Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
cgn21

cgn21

Dołączył 15 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 56866
  • Znaleziska 20005
  • Mikroblog 36861
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 38
  • Dodane (39)
  • Komentowane (100)
  • Plusowane (36722)
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
17 godz. temu
  • 372
Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka katorga i dlaczego lekarze traktują pacjentów jak debili - bo tak trzeba ich traktowac, bo traktowanie ich jak ludzi rozumnych prowadzi donikąd. Można 10 razy powtórzyć, zapisać im w wypisie, poinformować rodzinę a i tak zrobią po swojemu wbrew lekarskim zaleceniom bo łun wi lepij i co mu będzie jakiś d*bił w fartuchu rozkazywał, tatuś jadł całe życie chleb że smalcem na
pieknylowca - Jakby ktoś się zastanawiał dlaczego leczenie polakow to jest taka kator...

źródło: 1000018959

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits
16 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 295
Ksiazulo parę dni po operacji gdzie miał nakazane lekkostrawna dietę, co sobie gotuje? Steka ze szparagami.


@pieknylowca: Nawet nie chciało Ci się obejrzeć do końca tego shorta. Ten stek że szparagami przeznaczony był dla jego baby imieniem Marta.
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
Autor
16 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 186
Ten stek że szparagami przeznaczony był dla jego baby


@David_Rabbits: a ja się urodziłem dwa dni temu. Na pewno dla siebie ugotował indyka na parze. A te kiełbasy i steki to na pewno dla niej wszystkie są i na pewno ich nie spróbuję. I że ma nadzieję że za tydzień już będzie mógł wrócić do dawnego sposobu odżywiania. Ale nie moje zdrowie, nie moja sprawa.
  • Odpowiedz
WykopkowyJanuszek
WykopkowyJanuszek
WykopkowyJanuszek
18 godz. i 58 min temu
  • 567
Poseł na Sejm RP

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
WykopkowyJanuszek - Poseł na Sejm RP 

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000004582

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
honorowy_dawca_nasienia
18 godz. i 57 min temu via Wykop
  • 253
@WykopkowyJanuszek: FrizPL zapomniał się przelogować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
garm_
garm_
garm_
18 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 186
@WykopkowyJanuszek: wyrok sie zbliża? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
rales
rales
16 godz. i 19 min temu
  • 381
MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 33,1% - 190 mandatów (b.z)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 24,5% - 144 mandaty (⬇ 0,7%)
rales - MAJ 2026

PIS + Konfederacja + KP = 248 mandatów

1. Koalicja Obywatelska - 3...

źródło: canvas98

Pobierz
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rales
rales
Autor
16 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 480
ZAPLUSUJ TEN KOMENTARZ, A ZAWOŁAM CIĘ ZA MIESIĄC
  • Odpowiedz
Smartek
Smartek
16 godz. i 17 min temu via Android
  • 541
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
04.06.2026, 04:15:36
  • 418
Kot z wielkimi st00pkami 🐾 Ryś kanadyjski (Lynx canadensis) ma latem krótkie, rudobrązowe futro, przed zimą jednak zmienia je na dłuższe i bardziej szare. Kiedy jest w zimowej szacie, uwagę zwracają szczególnie jego puszyste łapy, które w stosunku do rozmiarów jego ciała mają bardzo dużą powierzchnię i osiągają szerokość około dziesięciu centymetrów. Ryś może dzięki nim sprawnie poruszać się nawet po głębokim śniegu bez zapadania się w nim, gęste
Apaturia - Kot z wielkimi st00pkami 🐾 Ryś kanadyjski (Lynx canadensis) ma latem krót...

źródło: Canadian lynx fot. Adam Skalzub

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apaturia
Apaturia
Autor
04.06.2026, 04:16:29 via Wykop
  • 240
Apaturia

źródło: Rescued canadian lynx

Pobierz
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
Autor
04.06.2026, 04:19:30 via Wykop
  • 285
Młody osobnik:
Apaturia - Młody osobnik:

źródło: Young Canadian Lynx

Pobierz
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
03.06.2026, 11:51:44
  • 137
#kanalzero #bekazpisu #polityka
Tommy__ - #kanalzero #bekazpisu #polityka

źródło: HJ32JpnXkAAhhOj

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
03.06.2026, 11:58:22 via Android
  • 335
@Tommy__: jak Polska Kronika Filmowa z końca lat 40. tylko zamiast Bieruta Nawrocki, zamiast Andersa Tusk, zamiast Stalina Trump, zamiast socjalizmu prawica, a zamiast anglosaskiego imperializmu europejski antyamerykanizm.
  • Odpowiedz
konto_dla_trybu_nocnego
konto_dla_trybu_nocnego
03.06.2026, 11:58:55 via Wykop
  • 240
@Tommy__: to już nawet nie po kule, tylko po hemoroidy
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget
03.06.2026, 12:56:36
  • 612
bezczelne kurrrwie xd #lekarz #nfz #izbalekarska #medycyna
MrBudget - bezczelne kurrrwie xd #lekarz #nfz #izbalekarska #medycyna

źródło: image

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teluch
teluch
03.06.2026, 12:59:24 via Wykop
  • 358
@MrBudget: nadal wychodzi taniej niż ich płace
  • Odpowiedz
MrBudget
MrBudget
Autor
03.06.2026, 13:24:49 via Wykop
  • 465
@Bipolar-: więcej lekarzy chociażby po to żeby ceny usług spadały z korzyścią dla pacjenta, to chyba oczywiste? Kasta lekarska broni się rękami i nogami przez większą konkurencja bo wtedy trudno kasować 5 stów za prywatną 15 minutową wizytę w mieście wojewódzkim
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
03.06.2026, 11:50:26
  • 231
Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu bardziej aktualne zdjęcie

#p0lka
MagicznyMariusz - Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu ...

źródło: 1000022251

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
Autor
03.06.2026, 11:50:39 via Wykop
  • 387
@MagicznyMariusz:
MagicznyMariusz - @MagicznyMariusz:

źródło: 1000022253

Pobierz
  • Odpowiedz
cebekk
cebekk
03.06.2026, 11:52:43 via Wykop
  • 499
@MagicznyMariusz: Czyli tradycyjnie "wyskacze się i wróci"?
  • Odpowiedz
Bipolar-
Bipolar-
03.06.2026, 13:59:03
  • 842
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
03.06.2026, 14:20:52 via Wypiek
  • 519
@Lukaszpl18 ilość wydawanych wiz studenckich zmniejszyła się o 45% już w 2024 roku. Ilość odmów dla potencjalnych studentów z państw afrykańskich ubiegajacych się o taki dokument wzrósł do 70-80%

O czym my mówimy. PiS sprowadzał studentów do praktyk w zbieraniu pieczarek. Politycy konfederacji i brauna sprowadzali pracowników z wszelkich możliwych kierunków.
  • Odpowiedz
Morf
Morf
03.06.2026, 15:34:38 via Wykop
  • 224
O czym my mówimy. PiS sprowadzał studentów do praktyk w zbieraniu pieczarek. Politycy konfederacji i brauna sprowadzali pracowników z wszelkich możliwych kierunków.


@dqdq1: ciężko zbijać kapitał polityczny na złych imigrantach jak ich nie ma ;) najpierw trzeba sprowadzić a potem wygrać wybory na tym że zabierają ci pracę.
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
03.06.2026, 16:34:19
  • 150
grand_khavatari

źródło: comment_1665589998nnvfJHUD9PtAG7ipSMToTa,w400

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kre-dens
kre-dens
02.06.2026, 18:22:32
  • 177
Ogladam wlasnie Kanal Sportowy, który prowadzi naklejka na kibel, a gosciem jest Milik. I co wlasnie powiedzial odklejony Areczek:
"nie jestem gotowy teraz na polska lige, chcialbym pograc jeszcze na takim poziomie jak wczesniej"
Przypominam, chlop ma 32 lata, ostatni powazny mecz 2,5 roku temu, gol? To trzeba do kronik historii Juventusu spojrzec.
I ten komentarz z czatu doslownie w samo sedno! :D
#mecz #pilkanozna #kanalsportowy
kre-dens - Ogladam wlasnie Kanal Sportowy, który prowadzi naklejka na kibel, a goscie...

źródło: arek

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ejmen
Ejmen
02.06.2026, 18:26:12 via Wykop
  • 178
@kre-dens: Za c-----y jest już na Ekstraklasę. On tutaj nie przyjdzie, bo wie, że zostanie zweryfikowany. Mit wielkiego Areczka upadłby w ciągu kilku kolejek
  • Odpowiedz
Kris791
Kris791
02.06.2026, 18:50:08 via Wykop
  • 329
@kre-dens: w wolnym tłumaczeniu chciałby strzelić l4 na zachodnim kontrakcie
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
02.06.2026, 06:48:58
  • 52
#polityka #polska
czy Patryk wyraził już swoje oburzenie?
CipakKrulRzycia - #polityka #polska
czy Patryk wyraził już swoje oburzenie?

źródło: 1000000780

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
02.06.2026, 06:53:26 via Android
  • 30
@CipakKrulRzycia: Ciekawe, czy Stanowski coś nagra?
Odnośnie pisowca co nie zna swojego brata, ani słowem się nie zająknął.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
02.06.2026, 08:29:58 via Wykop
  • 7
@CipakKrulRzycia:
dominowiak - @CipakKrulRzycia:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
wonsz1
wonsz1
02.06.2026, 08:57:05
  • 620
#heheszki #roksa
wonsz1 - #heheszki #roksa

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

derivatives
derivatives
02.06.2026, 09:16:42 via Wypiek
  • 155
@wonsz1 tyle wygrać
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
02.06.2026, 10:35:10 via Android
  • 525
@wonsz1: dobrze, że zaznaczone bo nie wiedziałbym co czytac
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
02.06.2026, 07:03:47
  • 117
Haha
To nieźle pisowiec zaorał.
Cała prawica. Raz pomyli lajki z wyświetleniami. Innym razem swoją kasę z państwową.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

unlucky_
unlucky_
unlucky_
02.06.2026, 07:32:32 via Wykop
  • 37
@Turin89: jaki cringe xDD
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
02.06.2026, 08:20:16 via Wykop
  • 28
@Turin89: Myślałem, że ci doradcy, którymi otoczył się Nawrocki, nie potrafią nic innego poza PRem i promocją polityczną. Najwyraźniej nawet tego nie potrafią.
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
02.06.2026, 07:13:06
  • 193
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #polska
PiSowiec Schrödingera, równocześnie wie wszystko i nie wie nic bo mu Tusk nie mówi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiecie jak rozpoznać kłamiącego PiSowca? Oddycha.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #polska
PiSowiec Schrödingera, ...

źródło: HJvUYIzWUAECQvO

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
Autor
02.06.2026, 07:22:49 via Wykop
  • 130
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
BoskiPrototyp
BoskiPrototyp
02.06.2026, 07:23:43 via Wykop
  • 83
@Ravau23: na marginesie Mariuszku. Co jest lepsze kredyt 6% i zakup na 100 mld zł w obcym kraju czy safe? 0 % 10 lat karecji i tworzenie nowych miejsc pracy?
  • Odpowiedz
Fatalista1988
Fatalista1988
02.06.2026, 07:08:44
  • 355
Dobra, po kolei.

PiS i TV Republika j----i program SAFE po całości: niemiecka dominacja, powrót III Rzeszy wiadomo

„Gazeta Polska”, której redaktorem naczelnym jest Sakiewicz z Republiki, czyli zwykła pisowska kukła, dzisiaj wydaje numer, w którym pisze, że polska fabryka samolotów upada przez Tuska, bo ten nie dał jej pieniędzy z SAFE. Tych samych pieniędzy, które trzeba teraz brać bokiem, bo kibol to zawetował

Jak
Fatalista1988 - Dobra, po kolei.

PiS i TV Republika j----i program SAFE po całości: ...

źródło: 713844197_1587258366739925_980716499845369681_n

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
02.06.2026, 07:16:48 via Wykop
  • 285
@Fatalista1988: Myślenie PiSowca jest bardzo proste:
Nieprzyjęte SAFE - dramat Tuska
Przyjęte SAFE - dramat Tuska

Tutaj nigdy nie chodziło o kasę, zbrojenia, oprocentowania, pożyczki, bezpieczeństwo.
Tutaj chodziło tylko o to że obecny rząd nie powinien mieć tak dużego sukcesu, a że bezpieczeństwo kraju na tym straci?
To ofiara, na którą PiS jest gotów, byleby wrócić do władzy.
Krs90 - @Fatalista1988: Myślenie PiSowca jest bardzo proste:
Nieprzyjęte SAFE - drama...

źródło: d53de590dde8542278b377e96d43b92b323b7d7d13165e54f0f5dc5ef5e9d532

Pobierz
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
02.06.2026, 07:36:09 via Wykop
  • 157
@Fatalista1988: Całe prawactwo robiło fikołki w tej sprawie. Przypominam, że na samym poczatku tylko Konfederacja była przeciw Safe jeszcze w PE i tłumaczyli to tym, że rzekomo program wyklucza możliwość zamawiania Krabów,. Borsuków i polskiego sprzętu. I pamiętam masa wykopków łykała taką narrację. Dzisiaj wiemy, że to nieprawda, ale nikt o tym nie pamięta.
A oni po prostu są przeciwko aby się odrózniać i aby rywal nie miał sukcesu bo
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
02.06.2026, 06:14:21
  • 758
#polityka #heheszki #zawszesmieszy
Kempes - #polityka #heheszki #zawszesmieszy

źródło: GwtqjuvXsAAvhjn

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozdroxxx666
pozdroxxx666
02.06.2026, 06:18:59 via Wykop
  • 403
@Kempes: gdy facetka w szkole mówi, że za rzeczy w sklepie trzeba płacić
  • Odpowiedz
na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
02.06.2026, 06:34:05 via Wykop
  • 69
@Kempes: No pawian jakiś
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
02.06.2026, 09:42:34
  • 50
Prawdziwy mąż stanu, który nie kłania się obcym dyktatom.


sz mateckiemu się dowcip wyostrzył XD

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
donatien-de-sade - > Prawdziwy mąż stanu, który nie kłania się obcym dyktatom.

sz ma...

źródło: IMG_7650

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matuuusuuu
Matuuusuuu
02.06.2026, 09:54:06 via Wykop
  • 51
@donatien-de-sade: Chyba się tokeny w AI skończyły, bo balonowy łeb coś słabo przerobiony. Chociaż jest też możliwe, że ten zakompleksiony robak wziął sobie do serca, że wykop ma beke z zaprzęgania światowych zasobów RAMu do poprawiania łba darka.
  • Odpowiedz
harrame
harrame
harrame
02.06.2026, 11:30:47 via Wykop
  • 31
@donatien-de-sade: wiadomo ze sie nie klania, tylko uznaje ze ci ze smiesznymi malymi czapeczkami bardzo dobre sugestie dla niego maja ( ͡º ͜ʖ͡º)
harrame - @donatien-de-sade: wiadomo ze sie nie klania, tylko uznaje ze ci ze smieszn...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
02.06.2026, 08:00:21
  • 718
Przypominam, że to pciembiorcy sprowadzają dzicz do Polski.

Funkcjonariusze z Placówki SG w Olsztynie zakończyli kontrolę legalności zatrudnienia w branży produkcyjnej. 70 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wszyscy posiadali fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów.

https://www.wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/71999,Fikcyjni-studenci.html

#polska #januszebiznesu
wscieklykabanos - Przypominam, że to pciembiorcy sprowadzają dzicz do Polski.

Funkcj...

źródło: 2-348369

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklykabanos
wscieklykabanos
Autor
02.06.2026, 08:01:16 via Wykop
  • 744
@wscieklykabanos: Sprawa do rozwiązania jednym przepisem i traktowaniem go na serio. Każdy obcokrajowiec, na którego wychodzi taki kwiatek obciąża solidnie pracodawcę, który go zatrudnił. Szybko by sobie złodzieje przekalkulowali, że może jednak lepiej normalnie zapłacić i wziąć Polaka.

A, no, i pozamykać uczelnie-wydmuszki zajmujące się sprowadzaniem tatałajstwa.
  • Odpowiedz
Zielonkazdr
Zielonkazdr
Zielonkazdr
02.06.2026, 08:05:03 via Wykop
  • 236
@wscieklykabanos: A ja się dziwię czemu ostatnio tak dużo śniadych wybiło..
  • Odpowiedz
KiroNiro
KiroNiro
02.06.2026, 05:16:01
  • 676
XDDD Słyszycie faceciki? Macie KUPIĆ swojej kobiecie dom a jak nie to jesteś p---a. Jeszcze każecie księżniczce dokładać się do pizzy. #pieklokobiet #kukoldystan #logikarozowychpaskow
KiroNiro - XDDD  Słyszycie faceciki? Macie KUPIĆ swojej kobiecie dom a jak nie to jes...

źródło: 1000016392

Pobierz
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KiroNiro
KiroNiro
Autor
02.06.2026, 05:17:16 via Wykop
  • 189
Dla zainteresowanych, post z którego są te komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
KiroNiro - Dla zainteresowanych, post z którego są te komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000016394

Pobierz
  • Odpowiedz
Nadia_
Nadia_
02.06.2026, 05:48:37 via Wykop
  • 1308
@KiroNiro: no tutaj ewidentnie babka ma rację. Rozumiem dokładać się do opłat typu woda/prąd/ jedzenie. Ale spłacać czyjś kredyt ? To jak tak to niech ją potem wpisze jako współwłaściciela.
W tej sytuacji babce zdecydowanie lepiej wejść w związek gdzie facet nic nie ma i wspólnie wziąć mieszkanie. A nie takie głupie fikołki jak spłacanie mieszkania wziętego przed ślubem. Znam takie pary to potem chłop po ślubie trzyma to mieszkanie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1846
  • Strona 1 z 1846
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 05.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.01.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking