Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mipeciak

Mipeciak

Dołączył 5 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14108
  • Znaleziska 86
  • Mikroblog 14022
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
Mipeciak
Mipeciak 18 min temu
  • 0
#siatkowka jeszcze Poręby brakowało...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vasos
vasos
13 min temu via Wykop
  • 3
@Mipeciak: Poręba, Śliwka, Nowak, mimo wszystko Szalpuk po słabych sezonach. I jak tu grać jak jeszcze Bołądziowi od Final Four LM wszystko nie wychodzi.

edit: Jeszcze Sawicki co był po niesłusznym dopingu...
  • Odpowiedz
SuperGosc11
SuperGosc11
SuperGosc11
7 min temu via iOS
  • 0
@vasos: dobrą ekipę zmontowali( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak 41 min temu
  • 2
#siatkowka ciekawe czy Grbić już żałuje, że nie wziął Gomułki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak 1 godz. i 13 min temu
  • 1
#siatkowka panowie chyba pomyśleli, że gramy o 20:30, zdarza się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamps1906
Lamps1906
1 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 4
@Mipeciak: gorzej jak myślą, że mecz zaczyna się o 22( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ice_Glaze
Ice_Glaze
1 godz. i 41 min temu
  • 4
Śliwka z Szalupa ... chryste panie ( ಠ_ಠ)
#siatkowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak 1 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@Ice_Glaze: musi biegać Komenda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak 6 godz. i 30 min temu
  • 3
#siatkowka o kurde

https://www.slepskmalowsuwalki.pl/w/%C5%9Alepsk-malow-suwa%C5%82ki-wkracza-do-europy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
5 godz. i 20 min temu via Wykop
  • 3
@Mipeciak: Maksiu dobrze wiedział który klub wybrać żeby zagrać o puchary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
groman43
groman43
2 godz. i 41 min temu via iOS
  • 0
@Mipeciak: 10. drużyna poprzedniego sezonu. Prestiż europejskich pucharów. Ja bym jeszcze ich wysłał na KMŚ.
  • Odpowiedz
pamparam2
pamparam2
wczoraj, 18:12:02
  • 10
#mecz Słychać, że Boras ledwo się powstrzymuje przed użyciem potężnego portugalskiego akcentu przy czytaniu składu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak wczoraj, 18:14:51 via Wykop
  • 0
@pamparam2: żułału kancelu
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak przedwczoraj, 21:01:25
  • 4
#mecz prowadź wodzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mipeciak - #mecz prowadź wodzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: mbappczyński

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrabiaKyle
hrabiaKyle
hrabiaKyle
przedwczoraj, 21:01:55 via Wykop
  • 1
@Mipeciak:
hrabiaKyle - @Mipeciak:
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak przedwczoraj, 18:09:19
  • 3
#mecz jak jeszcze nie wiecie to za 2 dni Messi kończy 39 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
przedwczoraj, 18:10:31 via Android
  • 0
@Mipeciak: ciekawe ile skończy za rok ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
przedwczoraj, 17:52:13
  • 75
#mecz "Człowiek, który lewą nogą pisze wiersze"... To jak jak Borek kopytem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak przedwczoraj, 17:54:36 via Wykop
  • 5
@jmateuszj: to może przeczytać jego syn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak przedwczoraj, 17:54:02
  • 6
#mecz z okazji przerwy przypominajka że dziś Kazek o dość wczesnej porze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mipeciak - #mecz z okazji przerwy przypominajka że dziś Kazek o dość wczesnej porze (...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-22 194613

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AndresIniesta
AndresIniesta
przedwczoraj, 17:54:22 via Wykop
  • 4
@Mipeciak: hehehehehe
  • Odpowiedz
BobertHaubica
BobertHaubica
przedwczoraj, 17:55:47 via Wykop
  • 1
@Atomus: nie no tyle to nie
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak przedwczoraj, 17:44:08
  • 12
#mecz on jest kliniczny, on jest zimny, on jest dokładny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Janusz_Rekina
Janusz_Rekina
przedwczoraj, 17:45:03 via Wykop
  • 0
@Mipeciak: Leo Messi zmarzł?
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak przedwczoraj, 17:39:42
  • 6
#mecz i to jest cały Maradona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak przedwczoraj, 17:34:32
  • 4
#mecz byłe gwiazdy NBA, obecne gwiazdy NBA... i oczywiście przyszłe gwiazdy NBA
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak przedwczoraj, 16:57:17
  • 0
#mecz poniedziałek wieczur i humor gituwa bo GOAT gra (no dobra, zaczyna na ławce)
Mipeciak - #mecz poniedziałek wieczur i humor gituwa bo GOAT gra (no dobra, zaczyna n...

źródło: arnie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak 21.06.2026, 18:51:44
  • 2
#mecz stadion niezwykły, stadion przepiękny...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tarasperance
tarasperance
tarasperance
21.06.2026, 18:52:35 via iOS
  • 0
@Mipeciak: od razu wiedziałam cóż za osobistość komentuje
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak 21.06.2026, 12:12:57
  • 3
#siatkowka Niestety.

Dawaj Milena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak 21.06.2026, 11:48:26
  • 4
#siatkowka jak coś to Milena Sadurek jest w studiu, będzie kino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

groman43
groman43
21.06.2026, 11:27:58
  • 6
#siatkowka Jak mamy przegrać, to już wolę to przegrać z Alą i Julką na boisku. A tak poza tym, mamy potężną dziurę na środku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak 21.06.2026, 11:29:48 via Wykop
  • 2
@groman43: zdjęcie Kecher też epickie, ona chociaż atakowała
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak 21.06.2026, 10:59:50
  • 1
#siatkowka może jak jest 1:1 to zagramy w końcu dobrego trzeciego seta?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak
Autor
21.06.2026, 11:27:23 via Wykop
  • 1
@Mipeciak: NIE
  • Odpowiedz
Mipeciak
Mipeciak 21.06.2026, 11:14:33
  • 1
#siatkowka Ala? Julka?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mipeciak
Mipeciak
Autor
21.06.2026, 11:17:39 via Wykop
  • 1
@Mipeciak: Jura!
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.06.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 20.07.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking