Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Reepo

Reepo

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 55634
  • Znaleziska 10785
  • Mikroblog 44849
  • Obserwujący 76
  • Obserwowane 144
Reepo
Reepo 28.12.2025, 13:16:21
  • 3
Ale koszulkę znalazłem w szafie, taka elegancka, że aż szkoda, że na święta nie ubrałem #20latwykopu
Reepo - Ale koszulkę znalazłem w szafie, taka elegancka, że aż szkoda, że na święta n...

źródło: IMG_3106

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

leonid_bialkow
leonid_bialkow
28.12.2025, 13:41:58 via Wykop
  • 5
@Reepo: to do wycierania podłogi siem nadaje bardziej
  • Odpowiedz
Antorus
Antorus
28.12.2025, 10:46:56
  • 4
#20latwykopu
jezu jaka tu stypa, prawie południe jest a w gorących 6h jest 12 (dwanaście) wpisów które osiągnęły 100 plusów.
Scrollując przez chwilę docieramy już do wpisów z 10-30 plusów, dosłownie.
Wiem że niedziela ale kurde kiedyś tu ruch był 10-20x większy.

Mi to trochę demotywatory przypomina. W 2009 i 2010 portal miał szczytową popularność, gdzie wieczorem przebywało na nim nawet 70 000 użytkowników jednocześnie. Demoty na głównej po 4-6 tysięcy plusów. Od
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 28.12.2025, 11:10:46 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 26.12.2025, 13:24:22
  • 11
= 363 729

Poprawny wynik

#rowerowyrownik #kontrolaantydopingowa

Skrypt | Statystyki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElektrizPL
ElektrizPL
25.12.2025, 21:30:44
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 26.12.2025, 13:24:16 via Wykop
  • 0
@ElektrizPL: coś skrypcik się zrypał że policzyło źle 400km z tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 26.12.2025, 13:19:21
  • 5
326 550 + 29 + 35 = 326 614

Dwa treningi świąteczne za robopacerami

#stacjonarnyrownik

Skrypt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 23.12.2025, 11:56:59
  • 5
326 517 + 33 = 326 550

Miała być cała trasa za robopacerem w Z2, ale zobaczyłem te sprinty i coś mnie podkusiło. Wyszedł mój rekord watów na 15s (833w - 8.76w/kg). Prawie zielona koszulka weszła ale trochę zabrakło. Hamlyn na następnych zawodach cię pokonam!

#stacjonarnyrownik

Skrypt
Reepo - 326 517 + 33 = 326 550

Miała być cała trasa za robopacerem w Z2, ale zobaczy...

źródło: image0

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 20.12.2025, 14:12:05
  • 4
326 335 + 32 = 326 367

Dobry ten trening, taki nie za prosty

#stacjonarnyrownik

Skrypt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
20.12.2025, 09:43:04
  • 1
Kochani, zamówiłem sobie takie gatki kolarskie. Przejechane dzisiaj 20km, ale gniotą trochę w jajka. Myślicie że schować? Może jeszcze się przydadzą komuś?

#wykopaka #afera
jatutylkonamoment - Kochani, zamówiłem sobie takie gatki kolarskie. Przejechane dzisi...

źródło: IMG_6101

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 20.12.2025, 11:57:21 via Wykop
  • 1
@Shyvana: Wariacja na temat zasady 5s xD
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 20.12.2025, 11:54:30
  • 25
Pomysł na #pokapake na 2026 rok dla każdego fana #afera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pietruszka z klipsami antykradzieżowymi, przepocone bibsy rowerowe, magnes neodymowy, drożdże
#wykopaka
Reepo - Pomysł na #pokapake na 2026 rok dla każdego fana #afera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pietrusz...

źródło: unnamed (2)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chybaDapi
chybaDapi
20.12.2025, 12:12:00 via Android
  • 7
@Reepo: where używany kocyk?
  • Odpowiedz
skomplikowany_system_luster
skomplikowany_system_luster
20.12.2025, 12:26:43 via Wykop
  • 12
@Reepo: nawet nie ma talonu na przejazd fabią
  • Odpowiedz
skomplikowany_system_luster
skomplikowany_system_luster
20.12.2025, 08:42:29
  • 11
Motyw przewodni następnej edycji xD

#wykopaka
skomplikowanysystemluster - Motyw przewodni następnej edycji xD

#wykopaka

źródło: 307-426-01-jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 20.12.2025, 10:40:51 via Wykop
  • 3
@skomplikowany_system_luster: Idzie to zamówić hurtowo z Aliexpress? XD
  • Odpowiedz
Tox1c
Tox1c
Tox1c
19.12.2025, 21:03:15
  • 32
Bardzo mi przykro ale mój Mikołaj pomylił formuły, zapisałem się do Plus a dostałem paczkę z Gold (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Dziękuję @DrN_25 za ekstra wykopakę!
Cała duża paczka jak i każda mała była ładnie i starannie zapakowana, podziękuj swojemu #rozowypasek :)
W środku:
- książka Kinga którego bardzo lubię
- Lego z F1 - na mikołaja młody dostał Red Bulla z tej samej serii więc "będziemy
Tox1c - Bardzo mi przykro ale mój Mikołaj pomylił formuły, zapisałem się do Plus a do...

źródło: IMG_4599

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 19.12.2025, 21:30:16 via Wykop
  • 2
@Tox1c: INFLACJA WYKOPAKOWA POSTĘPUJE
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 19.12.2025, 13:04:33
  • 73
TU MIAŁA BYĆ TWOJA ULUBIONA #afera #wykopaka 2025, ALE JEJ NIE MA XD (ale może być jeśli chcecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) - zostałem e p i c k o wrobiony przez samą @Shyvana xD

Już zdążyłem nawet kilka aktywnych na tagu osób przygotować, wysyłając im screeny z rozmowy z nadawcą xDDD Było grubo - jak wytłumaczyć swojemu nadawcy, że pomysł wysłania "markowych, drogich ale używanych
Reepo - TU MIAŁA BYĆ TWOJA ULUBIONA #afera #wykopaka 2025, ALE JEJ NIE MA XD  (ale mo...

źródło: IMG_2812

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 13:04:59 via Wykop
  • 12
Omnomnomnom
Reepo - Omnomnomnom

źródło: IMG_2793

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 13:05:24 via Wykop
  • 13
jest aferka w domu
Reepo - jest aferka w domu

źródło: IMG_2803

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 13:07:27 via Wykop
  • 51
xDDDD
Reepo - xDDDD

źródło: Obraz 19.12.2025, godz. 14.07

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 13:39:45 via Wykop
  • 3
@IksdeHeheh: to mogła być nowa pietruszka ehhhh
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 13:51:36 via Wykop
  • 4
ZW idę se zrobić kawusie z nowymi akcesoriami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Reepo - ZW idę se zrobić kawusie z nowymi akcesoriami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_2813

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 13:56:18 via Wykop
  • 21
@cimlik: no te błędy to były perfekcyjne, to pisanie o tym że „on ma honor i wyśle tak czy siak nawet jak odrzucą” to jest tak perfekcyjnie ze słownika ludzi ze ściany wstydu że szok xDD To chyba doświadczenie w weryfikacji paczek
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 14:18:03 via Wykop
  • 1
@Itslilianka: źle go zrozumiałeś, to jeden z rowerowych świrów wtajemniczonych o tym co dostaje od nadawcy na pw i serio liczył na to że dostanę używane majty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 14:24:52 via Wykop
  • 3
KURŁAAA ELEGANCKO SIĘ LEJE Z TEGO DZBANA, ostatnio mam tendencje do lania cebuli, a tu za pierwszym razem akceptowalny (jak dla mnie) wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podziękuj kawowej mirabelce ode mnie @Shyvana

Reepo - KURŁAAA ELEGANCKO SIĘ LEJE Z TEGO DZBANA, ostatnio mam tendencje do lania ceb...

źródło: IMG_2814

Pobierz
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 14:32:21 via Wykop
  • 8
@Shyvana: więcej sprzętu niż talentu, moja dewiza życiowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo
Autor
19.12.2025, 21:07:47 via Wykop
  • 0
@Jednorybek: TYLKO DWA RAZY UŻYTE
  • Odpowiedz
Silly_Alpaca
Silly_Alpaca
19.12.2025, 19:06:49
  • 53
Szanowne Państwo, kochani moi. Długo się zbierałam, żeby zrobić #pokapake.
...a dobra, jednak nie tak długo, bo to mój wykopakodawca czekał z zarówno weryfikacją, jak i wysyłką, do ostatniej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak sami zobaczycie, warto było czekać.

Na początek oczywiście muszę wspomnieć o pięknie zapakowanej al-PACE (╭
SillyAlpaca - Szanowne Państwo, kochani moi. Długo się zbierałam, żeby zrobić #pokapa...

źródło: IMG_3722

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 19.12.2025, 19:08:10 via Wykop
  • 1
@Silly_Alpaca: huop ma Kerbala w profilowym, więc już ma mój szacunek
  • Odpowiedz
powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
19.12.2025, 18:25:14
  • 2
Organizatorzy wykoppaki i administracja.
@a__s @m__b Czym jest uzasadniony publiczny lincz na @sogen
@Reepo +73
TU MIAŁA BYĆ TWOJA ULUBIONA #afera #wykopaka 2025, ALE JEJ NIE MA XD (ale może być jeśli chcecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) - zostałem e p i c k o wrobiony przez samą @Shyvana xD

Już zdążyłem nawet kilka aktywnych na tagu
więcej
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 19.12.2025, 18:56:52 via Wykop
  • 4
@powsinogaszszlaja: jezu jaka wannabe aferka, 2/10 bo odpisałem xD
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
19.12.2025, 08:02:18
  • 49
#wykopaka #pokapake
No to moja kolej. Paczcie młodzież jak Gold dla pana boomersa powinien wyglądać!
Moim mikołajem był @Abrez. W paczce były jeszcze muffinki, ale nie dotrwały do zrobienia zdjęcia. Mikołaj też nie przeżył podróży i biedak połamał wszystkie elementy ciała jakie miał. Ale to czekolada, to nawet lepiej, bo przynajmniej jest podzielony na kawałki :)

1. Zestaw do czyszczenia motocykla. Mega, zwłaszcza że interesuje się amatorsko detailingiem
jatutylkonamoment - #wykopaka #pokapake
No to moja kolej. Paczcie młodzież jak Gold d...

źródło: IMG_6096

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 19.12.2025, 08:59:48 via Wykop
  • 1
@ja_tu_tylko_na_moment: mmmmmmuc-off, Mikołaj to musi być #programista15k jak go było stać na te wspaniałe środki czyszczenia roweru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 19.12.2025, 14:57:08 via Wykop
  • 1
@Abrez: halo halo, ja nie hejtuje, sam używam makofa, tylko mówię, że musiałeś sporo hajsu wyłożyć, bo te mucoffy zawsze drogo się cenią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Shyvana
Shyvana
16.11.2024, 20:09:34
  • 65
#kot #koty #pokazkota #zwierzaczki
Shyvana - #kot #koty #pokazkota #zwierzaczki

źródło: temp_file569414363776348160

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 19.12.2025, 13:54:27 via Wykop
  • 0
@Shyvana: NO KURDE CO TO ZA ALTER EGO LUCUSIA I MIZIA
Reepo - @Shyvana: NO KURDE CO TO ZA ALTER EGO LUCUSIA I MIZIA

źródło: IMG_0187

Pobierz
  • Odpowiedz
niebotyk99
niebotyk99
18.12.2025, 18:56:22
  • 11
Dzięki mikołaju za sportowy zestaw! Torba na pewno się przyda na silownianie klamoty, trzeba się zabezpieczać więc guma również trafiona, wręcz nawet miałem kupić a tej gumy jeszcze nie mam. Dzięki i powodzenia w kolejnych edycjach, mam nadzieję że twój pierwszy prezent który dostałeś też był trafiony.

#wykopaka #usunkonto
niebotyk99 - Dzięki mikołaju za sportowy zestaw! Torba na pewno się przyda na silowni...

źródło: 1000021624

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 18.12.2025, 20:30:54 via Wykop
  • 1
@niebotyk99: gumy treningowe to chyba oficjalnie „Gadget Wykopaki 2025” ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Grzegiii pa
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 19.12.2025, 11:12:16 via Wykop
  • 1
@niebotyk99: ja się śmieje, bo ja wysłałem zestaw gum do Grzegiego, Grzegi wysłał do swojego odbiorcy też zestaw xDDD
  • Odpowiedz
Silly_Alpaca
Silly_Alpaca
19.12.2025, 07:47:53
  • 59
Mój nadawca zweryfikował się na ostatnią chwilę. Wysłał rzutem o taśmę. Paczka jest gotowa do odbioru. Pewnie teraz czeka na #pokapake ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wykopaka
Silly_Alpaca - Mój nadawca zweryfikował się na ostatnią chwilę. Wysłał rzutem o taśmę...

źródło: images

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo 19.12.2025, 07:51:16 via Wykop
  • 3
@Silly_Alpaca: ehh jakby tak był wyznaczony termin ostateczny na #pokapake i czekać do ostatniej minuty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Reepo
Reepo 18.12.2025, 15:14:22
  • 5
W tym roku tylko 3 osoby mnie wrzuciły na czarno xDdDd 

Podsumowanie 2025 roku na Wykopie
#podsumowanieroku2025
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reepo
Reepo
Autor
18.12.2025, 15:26:05 via Wykop
  • 1
@Lujdziarski: kto mnie miał dać to dał lata temu, pamiętam że na jednym podsumowaniu szło to w kilkaset osób xDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 24
  • Strona 7 z 24
  • >

Reepo

  • Członek fanklubu Azetki | +3,5 roku stażu na Wykopie pod @Reeposter
  • Wrocław
  • X (dawny Twitter)

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 22.01.2021

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 09.12.2020

    Komentator
  • VIP
    od 17.01.2020

    VIP
  • Kałasznikow
    od 09.01.2019

    Kałasznikow
  • Ekshibicjonista
    od 08.01.2021

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.01.2018

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 11.08.2021

    Władca Ognia
  • Reporter
    od 15.01.2020

    Reporter

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking