Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Trique

Trique

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7555
  • Znaleziska 379
  • Mikroblog 7176
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 33

2036

Samuel Eto'o goni jednego z kibiców i kopie go w twarz

Samuel Eto'o goni jednego z kibiców i kopie go w twarz

Wszystko wydarzyło się po meczu Brazylii z Koreą Południową na mistrzostwach świata w Katarze i zostało uchwycone przez kamery. Kameruńczyk nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

dynx
z
youtube.com
dodany: 06.12.2022, 08:09:00
  • 239
  • #
    pilkanozna
  • #
    mundial
  • #
    mecz
  • #
    katar2022
Trique
Trique 06.12.2022, 09:44:32
  • -3
@patwweb19:
gdybyś prócz oglądania filmu posłuchał tego o czym oni mówią, to tam (przynajmniej w teorii) o auto najmniej chodziło.
Trique
Trique 06.12.2022, 09:56:50
  • 0
@wutanG:
Jakiekolwiek pobicie jest nie ok i sprawcom tych czynów życzę jak najostrzejszego wymiaru kary, jednak nie przeczytałeś chyba co napisałem.

Ja jedynie odniosłem się do tego, że w filmiku gdzie rzekomo doszło do pobicia z powodu wyzywania czyjegoś auta, to akurat o auto chodziło najmniej (przynajmniej wnioskując na podstawie nagrania). Zobacz go sobie jeszcze raz i posłuchaj o czym jest rozmowa.
4nietwojinteres4
4nietwojinteres4
06.12.2022, 07:36:16
  • 1
Czy ktoś z was używa może macbooka do pracy w #spedycja ? Głównie chodzi o korzystanie z giełd, aplikacji biurowych, maili itd itd
#tsla #transport
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 06.12.2022, 07:51:17
  • 0
@4nietwojinteres4:
wszystko zależy z czego korzystasz do pracy, trans itd są aplikacjami przeglądarkowymi więc wszystko jedno na czym je odpalasz. Ale wiem, że kiedyś był problem z timo na maku, nie wiem jak teraz
  • Odpowiedz
n.....a
konto usunięte 03.12.2022, 19:13:48 via Android
  • 0
#katowice #zakupy
Co to za cyrk w tym Primarku? Dzisiaj byłem obok około południa. Z 4 czy 5 ochroniarzy przy wejściu, jakieś kolejki, chyba z torbami nie wpuszczali.

Tak jest tam codziennie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 03.12.2022, 19:15:31
  • 1
@nosacz_ninja:
a dziś przypadkiem nie było otwarcia?
  • Odpowiedz
s.....o
s.....o
konto usunięte 03.12.2022, 07:41:17
  • 944
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 03.12.2022, 13:25:01 via Android
  • 0
@Nosazn
Wszystko jest pewnie na chomiku
  • Odpowiedz
poke_puke
poke_puke
poke_puke
02.12.2022, 18:18:21
  • 0
Cześć, chce kupić nowy #monitor do #pcmasterrace i tutaj nachodzi problem z wyborem. Szukam czegoś do 1200-1400 PLN najlepiej 144hz i matryca >27”, możecie coś doradzić? Typowo do gierek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gaming #komputery #morele #technologia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 02.12.2022, 19:17:43
  • 0
@poke_puke:
korzystam z takiego:
https://www.x-kom.pl/p/540139-monitor-led-27-aoc-q27g2u.html
i jestem zadowolony ale u mnie duże znaczenie robiła wysokość monitora.
Na youtubowym kanale moreleTV masz sporo filmów o polecanych monitorach, ich wadach oraz zaletach.
Zobacz
  • Odpowiedz
klinQQ
klinQQ
30.11.2022, 14:16:51
  • 7
Czy ktoś jeszcze ma problem z podaniem stanu licznika w ebok PGNiG?
Po zalogowaniu nie mam punktu odbioru ani żadnych ostatnich faktur. Infolinia nie odbiera.
#pgnig #gaz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 01.12.2022, 11:54:09
  • 0
@Gerard_z_Libii:
mi również pokazuje nieopłaconą fakturę z zeszłego miesiąca, ale dodzwoniłem się na ebok i mówią, że u nich jest opłacona i widocznie błąd systemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kaziu546
Kaziu546
Kaziu546
30.11.2022, 20:09:56
  • 1
Ta i nawet jak się tak utrzyma to wyjdziemy z drugiego miejsca, dostaniemy Francję to tam to mamy szansę, jak 5 nie przyjedzie w ogóle, a 6 pozostałych dostanie sraczki przed meczem
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 30.11.2022, 20:11:20
  • 0
@Kaziu546:
przynajmniej z Francją sobie meczyk pooglądamy
  • Odpowiedz
Trique
Trique 30.11.2022, 20:06:11
  • 3
no i chu, no i cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....n
W.....n
konto usunięte 30.11.2022, 15:06:18
  • 0
#tibia
Na jakim levelu knightem da się profitować tak by pacc się zwracał mimo grania ~50h gry miesięcznie?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 30.11.2022, 19:20:13
  • 1
@bitcoinowa-babuszka:
400 ekiem robiłem 500-700k/h hajsu + jakiś loot z bosów, warzony i inne takie. Teoretycznie na pacc byłbym w stanie zarobić w około 12-15h
  • Odpowiedz
Mirush
Mirush
30.11.2022, 10:19:10 via Android
  • 0
Mireczki mam takie pytanko, czy istnieje jakiś serwis w stylu blablacar, w którym przewozi się nie ludzi a ładunek? Często jeżdżę busem po kraju, wożąc motocykle do klientów i zazwyczaj powrót mam na pusto, to pomyślałem, że mógłbym coś przewozić na powrocie.

#kiciochpyta #transport #kurier
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 30.11.2022, 10:24:53
  • 0
@Mirush:
https://clicktrans.pl/
https://gielda.furgonetka.pl/transport
  • Odpowiedz
adammonster
adammonster
29.11.2022, 20:12:39
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 29.11.2022, 20:48:49
  • 2
@s---k: @adammonster:
nawet wiatraki chodzą do polskich sklepów (ale tych lepszych) bo mają dużo lepszy wybór mięs, wędlin i produktów których u nich się nie uświadczy.
  • Odpowiedz
Miszcz_Joda
Miszcz_Joda
29.11.2022, 16:34:04
  • 0
Pytanie do posiadaczy #honda #civic VIII (UFO) 1.8, jaką pojemność oleju kupić do wymiany 4L czy 5L? Mam wrażenie, ze 4L spokojnie by wystarczyło, bo z tych 5L zawsze mi zostaje z wymiany i juz chyba uzbierałem prawie z 4L oleju, gdyż nigdy nie ma potrzeby dolewania między zmianami.

#motoryzacja #pytaniedoeksperta #samochody
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 29.11.2022, 16:52:02 via Android
  • 0
@Miszcz_Joda
4l + litr na ewentualnie dolewki, bierze mi około 0.5l na 10-12 tys
  • Odpowiedz
Trique
Trique 29.11.2022, 17:16:04 via Android
  • 0
@Miszcz_Joda
Ciężko określić ile to dla kogo dużo, nie katuje silnika ale sporadycznie lubię sobie pokręcić do odciny czy porobić jakieś zrywy i redukcję z 4 do 2 czy z 5-6 do 3 biegu lub ruszenie 1 i 2 do odciecia i przejście na 5-6 bieg. Tylko to raczej takie krótkie zrywy typu sprawne ruszenie z pod świateł, włączenie się do ruchu czy wyprzedzenie.

Robiłem tym autem trasy po 1200-1500km na
  • Odpowiedz
artem17
artem17
29.11.2022, 12:47:37
  • 0
Pół minimalnej miesięcznej wypłaty za takiego laptopa z RTX 3060 6gb u Helmuta...
ehhh.... (╯︵╰,)
https://www.ebay.de/itm/284811482966?mkcid=1&mkevt=1&mkrid=707-53477-19255-0&campid=5337537490&toolid=10001&customid=11004n4ciu3u
#technologia #ebay #allegro #olx #zakupy #laptopy #inflacja
artem17 - Pół minimalnej miesięcznej wypłaty za takiego laptopa z RTX 3060 6gb u Helm...

źródło: comment_1669725983OKDwOejbdFXXWrRQpyY06T.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 29.11.2022, 12:56:46
  • 0
@artem17:
co to za firma krzak producent?
  • Odpowiedz
Siateczkasrodplazmatyczna
Siateczkasrodplazmatyczna
27.11.2022, 17:21:57 via Android
  • 0
Ile w Holandii będzie wynosić podatek drogowy na kwartał za silnik 1.6 z nowszą instalacja LPG (G3)? W ogóle wszyscy muszą płacić ten podatek nawet jak jadę max do pół roku tam pracować? #holandia #emigracja #podatki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 27.11.2022, 18:31:49
  • 0
@Siateczkasrodplazmatyczna:
tak jak napisał @FanaticoRosso1910: , jeśli to faktycznie pół roku, to wal to o ile nie masz (albo nie będziesz miał) meldunku. Do tego przeważnie (w 80% przypadków) nawet przy kontroli możesz dostać wybór, płacenie albo wywiezienie auta z kraju.

Co do G3, jeśli to instalacja zakładana w Polsce to raczej ciężko ten certyfikat uzyskać, więc w kalkulatorze wybierz zwykły gaz.
  • Odpowiedz
Zebrzysta_Zebra
Zebrzysta_Zebra
26.11.2022, 18:54:49
  • 0
Co sądzicie o tej hondzie? Jakie mają opinie te silniki i czy ruda fest żre te auta?
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-accord-1-wlasciciel-166-tys-przebiegu-bezwypadkowa-ID6F6YYG.html
#motoryzacja #samochody #honda
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 26.11.2022, 19:25:38
  • 1
@Zebrzysta_Zebra:
3 właścicieli w NL (8 z pośrednikami typu salon/komis/handlarz), wyrejestrowana 16.11 czyli świeża, powinna mieć NAP czyli poświadczenie przebiegu. Wystawiona 11.11 na sprzedaż, przy przeglądzie jakieś pierdoły wyskoczyły ale albo nie wpisane do systemu (zbyt błache) albo na darmowej wersji nie da się sprawdzić co to.

Za 5€ powinieneś uzyskać dokładniejszy raport
  • Odpowiedz
Trique
Trique 26.11.2022, 19:33:35
  • 1
@Zebrzysta_Zebra:
jeśli chodzi o liczbę właścicieli to nie do końca można się tym sugerować, bo jeśli przykładowo auto było brane w leasing to to liczenie w ich systemie jest powalone, bo zdarzają się kwiatki typu:
1 właściciel salon honda
2 właściciel leasingodawca
3 właściciel - pierwsza osoba która faktycznie tym autem
  • Odpowiedz
Trique
Trique 26.11.2022, 19:39:31
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: @bruhh:
https://www.marktplaats.nl/v/auto-s/honda/m1908852915-honda-accord-2-0i-sport-bwj-08-2006-apk-12-2023-super-nette

W Holandii była wystawiona za 4k€
  • Odpowiedz
Trique
Trique 26.11.2022, 19:42:02
  • 0
@Zebrzysta_Zebra:
nie wiem czy tu Ci pisać czy wolisz na pw, ale mam jeszcze trochę informacji o tym aucie
  • Odpowiedz
PotatoZiemniak
PotatoZiemniak
PotatoZiemniak
26.11.2022, 18:12:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
I jak tam wasze dizelki z 180k przebiegu?
#przebieg #motoryzacja #honda #accord
PotatoZiemniak - I jak tam wasze dizelki z 180k przebiegu?
#przebieg #motoryzacja #ho...

źródło: comment_1669486353K0KvzHcJS8P9b5NcH7XeCZ.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trique
Trique 26.11.2022, 18:32:51
  • 0
@ArchDelux:
jak to ma moc dopiero od 3,5-4k obrotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 24
  • Strona 4 z 24
  • >

Maciej

  • Some of them want to use you, some of them want to get used by you, some of them want to abuse you, some of them want to be abused

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 20.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.11.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.02.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking