Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko244
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

962

Nowy odcinek od Konfitury. Bezczelność tych ludzi nie zna granic.

Panicz ze Skody sobie zaparkował na chodniku. Dzieci wracające ze szkoły, matki z dziećmi w wózkach muszą chodzić ulicą. Niebywałe co ludzie robią żeby nie przejść się pare metrów na piechotę.

syx2
syx2
z
youtube.com
dodany: 22.12.2024, 11:01:41
  • #
    prawojazdy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    kierowcy
  • #
    samochodoza
  • #
    przepisydrogowe
  • 261
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

biały mercedes
H100
z youtube.com
  • 33
Księga gości
MrCreosote
z tablica-rejestracyjna.pl
  • 20

Komentarze (261)

najlepsze

Ociec2
Ociec2
Ociec2
22.12.2024, 12:37:12 via Wykop
  • 308
W wielu miastach na całym świecie funkcjonują aplikacje, przy pomocy których robisz zdjęcie lub kilka zdjęć takiemu źle zaparkowanemu samochodowi i błyskawicznie właściciel obciążony jest mandatem. Jak nie zapłaci to mu odpowiedni urząd ściąga z konta. Nikogo nie obchodzi czy to kierowała żona, teść, syn, pracownik... to już problem właściciela żeby się potem rozliczyć. W przypadku firmy leasingowej też nie stanowi to żadnego problemu bo albo jest obciążona firma leasingowa, która potem
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ociec2
Ociec2
Ociec2
22.12.2024, 13:39:44 via Android
  • 69
@7502-6038 Zdjęcia można zrobić tylko aplikacją, a nie wrzucić z galerii
  • Odpowiedz
plyty_chodnikowe
plyty_chodnikowe
22.12.2024, 14:12:16 via Wykop
  • 104
@Ociec2: Chyba Pan zapomniał że mieszka w post-sowieckim k--------u który nienawidzi swoich obywateli
  • Odpowiedz
AlbertWesker
AlbertWesker
22.12.2024, 12:22:08 via Wykop
  • 166
Trzy spaślaki siedzą i żrą lody. Jeszcze jakby je przyłapał przed wejściem na siłownię, to bym wybaczył.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
22.12.2024, 12:57:08 via Wykop
  • 128
@AlbertWesker: a ja bym nie wybaczył a jeszcze specjalnie kazał parkować kilometr dalej żeby ruszyć dupsko a nie gratem pod same wejście wszędzie
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
22.12.2024, 14:27:29 via Wykop
  • 29
@AlbertWesker: Warszawioki to inna mentalność XD
  • Odpowiedz
mlek
mlek
22.12.2024, 12:28:50 via Wykop
  • 118
wow w końcu właściwa reakcja na zwrócenie uwagi, gość z białego merca może i zaparkował jak zaparkował ale szacunek za autorefleksje mu się należy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

reddin
reddin
22.12.2024, 13:44:07 via Wykop
  • 111
@mlek: Kłamie jak z nut.
  • Odpowiedz
nilphilus
nilphilus
nilphilus
22.12.2024, 14:51:46 via Wykop
  • 135
@reddin: ma chociaż na tyle godności, że nie neguje, że ch zaparkował - a 3 spaslaki z lodów to cały honor i godność przerobił na tłuszcz
  • Odpowiedz
SpinOff
SpinOff
22.12.2024, 12:16:35 via Android
  • 81
No ale oni lody jedzą xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chilon
chilon
chilon
22.12.2024, 14:09:54 via Wykop
  • 41
@SpinOff: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chilon - @SpinOff: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
mulligan
mulligan
mulligan
22.12.2024, 15:17:29 via Wykop
  • 30
@SpinOff: ta argumentacja mnie tak rozbraja że autentycznie nie wiem co takiemu debilowi powiedzieć żeby był cień szansy że zrozumie.

Tak samo mi odpowiedział typ z domku obok na wakacjach, który n---------ł muzykę tak że nie słyszałem co mówi do mnie żona z dwóch metrów: PSZECIESZ JESTEŚMY NA WAKACJACH.
  • Odpowiedz
tekbbar
tekbbar
22.12.2024, 14:19:14 via Wykop
  • 66
A zwycięzcami odcinka zostały trzy balerony :-)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rambo122
rambo122
rambo122
22.12.2024, 14:32:38 via Android
  • 65
To wystarczy się przepchać z tym wózkiem parę razy. Jak auto będzie przerysowane parę razy od początku do końca to się w końcu nauczą parkować, z niektórymi trza łopatologicznie , bo rozmowy nie mają sensu.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r.....2
r.....2
konto usunięte 22.12.2024, 15:21:35 via Android
  • 62
@rambo122 i zapłacisz za uszkodzenia a gość dostanie pouczenie za parkowanie
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
22.12.2024, 16:27:46 via Wykop
  • 23
Niszczenie mienia jest ścigane publicznie.


@r102: publicznego.
  • Odpowiedz
Horkheimer
Horkheimer
22.12.2024, 16:13:33 via Wykop
  • 45
Cieszę się, że dzięki takim ludziom wzrasta świadomość społeczna co do problemu samochodozy. Pamiętam, że jeszcze ze 4-5 lat temu podobne filmy dostawały na YT stosunkowo dużo minusów (vide: kanał Samochodoza), komentarze były typu "CO CI TO PRZESZKADZA, SPOŁECZNIAKUUU, NIE OŚMIESZAJ SIE, A CO, TY UBEK JESTEŚ???" itp. Teraz się to zmienia i znakomita większość komentarzy popiera tego typu akcje.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sncf
sncf
22.12.2024, 16:58:09 via Wykop
  • -2
@Horkheimer: https://patronite.pl/konfitura
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
22.12.2024, 19:04:49 via Wykop
  • 9
Cieszę się, że dzięki takim ludziom wzrasta świadomość społeczna co do problemu samochodozy.


@Horkheimer: No, ale jak to XD Przecież według niektórych wszystko jest w porządku i to źli ludzie się ich czepiają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawda jest taka, że duża część osób chyba nie dorosła do jazdy samochodem.
  • Odpowiedz
dawidv8
dawidv8
dawidv8
22.12.2024, 15:13:19 via Wykop
  • 44
Ludzie jak by mogli to by autami wjeżdżali do środka sklepów. Wczoraj na Szombierkach około 16 młody chłopak stanął zaraz przy słupkach do wejścia przy Kauflandzie i załączył awaryjne gdzie obok, dosłownie 3 metry obok jest parking. Często wracając po 2 w nocy z pracy widzę, jak ktoś podjeżdża samochodem centralnie pod nocną kasę na stacji stając 0,5 metra od okienka. Dostawcy to dopiero jest ewenement, tych ludzi to bym raził prądem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bertoos
Bertoos
Bertoos
22.12.2024, 15:57:30 via Wykop
  • 13
@DeringeR: ahahhahha. Jaka narracja. Dlaczego 120 a nie 1200? Litości.... Ale w sumie masz rację!! Jeżeli jakieś firmy kurierskie nie potrafią prowadzić działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami, to lepiej będzie jeżeli zawiną się z rynku. Przesyłka faktycznie będzie droższa, ale za to oszczędności zjedzą koszty. Mniej ludzi zginie potrąconych w wyniku łamania przepisów przez niektóre firmy kurierskie. Czasu straconego w korkach wywołanych zwężeniami na drodze, bo pan kurier parkuje na
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
22.12.2024, 18:59:14 via Wykop
  • 5
Ludzie jak by mogli to by autami wjeżdżali do środka sklepów. Wczoraj na Szombierkach około 16 młody chłopak stanął zaraz przy słupkach do wejścia przy Kauflandzie i załączył awaryjne gdzie obok, dosłownie 3 metry obok jest parking. Często wracając po 2 w nocy z pracy widzę, jak ktoś podjeżdża samochodem centralnie pod nocną kasę na stacji stając 0,5 metra od okienka. Dostawcy to dopiero jest ewenement, tych ludzi to bym raził prądem
Cztero0404 - >Ludzie jak by mogli to by autami wjeżdżali do środka sklepów. Wczoraj n...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-12-19_194943_wykop.pl

Pobierz
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
22.12.2024, 14:50:49 via Wykop
  • 34
Reakcja człowieka z Mercedesa niespotykana, ale dobrze, że jacykolwiek ludzie mają refleksję nad swoim zachowaniem, nie brzęczą patologicznie i przyznają, że zrobili głupio (eufemizm).

A już "truskawką na torcie" jest, gdy przeprasza on wszystkich za zachowanie, a niespostrzegawczy delikwent, który nazywa Konfiturę "szeryfem, co chodzi z kamerką", nie wiedząc, że właśnie przed nim stoi, szybko się od razu wtedy oddala :-)
LoginZajetyPrzezKomornika - Reakcja człowieka z Mercedesa niespotykana, ale dobrze, ż...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MinisterPrawdy
MinisterPrawdy
23.12.2024, 08:08:50 via Wykop
  • 8
@LoginZajetyPrzezKomornika: gość z mercedesa by musiał być ślepy jak Steve Wonder żeby nie widzieć pasów przy parkowaniu. Może imponować jedynie totalnym cynizmem i doskonałym wyczuciem sytuacji, bo rozegrał to jak mistrz. Zachowuje się jak totalny gnoj a i tak wzbudził sympatię. Pewnie jakaś papuga z doświadczeniem w takich sprawach. Gość jakby został politykiem to byłby mega niebezpieczny bo tępa masę sobie owija wokół palca jak jakiś Michał Anioł manipulacji
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
23.12.2024, 11:50:56 via Wykop
  • 0
@MinisterPrawdy: :-))) Nie zachowuje się jak „totalny gnój”, masz upośledzone postrzeganie rzeczywistości. Pięknie odleciałeś, myśląc że rozszyfrowałeś „mega niebezpiecznego” wroga ludzkości, chłodny, nietępy freethinkerze ;-)
  • Odpowiedz
genburson
genburson
22.12.2024, 15:48:03 via Wykop
  • 20
Polska kultura użytkowania samochodu. Nie zwalajcie na to, że mandaty za niskie. Po prostu taka jest polska kultura - zastawić przejście / wejście / ulicę / rozjechać trawnik bo szoferowi się należy. Najczęściej nie jego miasto bo przyjechał z wioski albo przedmieść więc syfu nie robi u siebie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cztero0404
Cztero0404
22.12.2024, 19:03:54 via Wykop
  • 8
@genburson: Ludzie traktują parkowanie jakby byli gdzieś u siebie na wsi na podwórku, część z nich się zachowuje jakby w ogóle była nie dostosowana do życia w społeczeństwie gdzie nasra tam zostawi i tyle XD
  • Odpowiedz
piekuo
piekuo
23.12.2024, 04:14:01 via Wykop
  • 4
Nie zwalajcie na to, że mandaty za niskie


@genburson: mandat za takie parkowanie mógłby wynosić nawet i z 5000 zł, co z tego skoro nikt tego mandatu nie nałoży.
Tacy ludzie jak na filmie nie parkują tak bo mandaty są niskie tylko dlatego że wiedzą że tego mandatu nie dostaną, jakby 100% wykroczeń na drodze było karanych to można by mandaty zmniejszyć nawet i do 50 zł i ludzie by
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
84% Europejczyków nie chce zmieniać czasu 2 razy w roku
2957
Wściekła funkcjonariuszka
Wściekła funkcjonariuszka
2969
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2810
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
2806
Zwykły młody człowiek z rigczem
Zwykły młody człowiek z rigczem
2078
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochody
  • #polskiedrogi
  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #prawo
  • #pytanie
  • #policja
  • #wypadek
  • #kiciochpyta
  • #polska
  • #motocykle
  • #ruchdrogowy
  • #heheszki
  • #polscykierowcy
  • #przepisydrogowe

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking