Spamowanie tą samą ofertą powinno być dodatkowo płatne. Co myśli sobie taki spedytor, że jak wrzuci 4 razy to samo to jego ładunek jest 4x bardziej atrakcyjny? #bekaztransa #spedycja
@odPrzegrywadoPrzegrywa: Daty rozładunków wg tego wycinka są różne (dwie na 12.09, dwie na 13.09) więc faktycznie to mogą być nawet cztery różne transporty, za mało pokazałeś. Na transie oferty gdzie przykładowo masz załadunek w piątek a rozładunek w poniedziałek lub wtorek nie da się wystawić (max 23,5h godziny do przodu może być rozładunek na ofercie), więc sam czasami wystawiam dwie (pt na pon i pt na wt), ale w przypadku
#iphone W sumie do czego można wykorzystać telefon w cenie dobrego komputera? Prócz aparatu dostajemy coś widocznie lepszego co zauważymy podczas korzystania? Pytam bez Hejtu i nieironicznie. Jestem ciekawe co daje prócz szpanu 14 zamiast 11 jak wszystko działa tak samo. Jesteśmy już w punkcie gdzie ludzie są produktem korporacji? #apple
@ElonMuskKochamCie: Jeśli nie jesteś influencerem/jutuberem (nacisk na foto/wideo) to na obecną chwilę tak faktycznie do niczego nie jesteś go w stanie wykorzystać. Samsung czy Huawei mają jeszcze możliwość emulowania systemu operacyjnego przez wifi na np. telewizorze ale to też raczej pierdołka z której mało kto korzysta.
Heyo. Szukam Polskiego dentysty na terenach Rotterdamu. Ktos moze już był i może polecić? Słyszałem ze gdzieś w Hadze czy w Goudzie jest polski dentysta ktory jest dobry ale nie pamietam nazwiska. #pomocy #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #holandia #dentysta #rotterdam
zakupilem sobie 50 eka 110 axe . Gdzie moge w---------c najlepsze pg tak do 180 lvla ? myslalem o lionach i ancientach do 70 lvla. Potem jakies mother of scarab lair do 90 . Od 90 krailos ? Jakies pomysly ? Dawno nie gralem takim low lvlkiem. #tibia
#mecz #golgif Daj ktoś na stremable albo podpowiedź jak ogarnąć temat. Nie lądują mi się od kilku miesięcy gifcaty, od kiedy aplikacja nie chce mnie wypuścić do przeglądarki z linkiem. Przeinstalowanie apki i czyczenie pamięci bez efektu.
@Herato: biorąc pod uwagę jak skill postaci wpływa na przyjemność z grania (oraz koszty czasu/hajsu który trzeba na skillowanie poświęcić) to taki 8lvl z 100+ skillem (albo ms/ed z 80+mlv) to minimum by ta gra miała sens w tych czasach.
Dlaczego nikt nie chce robić The Last Lore Keeper?
Przydałoby się zrobić żeby mieć t3 imbu ale nikt nawet tego nie organizuje. O goldach nie wspomnę bo już od tygodnia próbuję znaleźć kogoś żeby zrobić tylko dostęp xd
5 letni telewizor LG nie ma aplikacji hbo max i disney plus w tym swoim lg conect. Da się je jakoś zainstalować ręcznie żeby działało? Jeśli nie to Poleci ktoś jakąś dobrą i nie droga przystawkę smart tv która zapewni działanie tych aplikacji?
Gdzie w #katowice polecacie stołówkę żeby móc w niej wykupić same obiady na miesiąc. Najlepiej typowe polskie jedzenie czyli zupa + schabowy z ziemniakami + kompocik. Żeby móc się zamknąć w 500 zł? #obiad
Uwaga nie dajcie się oszukać w BIEDRONCE. Tym razem przekłamania na cenie zgrzewek wody do picia. Wodę OAZA - kasujecie w kasie samoobsługowej a nabija wam na paragon wodę Polaris znacznie droższą.
Byłby ktoś z mirko chętny w przyszłym tygodniu na jakieś tripy rowerem? ( ͡°͜ʖ͡°) Myślę takie 100-200km spokojnym tempem (mimo, że moja życiówka to 150km xD) Zbiórka mogłaby być w #katowice albo w okolicach np. #chorzow #rybnik #mikolow lub jeszcze gdzie indziej, kwestia dogadania się. (✌゚∀゚)☞ #slask #rower
Siemka, planuję złożyć nowy komputer. Jako że wypadłem trochę z obiegu (ostatni zestaw składałem ponad 7 lat temu), proszę o porady. ~Budżet to do 5k lub do 8k (8k jeśli faktycznie opłaca się dopłacić te 3k i mieć już sprzęt na lata), ~Bez monitora (monitor planuję zakupić oddzielnie i tutaj też proszę o poradę, czy warto np. inwestować w 4K do takich zestawów itp.) Budżet monitora ~ do 2k. #pcmasterrace
Nie dałby ktoś się przymierzyć na terenie małopolski do Hondy CB650R? Nie ma w salonach, a chce dosłownie posiedzieć w nim 5 min bez jazdy. #motocykle #honda #krakow
Co myśli sobie taki spedytor, że jak wrzuci 4 razy to samo to jego ładunek jest 4x bardziej atrakcyjny?
#bekaztransa #spedycja
źródło: comment_166253514388rLPqMrwLm2fUTw3B6Ili.jpg
PobierzDaty rozładunków wg tego wycinka są różne (dwie na 12.09, dwie na 13.09) więc faktycznie to mogą być nawet cztery różne transporty, za mało pokazałeś. Na transie oferty gdzie przykładowo masz załadunek w piątek a rozładunek w poniedziałek lub wtorek nie da się wystawić (max 23,5h godziny do przodu może być rozładunek na ofercie), więc sam czasami wystawiam dwie (pt na pon i pt na wt), ale w przypadku