Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Filippa:
,,Ale przecież Kirk umarł dokładnie przez to samo co głosił. Karma wraca."

Nby całkiem inny światopogląd od Ewy Zajączkowskiej a również jesteś tak inteligentna. Wiesz kim był strzelec? Wiesz z jakiego powodu dokonał zamachu? Bo na chwilę obecną jest na wolności.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@EdwardKruk xD gratuluję deficytów w myśleniu.

Typ pochodzi z USA gdzie zawsze społeczeństwo radykalnie rozwiązywało "problem", sam szerzył nienawiść na inne ugrupowania polityczne a w dodatku był zwolennikiem legalizacji broni w miejscu publicznym xD

Sam był ekstremistycznym degeneratem prawackim i oświeconym katolem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@EdwardKruk zacznijmy od tego, że jeżeli chcesz mówić o po prostu "poglądach", to chyba nie masz własnej granicy moralności.

Otwarte szerzenie nienawiści na inne grupy społeczne oraz na mniejszości to nie jest tylko pogląd tylko faszyzacja polityki i zdegenerowanie.

Ja nie popieram zabijania w biały dzień ale to wy chyba nie rozumiecie kultury w USA i że tam wszystko rozwiązuje się brutalniej i reaguje się skrajniej.
  • Odpowiedz
Karma wraca


@Filippa: wybacz, ale co ty p--------z? Jaka karma, zabił kogoś na oczach jego rodziny? Bo tak zginął Kirk. Jeżeli masz posrane poglądy (a najwyraźniej masz), to zasługujesz na śmierć? Możesz napisać że to ironia, bo w pewnym sensie jest, ale pisząc że karma wraca piszesz, że w zasadzie to na to zasłużył.
  • Odpowiedz
@Filippa: Zamykasz drzwi w domu? Jeśli nie chcesz dziecka, są proste metody, nie spać z byle kim! Zakochaj się kobieto i stwórz rodzinę! Kirk został zabity, bo mówił prawdę, niewygodną, ale prawdę! Howgh!
  • Odpowiedz