Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
crespo
crespo

crespo

Dołączył 8 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19145
  • Znaleziska 164
  • Mikroblog 18981
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 21
n-ke
n-ke
n-ke
23.05.2026, 17:49:14
  • 362
Rankingorze, Legia miała 34 kolejki, żeby udowodnić, że zasługują na puchary. Nie odbierajmy kibicom i piłkarzom GKS prawa do fajnych wspomnień z europy. Zasłuzyli.

#mecz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 23.05.2026, 21:43:55 via Wykop
  • 6
@n-ke: Ranking nafarmiony w Lidze Konferencji gdzie i tak szczytem jest ćwierćfinał xD Rankingorze to jest najgorszy sort kibica, tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie dla polskiej piłki czy za 3 lata jakiś Rakow dostanie dzięki rankingowi w------l w 1/16 LE zamiast w 1/8 LK xD
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
23.05.2026, 20:05:19
  • 7
Piwa z biedronki to ewidentnie jakaś podróba, mam wyczulony smak i czuję to że ta perła chmielowa j---e i jest niesmaczna 2.50
za sztukę butelkach. Jak kupuję w lokalnym sklepie w ogóle inny smak, nawet etykieta ta z biedry jakby taka ,,wyraźna,, pokażę wam różnicę jak zejdę po butlę ze spożywczego sklepu #przegryw #p--o #alkoholizm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 23.05.2026, 20:46:30 via Wykop
  • 1
@bezrobotnymysliwy78: Temat był wałkowany 1000 razy, nikomu nie opłaca się podrabiać taniego piwa zwłaszcza tak generycznego jak zwykły masowy lager. Natomiast na smak piwa ma wpływ świeżość i sposób przechowywania także to samo p--o z różnych sklepów może mieć zauważalną różnice w smaku. Jak postoi taka perełka w zielonej butelce na palecie na słońcu to będzie j---ć fest. Ale to nie dlatego, że ktoś wyprodukował i rozlał coś innego dla
  • Odpowiedz
jaskowe_dolary
jaskowe_dolary
22.05.2026, 11:03:22
  • 0
Witam szanowne grono ekspertów. Popełniłem taką ankietę i jestem ciekaw waszego zdania, czy jak uda się odwołać Miszalskiego w #krakow to mieszkańcy pod okupacją Bonżura #warszawa lub pracownika wodociągów #wroclaw też zmobilizują się do referendum ? #polska #polityka

Czy inne miasta pójdą w ślady Krakowa i będą próbowały odwołać swoich włodarzy ?

  • TAK 32.5% (26)
  • NIE 67.5% (54)

Oddanych głosów: 80

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 22.05.2026, 11:19:45 via Wykop
  • 11
@murison: We Wrocławiu referendum nie ma sensu bo nawet jakby się udało Jacę odwołać to potem ameby i tak by wybrały w wyborach jakiegoś słupa z jego ekipy bo "nie ma na kogo głosować".
Już sam fakt, że on dostał reelekcję po wszystkich aferach i po tym jak dosłownie wyzywał, groził i obrażał obywateli z oficjalnych profili świadczy o tym, że wybory we Wrocławiu wygra każdy słup z poparciem PO.
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
20.05.2026, 12:30:51
  • 349
Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą potrąconą przez tego kierowcę. Czy byłem tam specjalnie? trochę tak trochę nie, wracałem z pracy i widziałem że się rozkręca jeżdżenie po chodniku i chciałem zrobić parę zdjęć na grupę Święte krowy warszawskie, po jakimś czasie pojawił się pan Konfitura. Stałem blisko latarni i chyba chciałem uruchomić aparat i jeszcze parę zdjęć lub filmików zrobić i naprawdę nie widziałem tego samochodu bo gapiłem
wezsepigulke - > Witam wszystkich zainteresowanych tym filmem. To ja jestem osobą pot...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 21.05.2026, 10:07:51 via Wykop
  • 2
Z mojego punktu widzenia interwencja była wręcz modelowa i jeżeli ktoś z Komenda Stołeczna Policji to czyta to mam nadzieję że uda się ich jakoś nagrodzić jakieś dni wolne czy inna premia


@wezsepigulke: Tutaj gość nieźle popłynął. Premia i wolne dla policjantów, bo wykonali po prostu swoje obowiązki w pracy xDDD Rozumiem, że niedługo jak bagieta cie nie spałuje za nic to go trzeba będzie po nogach całować xD
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
20.05.2026, 19:56:38
  • 11
Zainspirowałem się jedzeniem kolegi prostego ochroniarza @anonanonimowy321 i dzisiaj pierwszy raz jestem w posiadaniu sardynek. To też chyba swoją drogą dobre źródło omega 3

#przegryw #dieta #jedzenie #zakupy #przemyslenia
#zdrowie #jedzzwykopem #polskiedomy
tomwick55 - Zainspirowałem się jedzeniem kolegi prostego ochroniarza @anonanonimowy32...

źródło: 1000031495

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 21.05.2026, 09:29:07 via Wykop
  • 3
@tomwick55: To niestety nie są sardynki. Zobacz na skład - to są po prostu małe śledzie. Tzn to nadal jest smaczne i sam czasem jem ale w UE panuje scam sardynkowy i do puszek z nazwą sardynki można pchać śledzie i szproty. Prawdziwe sardynki w puszce (Sardina pilchardu) u mnie są tylko w Auchanie i są droższe od śledzi i szprotów.
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
20.05.2026, 09:10:38
  • 1060
Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodnie startują mistrzostwa świata w piłce nożnej?

Przecież mniej więcej do 24 roku życia to praktycznie całe moje życie w trakcie mistrzostw było podyktowane pod godziny meczy, a cały okres mistrzostw to był najlepszy czas w roku, jedno wielkie święto. Cały czas się tym żyło.

Już z miesiąc przed startem studiowało się statystyki, składy, kto pojedzie, analizy kto będzie gwiazdą,
codziennaKasia - Też tak macie, że w ogóle zapominacie o tym, że za niecałe 3 tygodni...

źródło: image

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 20.05.2026, 11:14:18 via Wykop
  • 1
@codziennaKasia: Ja mam podobnie, nie jara mnie to i nie czekam chociaż pewnie i tak finalnie sporo meczów z tych rozgrywanych o normalnych dla nas porach obejrzę. Generalnie widzę tutaj nałożenie kilku kwestii:

Po pierwsze wiek - ciężko się już tak wkręcić jak za dzieciaka czy nawet przed 30.
Po drugie brak awansu Polski - siłą rzeczy z tego powodu u nas się mniej o Mundialu mówi, mniej analizuje i
  • Odpowiedz
crespo
crespo
crespo 20.05.2026, 14:08:34 via Wykop
  • 2
Wiesz koniec końców to można byłoby zrobić turniej na 16 drużyn, czyli praktycznia sama czołówka europejska + jakiś Urugwaj, Brazylia Argentyna i zamknąć to w 2 tygodnie. Tylko koniec końców to właśnie te Wybrzeża Kości Słoniowej, czy inne Trynidady i Tobago wspomina się najlepiej. Jak to walczyli do końca chociaż są 3 półki niżej od typowych turniejowych, klasowych rywali.


@codziennaKasia: Według mnie 32 drużynowy Mundial był idealny. Europa plus Brazylia
  • Odpowiedz
Zi3L0nk4
Zi3L0nk4
19.05.2026, 13:16:11
  • 9
#mecz #reprezentacja #wroclaw Ciekawe, czemu tym leśnym dziadom ten Wrocław nagle zaczął się podobać( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zi3L0nk4 - #mecz #reprezentacja #wroclaw Ciekawe, czemu tym leśnym dziadom ten Wrocła...

źródło: 1000000473

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 20.05.2026, 09:01:57 via Wykop
  • 1
@Zi3L0nk4: Tarczyński jest sponsorem zarówno reprezentacji/pzpn jak i stadionu we Wrocławiu i jak widać ma swoje wymagania. Tak więc jak mówili przedmówcy chodzi o kasę.
  • Odpowiedz
Warcomx
Warcomx
Warcomx
18.05.2026, 09:39:32
  • 164
A Wojciech Kowalczyk to legendarny menel, alkoholik, zwykły debil.

#mecz
Warcomx - A Wojciech Kowalczyk to legendarny menel, alkoholik, zwykły debil. 


#mecz

źródło: image_picker_2E8CA4C5-5E2C-4399-96A9-8F25BB94CF2D-42347-00000EF3A24967DA

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 18.05.2026, 14:48:08 via Wykop
  • 0
Lewy bedzie ciepło wspomniany przez to kim był kiedy przyszedł, z jakiego dołka pomógł wyciągnąć klub i jak się z nim rozstał.


@stepBYstep: Za 20 lat nikt nie będzie takiego kontekstu pamiętał. Zostaną tylko statystyki w internecie i wspomnienie o wybitnym napastniku ale w skali historii Barcelony nadal jednym z wielu.
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
18.05.2026, 07:46:21
  • 1
#boks #slub xD
mamracjewieszotym - #boks #slub xD

źródło: 1000038571

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 18.05.2026, 09:13:21 via Wykop
  • 8
@mamracjewieszotym: Jeden to chyba syn Mariusza Wacha.
  • Odpowiedz
DolorEstSalus
DolorEstSalus
DolorEstSalus
17.05.2026, 10:57:31
  • 66
Ja naprawdę chciałbym porzucić Microslop i Windowsa i przenieść się na jakiegoś Linuxa, np. Fedorę, Kubuntu czy ZorinOS, ale im więcej o tym czytam i oglądam to dochodzę do wniosku, że w tym momencie Linux jako domyślny system nadaje się tylko dla ludzi, którzy nie robią na komputerze nic poza oglądaniem YT i podstawową pracą biurową oraz programistów. Nie chodzi o interfejs i wygląd systemu, KDE Plasma wygląda zajebiście i intuicyjnie, desktop
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 17.05.2026, 16:16:38 via Wykop
  • 0
@DolorEstSalus: Dlatego każdy normalny człowiek w końcu kończy na macu.
  • Odpowiedz
koneser_mandaryniarz
koneser_mandaryniarz
16.05.2026, 19:25:12
  • 217
#eurowizja w zeszłym roku to był niemiecki sztos :v
koneser_mandaryniarz - #eurowizja w zeszłym roku to był niemiecki sztos :v

źródło: 1000030742

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 16.05.2026, 23:20:59 via Wykop
  • 3
@koneser_mandaryniarz: Piosenka super ale Julka nie umie śpiewać
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
13.05.2026, 11:55:30
  • 229
No i chwila po zakupie, a ja już zarabiam pieniądze. Naprawdę nie rozumiem ludzi co boją się giełdy, nie ma nic prostszego

#gielda
breakdown1 - No i chwila po zakupie, a ja już zarabiam pieniądze. Naprawdę nie rozumi...

źródło: image_picker_FB5305C6-EAA5-4DC6-994D-C045ADC33DB7-58424-00001673F29D9FC2

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 13.05.2026, 13:44:40 via Wykop
  • 2
A ludzie siedzą na lokatach 3%, trzymajcie mnie


@breakdown1: Niektórzy mają lokatę 10% wynegocjowaną z dyrektorem oddziału.
  • Odpowiedz

724

LOT pozywa Boeing

LOT pozywa Boeing

Linie lotnicze domagają się odszkodowania od amerykańskiej firmy. Wskutek "kłamstw i oszustw" odnośnie 737 MAX, Lot miał być stratny na około 250 mln. dolarów.

Rostovskyy
z
bankier.pl
dodany: 13.05.2026, 08:01:35
  • 75
  • #
    samoloty
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    boeing
  • #
    transport
  • #
    lotnictwo
crespo
crespo
crespo 13.05.2026, 12:35:44 via Wykop
  • 2
Oprócz tego, w związku z budową CPK, LOT będzie potrzebował dodatkowo pewnie z kilkadziesiąt samolotów dalekodystansowych w perspektywie dekady i zdziwiłbym się gdyby wszystko kupili u Boeinga.


@gl0wa: A ja bym się zdziwił gdyby nie kupili skoro cała flota długo i średniodystansowa to 787 i 737. Airbusy A220 zamówili żeby wymienić wyeksploatowane Embraery na regionalnych trasach. Boeing nie ma w ofercie takich małych maszyn więc to żaden wyznacznik.
Rad-X
Rad-X
13.05.2026, 09:22:42
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 13.05.2026, 12:21:43 via Wykop
  • 2
@Vimes: Może jeszcze byś chciał żeby znali i stosowali przepisy ruchu drogowego?
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
12.05.2026, 05:24:04
  • 97
Niezła impreza, adamek już po trzecią flaszke leciał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe kto tam w gości przyjechał ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki
gbsh - Niezła impreza, adamek już po trzecią flaszke leciał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe kto t...

źródło: 2026-05-12_07-22-03

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 12.05.2026, 11:49:03 via Wykop
  • 0
Ale co mnie obchodzi zdanie Lewandowskiego w sprawach nie wiem, klimatu czy polityki migracyjnej? Nie powinien się w ogóle publicznie wypowiadać na takie tematy. A się wypowiada i ludzie potem takich słuchają (bo mają duże zasięgi)


@Antorus: Akurat większość sportowców raczej się nie wypowiada na takie tematy a Lewandowski to już w ogóle jest nudny jak flaki z olejem i chyba by piekło zamarzło jakby wyszedł i zaczął coś ludzi
  • Odpowiedz
olp1
olp1
olp1
10.05.2026, 18:44:47
  • 4
Wrzucili do mojej Biedry. Fajny, orzeźwiający soczek.
Ale od razu Kraft roku to ja chyba nie.

#p--o
olp1 - Wrzucili do mojej Biedry. Fajny, orzeźwiający soczek.
Ale od razu Kraft roku t...

źródło: bpoIwCiLESGmZK8uOnB5uIpeM94

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 10.05.2026, 20:26:56 via Wykop
  • 1
@olp1: Ten kraft roku to kategoria z d--y bo jak to niby można wybrać z tak różnych piw. Rok temu podobnie wygrało p--o przyjemne do picia ale tak patrząc realnie to zwykły przeciętniak czyli lager z trzech kumpli. Podejrzewam, że ten wybór bezalko z sokiem na kraft roku to zwykły trolling żeby wybuchła burza wśród beergików że to nie jest p--o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
10.05.2026, 15:31:24
  • 322
Czyli Węgrzy wystawią romanowskiego w złotych kajdankach jako prezent od nowego premiera XD

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow
donatien-de-sade - Czyli Węgrzy wystawią romanowskiego w złotych kajdankach jako prez...

źródło: IMG_7528

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 10.05.2026, 20:11:44 via Wykop
  • 2
@Ministro: Bez wizy to mozesz sobie pojechać do USA turystycznie na maks 3 miesiące a i tak musisz mieć wcześniej klepniętą este. Jak chcesz tam siedzieć dłużej i świadczyć jakąś pracę (jak Ziobro dla Republiki) to musisz mieć wizę.
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
02.05.2026, 15:01:52
  • 1
Raczej nie polecam tego skurczysyna, zalatuje starym capem
#pijzwykopem #p--o
ucho_igielne - Raczej nie polecam tego skurczysyna, zalatuje starym capem
#pijzwykope...

źródło: dwd

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo 02.05.2026, 16:08:54 via Wykop
  • 0
@ucho_igielne: Ja lubię wszelkie wędzone piwa ale to oryginalne grodziskie mnie nie porwało w ogóle. Wolę te ich nowofalowe piwa.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19
  • Strona 2 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.08.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking