Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
briskmann

briskmann

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 89975
  • Znaleziska 15845
  • Mikroblog 74130
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 105
  • Dodane (243)
  • Komentowane (1417)
  • Plusowane (72470)
briskmann
briskmann 1 godz. i 48 min temu
  • 2
Dzisiejsza pizza przygotowana przez moja rozowa.
Tarty ser z hiszpani, szynka, ricotta.

#gotujzwykopem
briskmann - Dzisiejsza pizza przygotowana przez moja rozowa.
Tarty ser z hiszpani, sz...

źródło: pizza_niedziela

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 1 godz. i 56 min temu
  • 6
Historia z naszym kolega, ktory dzielnie jedzie na rowerze nad morze by zbierac fundusze na leczenie chorych dzieciaczkow mocno przypomina mi pewne historie z lat 90tych. W tamych czasach sluzba zdrowia to byla katastrofa, a ludzie, by miec poczucie ze maja sprawczosc nad wlasnym leczeniem latali po bioenergeterapeutach, radiestetach i tym podobnych cudotworcach.

Dzisiaj jest podobnie, polacy zyja w poczuciu, ze gdzies tam za ocenaem jest cudowny lek, ktory jest w stanie uleczyc
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otonavauni
otonavauni
otonavauni
1 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 3
@briskmann: Ludzie od zawsze potrzebują narracji które zakrzywiają lub przykrywają okrutne prawdy rzeczywistości. To co oglądamy to właśnie zbiorowe przeżywanie jednej z nich. Nie liczą się tu fakty, a każdy glitch w postaci takich osób jak ty, która tę wyobrażoną rzeczywistość kwestionuje, należy odsunąć atakiem, słowną agresją itp. Zaraz pewnie przyleci jakiś oświecony i nazwie cię zgredem, idiotą czy malkontentem bo niszczysz mu skrzętnie wykreowany miraż, który pozwala mu w
  • Odpowiedz
printcsreen
printcsreen
1 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 1
@briskmann: to to samo jak pójsc na egazmin bez wcześniejszej nauki, wiesz, ze nie zdasz ale i tak idziesz, byłes kiedys na takim?
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 17.05.2026, 18:41:11
  • 15
49 640,38 - 7,70 = 49 632,68

Dzisiejsze popoludniowe biegi. Slonecznie, jednak wieje mocny, zimny wiatr od morza. Mega dobry bieg, druga polowa kiedy zrobilo sie cieplej znacznie lepsza. Tempo: ok. 5,40 min/km

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 04.05.2026, 08:39:07
  • 4
Poniedzialkowe sniadanie.
Racuchy, serek mascarpone, kraftowy sos pomaranczowy, truskawki.

#gotujzwykopem #jedzenie #gzw #jedzzwykopem #gotowanie #wygryw
briskmann - Poniedzialkowe sniadanie.
Racuchy, serek mascarpone, kraftowy sos pomaran...

źródło: sniadanie_poniedzialek

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 26.04.2026, 18:54:29
  • 2
Cala ta akcja sklania do refleksji, ze nadal potrafimy sie zjednoczyc, nadal potrafimy razem czynic dobro ponad podzialami.
Jest to piekne, ze tak wiele ludzi rozumie cierpienie malych dzieciaczkow, ktore sie zmagaja z tak przerazajaca i niesprawiedliwa choroba.

Mam nadzieje, ze ustawodawca rowniez bedzie dotkniety ta refleksja i znowelizuje ustawy o fundacjach, o dzialalnosci pozytku publicznego i o zasadach prowadzenia zbiorek publicznych i zwiekszy nadzor ex ante, skonsoliduje nadzor nad prowadzeniem tych
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoluszkiPalone
SoluszkiPalone
26.04.2026, 18:55:41 via Wykop
  • 4
@briskmann: Przecież, my tylko potrafimy się jednoczyć w zrywach a normalnie skaczemy sobie do gardeł
  • Odpowiedz
Electro0
Electro0
Electro0
26.04.2026, 19:26:52 via Android
  • 0
@briskmann: Rzad ( ustawodawca ) u nas ( i w kazdym kraju ) mial, ma i bedzie mial wywalone na obywateli, dla nich nasze zycia to... Nic nieznaczace nic, ktore sie wymieni... Szkoda ze ludzie to idioci, nie widzacy jak sami do tego doprowadzili -.- Najgorsze jest to, ze lud jest tylko glupszy i dalej nie widzi drugiego dna, do tego dalej ma nadzieje, ze "ustawodawca" sie zreflektuje... 🤣🤣🤣 Zreflektuje,
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 18.04.2026, 07:31:49
  • 4
Sobotnie sniadanie.
Proteinowe nalesniki, jogurt waniliowy, pod jogurtem pasta kokosowa, banany, sypana czekolada kupiona z najdrozszych kontraktow #pdk

#gotujzwykopem #jedzenie #gzw #jedzzwykopem #gotowanie #wygryw
briskmann - Sobotnie sniadanie.
Proteinowe nalesniki, jogurt waniliowy, pod jogurtem ...

źródło: sobota-sniadanie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 28.03.2026, 11:57:44
  • 12
57 838,04 - 12,00 = 57 286,04

Wczorajsze wieczorne biegi. Zimno, wialo i zaciagalo deszczem po mordzie, sztorm szedl od morza. Przyjemny bieg, zwlaszcza druga polowa. Tempo: ok. 5,40 min/km

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pestis
pestis
30.03.2026, 07:45:02 via Wykop
  • 1
@briskmann:
bardzo ładnie
tak trzymać
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 22.03.2026, 19:56:13
  • 12
58 287,29 - 6,50 = 58 280,79

Wieczorne biegi. Ubralem polar do biegania i to byl dobry wybor, bo niemilosiernie wialo. Tempo: ok. 5,42 min/km

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 22.03.2026, 13:54:34
  • 1
Świat jest jak góra – cokolwiek powiesz, echo Ci to odda.
#madroscizyciowe #cytatywielkichludzi #slowonadzis
briskmann - Świat jest jak góra – cokolwiek powiesz, echo Ci to odda.
#madroscizyciow...

źródło: echo_twoich_mysli

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 21.03.2026, 08:53:05
  • 11
58 927,54 - 6,00 = 58 921,54

Bieglem ok. 40 minut, po 20 minutach zegarek zdechl. W ostatnim momencie zycia pokazywal 4 km, wiec daje bezpieczne 2 kilometry extra i nie jestem chytry na wpisanie calego dystansu. Tempo: ok. 5,30 min/km

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potatolot
potatolot
21.03.2026, 08:57:01 via Wykop
  • 4
@briskmann: No nic, trzeba od nowa biec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/share/r/1XgKMgT3Kp/?mibextid=wwXIfr
potatolot - @briskmann: No nic, trzeba od nowa biec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook....
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann
Autor
21.03.2026, 09:50:21 via Wykop
  • 2
@potatolot: Smiechlem mocno (ʘ‿ʘ) .
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 16.03.2026, 09:32:36
  • 41
Sytuacja z prosbami i grozbami USA wobec swoich sojusznikow o wyslanie okretow wojennych do ciesniny Ormuz przypomina mi troche sytuacje z poczatku wojny na Ukrainie. Putin stosowal rozne naciski na Lukaszenke, zeby ten wyslal swoje wojska i zwiekszyl zaangazowanie militarne na Ukrainie a agro-fuhrer zrecznie manewrowal i kluczyl zeby tylko tego nie zrobic.
Teraz bedzie podobnie: nagle wszyscy beda musieli serwisowac swoje okrety, trzeba robic przeglady, a to trzeba bedzie malowac kadluby,
briskmann - Sytuacja z prosbami i grozbami USA wobec swoich sojusznikow o wyslanie ok...

źródło: bedzie-sie-dzialo

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Micro-Jet
Micro-Jet
16.03.2026, 09:34:02 via Wykop
  • 49
@briskmann: Batyr: "Poczekaj, tylko skończę obierać cebule"
  • Odpowiedz
Unifokalizacja
Unifokalizacja
16.03.2026, 09:58:04 via Wykop
  • 89
@Micro-Jet: akurat Batyr i PiS wysłałby od razu Polaków na r--ź jeszcze by całą partią loda zrobili Trumpowi.
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 15.03.2026, 16:24:30
  • 2
Ostatnio obchodzilem urodziny, w zwiazku z tym wydarzeniem naszly mnie refleksje.
Nie liczą się już lata – liczą się warstwy, które trzeba zedrzeć z siebie.
Cudze opinie, lęki przed słabością, role, w które wcisnal los albo ambicje.
Zostaje sam rdzeń: czlowiek bez zbroi, bez publiki, bez wymówek.
I to jest start zycia.
#wyznania #oswiadczenie #takaprawda #wygryw
briskmann - Ostatnio obchodzilem urodziny, w zwiazku z tym wydarzeniem naszly mnie re...

źródło: start

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 15.03.2026, 14:02:01
  • 3
Niedzielny obiad.
Burger z pomidorami, serem, ogorami, salata i keczupem podany w pelnoziarnistej bulce.
Jako uzupelnienie warzywne: frytki.

#gotujzwykopem #jedzenie #gzw #jedzzwykopem #gotowanie #wygryw
briskmann - Niedzielny obiad.
Burger z pomidorami, serem, ogorami, salata i keczupem ...

źródło: obiad_niedziela

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 12.03.2026, 10:31:33
  • 3
Gdzie teraz handlujecie kryptowalutami w 2026?
Siedzę na Krakenie, ale te opłaty przy częstszym tradowaniu już mnie trochę dobijają xD
Szukam sensownych alternatyw – niskie feesy, wypłaty w miarę humanitarne.
Ewentualnie – czy Kraken Pro realnie aż tak obniża opłaty, że warto się męczyć z tym przejściem?
#kryptowaluty #gielda #btc #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NieoznaczonaReklama
NieoznaczonaReklama
12.03.2026, 11:29:53 via Wykop
  • 4
@briskmann: Binance 0,059/0,059%, wpłaty wypłaty fiat 1 EUR
  • Odpowiedz
elementarz1
elementarz1
12.03.2026, 13:46:05 via Wykop
  • 1
@jegertilbake: dobrze mowisz. Nie wiem jak mozna w ogole uzywac jakiejs platformy w weraji nie Pro. I nie ma lepszej gieldy niz kraken!
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 09.03.2026, 17:46:24
  • 1
Zycie nauczylo mnie jednej rzeczy:
Nigdy nie okazuj slabosci, raz sie odslonilem i dostalem noz w plecy po sama rekojesc.
Lekcja warta kazdej blizny.
#przemysleniazdupy #gownowpis #poradadnia #zycie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Titsuman
Titsuman
Titsuman
09.03.2026, 17:54:44 via Wykop
  • 1
@briskmann: Ja wielokrotnie okazywałem słabość i mi to pomogło. Może to kwestia ludzi przed którymi się okazuje słabość?
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 06.03.2026, 13:18:01
  • 1
Nie wiem jak u Was, ale u mnie juz skale w------o.

#ropa #cl #wojna #iran #crude #rynkifinansowe
briskmann - Nie wiem jak u Was, ale u mnie juz skale w------o.

#ropa #cl #wojna #ira...

źródło: ath

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 04.02.2026, 11:11:57
  • 12
#epstein #pieklokobiet
briskmann - #epstein #pieklokobiet

źródło: toksyczni-ciemiezcy

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kommie
kommie
04.02.2026, 11:29:44 via Wykop
  • 0
@briskmann: Marina I
  • Odpowiedz
PetalMindEssa
PetalMindEssa
04.02.2026, 11:33:41 via Wykop
  • 1
@briskmann: została zmanipulowana.
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann 31.01.2026, 13:40:01
  • 1
No Crying In The Casino!
#gielda #si
briskmann - No Crying In The Casino!
#gielda #si

źródło: srebrny_sznur

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 21.01.2026, 08:56:55
  • 4
Gaz, gaz, gaz na ulicach.
#gielda #ng
briskmann - Gaz, gaz, gaz na ulicach.
#gielda #ng

źródło: gaz_na_ulicach

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

briskmann
briskmann 13.01.2026, 17:54:04
  • 4
Wtorkowy obiad, czesciowo przygotowany przez McDonalds.
Baza w postaci cheeseburgera z cebula i smietana ze znanej sieci restauracyj. Do tego dodany por, ogorki paryskie, coleslaw, kawior z taszy. Jako uzupelnienie warzywne: frytki.

#gotujzwykopem #jedzenie #gzw #jedzzwykopem #gotowanie #wygryw
briskmann - Wtorkowy obiad, czesciowo przygotowany przez McDonalds.
Baza w postaci ch...

źródło: obiad_wtorek

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >
  • "Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje." - Heinrich Heine

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking