Wpis z mikrobloga

@Honor_PL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Chcemy zaprosić Was do testów flagowego smartfona – Honor 9. Model jest świetnie wykonany i urzeka designem. Do tego prezentuje bardzo dobre parametry: ma dużą pamięć (64 GB) i pojemną baterię, która umożliwia długą i intensywną pracę na jednym ładowaniu (3 200 mAh). Bardzo dobrą wydajność zapewniają m.in. pamięć RAM 4 GB i ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, dzięki czemu uruchamianie i działanie aplikacji jest szybkie i płynne. Sporo frajdy zapewnia również aparat. No, ale (!) to jest nasza opinia. Dlategojesteśmy ciekawi, jakie będą Wasze wrażenia i opinie?

Na potrzeby "wykopowych" testów zarezerwowaliśmy dziewięć modeli Honor 9. Trafią w ręce dziewięciu osób, które – rzecz oczywista - będą zainteresowane testami, ale jednocześnie w przekonujący sposób wyjaśnią nam w komentarzach poniżej, dlaczego chcielibyście przetestować Honor 9? Co szczególnie interesuje Was w tym flagowcu? Z jakimi modelami innych marek chcielibyście porównać Honora?

Czekamy na Wasze komentarze poniżej do 29 stycznia. Potem będziemy potrzebować kilku dni, aby przeczytacz i wybrać dziewięciu testerów, do których wyślemy Honor 9.

#android #androiddev #honor #honor8 #honor7x #xiaomi #mi6 #mi5 #lenovo #asus #samsung #nokia #htc #oneplus #iphone #huawei #motorola #lg #sony #smartfon
HonorPL - @HonorPL: @Honor_PL: Mirki i Mirabelki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

C...

źródło: comment_vMzIouseiYsentIWonHc1BMIe9YztSzQ.jpg

Pobierz
  • 655
@Honor_PL: Coż. Chciałbym przetestować go pod każdym względem. Aktualnie stałem się fanboyem Xiaomi. Stosunek jakości do ceny wiadomka. Natomiast Honor ma mega intersujace parametry . Chciałbym sprawdzić jak przekłada się zdecydowanie wyższa cena od Xiaomi, ale niższa od IP X oraz najnowszego Galaxy. Zoabczyć czy jako normalny user jestem w stanie wyczuć większą moc obliczeniową oraz jakoś obrazu.
No i co najważniejsze porostu bardzo mi się podoba i pożądam !
@Honor_PL: witam
Na codzien uzywam telefony tradycyjnie (rozmowy ,internet) ale intensywnie. Natomiast weekendowo telefon sluzy mi jako kamera do nagrywania ujęć filmow kręconych na kanal z YT.
staram sie popularyzowac strzelectwo i filmy sa z tym zwiazane (kanal ma coraz wieksza popularnosc i ogladalnosc ciagle wzrasta)
od telefonu wymagam wytrzymalej baterii,doskonalej jakosci obrazu i dzwieku (przydatne byloby nagrywanie w SLO-Mo z dzwiekiem) i dlugiej pracy na jednym ladowaniu,oraz -czy telefon nadaza
@Honor_PL: A dziś rano myślałem żeby założyć kolejny kanał testerski na YT :x Jak dla mnie telefon bez czytnika linii papilarnych z przodu jest bez sensu (kto używa tel w samochodzie ten wie) Jednak honor wyróżnia się szczególnie designem oraz z tego co czytałem bardzo fajnym aparatem i audio. Od dłuższego czasu kupuje telefony chińskiego producenta Lenovo, dziś to już 4 telefon a mianowicie Motorola (Lenovo) Moto z play i szukam
@Honor_PL Jeżeli chodzi o mnie to muszę przyznać, że jestem nieco uprzedzony do Chińskich producentów, bardzo chętnie bym przetestował tenże telefon pod względem zarówno wydajności jak i jakości wykonania. Zwracam również dużą uwagę na szczegóły - myślę, że mógłbym dać niezły feedback.
Liczyłam że dam radę już wcześniej go przetestować kiedy był konkurs na geekowską rozmowę w pclab. Jednak nigdy nie udaje mi się nic wygrać, no szkoda.
@Honor_PL: Ciekawi mnie, czy to prawda że Xiaomi lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to zawsze kupując jakąkolwiek elektronikę w internecie kieruję się zestawieniami, rankingami, tego co jest obecnie polecane, ale boję się brać produkty o których nie jest głośno gdyż boję się że nie będę zadowolony z zakupu. Może spróbujecie we mnie to zmienić? A co do Xiaomi to serio, porównam go z dwoma
@Honor_PL Proponuję porównanie do Samsung Note 8. Używam go od ponad miesiąca więc baza do testów porównawczych jest już jakaś stworzona. Dodatkowo żona używa S5 i w najbliższym czasie planuje zmienić, więc test w rękach kobiety byłby bardzo pożądany, jeśli chcielibyście uderzyć w te grono klientów :) Zapraszam do wpółpracy. Pozdrawiam
@Honor_PL: Witajcie, jestem typowa baba Małgorzata co psuje każde elektroniczne urządzenie (według męża).
Miałam samsungi, lg, noki kilka teraz urzęduje jabłuszko, które nie jest idealne.

Nie wiem co to procesory a także z czym się je je :)

Telefonem robie mnóstwo zdjęć, kręcę filmy, przerabiam je i modyfikuje, wysylam maili na potęgę, odpisuje klientom. Nawet gotuję z telefonem w łapie.

Dlatego wiem, że telefon musi mieć pokaźną pojemność, sprawnie i długo
@Honor_PL: hm czytam i czytam jak sie przesciguja ludzie w orginalnosci postow aby tylko zlapac cos i ugrac.A ja napisze prosto od siebie.Mam huawei p 10 zeby nie bylo kolorowo (dostalam go w prezencie:) Jesli chodzi o testy chcialabym go sprawdzic pod kontem niezawodnosci , przy maksymalnym obiazeniu , czas baterii , oh wiadomo aparat , ale rowniez obudowa i stan podczas uzywania .Kolejna bardzo wazna dla mnie rzeczą jest to
nie będę nic porównywał - od tego są branżowe serwisy :-). używam obecnie jednego z jabłek, ale chciałbym powrócić do androida. telefon będzie normalnie użytkowany - praca, dom, samochód + android auto, no i 3 dzieciaków w domu - szukam tel. który sprosta tym podstawowym zadaniom i może Wasz się w tym sprawdzi :-)
Sam mam P8 lite, chce w końcu kupić coś co będzie miało konkretny aparat, a niekoniecznie będzie to Iphone. Także do dzieła!