentowanego sportowca obsesyjnie wielbią albo obsesyjnie go nienawidzą xD nic pomiędzy
#tenis #bekazpodludzi
splinter96 - czemu Polacy tak mają że albo jakiegoś utalentowanego sportowca obsesyjn...

źródło: 1000029638

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 08.06.2026, 17:33:54 via Wykop
  • 0
@splinter96: Zaraz Maja przegra z dwa turnieje dojdzie stres i jakiś gorszy dzień, powie na konferencji coś nie po myśli plebsu i będą ją chcieli ukrzyżować xD
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
06.06.2026, 20:30:37
  • 257
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.

Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.

Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Krupier - Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.

Ciemno, cisza, muzyczka z L...

źródło: 1000007207

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 06.06.2026, 23:34:59 via Wykop
  • 0
@Krupier: Już myślałem, że znowu gdzieś pojechałeś i gul skoczył ale na szczęście to tylko działka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
06.06.2026, 11:11:17
  • 255
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 06.06.2026, 15:10:21 via Wykop
  • 24
@lubie-sernik: “Wow to mieszkać na Madagaskarze a nie w Polsce” xDDDDDDDDD
Ziomek to jest jeden z najbiedniejszych krajów na świecie z beznadziejnym i problematycznym dla mieszkańców klimatem a nie bajka disneya.
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
05.06.2026, 14:54:44
  • 198
Udało się chłopu przypadkiem załapać na darmowe śniadanie z kawą . Pojedzone więc można iść
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Udało się chłopu przypadkiem załapać na darmowe śniadanie z kawą...

źródło: image_picker_C59E142A-0441-4A49-BBC6-79CBEC5955DA-14248-000001344656B8C7

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 05.06.2026, 16:15:32 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: Też mnie to zdziwiło jak jadłem pierwszy raz, że pankejki w USA nie są słodkie. Ale w sumie w tych śniadaniowniach je można brać na słodko z syropami i owocami albo na wytrawnie z jajkami, bekonem czy stripsami z kurczaka więc to ma sens.
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95
04.06.2026, 13:39:00
  • 9
Mam teorie że to Magiera odwalał całą robote w tej kadrze, pierwsze zgrupowanie bez niego i gramy g*wno. Czy eksperci podzielają moją opinie? #reprezentacja #mecz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 05.06.2026, 09:39:11 via Wykop
  • 0
@Lkg95: Całą to może nie, ale na pewno Magiera był bliżej pozycji takiego nieoficjalnego "współselekcjonera" niż klasycznego asystenta i miał duży na taktykę. Podobny zestaw był kiedyś w kadrze z Janasem i Skorżą.
  • Odpowiedz
nervous_breakdown
nervous_breakdown
03.06.2026, 17:57:08
  • 211
U nas gra trzema obrońcami się nigdy nie sprawdzała, dlatego warto to kontynuować

#mecz #reprezentacja
nervous_breakdown - U nas gra trzema obrońcami się nigdy nie sprawdzała, dlatego wart...

źródło: 1000143422

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 03.06.2026, 22:16:48 via Wykop
  • 3
@don_fiutt: Według naszego Bredzisława Selekcjonerskiego czwórką się nie da zagrać bo:
1. Polscy obrońcy nie grają czwórką w klubach (chociaż to nieprawda bo grają).
2. Nie ma w Polsce lewego obrońcy (ale za to jest Kapustka bez formy ze słabej w tym sezonie Legii).
3. Nie wie czy Kiwior mu zagra na lewej (chociaż grał Artecie i Farioli na tej pozycji jak była potrzeba).
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
02.06.2026, 15:44:43
  • 410
Niech ktoś ten beton w końcu w--------i z tej kadry xD "wyrwaliśmy ich z wakacji" haha 58 letni Ronaldo własnie szykuje się na Mundial, a młodzi piłkarze w naszej kadrze w maju już na wakacjach i nie chce im się grać

#mecz #reprezentacja
LamajHarma - Niech ktoś ten beton w końcu w--------i z tej kadry xD "wyrwaliśmy ich z...

źródło: 312213

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 03.06.2026, 09:55:18 via Wykop
  • 2
@vorky: @thurisaz1982 @RKN_ @thurisaz1982 Z tą Danią w 1992 roku to jest niestety mit i ładna historyjka nakręcona przez dziennikarzy i samych piłkarzy. Oni grali tydzień przed startem turnieju zaplanowany wcześniej mecz towarzyski z WNP (czyli byłym ZSRR) więc byli na zgrupowaniu kadry a nie na wakacjach. Po prostu zamiast się rozjechać na urlopy pojechali na turniej i to też nie tak, że zupełnie niespodziewanie bo zakulisowo
  • Odpowiedz
Yakooo
Yakooo
02.06.2026, 06:49:46
  • 3
Zastanawiam się nad zakupem, któregoś z tych trzech samochodów:
- Alfa Romeo Giulia
- BMW G20 330i
- Alfa Romeo Stelvio

Czy ktoś z Was miał okazję jeździć tymi samochodami? Który byście polecili, dla osoby która robi mało KM, obecnie +- 10 000 rocznie to max - ale chcę zachować frajdę z jazdy, gdy już jeździ. Planuje zakupić egzemplarz 2-3 letni maksymalnie, żeby troszkę zamortyzować największy spadek ceny w pierwszych latach.
Yakooo - Zastanawiam się nad zakupem, któregoś z tych trzech samochodów:
- Alfa Romeo...

źródło: CoWybrac

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 02.06.2026, 12:45:28 via Wykop
  • 2
@Yakooo: Ja osobiście wybierając między 330i a Giulią ostatecznie zdecydowałem się na BMW. Gdybym wybierał na auto numer dwa a nie na daily to pewnie wybrałbym sercem ale według mnie w przypadku auta do użytku na co dzień Alfa ma za dużo niedociągnięć żeby to zrekompensować samą responsywnością prowadzenia, którą finalnie pobawiłbym się tylko okazyjnie na bardziej krętych drogach przy małym ruchu.

W czym lepsze według mnie jest BMW:
1. Infotainment BMW
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
01.06.2026, 17:29:29
  • 373
#mecz #twitter
#pzpn #polska
Szkoda że ten słynny tweet nie powstał teraz, jeden z najlepszych tweetów w historii polskiej piłki nożnej
MecenasMarcinNajman - #mecz #twitter
#pzpn #polska
Szkoda że ten słynny tweet nie pow...

źródło: IMG_5436

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 01.06.2026, 19:13:29 via Wykop
  • 33
@NanuszJowak91: Pamiętam jak kiedyś Borek przez kilka dni zaczepiał Bońka i oznaczał go w każdym wpisie a chad Zibi ani razu nie wszedł z nim w interakcje xD
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
01.06.2026, 10:40:51
  • 311
#mikrokoksy #silownia #logikarozowychpaskow #trening #dieta

Kobiety mają wizję ze chłop co nie pije piwa i nie je czipsów z automatu ma taką formę xd
KjatanSveisson - #mikrokoksy #silownia #logikarozowychpaskow #trening #dieta

Kobiety...

źródło: 1000007719

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 01.06.2026, 14:36:01 via Wykop
  • 5
@KjatanSveisson: Jest też męska wersja takich przekonań: "Chciałbym trochę przypakować ale nie na siłowni bo nie chce wyglądać jak Pudzian. Jakie ćwiczenia polecacie?"
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking