w Rotterdamie było podobnie, benzyna euro 3, diesel euro 5, sprawdzane wg kamer ruchu miejskiego po tablicach rejestracyjnych, mandaty potrafiły przychodzić bez żadnej kontroli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Te samochody nie wjadą do miasta. To pierwszy taki zakaz w Polsce

Samochody wyprodukowane przed 2000 rokiem nie będą mogły wjechać do pierwszej w Polsce strefy czystego transportu. Kraków zdecydował, że na terenie całego miasta zacznie obowiązywać SCT. W praktyce oznacza to zakaz wjazdu dla aut z silnikiem Diesla i benzynowych o określonej normie emisji...
z- 504
- #
- #
- #
- #
- #













Chodzi mi głównie o województwo małopolskie i śląskie.
Mam w planach zrobić samemu interaktywną mapkę z zaznaczonymi takimi miejscami. A nie bardzo mam możliwość jeździć po całym województwie i zapamiętywać takie miejsca.
#policja #transport #yanosik #mapy
( ͡° ͜ʖ ͡°)