Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Sebini

Sebini

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3788
  • Znaleziska 2851
  • Mikroblog 937
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 25
  • Dodane (5)
  • Komentowane (27)
  • Plusowane (905)
wfyokyga
wfyokyga
26.03.2026, 23:10:32
  • 54
(xdd)
wfyokyga - (xdd)

źródło: temp_file8628121775990858809

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawel_je
pawel_je
27.03.2026, 05:10:30 via Wykop
  • 11
@wfyokyga: a to menda xd
  • Odpowiedz
a2t1
a2t1
26.03.2026, 19:17:25
  • 41
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BuntingTopp
BuntingTopp
26.03.2026, 19:22:13 via Wykop
  • 58
@a2t1:
BuntingTopp - @a2t1:

źródło: 75231841_3103418609776218_2912584465178771427_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
26.03.2026, 20:17:02 via Wykop
  • 31
@a2t1: ale obrzydliwa przednia część głowy, wy z czymś takim się żenicie, związkujecie partnersko @normiki ??? Nawet mi was nie żal
  • Odpowiedz
DK13_Design
DK13_Design
26.03.2026, 07:33:40
  • 2054
Ja w koszulce z moim projektem, trzymający koszulkę z moim projektem, w sklepie sprzedającym koszulki z moim projektem ;D Mój pierwszy wzorek dostępny w sklepach Medicine :D Jaram się fest :)

#dk13design #tworczoscwlasna
DK13_Design - Ja w koszulce z moim projektem, trzymający koszulkę z moim projektem, w...

źródło: medija

Pobierz
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

simply_pretentious
simply_pretentious
26.03.2026, 07:46:06 via Wykop
  • 179
@DK13_Design: zajebiste
  • Odpowiedz
nikifor
nikifor
26.03.2026, 08:35:03 via Wykop
  • 646
@DK13_Design: idealna do kościoła
  • Odpowiedz
SoluszkiPalone
SoluszkiPalone
25.03.2026, 19:22:03
  • 645
#wojna
SoluszkiPalone - #wojna

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

omicronns
omicronns
25.03.2026, 19:23:05 via Wykop
  • 438
@SoluszkiPalone:
omicronns - @SoluszkiPalone:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
schnippen_schnappen
schnippen_schnappen
25.03.2026, 19:25:36 via Wykop
  • 129
@SoluszkiPalone:
schnippen_schnappen - @SoluszkiPalone:
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
25.03.2026, 05:47:11
  • 3897
Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe półtorej godziny i spieprzał xD
Rozumiecie, że potem tacy z poważną mordą mówią ludziom, że „odpowiadają za ludzkie życie”, mówią o jakichś regułach i procedurach?
#lekarz100k #konowalposting #heheszki
Lolenson1888 - Odkryto, że lekarz profesor z Katowic przychodził do pracy na niecałe ...

źródło: image_picker_A1900E25-6C7C-4469-8085-7BE7F778A4CE-32918-00000A198226A93B

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DonTadeo
DonTadeo
25.03.2026, 05:51:25 via Android
  • 2123
@Lolenson1888: Ten przypadek wyciekł do mediów. Ciekawe ilu lekarzy 100k robi podobnie? Bez rejestru czasu pracy niewiele da się zrobić w przypadku chciwego lekarza.
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
25.03.2026, 06:14:44 via Wykop
  • 1935
@Lolenson1888: Dzień wprowadzenia tachografów w gabinetach lekarskich byłby pięknym dniem, ale taki nigdy się nie wydarzy bo kasta półbogów na to nie pozwoli, prawo pracy jest dla plebsu
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
20.03.2026, 02:55:41
  • 197
Dobranoc
wfyokyga - Dobranoc

źródło: temp_file4509329637012880439

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
20.03.2026, 02:56:35 via Wykop
  • 72
@wfyokyga: miłych snów :3

to chyba jedna ze świń z Folwarku zwierzęcego
  • Odpowiedz
Almagest
Almagest
20.03.2026, 03:00:16 via Wykop
  • 41
@wfyokyga: chciałbym być taką świnią
  • Odpowiedz
Tranq
Tranq
17.03.2026, 10:26:59
  • 1113
byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi pannami, ale nic nie sprawia większej radości niż to:
#wygryw #chadowezycie #czujedobrzeczlowiek
Tranq - byłem w fajnych miejscach, robiłem fajne rzeczy, nocowałem z fajnymi pannami,...

źródło: image

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
17.03.2026, 10:27:34 via Android
  • 1712
@Tranq

Wychodzisz po mleko i już nigdy nie wracasz?
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
17.03.2026, 10:31:40 via Wykop
  • 827
@Tranq: płacenie na czyjegoś bombelka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MisiekPrzerwa
MisiekPrzerwa
11.03.2026, 15:52:19
  • 1082
Załączam wideo z Dnia Kobiet 2019 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
1. https://streamable.com/dyhgwa
2. https://streamable.com/ywsjpl

#demongate
MisiekPrzerwa - Załączam wideo z Dnia Kobiet 2019 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
1. ...

źródło: Dzień Kobiet w X-Demon Zielona Góra 2019

Pobierz
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andbatros
andbatros
andbatros
11.03.2026, 16:00:10 via Wykop
  • 1344
@MisiekPrzerwa: O chui.. typiary normalnie im ciągnęły fujary na scenie pod tymi ręcznikami i flagami.
I to ma być dzień kobiet, że gościu dał lasce kutangę do pociągnięcia i ją zeszmacił na oczach całego klubu.
No to jest dżołk xD
  • Odpowiedz
potatolot
potatolot
11.03.2026, 16:04:55 via Wykop
  • 1052
@MisiekPrzerwa: jakie zezwierzęcenie, to nawet w klubach gdzie tańczą laski są jakieś zasady i nie ma takich akcji.
  • Odpowiedz
Oj_tak
Oj_tak
11.03.2026, 11:38:45
  • 1109
Właśnie byłem świadkiem jak kanarzy złapali kobietę na oko 38 lat bez biletu, a ta zaczyna się pruć do nich i próbować odejść. Kanar oczywiście łapie ją za rękę i nie pozwala odejść po czym przychodzi biały rycerzyk i mówi CO PAN ROBI, BĘDZIE PAN DAMĘ SZARPAŁ? A tamta zaczyna mu wtórować PAN TO CHYBA JAKIŚ DAMSKI BOKSER JEST. I tak to się żyje w tym cuckoldstanie
#p0lka #cuckold
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polished_RAW
Polished_RAW
11.03.2026, 11:39:24 via Wykop
  • 348
@Oj_tak: p0lska
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
11.03.2026, 11:51:08 via Android
  • 895
@Oj_tak: prawdziwy mężczyzna - podkreślam PRAWDZIWY podbiegłby i wziął mandat na siebie! Ale już nie ma prawdziwych mężczyzn (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
07.03.2026, 09:53:32
  • 980
Wykop usunął rzeczowy wpis o ataku na szkołę więc przypominam.
Izrael najprawdopodobniej podał USA koordynaty tej szkoły jako cel militarny. USA uderzyło precyzyjnyjna bronią.
Stąd cel otrzymał tzw double tap. Najpierw jeden atak, potem poprawka. W skutek ataku śmierć poniosło 170 dzieci w wieku 7 - 12 lat. Do tego 90 rannych. Części ciał dzieci byly porozrzucane po okolicy, wielu nie dało sie zidentyfikować.
#iran #izrael #wojna
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mleko3-2procent
mleko3-2procent
Autor
07.03.2026, 10:09:36 via Wykop
  • 407
@balrog84: to nie przeciek. Zadna ze stron nie chce się oficjalnie przyznać. Wiemy na pewno że to amerykańskie samoloty zbombardowaly szkołę. Przypominam ze w gazie Izrael zbombardował ponad 200 szkól.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
Autor
07.03.2026, 10:28:23 via Wykop
  • 582
@Szalom: ja bym sie skupil na faktach. A faktem jest ze Izrael rozpoczął kolejną wojnę. I w skutek tego 170 dzieci zginęło. Co komu po winie jak dzieciaki są martwe.
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
02.03.2026, 11:24:34
  • 696
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Subtelnie
Subtelnie
Subtelnie
02.03.2026, 11:28:08 via Wykop
  • 1109
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
andrzej67
andrzej67
02.03.2026, 11:28:31 via Wykop
  • 842
@NiezlyJestes: kult zapier*olu za najniższą krajową.
  • Odpowiedz
DawidParzyk
DawidParzyk
23.02.2026, 19:44:43
  • 188
Aleksander Piński: "Posłowie stworzyli system w którym opłaca się inwestować w mieszkania i ten dodatkowy popyt winduje ceny i sprawia, że one są, że mieszkania są niedostępne dla bardzo wielu Polaków. W interesie 95% Polaków jest to, by mieszkania były jak najtańsze."

https://www.youtube.com/shorts/HJIaw_TF2tw

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkania #polska #ekonomia #gospodarka #wykop
DawidParzyk - Aleksander Piński: "Posłowie stworzyli system w którym opłaca się inwes...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DawidParzyk
DawidParzyk
Autor
23.02.2026, 19:45:02 via Wykop
  • 20
@DawidParzyk: Post na X: https://x.com/DawidParzyk/status/2025940639691522101
DawidParzyk - @DawidParzyk: Post na X: https://x.com/DawidParzyk/status/2025940639691...
  • Odpowiedz
san-san
san-san
san-san
23.02.2026, 19:48:22 via Wykop
  • 29
@DawidParzyk: https://wykop.pl/link/7895115/spisek-politykow-bankierow-deweloperow-aleksander-pinski-ujawnia

Bardzo dobry materiał, mimo że nie poruszył tematu konieczności wprowadzenia podatku katastralnego
@jakismadrynickpolacinsku 49

"Spisek polityków, bankierów, deweloperów. Aleksander Piński ujawnia...

więcej
  • Odpowiedz
salo91
salo91
salo91
22.02.2026, 09:50:27
  • 897
xDDDD Wy też wyliczacie żonie sikanie, czy tylko ja taki pantofel jestem, że tego nie robię?xD

#zwiazki
salo91 - xDDDD Wy też wyliczacie żonie sikanie, czy tylko ja taki pantofel jestem, że...

źródło: 1000064422

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MistrzKowalski
MistrzKowalski
22.02.2026, 09:56:15 via Wykop
  • 589
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
22.02.2026, 10:04:44 via Wykop
  • 796
@sruba_m3: i dopiero rachunek pokazał, że coś tu nie gra, a nie częstotliwość wizyt w toalecie, która mogła być spowodowana cukrzycą, problemami z pęcherzem, nerkami i tysiącem innych powodów. Przykre. Ale tak, też miałam do czynienia z kimś, kto po latach potrafił mi publicznie wytknąć problem zdrowotny, a prosto w oczy nie miał jaj się zainteresować co jest nie tak. Są takie przypadki jak ten cytowany.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
11.02.2026, 22:55:52
  • 95
Tak się właśnie czuje
wfyokyga - Tak się właśnie czuje

źródło: temp_file2886929915805877866

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neocaridina
Neocaridina
11.02.2026, 23:02:06 via Wykop
  • 48
@wfyokyga: wstał zeby się położyć
  • Odpowiedz
drte111
drte111
11.02.2026, 07:48:24
  • 1371
drte111

źródło: IMG_2700

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
11.02.2026, 07:50:42 via Android
  • 1037
@drte111

Od kiedy samodzielnie mieszkam i sam się utrzymuję to reaguję śmiechem jak jakakolwiek bezdzietna różowa w związku mówi, że robi drugi etat w domu
  • Odpowiedz
Cenwargh
Cenwargh
11.02.2026, 08:42:39 via Wykop
  • 322
@Pentylion: co ty cpiesz xD
  • Odpowiedz
Metylo
Metylo
10.02.2026, 13:30:39
  • 417
#nieruchomosci
Metylo - #nieruchomosci

źródło: 1000032357

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PrzyjaznyMireczek
PrzyjaznyMireczek
PrzyjaznyMireczek
10.02.2026, 14:13:06 via Wykop
  • 318
@Metylo: chora statystyka, niesamowicie przykra. I że nikt nic z tym nie robi...
  • Odpowiedz
beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek
10.02.2026, 14:18:38 via Wykop
  • 356
@PrzyjaznyMireczek: cena kapitalizmu
  • Odpowiedz
pevka
pevka
04.02.2026, 23:08:29
  • 186
Kojarzycie może taką teorię spiskową o Wayfair sprzed lat?

TL;DR:
Amerykański sklep meblowy Wayfair sprzedawał meble po p------------h cenach. Nie byłoby w tym może nic aż tak zadziwiającego, gdyby nie fakt, że produkty te miały nazwy takie jak imiona zaginionych dzieci, a których sprzedaż była blokowana przy próbie kupna.

Czemu o tym wspominam?
pevka - Kojarzycie może taką teorię spiskową o Wayfair sprzed lat?

TL;DR:
Amerykańsk...

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pevka
pevka
Autor
04.02.2026, 23:27:56 via Wykop
  • 52
@SoundsGoodMan: ja mam też problem z rozpoznawaniem twarzy obcych ludzi i nawet przy tej aferze Kamila i Marianna mi się mylą bo są dla mnie dość podobne xD
@ActiveekHere: trochę podobny case co ta pizzeria w PizzaGate, tylko że w świecie meblarskim, w sumie moje tl;dr wyczerpało temat, więc możliwe, że nikt się nad tym zbytnio nie rozwodził

Kolejna ciekawostka - Woody Allen dostał stamtąd krzesło ( ͡
pevka - @SoundsGoodMan: ja mam też problem z rozpoznawaniem twarzy obcych ludzi i naw...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
M4sterExploder
M4sterExploder
05.02.2026, 06:33:51 via Wykop
  • 80
@pevka: Ten spisek sięga dalej niż myślałem:
M4sterExploder - @pevka: Ten spisek sięga dalej niż myślałem:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
KosmicznyBarszcz
KosmicznyBarszcz
01.02.2026, 07:46:11
  • 859
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
01.02.2026, 07:48:45 via Wykop
  • 329
@KosmicznyBarszcz: jak najwięcej. Na wykopie to by mieli takie statystyki że Excel by nie wytrzymał xD . Aż dziwne że się służby tym nie interesują
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
01.02.2026, 07:53:00 via Wykop
  • 510
@KosmicznyBarszcz: ja pierdziele!!!!! Super czuję niesamowitą dumę
  • Odpowiedz
cat_tea
cat_tea
27.01.2026, 20:17:22
  • 173
To najbardziej kuriozalny paszkwil z #businessinsider jaki ostatnio czytałam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Daje najlepsze cytaty:

Zjawisko maskowania zadań pokazuje, że tradycyjne podejście do pracy — obecność równa się produktywności — nie sprawdza się wśród młodych
cattea - To najbardziej kuriozalny paszkwil z #businessinsider jaki ostatnio czytałam...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-27 210628

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheKirghizLight
TheKirghizLight
27.01.2026, 20:19:00 via Wykop
  • 268
@cat_tea: Nic tak nie boli kapitalistów jak granie w ich grę za pomocą ich własnych metod. Adekwatnie z kapitalistami bez kapitału i już wychodzi, że Adam Smith czy John Stuart Mill to jednak komuniści byli ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Linnior88
Linnior88
27.01.2026, 20:20:43 via Android
  • 149
@cat_tea: niech zgadnę kolejny artykuł napisany pod wpływem osobistych uprzedzeń na zasadzie " ci młodzi to nic nie robio" nowe nie znałam :3
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 46
  • Strona 2 z 46
  • >

Sebastian

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.09.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking