@9866666: @Jakubek69 tez polecam Airalo, bardzo dobrze się sprawdziło, lepsze i prostsze niż kupowanie sim gdzieś w docelowym kraju na szybko. Zdecydowanie godne polecenia
@Kasahara: Obecnie prawie wszędzie mówi się, że najbardziej efektywne pod kątem sylwetki jest trenowanie blisko upadku mięśniowego (RIR 1-3). Jednocześnie, większość planów treningowych ma stałą liczbę powtórzeń w każdej serii (na przykład 4s x 6 powt).
Czy to się przypadkiem nie wyklucza? Jeśli przykładowo w czwartej serii w dalszym ciągu jestem w stanie zrobić 6 powtórzeń z RIR 2, to znaczy że w poprzednich seriach ten RIR musiał być większy.
siemka iphoniarze. jako nowy uzytkownik appla chce sie wdrozyc. sa jakies best quality - low cost case'y, ochraniacze na szybke? opcjonalnie chargery. #iphone14 #apple #iphone #airpodspro
Każdy człowiek wprowadza w swoim życiu szereg złych nawyków, przez które pracuje z mniejszą skutecznością. Dotyczy to również programistów. Najgorsze nawyki dotyczą nie stylu życia, a przyjętego stylu pracy, dlatego warto poznać kilka z nich, by w przyszłości się ich wystrzegać. W dzisiejszym artykule na blogu Modest Programmer poruszyłem ten temat, przedstawiłem 8 złych nawyków, których warto unikać w pracy programisty.
@martwykotek: Dokładnie :D Jeszcze ludzie plusują komentarz, że 'pisanie bloga bez dobrej wiedzy to zły nawyk' - przecież to jeden z najlepszych sposobów na wyróżnienie się z tłumu programistów i pokazanie, że robisz coś więcej niż sama praca.
Po 3.5 roku uzytkowania iP8 nagle z dnia na dzien bateria zachowuje sie jak kompletny złom, bez wczesniejszych symptomów ostrzegawczych. Gdy tylko naładuje telefon, niewazne do jakiej wartosci to momentalnie w ciagu kilku minut spada stopniowo (co 3-4%) az do 1% i na tym jednym procencie moge korzystac z telefonu bardzo bardzo dlugo. Co to znaczy? Mial ktos taki przypadek? Niemozliwe zeby tak dramatyczna zmiana w pracy baterii nastapila z dnia na
@krathel: Masz apple watcha? Kiedyś miałem podobny przypadek właśnie przez zegarek. Ciągle się rozłączał i łączył. Usunięcie i dodanie ponownie parowania rozwiązało sprawę.
Czy dużym problemem jest przylot do Abu Dhabi, jeśli głównym celem jest zwiedzanie Dubaju?
Loty do Abu Dhabi pasują mi bardziej cenowo i czasowo, zamierzam tam wylądować, przemieścić się do Dubaju i tam spędzić kilka dni, ewentualnie 1-2 dni w Abu Dhabi. Czytałem o autobusach między tymi miastami, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce.
Witajcie, wie ktoś może gdzie znajdę podobne etui może być bez magsafe chodzi o kolor i logo Apple z tylu za normalne, ludzkie pieniądze jak na kawałek gumy?
@reevo2: na Allegro za 50-60 zł znajdziesz identyczne silikonowe etui, z logo i opakowaniem 1:1 jak oryginał. Jakość spoko, wg mnie lepsze to niż 3 stówy za ten oryginalny.
Cześć, potrzebuje aplikacji na #ios przez którą będę mógł podglądać co się dzieję poprzez kamerę drugiego iPhone. Coś jak kamerka niania, albo monitoring Wypróbowałem już ze 4, ale na jednej nie było podglądu na zywo A drugiej bez wersji pro za ponad stówkę rocznie nie było można nic zrobić To ma być tylko podgląd drukarki 3d więc może #druk3d coś wie? I nie musi być 4k 120 FPS
czego używacie na #ios i #macos do słuchania podcastów? Do tej pory leciałem na wbudowanej appce która jest ogólnie niezła i dobrze się synchronizuje między urządzeniami, ale zaczyna mnie coraz bardziej denerwować:
- brak możliwości wyboru języka podcastu przy szukaniu (często mi znajduje jakieś hiszpańskie albo niemieckie) - wyszukiwarka gubi się przy najprostszych literówkach (np "dział zagrainczny" = zero wyników) - czasem przy słuchaniu starszych odcinków wyskakuje "episode not available" i
@dziadmankowy: Overcast. Darmowa wersja z reklamami (nie irytującymi), lub płatna bez reklam. Lepsza wyszukiwarka i więcej ustawień dotyczących samego odtwarzania - na przykład prędkość można dokładniej dostosować niż w apple podcast.
większość opinii na temat update’u skupia się na grafice, a są tez zmiany, które znacząco wpływają na grę - moim zdaniem na minus.
Konkretnie, na przykład Zmiany w drzewku umiejętności. Wcześniej większość z nich miała 5 poziomów, teraz wszystkie maja max 3 poziomy, co spowodowało również zmiany w bonusach, które oferują.
Przykładowo, „zwiekszona tolerancja” na poziomie 3 daje obecnie max 80% toksyczności (wcześniej było to 100% na 5 poziomie). Taka zmiana psuje większość
@tentin_quarantino: no tu się zgodzę, można to szybciej rozwijać. Ale też mogli zostawić bonusy bez zmian, a zmniejszyć samą liczbę leveli, wtedy rozwój byłby szybszy, a buildy nie byłyby popsute ( ͡°͜ʖ͡°)
Macbook Pro M1 14 cali, 54 cykle ładowania, głównie podpięty do prądu (zasilanie z monitora). Wydaje mi się, że jakoś szybko spadło.
#apple #macbook