Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Programista500plus

Programista500plus

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25314
  • Znaleziska 7265
  • Mikroblog 18049
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 45
  • Dodane (474)
  • Komentowane (1735)
  • Plusowane (15840)
hot_topic
hot_topic
24.06.2026, 08:58:45
  • 881
Ale bosski jest internet. Jakiś chłop wrzucił na Twittera oświadczenie majątkowe radnego lekarza i mamy burze na cały kraj. Informacje o pacjentach umierających na sor z powodu zaniedbań i pospolite ruszenie proli na środowisko lekarskie. Mam nadzieję że wynikną z tego powazne zmiany w OZ i odpowiedzialność karna dla cwaniaków i oszustów.

#konowalposting #lekarz100k #lekarz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zbozowykombain
zbozowykombain
zbozowykombain
24.06.2026, 09:02:06 via Wykop
  • 637
@hot_topic: Wiesz czemu tak politycy dążą do cenzury internetu (✌ ゚ ∀ ゚)☞ jeden prol rozwalił im wiele lat budowania systemu okradania państwa
  • Odpowiedz
hot_topic
hot_topic
Autor
24.06.2026, 09:29:56 via Android
  • 171
@loginnawykoppl: no tak, o tym mówię. Gościu chciał sprawdzić progresję pensji lekarza. Natrafił na duży skok i wrzucił na x
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
23.06.2026, 16:01:41
  • 260
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.

Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna

#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
kobiaszu - Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem n...

źródło: 1000028320

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajak98
kajak98
23.06.2026, 16:03:35 via Wypiek
  • 482
@kobiaszu to teraz jeszcze poradnik jak wyciągnąć taką szybę xD
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
Autor
23.06.2026, 16:09:42 via Wykop
  • 205
@DrJudym: Tak ale masz ogromne straty i tworzy się podciśnienie które zasysa gorące powietrze z zewnątrz. Wyłączysz na sekundę klimę i zaraz znowu gorunc
  • Odpowiedz
samael4018
samael4018
23.06.2026, 10:11:10
  • 3
#pogoda
samael4018 - #pogoda

źródło: image_2026-06-23_121028287

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sztach
sztach
23.06.2026, 10:23:34 via Wykop
  • 0
@samael4018: o 4 rano? to w farenhaitach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
5900541
5900541
5900541
23.06.2026, 10:30:12 via Wykop
  • 0
@samael4018: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
5900541 - @samael4018: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Yeraz
Yeraz
23.06.2026, 09:32:18
  • 99
#gielda IN TRUMP WE TRUST
Yeraz - #gielda IN TRUMP WE TRUST

źródło: IMG_20260623_104634

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skipi1111
Skipi1111
23.06.2026, 09:33:30 via Wykop
  • 4
@Yeraz: współpraca z micronem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Niedowiarek
Niedowiarek
23.06.2026, 09:33:50 via Wykop
  • 32
@Yeraz:
Niedowiarek - @Yeraz:

źródło: stronę

Pobierz
  • Odpowiedz
MartwyProsty
MartwyProsty
23.06.2026, 09:29:01
  • 1180
#lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy
MartwyProsty - #lekarz100k #konowalposting #afera #humorobrazkowy

źródło: Lekarskie pierdaken

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RaV_Oyabun
RaV_Oyabun
23.06.2026, 09:37:23 via Wykop
  • 776
spadnie jakość usług


@MartwyProsty: o szlag, a to da się jeszcze bardziej obniżyć? Oo
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
23.06.2026, 10:18:16 via Wykop
  • 655
@RaV_Oyabun: Tak, 20 lat temu w Łodzi znaleźli sposób #pdk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
tywon
tywon
tywon
22.06.2026, 20:32:40
  • 42
#raportzpanstwasrodka nasz grillowany iluzjonista
tywon - #raportzpanstwasrodka nasz grillowany iluzjonista

źródło: 1000069903

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WaltherW
WaltherW
23.06.2026, 19:03:36 via Wykop
  • 0
@tywon: Adam chciał żeby Marcin się koło niego pobudował, ale budżetu po sprzedaży zawleczek starczyło tylko na coś takiego
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
22.06.2026, 15:15:04
  • 322
#heheszki #humorobrazkowy #januszex #niania #rozowepaski
KukiScotland - #heheszki #humorobrazkowy  #januszex #niania #rozowepaski

