Równo rok temu założyłem że przebiegnę maraton. Waga startowa 95kg, Wiek/wzrost 32/178. Celem było przebiec maraton poniżej 4 godzin. Plan wydawał się prosty trzeba zejść z wagą jak najniżej i zacząć biegać. Zacząłem od lutego a że temperatury było nie odpowiednie to wskoczyłem na rowerek stacjonarny. Równocześnie zacząłem ćwiczyć na siłowni. Przeplatałem te treningi. Robiłem 3 treningi siłowe i 3 treningi na rowerku. Praktycznie przez rok robiłem ten sam zestaw ćwiczeń ze
źródło: styczen_listopad
Pobierz










https://www.instagram.com/reel/C2aFsDvoPi7/?igsh=MTU0Njd1Y2locnIyZw==
Wuja jak zawsze dowozi temat! Link do planu jest w bio mojego instagrama a w załączniku sam post. Jeśli macie jakieś pytania, czegoś nie wiecie, to spytajcie tu lub pod postem na IG odpowiem, doradzę
Oczywiście
źródło: IMG_0197
PobierzMam na myśli główne boje i w ćwiczenie blisko upadku. Dlaczego tutaj jest tak, że żadne z wyciskań ma nie być blisko upadku? Jest jakiś konkretny powód?
A drugie pytanie to dlaczego nie dokładamy kg standardowo co trening?