Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
briskmann

briskmann

Dołączył 11 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 89995
  • Znaleziska 15848
  • Mikroblog 74147
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 105
  • Dodane (244)
  • Komentowane (1417)
  • Plusowane (72486)
chalwaklb
chalwaklb
1 godz. i 12 min temu
  • 13
Mireczki, trzymajcie kciuki, bo dzisiaj mam swoją pierwszą randkę od 3 lat. Umówiliśmy się na 19:40, siedzę już w knajpie przy soku i czekam. Mega się stresuje. Małe #pokazmorde dla odwagi. Przez te 3 lata próbowałem wyjść z przegrywu, chodzę na siłownię i zmieniłem #pracbaza oraz chodzę na terapię. Strasznie się boje, bo nie wiem o czym mam z nią rozmawiać. Praktycznie cały dzień się stresuje. Mam nadzieję,
chalwaklb - Mireczki, trzymajcie kciuki, bo dzisiaj mam swoją pierwszą randkę od 3 la...

źródło: 1000069247

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
1 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 5
@chalwaklb: no to żart dla rozluźnienia:
Co powiedział Batman do Robina zanim wsiedli do samochodu?

  • Odpowiedz
MissMisery
MissMisery
1 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 5
@chalwaklb: majty z Batmanem masz do kompletu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie spoko normik
  • Odpowiedz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
a_ty_co_tak_cicho_siedzisz
2 godz. i 16 min temu
  • 27
3 dni. Słownie trzy. Na tyle wyłączyli nasdaka i wam już siada na banie
#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
2 godz. i 13 min temu via Wypiek
  • 43
@a_ty_co_tak_cicho_siedzisz nie prawda, już w sobotę wariowałem
  • Odpowiedz
kreeker
kreeker
2 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 24
@a_ty_co_tak_cicho_siedzisz: Zwykła zdrowa korekta na psychice
  • Odpowiedz
karpikmirek88
karpikmirek88
54 min temu
  • 99
Dobra... to jest P------E co my tutaj zrobiliśmy... trzęsę się caly z wrazenia. O tym co zrobil wczoraj wykop prawdopodobnie beda mowic kiedys na lekcjach historii

UZBIERALIŚMY PONAD 700 PLUSÓW co przekłada się na 70.1 grosza na zbiórke

Niestety siepomaga pozwala na wpłate minimum 1 złotego wplacic nie da rady ale i tak jestem wzruszony na to jaką historie wczoraj stworzyliśmy jako internet. Jesteście BOHATERAMI <3 Dziękuje wam!

https://wykop.pl/wpis/86232541/dobra-c--j-raz-sie-zyje-zrobmy-to-jako-wykop-dla-d
@karpikmirek88 +704
dobra c--j, raz sie żyje, zróbmy to jako wykop, dla dzieciaczków

za każdego plusa wpłacam 0,1 grosza na zbiórke łatwo ganga

pokazmy jak wspaniala spolecznosc tworzymy
#latwogang
więcej
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mexiii
Mexiii
Mexiii
44 min temu via Wypiek
  • 22
@karpikmirek88
Mexiii - @karpikmirek88

źródło: image_picker_CE92F88B-ABFB-4718-B8CD-D25FA15AC4F9-1143-00000BF8B6CFD55B

Pobierz
  • Odpowiedz
gracjan-rozenek
gracjan-rozenek
28 min temu via Wykop
  • 16
myślałem że 1plus = 1grosz, ehh żałuję że dałem plusa :/


@Adom007: ja na początku nie dałem ale jak zobaczyłem że każdy daje to dołączyłem się do tłumu i zaplusowałem. Razem tworzymy histerie.
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
3 godz. i 38 min temu
  • 57
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: asoaud

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
1 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 1
@BlackpillMonster: Te memy to złoto idealnie ukazują patologię
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
5 godz. i 20 min temu
  • 378
Na rynku pracy w moim powiatowym jest taka sama lipa jak na rynku matrymonialnym.

Serwis rowerowy - jeżdżę rowerem od 15 lat, większość napraw sam robiłem, czyli umiem rower serwisować. Sory, ale to nie jest budowanie rakiet latających w kosmos. To mnie nie przyjmą, bo nie mam doświadczenia xD
K---a, by przyjęli, ogarnąłbym to wszystko w tydzień, wiadomo co bym nie umiał to by mi pokazali i mieli by stałego pracownika, co po prostu
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

monsterek443
monsterek443
5 godz. i 14 min temu via iOS
  • 284
@Schwarzfahrer: no ale roszczeniowi młodzi dzieci nie robiom bo sie im w dupach od dobrobytu poprzewracało!!!! xDd
  • Odpowiedz
lubie-solnik
lubie-solnik
4 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 101
@BiggerJapanTapczan: @Arivederczi a tam p---------e. od kierownika juz slyszalem ze szef odrzucal kandydatow bo jakos dziwnie sie zachowywali albo dziwnie wygladali xd. jest duzo kandydatow to sobie moga wybierac kto im bardziej do gustu przypadl, nie zawsze biorac ludzi z najlepszym cv
  • Odpowiedz
ElLama
ElLama
5 godz. i 31 min temu
  • 266
Inwestowanie w ETFy jest jak sypianie z żoną po 25 latach małżeństwa, a śmieciuchy czy CFD są jak ujeżdżająca cię 20 letnia gotka z borderline, która po namiętnej nocy grozi, że jak od niej odejdziesz do zabije was oboje

#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrzejpodloga
andrzejpodloga
5 godz. i 29 min temu via Android
  • 162
@ElLama: mmm alternatywko r--------l mi portfel
  • Odpowiedz
Stan_Dembinsky
Stan_Dembinsky
5 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 141
@ElLama: aż nabrałem ochoty na śmieciucha
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
16 godz. i 12 min temu
  • 770
Kiedy kolejna zbióreczka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lekarz100k #lekarz
PrzodownikPracyZaGrosze - Kiedy kolejna zbióreczka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lekarz100k #lekarz

źródło: 1779675932525799837625638572905

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrasierCrane
FrasierCrane
12 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 171
@PrzodownikPracyZaGrosze: Dziecku żałujesz? Dziecku doktóra Zimmermana z Bostonu oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
donttalktome
donttalktome
donttalktome
11 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 78
@PrzodownikPracyZaGrosze: *20 mln złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po zapełnieniu pierwszego celu zbierał na kolejne dzieci z tą samą chorobą xd
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
14 godz. i 42 min temu
  • 10
Oczywiście, że każdemu bieda może zajrzeć do d--y. Wystarczy jakaś choroba, albo jak masz np firmę, to państwo Cię dojedzie albo milion innych rzeczy.

Przykład z mojego podwórka, gdzie chłop prowadził firmę na prawie 100 osób, nieźle zarabiał, miał dzieciaki, które były przyssane do kasy ojca. Ojciec się zawinął i dzieciaki nie potrafiły ogarnąć firmy i upadli.

Jak robisz u kogoś w firmie to wystarczyło jakaś choroba, które może przeszkodzić w pracy
PrzodownikPracyZaGrosze - Oczywiście, że każdemu bieda może zajrzeć do d--y. Wystarcz...

źródło: 17796813354452538768570072838781

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smk666
smk666
14 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 5
@PrzodownikPracyZaGrosze:
Tylko taka jest charakterystyka dyskusji w takich miejscach jak wykop, czy reddit, że trzeba mówić o "standardowym" przypadku a pominąć te 10% sytuacji brzegowych (rozumny czytelnik zrozumie, że mowa o 50 centylu a nie w czarno-biały sposób o ogóle, nie trzeba im tego tłumaczyć jak krowie na rowie). Opiszesz wszystkie niuanse to Ci wyjdzie tekst o objętości pracy magisterskiej, napracujesz się aby zweryfikować dane u źródeł, poświęcisz czas a
  • Odpowiedz
smk666
smk666
12 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 4
co jest lepszego w automatycznej skrzyni biegów?


@daretti877:
Dla większości osób, które jeżdżą od punktu A do B - wygoda, nowe skrzynie są też szybsze niż nawet najszybszy rajdowiec z manualem. Tak naprawdę minusem dla największej części kierowców jest wyłącznie wyższy koszt zakupu i serwisu.

No i przy okazji poparłeś to, co implikowałem w pierwszym wpisie - że większości czytelników brakuje wyobraźni i jak nie wypiszesz im czarno na białym
  • Odpowiedz
ramirezvaca
ramirezvaca
14 godz. i 13 min temu
  • 130
Tyle co zostało z Morza Aralskiego dzięki radzieckiej myśli technicznej. Zasolenie do tego stopnia, że ryb brak a odległoś od dawnego portu w Moynaq i ówczesnego centrum przemysłu rybnego, to ponad 100 km drogi zarośniętą krzakami pustynią. Nad samym brzegiem są oznaczone miejsca dokąd siegała woda jeszcze w 2021 roku i tak co roku wbita tabliczka o kilkadziesiąt metrów dalej. Ciekawe przeżycie i bardzo smutne, patrząc na to co zrobiła bezmyślność towarzyszy.
ramirezvaca - Tyle co zostało z Morza Aralskiego dzięki radzieckiej myśli technicznej...

źródło: 4335

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon
13 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 205
@ramirezvaca: post na poziomie dzisiejszego internetu, maksimum tekstu minimum informacji :d
  • Odpowiedz
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
13 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 166
@Karonon: komentarz na poziomie dzisiejszego internetu. Zero pogłębienia informacji, tylko konsumpcja podstawowych treści
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
14 godz. i 37 min temu
  • 178
33% frekwencji to wcale nie tak mało biorąc pod uwagę że w wyborach samorządowych było 45,5%, żeby wyrównać hipotetycznie wynik do 50/50 to trzeba byłoby mieć z 70% frekwencji, a to prawie że abstrakcyjne patrząc po ilości jaka była wcześniej. Także nie odwołała Miszalskiego radykalna mniejszość jak niektórzy chcą usilnie udowodnić tylko większość zwykle zaangażowanych w wybory w Krakowie. #krakow #polityka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

saib75
saib75
saib75
12 godz. i 58 min temu via Android
  • 7
@Abaddon_Profanator: good take. +
  • Odpowiedz
Suezmax
Suezmax
Suezmax
11 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 34
@Abaddon_Profanator: Niektórzy wyborcy nie mają klapek na oczach i potrafią obiektywnie ocenić czyjąś pracę i nie patrzeć na przenależność polityczną. Niesamowite.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
13 godz. i 46 min temu
  • 527
Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka
Famine - Coś pięknego

#krakow #referendum #bekazpo #polityka

źródło: temp_file1200073019923612521

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawdziwy_Oponiarz
Prawdziwy_Oponiarz
13 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 495
@Famine: demokracja? To wcale nie podobne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Jerry664
Jerry664
13 godz. i 21 min temu via Wypiek
  • 212
@Famine
Jerry664 - @Famine

źródło: latest

Pobierz
  • Odpowiedz
matluck
matluck
15 godz. temu
  • 449
#hanuszki
matluck - #hanuszki

źródło: bierz czady

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

garnuch40cm
garnuch40cm
garnuch40cm
12 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 34
@matluck: bez nich to się nie naruchasz
  • Odpowiedz
zlapmniepolaczku
zlapmniepolaczku
8 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@okzegaroski: może kiedyś jego wujek mu tak powiedział
  • Odpowiedz
anoysath
anoysath
13 godz. i 56 min temu
  • 717
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026, zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoysath
anoysath
Autor
13 godz. i 55 min temu via Android
  • 81
Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

https://cdaction.pl/newsy/po-6-latach-przerwy-powracaja-mistrzostwa-polski-w-heroes-3-zapisy-wlasnie-ruszyly/

Proszę o plusiki dla zasięgu.
anoysath - Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy ...

źródło: 8737

Pobierz
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
13 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 16
@anoysath:

w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota


w tym tygodniu nie dam się nabrać, oszuście
  • Odpowiedz
se_mallo
se_mallo
se_mallo
wczoraj, 18:00:05
  • 50
czy w trybie informacji publicznej uzyskam dokumentację zgłoszeń tych przejazdów przez krajówki? no bo chyba policja i straż nie robi tego na pałę w trybie "bo chore dzieci" xD
#latwogang
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
wczoraj, 18:00:58 via Android
  • 45
@se_mallo dzieciom żałujesz?
  • Odpowiedz
berlinale
berlinale
berlinale
wczoraj, 18:16:48 via Wypiek
  • 3
@darek-jg ale jest zgłoszone że będzie tour de Pologne co ty porównujesz dalnie xd
  • Odpowiedz
Doberober
Doberober
wczoraj, 18:27:54
  • 73
grażyna ten gangołatw już w parzęczewie to w tym tempie za pół godziny u nas będzie, zapakuj mu jaki kefir i kabanosy, orlen wpłacił w końcu ? to nic nie dali?! już tam nie zatankuje na moje zdrowie k---a przysięgam, weż mi jeszcze koszulę wyprasuj tą co na weselu u marylki miałem, niech się dzieciaki szykują idziem to na początku staniem, to nasze jedzenie weżnie, bo tam ponoć Cepakowa coś szykuje

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FrasierCrane
FrasierCrane
wczoraj, 18:29:39 via Wykop
  • 16
@Doberober: niby trochę tak, ale przynajmniej są to ludzie, którzy cierpią radość z małych rzeczy, nie to co wolnomyśliciele z wypoka :P
  • Odpowiedz
Tulaska
Tulaska
Tulaska
23 godz. i 58 min temu via Android
  • 32
@FrasierCrane: radość, żeby pokazać, że są lepsi od innych, bo ziom z internetu weźmie ich kiełbasę a nie sąsiada
  • Odpowiedz
Famine
Famine
23 godz. i 31 min temu
  • 306
OJ ALE JUTRO BĘDZIE KWIK

#krakow #referendum #polityka
Famine - OJ ALE JUTRO BĘDZIE KWIK

#KRAKOW #REFERENDUM #polityka

źródło: temp_file6312685882487558000

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

motylbezskrzydel
motylbezskrzydel
23 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 215
@Famine: Rzadko zdarza się taka zgodność w narodzie
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
23 godz. i 29 min temu via Android
  • 217
@Famine

RADA TEŻ OUT
Famine - @Famine

RADA TEŻ OUT

źródło: temp_file4431737529704315224

Pobierz
  • Odpowiedz
Kawaleriapl
Kawaleriapl
wczoraj, 15:56:52
  • 21
#latwogang jakby wam dziecko umierało na rękach, a ktoś powiedział, że jedna z szans jest taniec nago wokół wulkanu to i tak byście tego spróbowali jakby alternatywy się skończyły.

Chłopak daje szansę, nadzieję, siłę, ale wy dzbany wolicie wyliczać ile pieniędzy wpadnie do lekarza, sprawdzacie czy na pewno prawo nie zostało złamane. Jesteście absolutnie potworami bez serc i rozumu. Siedzicie na tym portalu absolutnie dla tej rodziny nic nie robiąc,
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yahoomlody
yahoomlody
wczoraj, 15:58:25 via Wykop
  • 140
@Kawaleriapl: przeciez nikt tu nie krytykuje najblizszych chorej osoby, a chodzi o sam proceder robienia biznesu na wlasnie ludziach zdesperowanych
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
wczoraj, 15:59:40 via Wykop
  • 92
@Kawaleriapl: Tak, tak, potwory bo wytykają, że zbierany jest hajs dla doktóra z Hamerki, który wszystko pieknie obieca, na lek, który nie działa i z tego powodu nie został dopuszczony w Europie.
Niech każdy daje na to co chce, ale prawda jest taka, że każda złotówka wydana na tak bardzo wątpliwą co do skuteczności zbiórkę jest złotówką mniej, która mogłaby pomóc w znacznie bardziej sensownych, z większymi szansami na sukces.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
wczoraj, 14:42:10
  • 35
Wykop to chyba najbardziej toksyczna społeczność w polskim necie.


#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
Autor
wczoraj, 14:45:40 via Wykop
  • 4
@OCIEBATON: Za te piękne słowa aż przepraszam, że kiedyś załatwiłem ci bana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OCIEBATON
OCIEBATON
wczoraj, 14:46:25 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
olcayn
olcayn
wczoraj, 14:25:59
  • 1847
Przypomnienie: lek na który zbierane są pieniądze nazywa sie Elevidys i nie został on dopuszczony do obrotu na terenie Unii Europejskiej z jednego powodu -


#latwogang
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olcayn
olcayn
Autor
wczoraj, 14:29:12 via Wykop
  • 1365
@Epiktetlol: @mikau A SORRY PANOWIE ZAPOMNIAŁEM ZE NIEULECZALNĄ CHOROBE POKONAMY TYLKO SIŁĄ PRZYJAŹNI I ZBIURKOM NA 30 MLN
  • Odpowiedz
edenmar
edenmar
edenmar
wczoraj, 14:35:52 via Wykop
  • 1222
@olcayn: Tu jest Polska, tu najpierw organizujemy pospolite ruszenia i powstania, dopiero później ewentualnie zastanawiamy się nad konsekwencjami i sensownością podjętych działań ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
wczoraj, 13:13:38
  • 17
Zaszczepienie zbiórkozy wśród Polaków to spisek amerykańskiej big pharmy, a pionierem na tym polu był Owsiak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#latwogang
Markowowski - Zaszczepienie zbiórkozy wśród Polaków to spisek amerykańskiej big pharm...

źródło: aslng1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jqdro
jqdro
5 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Markowowski: Nie bronię Owsiaka, ALE on kupuje sprzęty, nie medykamenty. Sprzęty, chcąc nie chcąc - jako tako działają. Medykamenty niekoniecznie, szczególnie te eksperymentalne.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 3665
  • Strona 1 z 3665
  • >
  • "Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje." - Heinrich Heine

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.12.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.03.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking