Wpis z mikrobloga

Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wku*wia wszystkich, "rozliczy" jakąś głupią dziewczynę, że jest puszczalska i zakłamana. Sam kręci afery. Skacze po ludziach macha łapami przed twarzą, butelką rzuci. A jak jakiś żarcik nie wejdzie albo wejdzie to mówi "co ty morda taki spięty, świruje, sprawdzam cię tylko hehehehe" .
Wszyscy mają go dość i lepiej by było gdyby go nie było...
#stanowski #stonoga #aferazdupy
cinqq - Stanowski to jak taki patus co musi się znaleźć na każdej imprezie, biega, wk...

źródło: pobrane

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cinqq: jak mi jakiś temat nie odpowiada, typu Fame MMA/Olimipiada/SmierdzacyRazem - to blokuje tagi/osoby wrzucające ten content. Nie subskrybuje tych tematów i od czasu do czasu kogoś muszę dorzucić na czarną i żyje się normalnie. NIe wiem w czym problem
  • Odpowiedz
@cinqq: poważne dziennikarstwo śledcze polega na tym że znajduje się skorumpowanych polityków, jakieś szemrane interesy, może jakieś powiązania mafijne, albo jak działa dywersja służb rosyjskich. Ten pajac wyjaśnił jakaś aktoreczka 3. kategorii i ochlejusa Stonogę; nowy poziom dziennikarstwa xD
  • Odpowiedz
  • 0
@anakhin mnie nie #!$%@? Stanowski, a jego wyznawcy którzy uważają go za merytorycznego i obiektywnego 'dziennikarza'. To jest patoinfluencer a nie dziennikarz
  • Odpowiedz
@cinqq: Typa nie trawię mocno bo jest jak chorągiewka i potrafi się doskonale maskować.
Natomiast trzeba mu przyznać, że doskonale pokazuje jak #!$%@?łe są dzisiejsze "media" i byle miernota z dostępem do internetu już chce nazywać się dziennikarzem
  • Odpowiedz
jezeli z filmu o Janoszek wyciagnales tylko rozliczenie Janoszek to moze po prostu nie wszystko rozumiesz.

Idac twoim tokiem rozumowania wczoraj Stanowski pokazal, ze tylko stonoga jest idiota, prawda? xD


@93michu93: Oooooo tak: Stanowski ROLICZA CAŁE ŚRODOWISKA uderzając w skrajne przypadki i łatwe cele a narrację rozciąga oczywiście na wszystkich, w których akurat chce uderzyć. Stonoga i Lis coś łyknęli? O, patrzcie jaki jest stan dziennikarstwa w Polsce.

Mariusze lubią
  • Odpowiedz
Stanowski nie musiał robić filmu o tym, że polskie media promują celebrytów bajkopisarzy


@zgubiles_sie_jelonku: nadal nie rozumiesz. Stanowski nie zrobił filmu o promowaniu celebrytów bajkopisarzy. Stanowski zrobił film o mediach, które w ogóle nie sprawdzają informacji które puszczają w świat. Frytka istniała naprawdę i to z czego zaistniała też zdarzyło się naprawdę. Janoszek wykreowała sobie postać, która nie istnieje i manipulowała rzeczywistością.
  • Odpowiedz
Idac twoim tokiem rozumowania wczoraj Stanowski pokazal, ze tylko stonoga jest idiota, prawda?


@93michu93: nie, stanowski pokazał, że nikt nie spodziewał się, że można dla zasięgów nagrywać fejka z samym sobą w roli głównej. Po prostu dorosłym ludziom nie przyszło to do głowy xD
  • Odpowiedz
nie, stanowski pokazał, że nikt nie spodziewał się, że można dla zasięgów nagrywać fejka z samym sobą w roli głównej. Po prostu dorosłym ludziom nie przyszło to do głowy xD


@Ogau: wiem, wiem. Duzo rzeczy nie przychodzi im do glowy. Nie przyszlo im do glowy, ze ktos ich moze oklamywac, nie przychodzi im do glowy, ze moga sie mylic, nie przychodzi im do glowy, ze ktos moze myslec inaczej i
  • Odpowiedz
@93michu93: możesz dorabiać do tego różne ideologie. Twoja sprawa. Ja ci przedstawiłem fakt. Po prostu nikt się nie spodziewał, że dorosły chłop wpadnie na tak głupią akcję. Może i ludzie powinni przewidzieć taką sytuację, bo stanowski już dawno skręcił w patostreamy, ale jednak większość traktowała go do tej pory jako względnie normalnego ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Ja ci przedstawiłem fakt


@Ogau: tym faktem jest to, ze dziennikarze sledczy nie potrafia przeanalizowac 5 minutowego nagrania, w ktorym nie zgadzaja sie dwie rzeczy? Z tego jedna tak gruba, ze jakis anonim na tweeterze to odkryl tego samego wieczora? No rzeczywiscie, faktem jest, ze nagroda grand press jest gowno warta, a poziom dziennikarstwa to dno.

bo stanowski już dawno skręcił w
  • Odpowiedz
@cinqq nie mam pojęcia czy wy macie jakiś inny wykop, w ogóle inny internet. Pierwszy raz widziałem tak zawalone mirko o stanowskim, a ty piszesz jakby wyskakiwał z lodówki. Obejrzę coś tam od niego raz na jakiś czas, a co tydzień oglądam "zero presji". Może nie mam obsesji na jego punkcie i internet nie wywala mi każdego możliwego artykułu na jego temat. Może to ty nim się tak bardzo interesujesz, że
  • Odpowiedz