Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko145
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
StemiPL
StemiPL

StemiPL

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1127
  • Znaleziska 832
  • Mikroblog 295
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1
  • Dodane (1)
  • Komentowane (46)
  • Plusowane (248)
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
12.05.2026, 02:36:49
  • 995
I tak do 70-tki albo do śmierci? To jest k---a jakiś żart chyba.

#kolchoz #antynatalizm
PrzodownikPracyZaGrosze - I tak do 70-tki albo do śmierci? To jest k---a jakiś żart c...

źródło: 17785533504607411455487980975392

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Berkel_88
Berkel_88
12.05.2026, 03:00:41 via Android
  • 355
@PrzodownikPracyZaGrosze: ale kiedy już jestem na miejscu, kiedy słyszę słowa moich kolegów: JESZCZE TYLKO 8 GODZIN
AEEEEEEEEEEEEEE
EEEEE
EEEEEE
JA P------E
K---A
  • Odpowiedz
Wykluczony
Wykluczony
12.05.2026, 05:24:19 via Wypiek
  • 217
@Notes wystarczyło wymanifestować bycie bogatym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dr_minorek
dr_minorek
dr_minorek
12.05.2026, 06:20:25
  • 1251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xenux
xenux
xenux
12.05.2026, 06:27:09 via Wykop
  • 758
@dr_minorek: Myślałem, że to jakaś pasta ;) Fajnie się czyta, napisz więcej. Co było po okresie pracy u Andrzeja?
  • Odpowiedz
niemiecki_agent
niemiecki_agent
12.05.2026, 06:37:05 via Wykop
  • 335
za rynkiem pracy raczej nikt nie teskni, nie bez powodu gen x bardzo szanuje stabilnosc i nie wykonywal regularnych roszad zawodowych jak millenialsi czy zetki

tak, dokladnie dlatego bardziej doceniasz to co masz. tak jak z wiekiem zaczalem duzo bardziej szanowac moich starych, bo mieli bardzo ciezko (ubogie rodziny rolnikow, stary to jeszcze chwile w pace siedzial za walke z komuna, a jego matka odeszla na raka zanim sie jeszcze urodzilem), a
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3284
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2805
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
09.05.2026, 08:27:04 via Wykop
  • 1851
@LisekUrwisek: po co miasto ich prowokuje boiskiem?
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
09.05.2026, 08:31:00 via Wykop
  • 1815
@LisekUrwisek: poszedłbym sobie w kosza pograć na takim boisku. Jak piłka polecia na maskę to trudno
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
05.05.2026, 12:24:44
  • 2148
#lekarz100k #lekarz
PrzodownikPracyZaGrosze - #lekarz100k #lekarz

źródło: 17779838572097455390834808666318

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anomalocaracid
Anomalocaracid
05.05.2026, 12:36:35 via Wykop
  • 299
@PrzodownikPracyZaGrosze: #luxmedkrecikorba
  • Odpowiedz
BNM2136
BNM2136
05.05.2026, 13:30:04 via Wykop
  • 789
@PrzodownikPracyZaGrosze: za dziesięciominutową wizytę. Z tego 5 minut to wściekle klikanie w klawiaturę
  • Odpowiedz
CzekoDonut
CzekoDonut
01.05.2026, 17:16:30
  • 3638
Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobrazkowy
CzekoDonut - Znasz ten widok - plusujesz, dzieciaki d--a cicho.

#heheszki #humorobra...

źródło: BIOS_4812_481_33

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xgre
xgre
01.05.2026, 17:18:39 via Wykop
  • 717
@CzekoDonut: Ja go słyszę
  • Odpowiedz
Autohandel_lawety24pl
Autohandel_lawety24pl
01.05.2026, 17:20:35 via Wykop
  • 763
@CzekoDonut: #gimbynieznajo
Autohandel_lawety24pl - @CzekoDonut: #gimbynieznajo

źródło: IMG_9799

Pobierz
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
01.05.2026, 02:58:10
  • 450
arkan997

źródło: 1000023659

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
01.05.2026, 03:07:00 via Wykop
  • 127
@arkan997: jakie piękne bajty AI nam da, to się w pale nie mieści!
  • Odpowiedz
jajcek
jajcek
01.05.2026, 04:52:15 via Android
  • 69
@arkan997: Romskie lives matters
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3557
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1067
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1436
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
28.04.2026, 05:06:01
  • 2107
Często pojawia się argument

no ogólnie konfitura ma rację, ale forma protestu jest zła


Najlepiej gdyby protestował po cichu, w mieszkaniu, tak żeby nikt za bardzo nie zauważył

#konfitura
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

inozytol
inozytol
28.04.2026, 05:11:28 via Wykop
  • 876
Najlepiej gdyby protestował po cichu, w mieszkaniu, tak żeby nikt za bardzo nie zauważył


@KitaxKita:

Używanie tego argumentu powoduje, moim zdaniem, że jego protesty i działanie zrównuje się z działaniami jakichś świrów, którzy dokuczają wszystkim. Np. ostatnie pokolenie, rolnicy blokujący drogę, gdzie cierpią wszyscy, nawet ludzie kompletnie niezainteresowani tematem.

Natomiast Maksym "dokucza" wyłącznie tym, którzy są chamami, robakami, egoistami. Nie cierpi nikt postronny.
  • Odpowiedz
prawda_w_moskwie
prawda_w_moskwie
28.04.2026, 05:19:15 via Wykop
  • 693
@KitaxKita: może i ma rację, może i chodnik jest dla pieszego - no ale mógłby zejść, no ale wkurza, no ale prowokuje tak perfidnie chodząc po tym chodniku... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
24.04.2026, 15:18:11
  • 2152
nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
piękny kontrast pomiędzy zagłodzonym państwowym szpitalem, z którego odpada tynk, a drogimi samochodami lekarzy zaparkowanymi tuż pod nim
to powinno dostać jakąś nagrodę pokroju World Press Photo of the Year

#medycyna #nfz #lekarz #lekarz100k #konowalposting #polska
huopisko - nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
p...

źródło: 1000005878

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
24.04.2026, 16:11:27 via Wykop
  • 1229
@huopisko: wiadomo, najlepiej żeby jeździli daczjami.


@tellet: Wiadomo, że Dacie są dla plebsu, a lekarz poniżej Maserati czy Porsche nie zejdzie bo wtedy się będzie gorzej pacjentów leczyło, a że trzeba szpitale zamknąć to trudno.
  • Odpowiedz
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
24.04.2026, 16:14:36 via Wykop
  • 1630
@tellet: jednak takie samochody finansowane z absurdalnych pensji NFZ, gdzie dramatycznie brakuje kasy na diagnostykę i funkcjonowanie systemu wygląda delikatnie rzecz ujmując groteskowo
  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
13.04.2026, 18:25:51
  • 1829
Polecam dzisiejszy program #uwaga #tvn odnośnie strzelaniny w Bystrzycy Kłodzkiej.

Na miejscu stawił się jeden z kolegów zastrzelonego, co zaczepiali instruktora strzelectwa. Typowy patus widać że nabuzowany po dragach, giba się na nogach xD mówi że nie zaczepiali nikogo, na co ludzie wokół mówią że ciągle zaczepiają ludzi szczególnie pod monopolowym i mieszkańcy się boją xD

Już nie mówiąc że git seba odtwarza na antenie każdy szczegół, a 2
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
Autor
13.04.2026, 18:29:12 via Android
  • 1141
@Zartos_Larpiarz sami mieszkańcy tam krzyczą #muremzaborysem więc widocznie się cieszą, że jednego chwasta wyrwał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
Autor
13.04.2026, 18:31:19 via Android
  • 1021
@piaskun87 mieszkańcy tego 9k miasteczka mają inne zdanie i cieszą się, że jednego patusa mniej (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
adrninistrator
adrninistrator
12.04.2026, 10:20:01
  • 333
#konfitura #samochodoza #heheszki

Niby tacy mądrzy a przepisów nie znają...

art. 7 pkt 13:
Jeżeli dostępny parking jest płatny albo znajduje się w odległości przekraczającej 100 metrów od celu podróży, kierujący pojazdem może uznać chodnik za pas ruchu tymczasowego, a najbliższy skrawek zieleni za miejsce postojowe."
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawel993
Pawel993
12.04.2026, 10:22:04 via Wykop
  • 213
@adrninistrator: tak samo jak ktos uporczywie stoi na chodniku to mozna go rozjechac
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
12.04.2026, 10:39:51 via Wykop
  • 220
ruch samochodowy nie odbywa sie po chodniku

@Pawel993: kolejny, co prawo jazdy znalazł w laysach cebulowych...

Art 7, pkt 15:
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12.04.2026, 07:41:16
  • 1965
#stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza
Czoso - #stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
12.04.2026, 07:49:58 via Android
  • 1137
@Czoso: MIASTO MA MI ZAPEWNIĆ MIEJSCE PARKINGOWE 0 METRÓW OD MIEJSCA DOCELOWEGO, INACZEJ MOGĘ PARKOWAĆ GDZIE CHCĘ
  • Odpowiedz
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
12.04.2026, 08:07:34 via Wykop
  • 584
@Czoso: uga buga jezdem po operacji kutasa nje mogem dużo hodzić
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
11.04.2026, 06:35:06
  • 770
Cały czas nie potrafię przestać myśleć o wynikach badań PIAAC. Test PIAAC definiuje 5 poziomów umiejętności czytania ze zrozumieniem. Aby móc uznać, że ktoś potrafi zrozumieć proste teksty, trzeba osiągnąć poziom drugi. Z kolei dopiero na trzecim poziomie osoby są w stanie dokonać podstawowej weryfikacji wiarygodności informacji. Poziom drugi i wyższy osiąga jedynie 60% Polaków, a poziom trzeci i wyższy jedynie 20%.

Innymi słowy, 40% Polaków ma problem z interpretacją rozkładu jazdy
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
11.04.2026, 06:44:46 via Wykop
  • 188
@TheDziobaker: to by wiele wyjaśniało
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
Autor
11.04.2026, 08:11:26 via Wykop
  • 162
@conamirko: Szczerze mówiąc, to nie pamiętam zbyt wielu rzeczy na języku polskim, które adresowałyby ten problem.
  • Odpowiedz
r5678
r5678
11.04.2026, 14:47:10
  • 1529
Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym że musiał wyrwać jakiegoś chwasta.

#kryminalne #s---------a #bron #policja #obronakonieczna
r5678 - Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu...

źródło: Screenshot 2026-04-11 at 16-45-49 #BystrzycaKłodzka - Search _ X

Pobierz
r5678 - Mam nadzieje, że gość dostanie jeszcze odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu...
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
11.04.2026, 14:51:36 via iOS
  • 1627
@r5678: w końcu patologia trafiła na kogoś, kto potrafił się odgryźć. Szkoda tylko chłopa, co musiał strzelać.
  • Odpowiedz
pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
11.04.2026, 15:40:23 via Wykop
  • 1345
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
09.04.2026, 08:50:17
  • 1120
seria światowe zabytki - gdyby Big Ben był w Polsce

#samochodoza #stopcham #konfitura #heheszki
Czoso - seria światowe zabytki - gdyby Big Ben był w Polsce

#samochodoza #stopcham #...

źródło: londyn

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

new-object
new-object
09.04.2026, 08:53:20 via Wykop
  • 817
@Czoso: chyba żartujesz.... To by było cudownie jak tylko tyle
new-object - @Czoso: chyba żartujesz.... To by było cudownie jak tylko tyle

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
typ53B
typ53B
09.04.2026, 08:53:46 via Android
  • 648
@Czoso: tymczasem kolumna Zygmunta...
typ53B - @Czoso: tymczasem kolumna Zygmunta...

źródło: 222

Pobierz
  • Odpowiedz
Niebadzsmokiem
Niebadzsmokiem
06.04.2026, 12:26:31
  • 1721
Mam takiego małego tipa dla ludzi, którym przeszkadzają zgłaszający ich "konfidenci":
Jak chcecie żeby przestali was zgłaszać, to prostu zacznijcie przestrzegać prawa. Jeździć zgodnie z przepisami, parkować w miejscach do tego przeznaczonych i inne takie naturalne dla normalnego człowieka pierdoły.
#polskiedrogi #parkowanie #samochodoza #prawojazdy #konfitura
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
06.04.2026, 12:28:51 via Wykop
  • 721
@congobongo: jakby policja reagowała na zgłoszenia, na pato-parkowanie i faktycznie egzekwowała przepisy, to problemu by nie było.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
06.04.2026, 12:33:37 via Wykop
  • 521
@Niebadzsmokiem:

Mogą sobie krzyczeć Konfdent ile tyle chcą.

Przecież dlatego konfitura wybrał taką nazwę kanału więc można się łatwo domyśleć, że spływa to po nim.
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
30.03.2026, 23:54:09
  • 1211
To dziwne uczucie gdy jesteś po trzydziestce i wydaje ci się, że mentalnie wciąż masz 23 lata, dopóki nie porozmawiasz z kimś, kto faktycznie ma 23 lata i nagle czujesz się jakbyś miał 45 lat.
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wicherq
wicherq
31.03.2026, 03:51:46 via Wykop
  • 27
@Sleepypl: wystarczyło spojrzeć na twój awatar
  • Odpowiedz
pedros92
pedros92
31.03.2026, 07:00:04 via Wykop
  • 414
@troglodyta_erudyta: mam znajomych z pracy, którzy mają 23 lata, jak i po czterdziestce. Sam mam 33. Z moich obserwacji wynika, że wiek nie ma większego znaczenia. Jak ktoś nie ma nic ciekawego do powiedzenia to niezależnie od wieku.
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
18.03.2026, 02:42:33
  • 1157
huopisko

źródło: 1000005669

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Harven
Harven
18.03.2026, 04:25:35 via Wykop
  • 942
@zeek: eBay to tam leży pod stołem, nawet nie próbowali walki podjąć xd
  • Odpowiedz
PurpleHaze
PurpleHaze
18.03.2026, 05:25:38 via Wykop
  • 474
@huopisko: ja tam ostatnio wiecej kupuje na amazonie, a allegro lezy odłogiem, troche mniej d--a boli bo smarta kupilem w promocji.

Na amazonie dostawe mam za free na p------y nawet za zlotowke. Do tego non stoo jakies kupony obnizki itd.

Na allegro to dostane co najwyzej monete, albo z d--y kupon na sprzet wedkarski, oczywiscie pod warunkiem balansowania na chuju przez 20 min w czasie ogladania ich reklam.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.09.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking