Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko131
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
chuy

chuy

Dołączył 2 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2413
  • Znaleziska 164
  • Mikroblog 2249
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 13
chuy
chuy 14.11.2024, 15:24:28
  • 1
#pracait
chuy - #pracait

źródło: 1000035771

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adam88448
Adam88448
Adam88448
14.11.2024, 15:26:50 via Wykop
  • 1
@chuy: Wiekszosc "problemów" wynika z tego ze ludzie nie potrafią czytać dokumentacji? Nowe nie znałem.
  • Odpowiedz
c.....1
c.....1
konto usunięte 14.11.2024, 17:53:55 via Wykop
  • 0
@chuy: Masz dane odnośnie elektroda.pl?
  • Odpowiedz
niewiadomocowscenariuszujest
niewiadomocowscenariuszujest
12.11.2024, 10:31:46
  • 461
#logikarozowychpaskow
niewiadomocowscenariuszujest - #logikarozowychpaskow

źródło: 111124dailystormermeme39

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 12.11.2024, 14:50:58 via Wykop
  • 2
@Myszka_: masz całkowitą rację, moja dziewczyna aktualnie chyba ma tylko jedne płaskie buty na silownie, reszta to same wysokie obcasy i uwielbiam to (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
nad__czlowiek
nad__czlowiek
07.11.2024, 17:16:40
  • 5
#heheszki #programowanie #programista15k #programista25k #pracbaza #java #pracait #kryzysit #korposwiat

Wystarczy mieć tylko 4 lata doświadczenia
nad__czlowiek - #heheszki #programowanie #programista15k #programista25k #pracbaza #j...

źródło: java

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 08.11.2024, 07:43:43 via Wykop
  • 0
@non-serviam: ktoś kto się nadaje na mida, z łatwością ogarnie sobie pracę lepsza niż magazyn xD
Ja ponad pół roku temu wyszedłem z IT, działałem na własnej działalności, ale teraz część dalalności sezonowej mi się skończyła i musiałem przezimować to poszedlem na etat (przy okazji dalej prowadząc firmę), ale wracając do meritum, znalezienie pracy za 6,5k brutto na start w powiatowym zajęło mi w sumie jeden dzień xD i nie
  • Odpowiedz
chuy
chuy 08.11.2024, 08:01:12 via Wykop
  • 0
@razdwatrzy55: 40k
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
07.11.2024, 13:55:48
  • 2
Chłop sprzedaje w Warszawie zajebiście szerokie miejsce na osiedlu, gdzie nie ma miejsc parkingowych normalnie na ulicy, za
50 000zł i ludzie płaczą że drogo, że chyba z motocyklem itd XD
Ile teraz miejsca takie kosztują na normalnych osiedlach? 30-40k? Tak szerokie miejsce za 10-20k wiecej to bym brał z pocałowaniem rączki.
#nieruchomosci
MrBeast - Chłop sprzedaje w Warszawie zajebiście szerokie miejsce na osiedlu, gdzie n...

źródło: konkurs

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 07.11.2024, 13:57:49 via Wykop
  • 0
@MrBeast: takie to nawet za 100k pójdzie
  • Odpowiedz
akwajuk21
akwajuk21
04.11.2024, 23:18:08
  • 1
Siema #gdansk
Szukam mieszkania, ale nie jestem z 3miasta.
Czy ktoś z Was mieszka na Jasieniu? Widzę tam atrakcyjne cenowo mieszkania (12-13k za m2) pytanie
1. Jak się tam mieszka
2. Jak z dojazdem do różnych korporacji
3. Jak z dojazdem na różne uczelnie
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 05.11.2024, 05:01:27 via Wykop
  • 3
@akwajuk21: mieszkałem rok na Jasieniu, dramat komunikacyjny, do pracy w Gdańsku dojeżdżałem z tamtad godzinę. Infrastruktury żadnej nie ma, wszędzie musisz dojechać kawał drogi.

Ja po wielu latach najbardziej się cieszę że uciekłem z Trójmiasta
  • Odpowiedz
drobne_na_taryfe
drobne_na_taryfe
19.09.2024, 06:00:23
  • 290
imigranci na pontonach dopływają już prosto do Czech, wszystko zaczyna się układać, obudźcie się #powodz
drobnenataryfe - imigranci na pontonach dopływają już prosto do Czech, wszystko zaczy...

źródło: 1000012202

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 19.09.2024, 06:33:41 via Wykop
  • 17
@Cadfael: to hindusi, odporności nabrali po kąpielach w Gangesie xD
  • Odpowiedz
mentari
mentari
18.09.2024, 21:12:52
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 19.09.2024, 03:12:51 via Wykop
  • 0
@mentari: portal dla bab to co się dziwisz xD
  • Odpowiedz
k.....w
konto usunięte 18.09.2024, 14:26:18
  • 1
#powodz ciekawi mnie, bo powstaje pełno dziwnych zbiórek i mam pytanie. Myślicie, że aż tyle osób nie ma ubezpieczenia domu na powodz? Dziwne dla mnie nie ubezpieczyć chaty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 18.09.2024, 14:28:01 via Wykop
  • 2
@ketiow: tak, sam znam dużo osób co nie mają ubezpieczone bo 1000 zł rocznie to dla nich duży wydatek
  • Odpowiedz

468

Gigant obuwniczy reaguje na powódź. "10 tys. par butów"

Gigant obuwniczy reaguje na powódź. "10 tys. par butów"

Firma CCC ogłosiła, że przekaże ponad 10 tys. par butów dla osób poszkodowanych powodzią.

konto usunięte
z
finanse.wp.pl
dodany: 18.09.2024, 12:37:54
  • 44
  • #
    powodz
  • #
    wroclaw
  • #
    glucholazy
  • #
    ccc
  • #
    wydarzenia
  • #
    buty
chuy
chuy 18.09.2024, 12:47:12 via Wykop
  • 50
Czy to są te słynne buty z CCC za 139,99 zł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pasta #pdk #cejrowski
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Reepo
Reepo
17.09.2024, 11:52:29
  • 171
Czekajcie, czekajcie, czyli zrzut wody był w niedzielę, a służbom dowiedzenie się o tym zajęła ponad dobę?! Wszyscy zginiemy XD Sutryk mówił że najczarniejszy scenariusz to powtórka 2010, ale przy takiej komunikacji to wygląda już na wariant optymalny XDDDD

#powodz #wroclaw
Reepo - Czekajcie, czekajcie, czyli zrzut wody był w niedzielę, a służbom dowiedzenie...

źródło: 459080436_1663189881191768_5266366288326025831_n

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 17.09.2024, 12:06:08 via Wykop
  • 6
@Reepo: mogli wykop przeglądać to by wiedzieli, było kilkadziesiąt, jak nie kilkaset postów o tym xD
  • Odpowiedz
pojaszek
pojaszek
pojaszek
13.09.2024, 06:54:43
  • 0
#gielda #ppk

Gdzie można sprawdzić ile kasy miesięcznie wpływa na rynek akcji z zakupow PPK?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 14.09.2024, 05:04:21 via Wykop
  • 0
@pojaszek: zależy od twojego wieku
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
11.09.2024, 05:14:20
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 11.09.2024, 08:35:57 via Wykop
  • 1
@kooolega: statystycznie kobieta i tak dostanie kogoś lepszego niż ona sama, nadmiar młodych mężczyzn powoduje że każda kobieta kogoś znajdzie, ale część najgorszych mężczyzn pozostanie sama
  • Odpowiedz
kodecss
kodecss
11.09.2024, 05:00:00
  • 199
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 11.09.2024, 06:46:46 via Wykop
  • 264
@kodecss: nawet jeśli byś zrobił przeglądy na czas to by znaleźli coś żeby nie uznać gwarancji xD typu instalacja CO zalana wodą wodociągową a nie demineralizowaną i cyk gwarancja nieuznana
  • Odpowiedz
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
04.09.2024, 12:55:51
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 06.09.2024, 08:34:00 via Wykop
  • 0
@cyganztorunia: Takie reklamy są kierowane do kobiet które kupują ciuchy dla swoich mężów, pantofli i beciaków którzy będą ubierać to co im żona każe. Przecież większość chłopów ma wywalone w mode i to kobiety im kupują (za ich kasę ofc) ciuchy, dlatego to one są targetem.
  • Odpowiedz
pogop
pogop
04.09.2024, 22:46:24
  • 24
Nie pokazujcie tego deweloperom! XD

#heheszki #humorobrazkowy #architektura #budownictwo #nieruchomosci
pogop - Nie pokazujcie tego deweloperom! XD

#heheszki #humorobrazkowy #architektura ...

źródło: temp_file7486964687350582053

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 05.09.2024, 03:09:34 via Wykop
  • 2
@michail-filippo: możliwe że nawet zerowej klasy ochronności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PanSwiatla
PanSwiatla
04.09.2024, 11:19:42
  • 0
dobrowolne ubezpieczenie chorobowe? Czy warto je brać? Pracuje na B2B czasem wyrabiam 160 godzin, a czasem 130 godzin. Jak mi będzie wyliczana wysokość tego ubezpieczenia w takim wypadku?

#praca #pracait #polska #prawo #b2b #pracbaza #jdg #b2b #ksiegowosc #firma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 04.09.2024, 12:02:38 via Wykop
  • 1
@PanSwiatla: a co ma do tego ilość godzin? Liczy się podstawa do wyliczenia składki
  • Odpowiedz
logiczny_sens
logiczny_sens
03.09.2024, 19:10:04
  • 8
#gielda bańka właśnie z hukiem pęka. Wisimy na haku wszyscy. Nvidia już jest upadającą firmą, te jej czipy są do niczego, nawet do szczepionek by się nie nadawały, nikt tego nie kupuje, już intel lepszy. Zdrowie shortujących!

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 04.09.2024, 03:10:40 via Wykop
  • 0
@Smonk_Da_Wead: nie leży i kwiczy tylko występuje urealnienie płac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chuy
chuy 29.08.2024, 12:54:49
  • 0
Będzie pompa na Nvidii?

#gielda

NVDA?

  • Pompa 43.7% (38)
  • Boczniak 27.6% (24)
  • Dół 28.7% (25)

Oddanych głosów: 87

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maroLem87
maroLem87
29.08.2024, 12:58:45 via Wykop
  • 6
@zjadlbym_kebaba: o tak będzie, skąd wiem? Bredzę
maroLem87 - @zjadlbym_kebaba: o tak będzie, skąd wiem? Bredzę

źródło: Screenshot 2024-08-29 at 14.59.15

Pobierz
  • Odpowiedz
zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
29.08.2024, 13:04:13 via Wykop
  • 3
@maroLem87: Dokładnie tak będzie, sam Pan Jensen mi wyjawił we śnie
  • Odpowiedz
bobsley33
bobsley33
26.08.2024, 11:04:07
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chuy
chuy 26.08.2024, 19:53:07 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
chuy
chuy 27.08.2024, 08:25:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11
  • Strona 5 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking