Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
brawurek
brawurek

brawurek

Dołączył 12 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3360
  • Znaleziska 468
  • Mikroblog 2892
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 20

3361

Dziewczyna w słuchawkach wchodzi pod tramwaj.

Dziewczyna w słuchawkach wchodzi pod tramwaj.

Bardzo niebezpieczna sytuacja. Piesza wchodzi na czerwonym świetle na przejście, nie reaguje na sygnały dźwiękowe ponieważ ma na głowie słuchawki, nawet nie spojrzała się czy nie nadjeżdża tramwaj. Totalna ignorancja. Musiałem hamować wszystkim dostępnymi hamulcami, włącznie z szynowymi...

mklukasz1
z
youtube.com
dodany: 20.12.2018, 21:18:03
  • 337
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    komunikacjamiejska
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    rozowepaski
brawurek
brawurek
brawurek 21.12.2018, 06:05:45 via Android
  • 6
Zero wyobraźni... Lepiej dla niej byłoby gdyby ją faktycznie lekko puknął ( ͡º ͜ʖ͡º) juz na dohamowaniu i przewrócił, nic by jej sie nie stało a mając nauczkę uniknelaby mozliwe,ze nawet smiertelnego wypadku w przyszlosci. A tak, święta krowa dalej bedzie p---------ć na ślepo i bez słuchu, i kiedyś wpadnie pod koła.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

943

Oto jak Amerykańska firma traktuje polskich klientów.

Oto jak Amerykańska firma traktuje polskich klientów.

Dobry przykład na to jak powinno sie traktować klientów.

rafa150
z
pokazywarka.pl
dodany: 13.09.2018, 12:04:06
  • 173
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    rozrywka
  • #
    biznes
  • #
    ciekawostki
brawurek
brawurek
brawurek 13.09.2018, 20:10:08 via Android
  • -8
Mój tata ma 2 spore głośniki-kolumny, do tego kabel w jakiejś kosmos cenie za ponad 2k.. ale grają rewelacja...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brawurek
brawurek
brawurek 14.09.2018, 06:25:49 via Android
  • 1
@UznanyEkspert chodziło mi o kabel za 2k...
A.....i
A.....i
konto usunięte 09.08.2018, 16:39:57
  • 1928
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 10.08.2018, 01:04:41 via Android
  • 1
Złoto, dobrze sie czyta i trzyma w napięciu do momentu z rakiem (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz

253

Decathlon wycofuje dwa modele roweru. Ramy mogą się złamać podczas jazdy

Decathlon wycofuje dwa modele roweru. Ramy mogą się złamać podczas jazdy

Decathlon wzywa klientów do zaprzestania korzystania z dwóch modeli roweru, których ramy mogą się złamać w czasie jazdy. Sieć wymienia na nowe lub zwraca pieniądze.

konto usunięte
z
finanse.wp.pl
dodany: 21.06.2018, 13:12:49
  • 94
  • #
    rower
  • #
    rowery
  • #
    decathlon
  • #
    zainteresowania
  • #
    sport
brawurek
brawurek
brawurek 22.06.2018, 15:38:20 via Android
  • -1
Widziałem w środę we Wrocławiu jak ktoś to kupuje w decathlonie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DSC100021
DSC100021
31.05.2018, 14:07:04
  • 2098
Wlasnie kompałem się w morzu w Gdańsku. Mogę śmiało wszystkich uspokoić odnośnie ostatniego wpuszczenia ścieków do Bałtyku. Napiłem się przez przez przypadek wody i czuć tylko lekki posmak gówna, więc nie wiem o co afera. Zapraszam nad morze. #gdansk #morze #wakacje
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 31.05.2018, 18:13:17 via Android
  • 0
Kąpałem sie dzisiaj we Władysławowie, zimny prąd przyszedł, woda 11st takze dla tych bardziej wytrwałych :)
  • Odpowiedz
a.....3
a.....3
konto usunięte 28.05.2018, 06:41:00 via iOS
  • 57
A Ty ilu kierowców ostrzegłeś/aś przez ostatnie pół roku? #yanosik #pokazyanosika #chwalesie #motoryzacja
a.....3 - A Ty ilu kierowców ostrzegłeś/aś przez ostatnie pół roku? #yanosik #pokazya...

źródło: comment_8IioqouMfDboiaNTycs8NnuzMsWvhlra.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 28.05.2018, 11:38:24 via Android
  • 0
brawurek

źródło: comment_UowYGJHfquhQHs6WwkAMeUsi1OURr05j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
brawurek
brawurek
brawurek 28.05.2018, 11:44:52 via Android
  • 0
Ocena jazdy mocno spada jak sie z--------a autostradą z prędkoscia 160+ na dlugim dystansie, tak samo z ekspresówkami, niby oznakowane na 120 ale mozna lecieć 160 i różnica jeszcze większa. Krajówki na 90 z reguły, a i tak sie jedzie te 110, 120 czasami jak jakaś lepsza, jadąc tak przez 300km to mocno wpływa na ocenę.
Raz mialem przez chwilę ponad 8, bo jechalem spokojnie autostradą 120, a krajówką te 90 tak
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
26.05.2018, 20:08:46
  • 1682
Bale, Real - Liverpool 2:1 (ʘ‿ʘ)
#golgif #mecz #bramkaroku2018
Minieri - Bale, Real - Liverpool 2:1 (ʘ‿ʘ)
#golgif #mecz #bramkaroku2018
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 26.05.2018, 22:14:03 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1526

REAL MADRYT ZWYCIĘZCĄ LIGI MISTRZÓW 2017/18!!!

REAL MADRYT ZWYCIĘZCĄ LIGI MISTRZÓW 2017/18!!!

Real Madryt pokonał Liverpool 3:1 w wielkim finale w Kijowie i sięgnął po swój 13 i 3 z rzędu tytuł Ligi Mistrzów! Fatalne błędy Kariusa pogrzebały marzenia The Reds.

konto usunięte
z
przegladsportowy.pl
dodany: 26.05.2018, 20:38:20
  • 331
  • #
    europa
  • #
    pilkanozna
  • #
    mecz
  • #
    ligamistrzow
  • #
    realmadryt
  • #
    sport
brawurek
brawurek
brawurek 26.05.2018, 21:18:10 via Android
  • 17
Gdyby Salah grał, mecz mógłby wyglądać inaczej,szkoda mi go. Ramos po raz kolejny szmatą okazał się być, szacunek na minusie...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZAXP
ZAXP
26.05.2018, 12:14:03 via Android
  • 465
#pokazgruza #pokazauto #e36 #lakiernictwo #blacharstwo
Umyty i nawoskowany to zrobiłem zdjęcia
ZAXP - #pokazgruza #pokazauto #e36 #lakiernictwo #blacharstwo 
Umyty i nawoskowany to...

źródło: comment_eCypu9JQUFoSArIYfXtNUz9sEiy2aY7c.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 26.05.2018, 15:44:29 via Android
  • 2
@ZAXP elegancki kolorek.
Jaki koszt lakierowania całego auta?
brawurek - @ZAXP elegancki kolorek.
Jaki koszt lakierowania całego auta?

źródło: comment_8J1aj0a0GVxHHA5SoOAzM9m4OorRSLDm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
brawurek
brawurek
brawurek 26.05.2018, 16:25:50 via Android
  • 0
@ZAXP kurde, tak to można się bawić ;)
  • Odpowiedz
P.....n
P.....n
konto usunięte 14.05.2018, 17:21:16
  • 805
Mirki, chciałem się trochę pochwalić moim nowym projektem. Zakupiłem za śmieszne pieniądze BMW e36 cabrio w stanie takim jak widać na zdjęciach, do tego z rozdupconym silnikiem, którego wymiana kosztowała mnie 2000zł (za całość dałem 3 xD). Ale no, ciągle sobie tłumaczę że zakupiłem hardtop a samochód gratis. Na plus również instalacja LPG, półskórzane fotele sportsize oraz miękki dach stan idealny.

Plan na już:

1. W-------e maski od e46, wstawienie prawidłowej
P.....n - Mirki, chciałem się trochę pochwalić moim nowym projektem. Zakupiłem za śmi...

źródło: comment_coL0I4MMbvE9LZKMoR28AOptrbf1hl6L.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 15.05.2018, 03:56:14 via Android
  • 0
Trzeba bylo je najpierw umyć, to by nie wyglądało jak gruz chociaż ;)
  • Odpowiedz
AurenaZPolski
AurenaZPolski
14.05.2018, 09:45:21
  • 258
Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 roku. 83,58% wykopków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,10%. To więcej niż na filmwebie (7,9%) i mniej niż na IMDB (8,6%).

Dzisiaj weźmiemy na tapetę film "Czarna pantera" z 2018 roku. Opinie o filmie mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w środę - zajmiemy się wtedy filmem "12 gniewnych ludzi"
AurenaZPolski - Witam ponownie, wczoraj obiektem ankiety był "Interstellar" z 2014 ro...

źródło: comment_OCxjdJkoW18B3Oxck8IQXpx8km0VTwZY.jpg

Pobierz

W skali od 1 do 10 na ile oceniasz film "czarna pantera"?

  • 1 27.5% (885)
  • 2 4.2% (136)
  • 3 5.4% (173)
  • 4 6.3% (202)
  • 5 10.3% (331)
  • 6 15.5% (497)
  • 7 16.9% (544)
  • 8 8.6% (277)
  • 9 2.6% (84)
  • 10 2.7% (87)

Oddanych głosów: 3216

  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 14.05.2018, 15:37:48 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
eaxene
eaxene
01.03.2018, 08:45:50
  • 2598
Wychodzę sobie z biura do sklepu po bułki (mam pełne 10 metrów do przejścia) i słyszę głośne uderzenie. A to jakiś gość cofając uderzył w nową Hondę stojącą na parkingu. Podchodzę i gadam ze sprawcą. Sprawca wsiada do samochodu i wykręca na parkingu tak jakby chciał sobie zaparkować gdzieś z boku, jak tylko odwróciłem głowę to dał gaz do dechy i zwiał.
Oczywiście zapamiętałem numery, samochód, a nawet zdążyłem zrobić zdjęcie. Właściciel
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 01.03.2018, 13:19:25 via Android
  • 0
@eaxene Nie zawsze dobrze pokazuje informacje o OC i przeglądzie. Ja mialem OC od dlugiego czasu w pzu a info pokazywalo ze brak...
  • Odpowiedz
Honor_PL
Honor_PL
19.01.2018, 10:10:40
  • 239
@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 25.01.2018, 19:44:00
  • 0
Mam od 1,5 roku Honor 7 Lite. Pierwszy smartfon, z którego jestem zadowolony do tego stopnia, że Pani która dzwoni z nową ofertą (abonament kończy mi się za 6 miesięcy), została przeze mnie zbyta, bo nie mam jeszcze potrzeby wymiany telefonu na nowszy/lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek, za 3-4 miesiące zacznę się rozglądać i jestem na tyle przekonany do marki Honor, że raczej przy niej zostanę. Z
  • Odpowiedz
pogop
pogop
31.10.2017, 10:49:57
  • 894
W Polsce przekraczanie prędkości jest powszechne. Wjeżdżam sobie na krajówkę, włączam tempomat na maksymalną dopuszczalną, z małym zapasem (żeby 90 km/h mi GPS pokazywał) i sobie jadę. Po kilku minutach mam już za sobą kilku kolesi, którzy dojechali do mnie bardzo szybko i zaczyna się polowanie. Swojej prędkości oczywiście nie zmieniam, a ci wyprzedzają, często z podjęciem dużego ryzyka, na zakazie i ze zmuszeniem kierowców z naprzeciwka do ustąpienia "pierwszeństwa". Po chwili
pogop - W Polsce przekraczanie prędkości jest powszechne. Wjeżdżam sobie na krajówkę,...

źródło: comment_aVneehTGlDaU5kF8PQa0PkGw8aPVfxl5.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brawurek
brawurek
brawurek 01.11.2017, 09:17:39 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

326

Zestaw do spania na śniegu

Zestaw do spania na śniegu

Pozwoli Wam spać prawie wszędzie i niemal w każdych warunkach pogodowych, bez rozkładania namiotu.

konto usunięte
z
wktoregory.blogspot.com
dodany: 22.02.2017, 07:02:55
  • 112
  • #
    ciekawostki
  • #
    podroze
  • #
    survival
  • #
    bushcraft
  • #
    zainteresowania
  • #
    podrozujzwykopem
brawurek
brawurek
brawurek 22.02.2017, 08:51:31
  • 2
bivy bag może i będzie wodoszczelny i wody nie puści, ale jak się na deszczu zapniecie całkowicie, to w środku wam się skropli para wodna do tego stopnia, że będzie mieć cały śpiwór mokry od strony bivy baga. Jak już brać bivy baga to dodatkowo płachte typu ponczo, żeby rozwiesić na linkach nad sobą, żeby bezpośrednio nie padało przynajmniej na twarz, albo bivy baga z membraną gore-tex , w której i tak
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

brawurek
brawurek
brawurek 22.02.2017, 09:41:57 via Android
  • 0
@pawel-niczyporek ponoć działa dopóki temperatura na zewnatrz jest mniejsza niz wewnatrz, wiadomo im mniejsza roznica tym skutecznosc mniejsza. Ja jeszcze takiego doswiadczenia nie mam zeby jednoznacznie moc stwierdzic...

352

Macie kartę mBanku? Uważajcie na zmiany w opłatach. Od środy droższe...

Macie kartę mBanku? Uważajcie na zmiany w opłatach. Od środy droższe...

mBank nie cacka się ze swoimi klientami. Od środy mocne uderzenie w osoby korzystające z bankomatów.

tomkers
z
cashless.pl
dodany: 30.01.2017, 11:38:12
  • 217
  • #
    banki
  • #
    mbank
  • #
    finanse
  • #
    bankowosc
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
brawurek
brawurek
brawurek 31.01.2017, 05:28:29 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

677

Trzej wysocy rangą żołnierze brutalnie pobili policjantów

Trzej wysocy rangą żołnierze brutalnie pobili policjantów

Trzech wysokich rangą żołnierzy Wojska Polskiego skatowało interweniujących policjantów - dowiedzieli się reporterzy RMF FM. Do bulwersujących wydarzeń doszło w Giżycku.

RMF24
z
rmf24.pl
dodany: 16.09.2016, 06:01:07
  • 404
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
brawurek
brawurek
brawurek 16.09.2016, 09:30:09 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 2 z 3
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.04.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking