Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Trique

Trique

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7552
  • Znaleziska 378
  • Mikroblog 7174
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 33
TheGreatest
TheGreatest
12.12.2022, 13:04:15
  • 1
#tibia

Mireczeki, czy jest jakiś przelicznik ile dają skille? Jaka będzie różnica między np. 115, a 120 axa, jeśli chodzi o obrażenia? Bo zastanawiam się czy faktycznie warto w to tak mocno inwestować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 12.12.2022, 13:22:43
  • 2
@TheGreatest:
coś takiego jest ale cholera wie kiedy ostatnio było aktualizowane a sporo zmian weszło
https://guildstats.eu/character-hits?lang=pl
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
11.12.2022, 20:39:00
  • 0
Mirki, miałby sens (i byłaby możliwa) taki harmonogram, żeby ustawić telefon żeby podłączony na noc ładował się do 85% (żeby niby oszczędzał baterię), a dopiero ok 7 rano, dobił do pełnej baterii? Czy przez cały cykl użytkowania tych 2 lat, może to mieć pozytywny wpływ na baterię? Czy bateria może ucierpieć, jeśli trzyma się telefon przez całą noc na ładowarce i on jest na 100%?
#telefony #pytanie #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 11.12.2022, 21:14:15
  • 0
@interpenetrate:
mam starego huaweia p30 pro który ładuje się w ten sposób bez żadnych dodatkowych apek czy innych bajerów. Bodajże telefon sprawdza wg budzika na którą jest ustawiony i kończy ładowanie jakieś 30 min wcześniej, a od 80% w górę zwalania z prędkością ładowania
  • Odpowiedz
Bocislaw
Bocislaw
11.12.2022, 19:18:51
  • 0
Szukamy jednego do clasha, t2/3/4, byle nie 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 11.12.2022, 19:20:36
  • 0
@Bocislaw:
co to t2/3/4?
  • Odpowiedz
Trique
Trique 11.12.2022, 19:23:21
  • 0
@Bocislaw:
tier kojarze tylko odnośnie postaci, więc nie do końca kumam o co chodzi, ale jak coś to mogę zagrać
  • Odpowiedz
Trique
Trique 11.12.2022, 19:27:13
  • 0
@Trique:
ogarnąłem, jestem iv, dalej szukacie?
  • Odpowiedz
Trique
Trique 11.12.2022, 19:36:30
  • 0
@Bocislaw:
Emailsupport43
  • Odpowiedz
Trique
Trique 11.12.2022, 19:37:17
  • 0
@Bocislaw:
przyjęte
  • Odpowiedz
Taki_Rozgadany91
Taki_Rozgadany91
Taki_Rozgadany91
11.12.2022, 00:03:08
  • 0
Mireczki, 175 rp - jakie miejscówki polecicie i z jakim eq? Bardziej zależy mi na ciekawszym loocie, ale tymi na waste i dobry exp też nie pogardzę. Z góry dziękówa!
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 11.12.2022, 00:17:13
  • 1
@Taki_Rozgadany91:
Mirku, tak do 350-400lvlu jedyna sensowna waluta to ~40zł zamienione na 250tc zamienione na ~6,5kk. Wszystko inne to strata czasu
  • Odpowiedz
wiktorfs1337
wiktorfs1337
wiktorfs1337
10.12.2022, 20:06:40
  • 0
Witam
Mam problem z Telefonem motorola g31
Przy wlaczaniu ekran sie zacina i resetuje sie od nowa i tak w kolko
Wie ktos jak to naprawic?
#technologia #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 10.12.2022, 20:08:52
  • 1
@wiktorfs1337:
jak nie szkoda Ci danych to zrób hard-reset bo coś go mogło zamulić
  • Odpowiedz
taro300
taro300
09.12.2022, 15:29:34
  • 0
Mam taki oto zestaw:
Grafa:Gigabyte GeForce GTX 1650 WINDFORCE D6 OC 4GB rev. 2.0
Ram:Crucial 16GB (2x8GB) 3600MHz CL16 Ballistix Black
Płyta główna:ASUS PRIME B560M-A
procek:Intel Core i3-10105F
i moje pytanie brzmi następująco co w pierwszej kolejności zmieniać?
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 09.12.2022, 15:30:39
  • 0
@taro300:
jeszcze zasilacz podaj bo też ma znaczenie, i w sumie docelowy cel modernizacji, bo cholera wie czego faktycznie potrzebujesz
  • Odpowiedz
Trique
Trique 09.12.2022, 15:41:27
  • 1
@Szala:
zasilacz może nie uciągnąć, cpu będzie ograniczać
  • Odpowiedz
Trique
Trique 09.12.2022, 16:11:25
  • 0
@KIchaa:
16gb ram spokojnie styka, sam zmieniałbym najpierw zasilacz, później cpu a na końcu gpu żeby go cpu i zasilacz go ogarniały ale @Szala: uważa, że 500w bronz 3060ti uciągnie

@taro300:
a jaki dysk masz? nvme, ssd, hdd?
  • Odpowiedz
Trique
Trique 09.12.2022, 16:15:59
  • 0
@KIchaa:
napisałeś " W pierwszej kolejności zasilacz, by móc dać mocniejsze GPU"
  • Odpowiedz
Trique
Trique 10.12.2022, 12:51:45
  • 0
@taro300:
zabrakło pytania w jakiej rozdzielczości grasz (i jeśli to full hd to czy planujesz w niedalekiej przyszłości zmiane na 2k/4k?)
  • Odpowiedz
s.....s
s.....s
konto usunięte 08.12.2022, 11:31:02
  • 0
Duzo daje ten full defik na eku ? Testowal ktos?
#tibia
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 08.12.2022, 11:31:34
  • 2
@summertime_sadness:
https://www.youtube.com/watch?v=JmKhS0oLs30
  • Odpowiedz
Trique
Trique 10.12.2022, 12:48:45
  • 0
@Poza-kontrolo:
Nie gram w tibie od jakiegoś roku-półtorej, ale z tym co napisałeś akurat się nie zgadzam.
Full deff to grałem solo jak brałem pełne klaty 400 ekiem bo i tak główny dmg leciał ze spelli, a akurat w 4voc party to mogłem lecieć z full atak i utito które jeszcze obniża leczenie bo ed siochał a ms czasem go wspomagał uchem.

Jaki jest sens grać full deff na 4voc
  • Odpowiedz
p.....k
konto usunięte 09.12.2022, 05:56:07
  • 314
proponuje takie logo na najbliższy strajk
podaje również różne hasła do skandowania:
nie chcemy ćwiczeń fizycznych
dzięki grze w hoi4 jesteśmy wyszkoleni lepiej niż nie jeden generał
żądamy kobiet w wojsku a szczególnie naszych mam bo nie umiemy ścielać łóżka i zrobić sobie śniadania
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
p.....k - proponuje takie logo na najbliższy strajk
podaje również różne hasła do sk...

źródło: comment_1670565331Nmriad4tkqzDUrFcqte2AM.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 09.12.2022, 07:34:31
  • 0
@ps0lak:
nie wiem czemu ale z profilu przypomina mi to Jakuba Wawrzyniaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Madridista98
Madridista98
08.12.2022, 12:44:33
  • 0
Szukam apki do przesyłania plików na linii Windows - Android.

To co muszę mieć to możliwość przeglądania folderów i plików oraz ich usuwania z Androida z poziomu Windowsa. Chciałbym móc przemieszczać się po pamięci telefonu tak jakbym używał Eksploratora plików w Windowsie. Bajery typu wzbudzanie telefonu, pisanie czy czytanie sms-ów nie są mi potrzebne.

Normalnie używałbym przesyłania oferowanego przez MiX Explorer czy Solid Explorer ale niestety Chrome chyba się w to nie bawi,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 08.12.2022, 12:57:31
  • 0
@Madridista98:
Większość marek telefonów pozwala na bezprzewodowe połączenie się z komputerem (jeśli są w jednej sieci wifi) bez żadnych dodatkowych aplikacji.

W Huawei nazywa się to "huawei share", w Xiaomi "mi share", w Samsungu też coś takiego jest ale nie mam pod ręką by sprawdzić nazwy.
  • Odpowiedz
the_olson
the_olson
the_olson
07.12.2022, 19:56:39
  • 2
Warto? To serio jest aż tak dobre i aż tak inne jak piszą?
#discoelysium #gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 07.12.2022, 20:17:29 via Android
  • 3
@the_olson
Jeśli lubisz gry gdzie czytania jest dużo więcej niż grania, to gorąco polecam.
  • Odpowiedz
Reymont
Reymont
07.12.2022, 11:47:26
  • 0
Ile trzeba zarabiać na #emigracja w #holandia żeby mieć porównywalny komfort życia jak w PL i jeszcze dobrze zarobić?

Mieszkam w PL w dużym mieście, mam swoje nieklaustrofobiczne mieszkanie, robię w korpo za średnio 9-10k netto + mam spore szanse na awans i dodatkowe 3-4k net, różowa też pracuje i zarabia ok 3-4k net. Odnośnie wydatków to gospodarujemy raczej rozsądnie i wydaje mi się że średnie miesięczne wydatki na
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 07.12.2022, 12:27:28
  • 5
@Reymont:
Największe koszty w Holandii będzie robić mieszkanie/dom w którym docelowo byście chcieli mieszkać. To mały kraj dość gęsto zaludniony z słabą dostępnością mieszkań w większości regionów, więc fajnie mieszkanie około 50-60m2 w dobrej dzielnicy może spokojnie kosztować z opłatami 2-3k€.

Sugerowałbym więc, by najpierw sprawdzić oferty mieszkań w danej miejscowości i jej okolicach by móc oszacować wstępnie koszty z nim związane, następnie doliczyć koszty ubezpieczenia (około 150-200€ za dobre ubezpieczenie
  • Odpowiedz
damiz74
damiz74
07.12.2022, 09:25:20
  • 13
trzeba kupić nowy lepsiejsi komkuter ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#technologia #heheszki #microsoft #intel #amd
damiz74 - trzeba kupić nowy lepsiejsi komkuter ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#technologia #heheszki ...

źródło: comment_1670405108TrrSFiI7I9nrIz0MAXtGcK.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 07.12.2022, 09:32:10
  • 0
@damiz74:
często jest też tak, że wystarczy zmienić pewną opcje w biosie i można W11 zainstalować (albo ją zablokować,by komputer nie próbował zmiany systemu wymusić) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

689

Scalperzy sprzedają RTX 4080 po cenach sklepowych. Powodem brak zainteresowania.

Scalperzy sprzedają RTX 4080 po cenach sklepowych. Powodem brak zainteresowania.

Konsumenci nie rzucili się tłumnie na najnowsze karty Nvidai RTX 4080, a nieoczekiwaną ofiarą tego stanu rzeczy okazali się... scalperzy.

ipkis123
z
eurogamer.pl
dodany: 06.12.2022, 13:27:30
  • 295
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    komputery
  • #
    nvidia
  • #
    rtx
Trique
Trique 06.12.2022, 19:38:57 via Android
  • 0
@Strahl
Dlss 3.0 i gierki 4k, tam 3080 może mieć problemy
Kononienko
Kononienko
06.12.2022, 14:19:51
  • 0
Jak najtaniej i najszybciej ogarnąć transport palety 120x120x50 cm 1050kg. Szczekociny-Tychy
Kurierzy dpd/dhl itd powyżej 1000kg nie chcą brać. Na jutro odbiór potrzebuje.
#kurier #transport #bekaztransa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 06.12.2022, 14:22:01
  • 0
@Kononienko:
clicktransa możesz spróbować
  • Odpowiedz
Tryggvason
Tryggvason
06.12.2022, 12:28:46 via iOS
  • 0
Mam pytanie. Może głupie, moze mądre? Nie wiem. Czy gta V, które udało mi się jakiś czas temu ściągnąć za darmochę od epic jest na stałe przypisane do konta i w razie usunięcia mogę znów pobrać za darmo, czy nie?

#pcmasterrace #gtav #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 06.12.2022, 12:31:16
  • 1
@Tryggvason:
epic rozdaje gry na stałe, możesz to usunąć i zainstalować ponownie
  • Odpowiedz

2036

Samuel Eto'o goni jednego z kibiców i kopie go w twarz

Samuel Eto'o goni jednego z kibiców i kopie go w twarz

Wszystko wydarzyło się po meczu Brazylii z Koreą Południową na mistrzostwach świata w Katarze i zostało uchwycone przez kamery. Kameruńczyk nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

dynx
z
youtube.com
dodany: 06.12.2022, 08:09:00
  • 239
  • #
    pilkanozna
  • #
    mundial
  • #
    mecz
  • #
    katar2022
Trique
Trique 06.12.2022, 09:44:32
  • -3
@patwweb19:
gdybyś prócz oglądania filmu posłuchał tego o czym oni mówią, to tam (przynajmniej w teorii) o auto najmniej chodziło.
Trique
Trique 06.12.2022, 09:56:50
  • 0
@wutanG:
Jakiekolwiek pobicie jest nie ok i sprawcom tych czynów życzę jak najostrzejszego wymiaru kary, jednak nie przeczytałeś chyba co napisałem.

Ja jedynie odniosłem się do tego, że w filmiku gdzie rzekomo doszło do pobicia z powodu wyzywania czyjegoś auta, to akurat o auto chodziło najmniej (przynajmniej wnioskując na podstawie nagrania). Zobacz go sobie jeszcze raz i posłuchaj o czym jest rozmowa.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 24
  • Strona 3 z 24
  • >

Maciej

  • Some of them want to use you, some of them want to get used by you, some of them want to abuse you, some of them want to be abused

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.02.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking