Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ale_typ
ale_typ

ale_typ

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 330
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 316
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 44
WhiskyZCola
WhiskyZCola
04.12.2022, 00:19:49
  • 215
1 w nocy ale ekipa jest :D

#cs16 #counterstrike #csgo #gry #swieta #kiedystobylo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WhiskyZCola - 1 w nocy ale ekipa jest :D 

#cs16 #counterstrike #csgo #gry #swieta ...

źródło: comment_1670113178immnn634I4kChRQavsyDIa.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 04.12.2022, 10:13:50
  • 0
@WhiskyZCola: codziennie gracie?
  • Odpowiedz
S.....a
S.....a
konto usunięte 04.12.2022, 03:23:04
  • 593
Za czym tęsknicie z lat 90? Ja za lodami pałkami za 10 groszy, paczkami chipsów za 50 groszy. Klimatem programów tj Nie do wiary czy 997. Za melodyjką która towarzyszyła ciężarówce Family Frost, która przyjeżdżała na nasze zadupie z lodami. Za to że do późna się mogłam się szlajać z dzieciakami po osiedlu, bo mieszkaliśmy praktycznie pod lasem i każdy każdego znał.
Pamiętam porzucone świerszczyki przez kierowców tirów, którzy jechali do cementowni
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 04.12.2022, 10:08:55
  • 3
@Szatynka: może trochę za tym, że internetu jeszcze nie było albo dopiero raczkował. Sam brak neta był słaby, ale brak social mediów już niekoniecznie.

Wydaje sie, ze przez to ludzie umieli cieszyć się z prostych rzeczy, nie mieli odrealnionych oczekiwań co do wakacji, wyjazdów czy wystawnego życia rodem z dzisiejszego instagrama celebrytów.

W tym pokoleniu fajne było ze znamy czasy „przed internetem” oraz po. Teraz dzieciaki od początku życia są
  • Odpowiedz
advert
advert
25.11.2022, 10:56:10
  • 1
Choć broniłem się rękami i nogami, to chyba jednak będę musiał się skusić na Airpodsy Max - potrzebuję nausznych słuchawek z ANC, a Sony XM4 niestety są dość niewygodne przy dwóch latopach, dwóch ipadach i ajfonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O wygodę się nie obawiam, ale ciekawi mnie kwestia ANC - jak jest w Maxach w porównaniu do Sony, ma ktoś porównanie?
Obejrzałem jakieś filmy na yt ale
advert - Choć broniłem się rękami i nogami, to chyba jednak będę musiał się skusić na...

źródło: comment_1669373724kFAAZFyEW3Fjs3ltml3RY4.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 25.11.2022, 12:05:35
  • 0
@RegulaminowyUzytkownik: say what? Słuchawek nie da się wyłączyć bez włożenia do tego case'a?
  • Odpowiedz
ale_typ
ale_typ
ale_typ 25.11.2022, 12:26:26
  • 0
@RegulaminowyUzytkownik: Nie rozważałem jakoś mocno ich zakupu, więc nie wiem. Ale jestem zaskoczony po prostu, że nie mają jakiegoś przycisku. Z drugiej strony, zwykłe air podsy podobnie się zachowują.
  • Odpowiedz
ale_typ
ale_typ
ale_typ 25.11.2022, 12:34:55
  • 0
@RegulaminowyUzytkownik:

@ale_typ: No niby tak, ale zwykle airpodsy mają bardziej poręczny case i wkładanie ich do środa jest naturalne. Nie znam drugiego modelu słuchawek wokółusznych, które trzeba włożyć do case, żeby wyłączyć je. No, ale Apple lubi robić rzeczy po swojemu, jak np myszke ładowaną od spodu xD


No to racja, słuchawki duże władam do etui rzadko, tylko właściwie gdy gdzieś idę. Gdyby miały tracić baterię leżąc bezczynnie
  • Odpowiedz
ale_typ
ale_typ
ale_typ 22.11.2022, 11:19:54
  • 4
Dobrze, że w arabii saudyjskiej nie ma Szczęsnego i nikt nie zakładal z góry, że przegrają z Argentyną tylko coś próbują i nawet wychodzi

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

japaapa
japaapa
20.11.2022, 22:58:22
  • 6
Alen nie bierze jeńców w tym turnieju. Każdy jego mecz wygląda tak samo. Najpierw gra padake, potem odrabia straty, a na koniec funduje wraz ze swoim przeciwnikiem festiwal naprzemiennego farta i pecha, z którego poczciwy alimenciarz dotychczas zawsze wychodził zwycięsko

#snooker
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 20.11.2022, 23:11:12
  • 0
@japaapa: pięknie powiedziane :D
  • Odpowiedz
Primawer
Primawer
15.11.2022, 13:28:37 via Android
  • 0
Cześć, chce zrobić zawody w pracy w obstawianiu męczy na munidalu. Czy jest jakaś aplikacja żebym mógł wraz z kumplami obstawiać wyniki i na koniec uzyskać punkty tak, aby można było porównać kto najlepiej obstawiał?
#mundial #qatar2022 #pilkanozna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 20.11.2022, 13:04:07
  • 0
@Primawer: I jak, udało ci się coś znaleźć? Tez szukam czegoś podobnego
  • Odpowiedz
ooooooooo
ooooooooo
17.11.2022, 21:27:44
  • 1
Mirki, polecicie jakiś darmowy serwis do typowania wyników Mistrzostw Świata ze znajomymi? Taki żeby mozna było stworzyć grupę, zaprosić znajomych, dodać typy i żeby zliczało punkty za dobre obstawienie wyniku.

#mistrzostwaswiata2022 #worldcup2022 #qatar2022 #pilkanozna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 20.11.2022, 10:57:38
  • 0
@ooooooooo: i jak, udało ci się coś znaleźć? Tez szukam czegoś podobnego
  • Odpowiedz
niktastoi
niktastoi
18.11.2022, 21:09:35 via Android
  • 0
Niby wygrał, ale niesmak pozostał.
#snooker
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 18.11.2022, 21:30:33
  • 1
@niktastoi: na początku chciałem żeby lis wygrał i wbił piątego pod rząd 100 punktowego. Jak już mu się nie udalo to chciałem żeby Murphy jakimś cudem wyrównał i wrócił do gry. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale_typ
ale_typ
ale_typ 18.11.2022, 16:31:52
  • 1
Czy jest gdzieś dostępny w PDF do druku jakiś gotowy terminarz z meczami do uzupełniania wyników?
Dawnie w różnych bravo sport można było coś takiego dostać i była frajda w dzieciństwie :)

#qatar2022
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ
Autor
18.11.2022, 17:46:44
  • 0
@gorzki99: sam sobie odpowiem, ale coś takiego znalazłem: https://www.fourfourtwo.com/features/world-cup-2022-wall-chart-free-download-schedule-fixtures-dates-countries-qatar

Jest kolorowa i czarno biała wersja :)
  • Odpowiedz
Logytaze
Logytaze
15.11.2022, 22:44:21
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 16.11.2022, 10:50:15
  • 1
@RegulaminowyUzytkownik: dokładnie. Sama w sobie biblioteka jest spoko, ale powinno się dać dowolnie zmieniać te foldery pod siebie
  • Odpowiedz
dziki17
dziki17
16.11.2022, 10:17:33 via iOS
  • 0
#applewatch
Ktoś używał tej apki Clockology ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 16.11.2022, 10:46:56
  • 1
@dziki17: tak ale jako ciekawostkę bardziej niż do codziennego uzytku. Fajne tarcze niektóre inspirowane roletami albo patek philipe, ale z uwagi na swoje ograniczenia, np niemozliwosc działania w trybie „always on display” dla mnie to tylko bajer zwykły
  • Odpowiedz
Karling
Karling
Karling
15.11.2022, 22:11:03
  • 1
Mirki polecicie jakąś smakowa #kreatyna? Skonczylem 300g bezsmakowej i chce coś nowego. Ważne zeby byla monohydrate
#silownia #mirkokoksy #dieta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 15.11.2022, 22:13:11
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PanCylinder
PanCylinder
15.11.2022, 16:53:25
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 15.11.2022, 17:08:48
  • 2
@PanCylinder: no właśnie, co tam się stało? Czemu nie ma dalej transmisji?
  • Odpowiedz
Metylo
Metylo
07.11.2022, 12:06:18 via Android
  • 423
Od dostawcy pizzy do #programista15k
#programowanie #it
Metylo - Od dostawcy pizzy do #programista15k
#programowanie #it

źródło: comment_1667822778aIebQnfBCwAFNZoqzSXoza.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 07.11.2022, 14:01:06
  • 2
@Metylo: Było dokładniejsze info dlaczego to jest sytuacja 1/100, ale oczywiście wszyscy w komentarzach wiedzą że scam, oszust i niemożliwe po zobaczeniu ułamka instastory :D
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
06.11.2022, 12:25:07
  • 334
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 06.11.2022, 16:00:55
  • 70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ale_typ
ale_typ
ale_typ 06.11.2022, 16:22:31
  • 6
@Krzysztof53647: Może częściowo i tak, wiadomo że marketing robi swoje. Ale każdy kto się zagłębił chociaż trochę w produkcję takiego piwa potwierdzi, że koszt zrobienia go jest kilkukrotnie wyższy niż w przypadku koncerniaków, chociażby z uwagi na dużo wyższą i zawartość chmielu.
  • Odpowiedz
kopek
kopek
03.11.2022, 03:22:25
  • 159
Pamiętam jak w 2003 roku podłączyli mi neta i cały czas tego słuchałem na jakieś stronie. Czasy chyba podbazy xd
Tekst można przypasować nawet do dzisiejszych czasów?
#nostalgia #peja #rapsy #rap #hiphop
kopek - Pamiętam jak w 2003 roku podłączyli mi neta i cały czas tego słuchałem na jak...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 03.11.2022, 07:46:34
  • 13
@Kutacz_2000: Dokładnie, do takiego "Na legalu" do dzisiaj dobrze się wraca, bo widać w nim szczerość, zajawkę i ten charakterystyczny 'lekki w---w'.

Nowszy rap jest na pewno lepszy technicznie, ale zbliżył się tekstowo w stronę popu - fajnie wyprodukowane i dobrze brzmiące kawałki, o których zapomnisz za miesiąc.
  • Odpowiedz
Neko-chan51
Neko-chan51
31.10.2022, 21:40:48
  • 0
Mam problem w Wiedźminie 3. Jestem w jaskini i w niej są 3 trole skalne, nie chcę ich zabijać. Ale nie umiem wyjść z tej jaskini bez zabijania ich. Jest jakiś nie wiem sposób czy cokolwiek żeby troli nie zabijać?
Trole są na Skellige i może ktoś kojarzy okolice że zdjęcia.

#gry #wiedzmin3
Neko-chan51 - Mam problem w Wiedźminie 3. Jestem w jaskini i w niej są 3 trole skalne...

źródło: comment_16672523763TD4z9BYXU4wMWVrGLtwpA.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 02.11.2022, 08:51:45
  • 1
@Neko-chan51: a tak z ciekawości, dlaczego tak chcesz zrobić?
  • Odpowiedz
TheSznikers
TheSznikers
10.10.2022, 19:57:04 via Android
  • 10
Kolejny wieczór z #wiedzmin3 ( ͡º ͜ʖ͡º) Drugie przejście ale pierwsze na #konsole
W sumie to chciałbym zapomnieć fabułę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry #xbox
TheSznikers - Kolejny wieczór z #wiedzmin3 ( ͡º ͜ʖ͡º) Drugie przejście ale pierwsze n...

źródło: comment_1665431824ANmKkjMvKrnVaBwYZSYwrw.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale_typ
ale_typ
ale_typ 27.10.2022, 14:00:49
  • 0
@keep_it_real: @TheSznikers: @muse: i na której wersji są lepsze wrażenia z gry? Zawsze grałem na konsoli w 4k, nawet nie przyszło mi do głowy ze FHD może mieć 60fps.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.10.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.01.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking