Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Trique

Trique

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7552
  • Znaleziska 378
  • Mikroblog 7174
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 33
Trique
Trique 09.11.2022, 10:09:34 via Android
  • 0
Płynność gry na ps4 taka sama jak pierwszej części czy coś lepiej/gorzej?

#godofwar
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique
Autor
09.11.2022, 10:51:47 via Android
  • 0
@sorek
Dzięki za info :)
  • Odpowiedz

1455

Zachodnie media grillują Final Fantasy XVI, bo w grze nie ma czarnoskórych

Pokaż treści 18+

Zachodnie media grillują Final Fantasy XVI, bo w grze nie ma czarnoskórych

Final Fantasy XVI znalazło się w ogniu krytyki zachodnich mediów głównego nurtu po tym, jak producent gry udzielił szczerej odpowiedzi na pytanie dotyczące czarnoskórych.

uknot
z
spidersweb.pl
dodany: 08.11.2022, 10:35:15
  • 319
  • #
    kultura
  • #
    gry
  • #
    finalfantasy
  • #
    gaming
  • #
    bekazpodludzi
Trique
Trique 08.11.2022, 13:10:54
  • 0
@bregath:
z ciekawości co Ci się nie podobało w FF X? Ogrywałem to lata temu jako dzieciak na ps2 (z słownikiem obok) i całkiem fajna to była gierka
Trique
Trique 08.11.2022, 13:57:35
  • 0
@bregath:
Dla mnie znów najgorszą częścią był FF X-2. FF X może podobał mi się dlatego, że byłem dzieciakiem jak w to grałem, do tego miało sporo poukrywanych smaczków których bez poradników nigdy bym raczej nie namierzył, ukryte aeony, dark aeony, ultimate i celastial weapon, sporo cholernie trudnych lokacji przy których ostatni boss fabularny był słaby (a z tego co pamiętam on i tak się skalował do poziomu postaci). No
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
07.11.2022, 13:48:36 via AMWv2
  • 0
#anonimowemirkowyznania
Mirki taka sprawa ma miejsce. Ziomek ma firmę spedycja-transport. Dowiedziałem się przypadkowo, że jeden z jego pracowników na stanowisku kierowniczym do spraw transportu po cichu założył sobie swoją firmę, przez którą to będą przechodziły zlecenia do tejże firmy. Nigdy nie byłem konfiturą ale co byście zrobili na moim miejscu?
#firma #transport

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 07.11.2022, 14:06:51
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
W sensie zleceniodawca - ten z stanowiska kierowniczego - firma transportowa?
Przecież będzie widoczna różnica między firmą która daje zlecenie oraz tą która w tym pośredniczy, oraz jest to dość odważne bo jak klient nie zapłaci to gość jest w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trique
Trique 07.11.2022, 14:52:11
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ale to jest proste, przykładowo firma transportowa ma klienta-zleceniodawce firmę A, przelew dostaje od firmy z którą nie ma nic wspólnego tj firmą B, o ile nie dojdzie do zbieżności nazw firm to jeden rzut oka na wpłaty i już widać, że ktoś inny jest płatnikiem. Jeśli kwoty są duże to każdy normalny zadzwoni do swojego klienta zapytać dlaczego płatnikiem jest inna firma by nie został wkręcony nieświadomie w
  • Odpowiedz
s.....s
s.....s
konto usunięte 07.11.2022, 10:40:04
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 07.11.2022, 12:48:32
  • 0
@Arogancky: @anoysath:
Auth nie wymaga korzystania z niego przy każdym logowaniu do gry?
  • Odpowiedz
palmoos
palmoos
07.11.2022, 01:46:48 via Wykop Mobilny (Android)
  • 404
Kisnę z tego fragmentu niesamowicie xD

#theoffice #theofficepl #heheszki
palmoos - Kisnę z tego fragmentu niesamowicie xD

#theoffice #theofficepl #heheszki
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 07.11.2022, 07:35:41
  • 0
@palmoos:
Gdybym nie wiedział, że to nawiązanie do Michael`a to by był bezbek, a tak nawet lekko się uśmiechnąłem
  • Odpowiedz
Trique
Trique 07.11.2022, 07:49:25
  • 0
@PeterGosling:
poczucie humoru i rodzaj żartów pierwowzoru do których jest to jako-tako nawiązanie
  • Odpowiedz
FanaticoRosso1910
FanaticoRosso1910
27.10.2022, 20:54:53
  • 0
Holender władował mi się w tyłek auta. Fura prawdopodobnie pójdzie na szkode całkowitą. Niestety, ja miałem tablice PL, on NL i już tydzień czekam na jakieś pchnięcie sprawy dalej, bo się nie mogą ubezpieczyciele dogadać, a ja jestem bez auta.
Jest jakaś pomoc prawna w takich przypadkach, albo ktoś miał podobną sytuacje? Nie wiem czy mogę sobie wynająć auto, nie wiem czy mogę zawieźć je do mechanika, żeby chociaż sprawdził czy będzie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 28.10.2022, 07:54:16
  • 2
Miałem podobny przypadek, holender dość mocno uderzył mi w auto na pl blachach, szkoda całkowita, jego ubezpieczalnia zapytała o adres gdzie mieszkam i gdzie była kolizja, po czym podali mi 3-4 punkty do których mogę odstawić auto a oni tam wyślą swojego rzeczoznawce. Odstawiłem auto, podałem adres, do 3 dni był rzeczoznawca i po kolejnych 3-4 dniach wycena. Były dwie opcje, albo wypłata jakieś kwoty + przejmują wrak (a ja dostanę około
  • Odpowiedz
nekrophage
nekrophage
26.10.2022, 08:03:36 via Android
  • 0
Drogie Mircy,

W dużym skrócie. Z pewnych prywantch pobudek wróciłem do Polski z dwuletniej emigracji z odłożonym jakimś tam groszem. Długo się zastanawiałem co chcę tak naprawdę robić, aż w końcu zdecydowałem, że pójdę w to Wasze słynne programowanie. Za gnoja miałem zajawkę do różnych graficznych pierdółek, więc po wstępnym zgłebieniu tematu zacząłem patrzeć w stronę front-end / fullstack js deva. Oczywiście odkąd szukam informacji w danym temacie to algorytmy zalewają mnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 26.10.2022, 08:28:45
  • 0
@nekrophage:
kup sobie kilka kursów na udemy, sprawdzaj poradniki na youtubie, ucz się i pisz, dołącz do jakichś discordów o frontendzie w których doradzą i pomogą jak będziesz miał problem. Efekt będzie mniej więcej ten sam co po kursie a zaoszczędzisz gruby szmal

Bez sensu wydawać kilkanaście koła bo może dojść do sytuacji, w który zaczniecie przerabiać przykładowo JS`a i stwierdzisz, że to programowanie to jednak nie dla Ciebie
  • Odpowiedz
RwandyjskiFront
RwandyjskiFront
25.10.2022, 20:12:13
  • 0
Reee... Kiedy znerfili mini rosha? Wróciłem po 2 latach a tu wielka pestka z lootem. Gdzie robić Gp na 210 EK?
#tibia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 25.10.2022, 20:36:07
  • 0
@RwandyjskiFront:
feyrist - baby roshamul
  • Odpowiedz
kowalik
kowalik
25.10.2022, 07:29:47 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jakie są koszta utrzymania samochodu osobowego w #holandia ? Nie mam tu na myśli paliwa, lecz wyłącznie opłaty typu ubezpieczenie, przeglądy itp.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 25.10.2022, 09:54:00
  • 1
@GruszkaZembuszka:

Do tej pory dziwie sie osobom z diselkami w kombi na PL rejestracjach.


O ile opłacają podatek drogowy w Holandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bart0sz
bart0sz
bart0sz
23.10.2022, 18:19:56
  • 0
U kogo dostanę 3-4k TC w dobrej cenie?
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 23.10.2022, 20:34:21
  • 0
@bart0sz:
@Insane_Mike jeśli jeszcze jest w grze
  • Odpowiedz
kistel66
kistel66
kistel66
20.10.2022, 16:24:58 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chce kupić nowy telewizor. Obecnie najlepiej brać LEDa, QLEDa a może OLEDa?

#technologia #telewizory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 20.10.2022, 16:26:04
  • 0
@kistel66:
QLED albo OLED, zależy od budżetu
  • Odpowiedz
Influ3nD
Influ3nD
16.10.2022, 03:35:02 via Wykop Mobilny (Android)
  • 966
#humorobrazkowy
Influ3nD - #humorobrazkowy

źródło: comment_1665891302pBaPS2k36v6mDFZUyETdig.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 16.10.2022, 08:29:01 via Android
  • 7
@Carbonara-Lover
Ślepnąc od świateł na HBO
  • Odpowiedz

912

Tauron i opłata handlowa z 110.70 PLN za 6 miesięcy do 154.80 PLN miesięcznie.

Tauron i opłata handlowa z 110.70 PLN za 6 miesięcy do 154.80 PLN miesięcznie.

Czołem Mirasy, i Mirabelki. Wysyłam wam maila jakiego dostałem od Tauronka. Wszyscy się podniecają limitem na prąd 2000 , 3000, 2500 kwh rocznie. Natomiast nikt nie zwraca uwagi na to co energetyka robi i bokiem przemyca. Mam od x lat umowę z tauronem gdzie  opłata handlowa to jakieś pare zł....

rrrrrra
z
wykop.pl
dodany: 14.10.2022, 08:21:11
  • 97
  • #
    tauron
  • #
    prad
  • #
    taniojuzbylo
Trique
Trique 14.10.2022, 10:10:14
  • 0
@kockodo:
praktycznie każdy komu się kończy umowa dostaje to na maila
Tetrachloroizoftalonitryl
Tetrachloroizoftalonitryl
Tetrachloroizoftalonitryl
10.10.2022, 12:09:14
  • 0
Mirki szybka piłka, dla osoby nie posiadającej wcześniej iphone'a, na pierwszy telefon z jabłkiem 13 pro czy zwykła 14?
#apple #iphone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 10.10.2022, 12:14:52
  • 6
@Tetrachloroizoftalonitryl:
13 pro, 14 jest finansowo nie opłacalna.
  • Odpowiedz
Trique
Trique 10.10.2022, 12:41:29
  • 0
@pekak:
"Patrząc na porównanie specyfikacji aparatów – zarówno iPhone 13 Pro jak i iPhone 14 zostały wyposażone w te same stabilizowane matryce światłoczułe o rozdzielczości 12 Mpix z pikselem wielkości 1,9 mikrometra. Nie różnią się też ogniskowe obiektywów ultraszerokokątnego i głównego (o przysłonie f/1.9). Jedyna różnica polega na tym, że iPhone 13 Pro został wyposażony w trzeci obiektyw pozwalający uzyskać 6-krotne zbliżenie optyczne. iPhone 14 pozwala na maksymalnego zooma x2.
  • Odpowiedz
Eisejibaz
Eisejibaz
07.10.2022, 07:51:23
  • 1
Tydzień na zapłatę i brak kary w przypadku nie opłacenia to największy rak char bazaru
#tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 07.10.2022, 08:37:04
  • 0
@Eisejibaz:
faktycznie tydzień to nieco zbyt dużo, te 2-3 dni byłby optymalne. Jednak co do braku płatności jest jeszcze inny problem, nie wszyscy mają świadomość, że "Note that character auctions can only be paid with transferable tibia coins." więc zdarzają się sytuacje w których ktoś faktycznie ma tcki, ale non-transferable i dopiero po aukcji dowiaduje się, że nie może nimi opłacić chara
  • Odpowiedz
kamarosz
kamarosz
kamarosz
06.10.2022, 19:59:56
  • 0
Cześć. Mam problem z moją Honda Civic VIII. Zaczął włączać się alarm w losowych momentach. Dźwięk i migacze. Samochód zamykam z kluczyka, są 3 blysknięcia migaczy i auto zamknięte. A po czasie, czasem po 20 minutach a czasem po godzinie zaczyna trąbić jednostajnie. Co może być tego przyczyną? Alarm fabryczny, są jakies newralgiczne miejsca które mógłbym przeczyscic/przejrzeć?

#honda #civic #mechanikasamochodowa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 07.10.2022, 06:09:05
  • 0
@kamarosz:
niektóre alarmy mają własny system zasilania (niezależny od stanu akumulatora) i w przypadku gdy w nim bateria pada to również zaczyna wyć, miałem taki przypadek w fordzie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 24
  • Strona 6 z 24
  • >

Maciej

  • Some of them want to use you, some of them want to get used by you, some of them want to abuse you, some of them want to be abused

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.02.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking