Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko114
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rhimdir

Rhimdir

Dołączył 14 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8241
  • Znaleziska 1852
  • Mikroblog 6389
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 133
robertkk
robertkk
27.02.2026, 10:22:06
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 27.02.2026, 10:29:46 via Wykop
  • 0
Może ktoś rozwinąć bo nie czaje do końca gdzie jest nawiązanie że czyta wykop?
  • Odpowiedz
look997
look997
27.02.2026, 07:50:31
  • 2
SkyShowtime i Paramount+ w Linuksie? Nie działają wcale.
Nie ma nawet 1080p ani 720p – po prostu nic. Odtwarzacz w ogóle nie startuje.

Netflix, YouTube, Prime Video czy HBO Max / Warner Bros. Discovery mimo braku 4K wspierają Linuksa, bo część ich liderów ma doświadczenie techniczne, rozumie open source i zna Linuksa.

Paramount+ i SkyShowtime?
look997 - SkyShowtime i Paramount+ w Linuksie? Nie działają wcale.
Nie ma nawet 1080p...

źródło: paramount_hbo_netflix_skyshowtime_linux

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Rhimdir
Rhimdir 27.02.2026, 10:24:38 via Wykop
  • 0
@look997: serio na linuxie nie działają niktre strony stremingowe? Ostatni raz używałem linuxa jeszcze w czasach piracenia filmów, i jakoś wielkiej różnicy w pracy nie odczuwałem
  • Odpowiedz

940

Policja z Zielonej Góry - zablokowała s3 i przeprowadzała kontrolę trzeźwości

Policja z Zielonej Góry - zablokowała s3 i przeprowadzała kontrolę trzeźwości

Ogromne korki, droga szybkiego ruchu totalnie zblokowana. Brawo Zielonogórska Policja. Przepadanych blisko cztery tysiące kierowców skontrolowali policjanci na drodze ekspresowej S3 w Lubuskiem. W trakcie działań zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę - Paraliż komunikacyjny.

spicmen
z
zielonanews.pl
dodany: 24.02.2026, 16:40:55
  • 219
  • #
    polska
Rhimdir
Rhimdir 25.02.2026, 14:12:37 via Wykop
  • 0
@januszjanusz666: Ja go już dawno mam na czarno xd

275

Łukaszenka z dnia na dzień wzywa tysiące rezerwistów

Pokaż treści 18+

Łukaszenka z dnia na dzień wzywa tysiące rezerwistów

Opozycja obawia się, że Łukaszenka ma plan przeprowadzenia ukrytej mobilizacji

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 22.02.2026, 19:50:47
  • 89
  • #
    bialorus
  • #
    wojsko
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    lukaszenka
  • #
    polityka
Rhimdir
Rhimdir 24.02.2026, 09:23:09 via Wykop
  • 0
@BiggerJapanTapczan: Wydaje mi się że to bez znaczenia na froncie. Będą mieli do wyboru albo szturmować, albo dostać kulkę od swoich, wycofując się.
splinter96
splinter96
21.02.2026, 10:15:03
  • 498
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 21.02.2026, 19:41:31 via Wykop
  • 0
@fidelio-fidelio: Jeszcze te debile od Mateckiego bunt robią od środka
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
21.02.2026, 09:04:40
  • 529
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 21.02.2026, 19:38:05 via Wykop
  • 0
@badreligion66: A mi perma dali za słabsze teksty :/
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
20.02.2026, 12:37:51
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 20.02.2026, 13:29:44 via Wykop
  • 0
@robertkk: W sumie to już chyba sprzedali im całą technologie i teraz montują u siebie, także jeśli Iran myśli że Mordor im pomoże no to cóż..
Rhimdir - @robertkk: W sumie to już chyba sprzedali im całą technologie i teraz montu...

źródło: jan-pawel-ii-papiez-macha-reka-pozdrawia-podniesiona-reka

Pobierz
  • Odpowiedz
DaudeX
DaudeX
DaudeX
19.02.2026, 20:52:05
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 20.02.2026, 13:25:26 via Wykop
  • 0
Ale panowie, to jest Trol konto...
Rhimdir - Ale panowie, to jest Trol konto...

źródło: 308738694_390998536576275_1174463925458501618_n

Pobierz
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
20.02.2026, 06:17:38
  • 1812
Za kilkadziesiąt minut pogadanki z gastrologiem w Warszawie 1400 złotych. TYSIĄC CZTERYSTA ZŁOTYCH. Tak, samej suchej pogadanki bez gastroskopii, bez kolonoskopii, bez USG, bez gwarancji wyjścia z gabinetu z receptą na jakiś lek.
Czy lekarzom w 2026 roku znane jest pojęcie wstyd? Mi byłoby zwyczajnie wstyd robić taki skok na kasę chorego pacjenta.
#lekarz100k #lekarz #medycyna #konowalposting
Lolenson1888 - Za kilkadziesiąt minut pogadanki z gastrologiem w Warszawie 1400 złoty...

źródło: gastrolog

Pobierz
  • 250
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 20.02.2026, 13:09:01 via Wykop
  • 1
@nie_umiem_inwestowac: Luxmedy i tym podobne rozwiązania oferowane teraz w większości firm stały się tak popularne że teraz i tam trzeba swoje w kolejce odczekać. Ostatnio do dermatologa w Lublinie musiałem czekać miesiąc.
  • Odpowiedz
Logytaze
Logytaze
19.02.2026, 18:29:36
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 19.02.2026, 18:59:22 via Wykop
  • 0
@Logytaze: Żodyn się nie otwiera
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
19.02.2026, 06:31:17
  • 736
dzień dobry mili państwo. dzisiaj kończę p--------e 32 lata.
baemaj - dzień dobry mili państwo. dzisiaj kończę p--------e 32 lata.

źródło: Urodzinki

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 19.02.2026, 17:58:42 via Wykop
  • 1
@baemaj: Witaj w klubie, i podaj swoich ulubionych 10 lekarzy pierwszego kontaktu.
  • Odpowiedz
zrzed
zrzed
zrzed
19.02.2026, 17:15:46
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 19.02.2026, 17:54:55 via Wykop
  • 0
@zrzed:
1. Na lewej stronie widzę Donalda Tuska, a na prawej Brauna
2. Po lewej stronie widzę gładziutką wygolona twarz Tuska a po prawej witać nie ogoloną twarz Brauna
3. No po lewej jest pan Donald Tusk, a po prawej k---s
  • Odpowiedz

2

Graliśmy Warlockiem w Diablo 4: Piekło zapłacze krwawymi łzami.

Graliśmy Warlockiem w Diablo 4: Piekło zapłacze krwawymi łzami.

Tylko nie mówcie o tym Paladynowi, dobra? Warlock nadchodzi, by zmienić układ sił w Sanktuarium.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 18.02.2026, 20:23:49
  • 3
  • #
    diablo4
  • #
    diablo
  • #
    rpg
  • #
    gry
Rhimdir
Rhimdir 19.02.2026, 13:40:49 via Wykop
  • 1
Tyle wszyscy gadają o tej serii że kiedyś w końcu kupiłem trzecią część za niemałe pieniądze i to chyba mój najbardziej przepłacony growy zakup, a miałem ich w swoim życiu wiele.

PS. Chyba ktoś z IGN to wrzucał bo tytuł i tekst brzmi jak reklama a w dodatku link prowadzi do nicości xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DoubleWu
DoubleWu
19.02.2026, 10:02:54
  • 0
#grybezpradu #planszowki #rpg
Hejka, za dzieciaka dostałem dwie planszówki: Runebound oraz dungeoneer. Cały czas gralismy z kolegami ale potem jakoś tak wyszło, że przez następne 15 lat nic nie grałem w żadne planszówki.
Polecicie coś w klimatach fantasy? Jakiś władca pierscieni, wiedzmin czy coś oryginalnego, obojętne. Tak dla 2-4 graczy. Cena nie gra roli(no ale bez potworków powyzej 500zł jeżeli są takie xD). Byle dobrze się
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 19.02.2026, 13:33:20 via Wykop
  • 0
Munchkin :)


@Sztywnesutkiszatana: Bardzo fajna, taki karciany Talizman tylko że na godzinkę a nie dwa dni :D

Jeśli strategiczne w których się niszczy innych graczy to polecam Gre o Tron, D&D: Tyrants of the Underdark, Neuroshima Hex.
Z ekonomicznych to lubiłem te klasyczne lekkie. Catan, Pociągi
  • Odpowiedz
LaurenceFass
LaurenceFass
LaurenceFass
19.02.2026, 13:17:14
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 19.02.2026, 13:25:33 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

4

Trump zmienia zasady sprzedaży broni - Nowa strategia

Trump zmienia zasady sprzedaży broni - Nowa strategia

W praktyce oznacza to faworyzowanie wybranych sojuszników NATO, a wśród potencjalnych beneficjentów tej zmiany coraz częściej wskazywana jest Polska

freedomseeker
z
trybuna.info
dodany: 17.02.2026, 19:08:04
  • 8
  • #
    trump
  • #
    polityka
  • #
    usa
  • #
    nato
  • #
    militaria
  • #
    wydarzenia
Rhimdir
Rhimdir 17.02.2026, 22:12:51 via Wykop
  • 3
@albin_kolano: Kuszą teraz żeby SAFE nie przeszło
Rhimdir
Rhimdir 19.02.2026, 12:48:24 via Wykop
  • 1
@albin_kolano: Musiałem sobie aż zrobić mały research żeby sprawdzić o co chodzi, i niestety wychodzi że masz w dużej mierze racje....

Ale też wychodzi na to że dzięki efektowi Trumpa, Europa zaczyna grać w "ITAR-free". Sami producenci nie mają za dużego wyjścia i muszą zacząć inwestować w swoje technologie bez potencjalnych kill switchów, których wiele europejskich krajów się teraz bardzo boi.
Mamy też dużo europejskich odpowiedników gdzie udział ITAR jest
Sonny86
Sonny86
18.02.2026, 06:04:35
  • 34
#heheszki #humorobrazkowy #humor #telefony
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #telefony

źródło: temp_file3436726474125875115

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rhimdir
Rhimdir 18.02.2026, 17:02:51 via Wykop
  • 0
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: Pewnie nie korzystasz też z aparatu w telefonie, płatności nfc, przegladarki w telfonie itd itd
  • Odpowiedz

1359

Trump: Afera Epsteina jest "nudna" i powinniśmy sobie dać z nią spokój.

Pokaż treści 18+

Trump: Afera Epsteina jest "nudna" i powinniśmy sobie dać z nią spokój.

"Tylko źli ludzie i fake news media chcą się tym zajmować." To jest stanowisko rządu prawicowej "rewolucji zdrowego rozsądku" w sprawie wielkiej siatki sadystycznych, pedofilskich morderców i gwałcicieli.

john-eek
z
youtube.com
dodany: 15.02.2026, 07:51:11
  • 157
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    epstein
  • #
    bekazprawakow
  • #
    kryminalne
  • #
    polityka
Rhimdir
Rhimdir 16.02.2026, 07:43:44 via Wykop
  • 2
@Zwyro: Czemu atak na Iran miał by spowodować trzecią wojnę światową? Rosja póki co ledwo daje rade na Ukrainie, Chiny wywaliły prawie wszystkich wysokich rangą wojskowych za to że stwierdzili ze nie są jeszcze gotowi do odbicia Tajwanu.

Sam Iran był już celem atakow, a w ich społeczeństwie wrze.

Same argumenty o tematach zastępczych myślę że są celne, trump będzie robił wszystko żeby odwrócić uwagę.

649

Polacy rozkładają ręce. Nie ma ofert pracy

Polacy rozkładają ręce. Nie ma ofert pracy

Wygląda na to, że dobre czasy na rynku pracy to już pieśń przeszłości. Aż 45 proc. Polaków narzeka na brak ofert pracy w swojej okolicy podaje Personnel Service. A to nie koniec problemów.

VoxClamantisInDeserto
z
businessinsider.com.pl
dodany: 13.02.2026, 18:41:47
  • 371
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Rhimdir
Rhimdir 14.02.2026, 16:31:41 via Wykop
  • -10
Wy debile naprawdę myślicie że jak przyjedzie ktoś z innego kraju, bez kwalifikacji, języka to znajdzie prace od tak? No może gdzieś na taśmie gdzie robi za robota 12h na dobę dwa ruchy.

Proponuje sobie zrobić mały test w tym roku, i jak będziecie za granicą na wczasach to spróbujcie o tak dla jaj sobie pójść w innym kraju na rozmowę kwalifikacyjną i zobaczymy czy was przyjmą.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rhimdir
Rhimdir 14.02.2026, 19:10:32 via Wykop
  • -8
@lukasz3360: To załóż sobie w innym kraju agencje i się zatrudnij, a najlepiej w podobnym mentalnie jak Polska gdzie potrafią cię pobić na ulicy za to że nie mówisz po Polsku
Rhimdir
Rhimdir 14.02.2026, 23:02:57 via Wykop
  • -4
@Y3ll0w69: ja p------e, może debilu dlatego że jesteś Polakiem?
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >
  • Daj ko­muś ogień, a będzie mu ciepło przez je­den dzień, ale wrzuć go do og­nia, a będzie mu ciepło do końca życia. Terry Pratchett
  • Lublin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 04.05.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.05.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking