Jezu co za schizofrenia, wujkowie przy wigilijnym stole się kłócili o to że firmy lidle i inne takie nie płacą w Polsce podatków, mój niebieski sprawdził że Lidl jest trzecim największym płatnikiem podatków w Polsce xD i im to powiedział. Ofc wystapiło darcie p---y w języku pisowców. Potem jeszcze teść przyszedł jak już impreza się skończyła i zaczął drzeć jape że co, może Niemcy i Lidl
Jezu co za schizofrenia, wujkowie przy wigilijnym stole się kłócili o to że firmy lidle i inne takie nie płacą w Polsce podatków, mój niebieski sprawdził że Lidl jest trzecim największym płatnikiem podatków w Polsce xD i im to powiedział. Ofc wystapiło darcie p---y w języku pisowców. Potem jeszcze teść przyszedł jak już impreza się skończyła i zaczął drzeć jape że co, może Niemcy i Lidl







![Migranci znaleźli nowy sposób na nielegalne przekraczanie granicy Polski [VIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/18ef8f43438d470e159e3e034486c5ea59340618dcbd77e315c3d793f2ad7962,w220h142.png)








@zielony_ludzik_2: XD PiS z Putinem. Ale wy lemingi jesteście odklejeni. Jeszcze tak niedawno kaczora nazywaliscie rusofobem jakby to było coś złego xx