Piwa z biedronki to ewidentnie jakaś podróba, mam wyczulony smak i czuję to że ta perła chmielowa j---e i jest niesmaczna 2.50
za sztukę butelkach. Jak kupuję w lokalnym sklepie w ogóle inny smak, nawet etykieta ta z biedry jakby taka ,,wyraźna,, pokażę wam różnicę jak zejdę po butlę ze spożywczego sklepu #przegryw #p--o #alkoholizm
za sztukę butelkach. Jak kupuję w lokalnym sklepie w ogóle inny smak, nawet etykieta ta z biedry jakby taka ,,wyraźna,, pokażę wam różnicę jak zejdę po butlę ze spożywczego sklepu #przegryw #p--o #alkoholizm













#mecz