@bregath:
z ciekawości co Ci się nie podobało w FF X? Ogrywałem to lata temu jako dzieciak na ps2 (z słownikiem obok) i całkiem fajna to była gierka
z ciekawości co Ci się nie podobało w FF X? Ogrywałem to lata temu jako dzieciak na ps2 (z słownikiem obok) i całkiem fajna to była gierka












#godofwar
Dzięki za info :)