Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RandomBash

RandomBash

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1050
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 1049
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 16
  • Dodane (3)
  • Komentowane (34)
  • Plusowane (1012)
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
19.09.2025, 08:16:41
  • 246
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

samotnypies
samotnypies
19.09.2025, 08:26:19 via Wypiek
  • 222
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
Autor
19.09.2025, 08:55:47 via Wykop
  • 181
@Astanczyk: A co na aplikacjach do ruchania chcesz rozmawiać o tym czy woli kotki czy pieski? xD
  • Odpowiedz
Anoniemamowy
Anoniemamowy
18.09.2025, 04:44:54
  • 926
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ordynarny_cham
ordynarny_cham
18.09.2025, 05:10:49 via Wykop
  • 1361
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
KokiX
KokiX
18.09.2025, 05:31:21 via Android
  • 1817
@Linnior88 a znasz taki przypadek, że to kobieta wyjeżdża tyrać za granicą, a chłop zarabia 2-3 razy mniej w kraju?
  • Odpowiedz
yourgrandma
yourgrandma
03.09.2025, 16:13:44
  • 291
#wykopoweprzeboje
Zdecydowaliście, że następną kategorią będą ballady rockowe.
Tradycyjnie pod tym wpisem podawajcie swoje propozycje, które chcecie widzieć w konkursie.

WAŻNA PROŚBA:
Jak chcecie wstawić kilka utworów to błagam nie w postaci listy (nawet z linkami) tylko jako pojedyncze komentarze. Dodatkowo proszę o dopisanie, z jakiego serialu pochodzi piosenka dla formalności.
yourgrandma - #wykopoweprzeboje 
Zdecydowaliście, że następną kategorią będą ballady ...

źródło: Ballady_r

Pobierz
  • 526
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

yourgrandma
yourgrandma
Autor
03.09.2025, 16:14:05 via Wykop
  • 288
ZAPLUSUJ TEN KOMENTARZ DO 7.09.2025 GODZ. 19, JEŚLI CHCESZ BYĆ WOŁANY/A W TEJ EDYCJI (OSTRZEŻENIE: PRZEZ WIĘKSZOŚĆ KONKURSU BĘDZIESZ WOŁANY/A 4 RAZY DZIENNIE).
jeśli nie zdążysz napisz do mnie na priv
  • Odpowiedz
w.....1
w.....1
konto usunięte 03.09.2025, 16:28:50 via Wykop
  • 316
@yourgrandma: Kat - Łza dla cieniów minionych
w.....1 - @yourgrandma: Kat - Łza dla cieniów minionych
  • Odpowiedz
dzieju41
dzieju41
30.08.2025, 07:07:49
  • 1776
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zimowyporanek
zimowyporanek
30.08.2025, 07:22:13 via Wykop
  • 54
@dzieju41: Ten ma bogatych "współczujących". Pewnie przy piwie się pytają ile kto dał. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
FrasierCrane
FrasierCrane
30.08.2025, 08:59:41 via Wykop
  • 548
A tu ponadczasowy oryginał Konopnickiej:

A jak poszedł król na wojnę,
Grały jemu surmy zbrojne,
Grały jemu surmy złote
Na zwycięstwo, na ochotę...
  • Odpowiedz
misiopysio
misiopysio
misiopysio
28.08.2025, 07:04:31
  • 1177
Sutener zawetował ustawę dot środków ochrony roślin. Odraczała ona obowiązek prowadzenia elektronicznej formy ewidencji zabiegów środkami. Jako powód podał, że rolnicy nie umieją w komputer (dlatego Tusk im odroczył).

Weto oznacza, że od 1 stycznia każdy rolnik będzie musiał prowadzić ewidencję WYŁĄCZNIE w formie elektronicznej xd

Ten prezydent, to nawet nie mem a nie minął jeszcze miesiąc.

#polityka
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Radkovich
Radkovich
28.08.2025, 07:09:34 via Wykop
  • 171
@misiopysio: no ale w czym problem, sugerujesz że rolnicy to debile ?
  • Odpowiedz
dr3vil
dr3vil
28.08.2025, 07:15:14 via Wykop
  • 827
@Radkovich: Rolnicy też, ale przede wszystkim weciarz, który nawet nie wiedział co wetuje.
  • Odpowiedz
Artok
Artok
26.08.2025, 09:29:56
  • 137
W połowie filmu Rock zaczął jawnie parodiować naszych ludologów bez szkoły, ale nie sądzę, by się zorientowali ( ͡° ᴥ ͡°)

#kiszak #bekazludologuff
Artok - W połowie filmu Rock zaczął jawnie parodiować naszych ludologów bez szkoły, a...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cztero0404
Cztero0404
27.08.2025, 12:51:40 via Wykop
  • 1
W połowie filmu Rock zaczął jawnie parodiować naszych ludologów bez szkoły,


@Artok: Co prawda wiem, że to może zabrzmieć bardzo dziwne dla niektórych osób, ale nie musisz mieć skończonej szkoły żeby być inteligentną jednostką. Natomiast kwestia jest taka, że ogrom ludzi bez szkoły najpierw ma taki etap, że udają mądrych przez parę lat a później i tak do jakiegoś liceum dla dorosłych czy czegoś takiego wracają.
  • Odpowiedz
Artok
Artok
Autor
27.08.2025, 12:58:26 via Wykop
  • 0
@Cztero0404: mordo, ja piję do tego, że nikt z tego doborowego towarzystwa nigdy się nie zapisał na studia groznawcze.Stąd właśnie określenie ludolog bez szkoły
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
26.08.2025, 02:54:55
  • 1786
"Mordo jak tam zdrowie?" pyta trójmiejski wieszcz w swoim klasycznym utworze. "Dobrze". Mam stałego klienta który nazywa mnie "mordeczką". Jest duży i silny co niestety boleśnie odczuwam bo lubi na powitanie zbijać pionę i mnie nie oszczędza. Przyjeżdża zawsze po pracy, coś tam zatankuje, energol, fajki i hotdog. Zawsze staram się wypełniać jakoś ten czas kiedy grzeje się bułka i tak czekam z klientem. W przypadku tego gagatka nie miałem zupełnie pomysłu
Minieri - "Mordo jak tam zdrowie?" pyta trójmiejski wieszcz w swoim klasycznym utworz...

źródło: temp_file2387486072913858718

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Larry_Nash
Larry_Nash
Larry_Nash
26.08.2025, 04:36:52 via Wykop
  • 497
@Minieri: O, dawno nie było opowieści ze stacji - jedna z niewielu rzeczy, które trzymają mnie na tym umierającym portalu.
  • Odpowiedz
Krachu
Krachu
26.08.2025, 04:55:03 via Android
  • 506
@Minieri nigdy nie zrozumiem bycia chamskim dla obslugi, czy to sklepu, czy stacji. Przecież dla gościa, ktory poratuje Cie hotdogiem na trasie, albo piwerkiem o 3 w nocy należy się szacunek.
  • Odpowiedz
skeeto666
skeeto666
skeeto666
26.08.2025, 05:43:50
  • 2152
tfu na was palacze
skeeto666 - tfu na was palacze

źródło: image

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....x
c.....x
konto usunięte 26.08.2025, 05:47:20 via iOS
  • 922
@skeeto666 ja sobie popalam i strasznie nie podoba mi sie szufladkowanie wykopowiczow- mowia, ze palacze smierdza i smieca przez co sa marginesem, a ja w rzeczywistości jestem dwa razy gorszy
  • Odpowiedz
Morf
Morf
26.08.2025, 06:29:04 via Wykop
  • 781
mój balkon i będę sobie na nim palił ile chcę. I żadnej placzliwej pisdeczce nic do tego xD


@wiedzminyo: co z tego że "twój" balkon (co pewnie nie jest prawdą bo balkony to zwykle część wspólna w budynku) skoro smrodzisz innym?

Równie dobrze możesz napisać, że "twoje mieszkanie" i 24/7 puszczać głośną muzykę którą słychać w całym budynku. Taka sama argumentacja która nie ma sensu.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
25.08.2025, 15:28:20
  • 1078
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

badreligion66
badreligion66
25.08.2025, 15:30:27 via Android
  • 800
@Sin- elektorat pisu to kretyni którzy nie mają pojęcia o tych deregulacjach.
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
25.08.2025, 15:38:12 via Wykop
  • 497
@JulianGangol: Fajnorusku idź po wódkę i wracaj do Rosji. Z rodakami rozmawiam to się nie wtrącaj.
  • Odpowiedz
elonthiel
elonthiel
25.08.2025, 14:22:47
  • 1819
UWAGA - NIEPOPULARNA OPINIA
Polacy którzy nie pracują również nie powinni dostawać 800+
#polityka #nawrocki musisz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kieranz
Kieranz
25.08.2025, 14:35:52 via Wykop
  • 267
@moj_wykopowy_login: 500+ to jedna z nielicznych rzeczy, które pis zrobił dobrze i mówię to jako człowiek, który kilka lat wyśmiewał się z "scojalu dla patusów". Może nie poprawiło demografii, ale pomogło zwalczyć skrajne ubóstwo i to po prostu widać gołym okiem.
  • Odpowiedz
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
moj_wykopowy_login
25.08.2025, 14:40:44 via Wykop
  • 1444
@Kieranz: to najgorsza rzecz która zrobił PiS.
Z ubóstwa wychodzi się swoją pracą, a nie cudzą.
  • Odpowiedz
MrProfeska
MrProfeska
25.08.2025, 04:15:41
  • 1125
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dos_badass
dos_badass
25.08.2025, 04:22:34 via Wykop
  • 1452
@MrProfeska: piesek był na pewno odwoływalny, tylko że to wstrętne babsko pewnie tak głośno darło ryja z bólu, że piesek nie słyszał komendy.
;)
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
25.08.2025, 04:36:12 via Wykop
  • 1265
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kamil525
kamil525
24.08.2025, 20:46:42
  • 614
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 200
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
24.08.2025, 21:07:20 via Wykop
  • 515
@kamil525: ja jestem pod wielkim wrażeniem że mój pradziadek został zesłany do obozu we Włoszech i wrócił z tamtąd piechotą, a mi się tam autem nie chce jechać tam na wakacje. to jest dla mnie tak niewyobrażalny trud, że mi się w pale nie mieści. fajnie ze wrócił bo bez tego nie powstałbym ja. Dzięki pradziadku za wytrwałość!
  • Odpowiedz
SoluszkiPalone
SoluszkiPalone
24.08.2025, 21:34:12 via Wykop
  • 444
@kamil525: To ja znam historię prababci z jednej strony. Mieszkała z pradziadkiem na wsi. Mąż siostry prababci donosił Niemcom i nie lubił się z pradziadkiem, więc powiedział Niemcom że dziadek to partyzant (a nim nie był) i go zabili.
- Jak Niemcy powiedzieli że zabiorą ludzi do lekarza (mieli ich zabrać do obozu) w nocy przyszedł jakiś oficer Niemiecki z tłumaczem i mówił żeby ludzie tam nie szli bo to
  • Odpowiedz
Trismus
Trismus
14.08.2025, 09:36:18
  • 1354
>Polsko-amerykański sojusz to jest nic niewart. Jest wręcz szkodliwy, bo stwarza Polsce fałszywe poczucie bezpieczeństwa (…). Bullshit kompletny. Skonfliktujemy się z Niemcami, z Rosją, i będziemy uważali, że wszystko jest super, bo zrobiliśmy laskę Amerykanom. Frajerzy. Kompletni frajerzy. Problem w Polsce jest taki, że mamy bardzo płytką dumę i niską samoocenę. Taka murzyńskość.

#usa #polityka #polska
Trismus - >Polsko-amerykański sojusz to jest nic niewart. Jest wręcz szkodliwy, bo st...

źródło: sik9

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IksdeHeheh
IksdeHeheh
14.08.2025, 09:46:09 via Wykop
  • 1720
@Trismus: sama prawda którą się Polaczki oburzyły
  • Odpowiedz
Gieremek
Gieremek
14.08.2025, 09:52:13 via Wykop
  • 1264
@Trismus: Aktualne jak nigdy - połowa tagowiczów ciągnie dziś druta Trumpowi xD
  • Odpowiedz
Pawcio_cukierek
Pawcio_cukierek
06.08.2025, 17:35:40
  • 389
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawcio_cukierek
Pawcio_cukierek
Autor
06.08.2025, 17:43:05 via Wykop
  • 210
@OBAFGKM: no tak, bo wtedy biedne mariuszki ze wsi się obrażą i nie zaglosują na nic innego niż konfedepis.
Plot twist: i tak by nie zagłosowali, dodatkowo uważają że mają licencję na jednostronne obrażanie lewaków, ale o świętych prawaczkach to już nic złego nie można mówić.
  • Odpowiedz
Pawcio_cukierek
Pawcio_cukierek
Autor
06.08.2025, 18:01:40 via Wypiek
  • 189
@beconase ojej spotkał się z putinem w czasach kiedy cała Europa jeszcze próbowała robić reset stosunków z Rosją. Wstaw jeszcze to zdjęcie z molo i napisz że pewnie rozmawiali po niemiecku o zamachu na samolot w Smoleńsku. Przecież tak było w pisowskim filmie dokumentalnym, raczej nie kłamali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A330
A330
27.07.2025, 08:44:07
  • 314
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

In_thrust_we_trust
In_thrust_we_trust
27.07.2025, 09:42:04 via Wykop
  • 197
@A330: aa czyli genezą tego tekstu na wykopie jest Jaszczur xd
  • Odpowiedz
A330
A330
Autor
27.07.2025, 09:45:58 via Wykop
  • 76
@In_thrust_we_trust: dokładnie tak XD on jest wariat, ale czasem potrafi ująć za serce XD
  • Odpowiedz
Gilgamesz69
Gilgamesz69
Gilgamesz69
26.07.2025, 08:00:47
  • 137
Rudy znowu oszukał?
#gielda #bekalewactwa #bekaztuska #cpk
Gilgamesz69 - Rudy znowu oszukał? 
#gielda #bekalewactwa #bekaztuska #cpk

źródło: temp_file1952496862479097270

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perfumowyswir
perfumowyswir
26.07.2025, 08:05:22 via Wykop
  • 372
@mkorsov: oni zbudują, ale taka Skanska zrobi projekty i będzie to kontrolować. To ważny projekt i w sumie dobrze, że nie będzie polskiej fuszerki.
  • Odpowiedz
dr_papieros
dr_papieros
26.07.2025, 08:10:43 via Wykop
  • 617
@perfumowyswir: Dokładnie. Dobrze że duży gracz będzie trzymał nad pieczę. Inaczej janusze by porobili wałków na vacie, na materiałach i z cpk byśmy mieli jedynie kolejne 2137 komisji śledczych.
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
24.07.2025, 04:32:30
  • 2347
Dzień dobry
MLeko29 - Dzień dobry

źródło: 1000005928

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tapirro
Tapirro
24.07.2025, 06:02:56 via Android
  • 912
@MLeko29 a potem "moje dziecko nie może się skupić, na pewno ma ADHD"
  • Odpowiedz
DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
24.07.2025, 06:17:18 via Wykop
  • 483
@MLeko29: @Tapirro @powrut_krula

Family Guy wszystko przewidział xD
DrTRAPH0USE - @MLeko29: @Tapirro @powrut_krula 

Family Guy wszystko przewidział xD
  • Odpowiedz
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
17.07.2025, 07:49:59
  • 646
Uczciwie muszę powiedzieć, że ten deszczowy lipiec z temperaturami do 25°C zajebiście mi się podoba i jest to zajebiście miła odmiana po latach ubiegłych #pogoda
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

assninja
assninja
17.07.2025, 08:20:46 via Wykop
  • 251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
dktr
dktr
17.07.2025, 08:46:45 via Wykop
  • 270
@UmbertoDalleMontagne: Gdzie jest 25°C? Wszystkie moje zewnętrzne czujniki wskazują około 15°C i leje od tygodnia.
dktr - @UmbertoDalleMontagne: Gdzie jest 25°C? Wszystkie moje zewnętrzne czujniki wsk...

źródło: X

Pobierz
  • Odpowiedz
Heroina340
Heroina340
02.07.2025, 05:38:17
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wolny_kot
wolny_kot
02.07.2025, 05:45:53 via Wykop
  • 210
@Heroina340: przestań. Polacy są zwyczajnie imbecylami. Tak, to że chłop był na paradzie równości to jakiś problem, ale że inny ukradł mieszkanie, był alfonsem, cpal w trakcie debaty, to żaden problem.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
02.07.2025, 06:03:17 via Android
  • 76
@wolny_kot jak w kacapii, gdzie sprzeciw wobec LGBT uzasadnia najkrwawszą wojnę w Europie po 1945 r.
  • Odpowiedz
Orientalista
Orientalista
18.06.2025, 14:29:57
  • 63
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camui2402
camui2402
camui2402
18.06.2025, 14:35:36 via Wykop
  • 16
@Orientalista: dokładnie tak, każda linijka jest tutaj prawda, ale takie rzeczy wiedzą ludzie, którzy tam byli. Mam podobne odczucia i takie same sygnały od przyjaciół z Iranu, z którymi też snuliśmy różne plany, ale one zdają się chyba teraz tylko marzeniami..
  • Odpowiedz
Filjan
Filjan
18.06.2025, 15:36:18 via Android
  • 28
@Orientalista ok Muhammad, good try ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reżim Irański jest odpowiedzialny za śmierć tysięcy i Syrii, Libanie, Iraku, Omanie i Izraelu.
W dodatku wspiera zamachy w Europie. Walić ich, niech giną, świat stanie się lepszy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 51
  • Strona 2 z 51
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 19.05.2019

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking