Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem się trochę pochwalić moim nowym projektem. Zakupiłem za śmieszne pieniądze BMW e36 cabrio w stanie takim jak widać na zdjęciach, do tego z rozdupconym silnikiem, którego wymiana kosztowała mnie 2000zł (za całość dałem 3 xD). Ale no, ciągle sobie tłumaczę że zakupiłem hardtop a samochód gratis. Na plus również instalacja LPG, półskórzane fotele sportsize oraz miękki dach stan idealny.

Plan na już:

1. #!$%@? maski od e46, wstawienie prawidłowej (zakupiona już w kolorze) oraz noska (niestety czarny).
2. Wstawienie lamp ZKV z krzyżami (zakupione), oraz oryginalnych mpakietowych kierunków (już idą).
3. Zmiana kierownicy ze zwykłej trójramiennej na obszytą skórą (mam dwie kierownice, "serducho" oraz trójramienną skórzaną z logo M oraz bicepsami)
4. Ogólnie umyć go, odkurzyć, wypolerować.
5. Serwis instalacji LPG

Plan na za 4 tygodnie:

1. Korek wstydu przełożyć koło wlewu paliwa
2. #!$%@?ć tylny zderzak na oryginalny mpak
3. Wymienić tłumik środkowy i końcowy na oryginalny wyciągnięty z 3.0d e46 (wydech diesla daje zajebisty dźwięk basowy, jednocześnie nie drze japy i wszystko jest ori, a jak ori to wiochy nie ma :D)
4. Dokupić windshota i fajne, duże fele

Plan na za rok:

1. Dokupić boczki skórzane, skórzaną tylną kanapę oraz fotele tzw Vadery oraz obszyć to na jasną, porządną skórę.
2. Zmienić audio
3. Swap silnika na 2.8 (porządny swap, czyli hamulce dyfer sprzęgło wał itp itd)

#motoryzacja #chwalesie #pokazauto
P.....n - Mirki, chciałem się trochę pochwalić moim nowym projektem. Zakupiłem za śmi...

źródło: comment_coL0I4MMbvE9LZKMoR28AOptrbf1hl6L.jpg

Pobierz
  • 120
@HIGH_BEAM: a czytał Pan punkty które są do zrobienia "na już"? E39 miałem, kiedyś sobie kupię, obecnie już mam i daily i coś, przy czym będę grzebać (i niestety nie jest to tylko ten cabriolet...)

@Detalowiec: zapamiętam

@PanKracy582: Proszę bardzo. Za samochód zapłaciłem 3 tysiące PLN, gdzie mniejwięcej tyle warty jest Hardtop. Z reszty części bym ubił spokojnie z 1-2k, i reszta części na szrocie to kolejne pieniądze. Polecam