#siatkowka ciekawe czy Grbić już żałuje, że nie wziął Gomułki
- 1
- 3
@Mipeciak: 10. drużyna poprzedniego sezonu. Prestiż europejskich pucharów. Ja bym jeszcze ich wysłał na KMŚ.
- 10
#mecz Słychać, że Boras ledwo się powstrzymuje przed użyciem potężnego portugalskiego akcentu przy czytaniu składu
- 4
źródło: mbappczyński
Pobierz@Mipeciak:

- 3
- 75
#mecz "Człowiek, który lewą nogą pisze wiersze"... To jak jak Borek kopytem
- 6
- 12
@Mipeciak: Leo Messi zmarzł?
- 6
- 4
#mecz byłe gwiazdy NBA, obecne gwiazdy NBA... i oczywiście przyszłe gwiazdy NBA
- 0
- 2
#mecz stadion niezwykły, stadion przepiękny...
@Mipeciak: od razu wiedziałam cóż za osobistość komentuje
- 3
- 4
- 6
#siatkowka Jak mamy przegrać, to już wolę to przegrać z Alą i Julką na boisku. A tak poza tym, mamy potężną dziurę na środku.
- 1
#siatkowka może jak jest 1:1 to zagramy w końcu dobrego trzeciego seta?
- 1
#siatkowka Ala? Julka?
Osiągnięcia
Rocznica
od 03.09.2025Rocznica Mikroblogger
od 09.06.2025Mikroblogger Gadżeciarz
od 20.07.2024Gadżeciarz











edit: Jeszcze Sawicki co był po niesłusznym dopingu...