źródło: faee0974cc6282ccd8a060be5aa7fe54a2f58f0e879554ce06a67f8a75f0fa5b

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_jesio_ne
ja_jesio_ne
22.06.2026, 15:22:30 via Wykop
  • 282
@KukiScotland: haha, mina tego dzieciaka, który trzyma parówkę, jakby chciał powiedzieć, że tego nawet pies nie zje xD
  • Odpowiedz
deni28s
deni28s
22.06.2026, 16:33:46 via Wykop
  • 216
@Ten_spod_piatego:
deni28s - @Tenspodpiatego:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
22.06.2026, 10:22:03
  • 113
Podobne te bydlaki zmierzają do Moskwy, miejmy nadzieję, że kacapy z balkonu ładnie nagrają uderzenie w hd
#wojna #rosja #ukraina
Mariuszzuk - Podobne te bydlaki zmierzają do Moskwy, miejmy nadzieję, że kacapy z bal...

źródło: 1000013378

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reniuuu5
reniuuu5
reniuuu5
22.06.2026, 10:39:10 via Wykop
  • 41
@Mariuszzuk: Ale ruscy przecież mają niezawodny system pancyr także nie spodziewajcie się że to doleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Autor
22.06.2026, 10:43:49 via Android
  • 29
@reniuuu5: ściągnęli teraz nowe systemy do obrony Moskwy, ale paradoks w tym, że zestrzelenie takiej jednej rakiety, jest droższe od tej rakiety, także Ukraina win win
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
22.06.2026, 09:09:53
  • 49
Obwód woroneski (Rosja)

Aktualnie🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #swiat #rosjaplonie
Mikuuuus - > Obwód woroneski (Rosja)
Aktualnie🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ropien
ropien
ropien
22.06.2026, 09:08:35
  • 581
Ojej jak przykro. Wysiąść z Porshe, wziąć tabletkę i za 5 min skasować 300 zł, stawiając przy okazji złą diagnozę

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #studia
ropien - Ojej jak przykro. Wysiąść z Porshe, wziąć tabletkę i za 5 min skasować 300 z...

źródło: 9425

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
22.06.2026, 09:28:29 via Android
  • 407
@PodniebnyMurzyn

@Famine: a co z nią? Bo się nie znam


Chodzi o to, że artykuł próbuje brzmieć mrocznie i dramatycznie, a hydroksyzyna to tak naprawdę bardzo słaby lek (to w zasadzie lek na alergię, po którym chce się spać xD) i daje się go nawet dzieciom.
  • Odpowiedz
Zara_wracam
Zara_wracam
22.06.2026, 09:29:15 via Wykop
  • 299
a co z nią? Bo się nie znam


@PodniebnyMurzyn: chyba najsłabszy lek uspokajający na receptę
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
21.06.2026, 19:14:12
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasztet_z_kasi
pasztet_z_kasi
21.06.2026, 19:17:40 via iOS
  • 10
@g0blacK: on będzie chłodził banana tego pana ze zdjęcia własnym odbytem.
  • Odpowiedz
PasztetDuda
PasztetDuda
21.06.2026, 19:20:35 via Wykop
  • 6
@g0blacK: Szczota niby przyjaciel K0sno, ale wstydzi się z nim pokazywać publicznie. Nagrywają razem tylko z piwnicy. Nawet taki czecz0t się go wstydzi. A no i nazwał go delikatnym cvelem
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
21.06.2026, 18:00:11
  • 17
Czy w Koalicji Obywatelskiej jest chociaż jedna osoba, która nie kłamie?

#lekarz100k #bekazlewactwa #bekazpo #polityka
Nighthuntero - Czy w Koalicji Obywatelskiej jest chociaż jedna osoba, która nie kłami...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Matpiotr
Matpiotr
21.06.2026, 18:03:28 via Wykop
  • 8
@Nighthuntero: nie no. On serio w dobie internetu powiedział że go nie zna?
Widać gumkują jak Stalin Jeżowa xd
  • Odpowiedz
yaah
yaah
21.06.2026, 19:59:20 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
FREDIxZIELONKA
FREDIxZIELONKA
21.06.2026, 18:00:23
  • 32
#raportzpanstwasrodka zgodnie z przewidywaniami koncept sklepu FILTRY by KLAPEK polubił ciszę
FREDIxZIELONKA - #raportzpanstwasrodka zgodnie z przewidywaniami koncept sklepu FILTR...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Knoblauch
Knoblauch
21.06.2026, 18:06:03 via Wykop
  • 19
@FREDIxZIELONKA: chłop co okłamuje wszystkich wkoło byle na Cambodie wystarczyło
  • Odpowiedz
Koner1391
Koner1391
21.06.2026, 18:18:40
  • 38
Waldek co to jest za zupka? dobra ta zupka?
Dobra, jem dwa lata i jeszcze się nie zatrułem i nic mi nie było
#raportzpanstwasrodka
Koner1391 - Waldek co to jest za zupka? dobra ta zupka?
Dobra, jem dwa lata i jeszcze...

źródło: Screenshot_7

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
21.06.2026, 18:24:31 via Android
  • 25
@Koner1391: zdjecie typu- po co ci glowa? -Jem niom
  • Odpowiedz
por_tomasz_borewicz
por_tomasz_borewicz
21.06.2026, 18:43:08 via Wykop
  • 16
@Koner1391: jaki kałmuk, ja p------e
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
21.06.2026, 18:23:07
  • 286
#koty #koteczkizprzypadku #fotografia #humorobrazkowy #zwierzaczki
ukojenie - #koty #koteczkizprzypadku #fotografia #humorobrazkowy #zwierzaczki

źródło: 1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ukojenie
ukojenie
Autor
21.06.2026, 18:44:43 via Wykop
  • 85
@Kokokolinoo: Niska cena za doskonałe zdjęcie.
  • Odpowiedz
Czapkapapka
Czapkapapka
21.06.2026, 19:00:08 via Wykop
  • 47
@Kokokolinoo: To potem nie liżecie telefonu do czysta?
  • Odpowiedz
Merkowsky
Merkowsky
21.06.2026, 16:23:19
  • 444
A pamiętacie to?

#konowalposting #lekarz100k #lekarz #polska #sluzbazdrowia #ochronazdrowia #nfz
Merkowsky - A pamiętacie to?

#konowalposting #lekarz100k #lekarz #polska #sluzbazdro...

źródło: priw

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
21.06.2026, 17:36:11 via Wykop
  • 76
@Merkowsky: Nieaktualne. Teraz wyjmują baterie i spokój
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
21.06.2026, 17:44:57 via Wykop
  • 47
@Merkowsky: Podziękuj (w zależności czy zostanie spełniony warunek drugi)
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
21.06.2026, 16:00:44
  • 113
#heheszki #hanuszki
splinter96 - #heheszki #hanuszki

źródło: 1000030595

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wulec
Wulec
21.06.2026, 21:42:57 via Android
  • 7
@jabollus: Maciej or łoś
  • Odpowiedz
CrokusYounghand
CrokusYounghand
22.06.2026, 07:28:43 via Wykop
  • 0
@splinter96: Ma C i Ej or Łoś
  • Odpowiedz
Dorciqch
Dorciqch
21.06.2026, 15:54:40
  • 139
#ogrodnictwo zastanawiałam się dlaczego z dwóch rosnących obok siebie kocimiętek jedna wygląda marnie, a druga rośnie jak szalona. Tajemnica rozwiązana xD #katzenpfotchen
Dorciqch - #ogrodnictwo zastanawiałam się dlaczego z dwóch rosnących obok siebie koci...

źródło: 1000048930

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrJudym
DrJudym
21.06.2026, 15:58:04 via Wykop
  • 75
@Dorciqch: XD zajebista fota
  • Odpowiedz
moll
moll
21.06.2026, 15:58:05 via Wykop
  • 95
@Dorciqch: a to ćpun ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
21.06.2026, 15:30:57
  • 1174
"Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śmiesznie niską stawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zarobki #programista15k #programowanie #lekarski #lekarz100k #pracait #polska #konowalposting
tomasztomasz1234 - "Stawka programisty" - na grupkach lekarskich idiom oznaczający śm...

źródło: stawka_programisty

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lormont
lormont
21.06.2026, 15:34:59 via Wykop
  • 343
@tomasztomasz1234: Haha xD
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
21.06.2026, 16:11:04 via Wykop
  • 1347
@tomasztomasz1234: Ale oplucie kodojebców przez panów życia i śmierci XDD
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
21.06.2026, 16:54:48
  • 19
Podpadasz mafii developerskiej to znikasz, a już szczególnie w Ameryce Płd
#nieruchomosci #swiat
Zopyross - Podpadasz mafii developerskiej to znikasz, a już szczególnie w Ameryce Płd...

źródło: dvl

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
21.06.2026, 18:57:02 via Wykop
  • 0
@Zopyross: Jako była mieszkanka województwa warmińsko-mazurskiego powinna wiedzieć jakie są konsekwencje za niszczenie przyrody przez deweloperów - dojechanie zgłaszającego i zemsta samorządowego kartelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uciekła z jednej dziczy do drugiej i tak się to skończyło.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 792
  • Strona 3 z 792
  • >
  • Programuje w PHP za 500+
  • https://wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.01.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 04.08.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.11.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking