Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Programista500plus

Programista500plus

Dołączył 3 lata i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24807
  • Znaleziska 6998
  • Mikroblog 17809
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 43
  • Dodane (467)
  • Komentowane (1725)
  • Plusowane (15617)
rni-1381
rni-1381
rni-1381
16.05.2026, 07:20:01
  • 406
#motoryzacja #samochody #peugeot #stellantis #wykop @francuskie

Jest pewien portal motoryzacyjny Francuskie.pl. Niestety panuje tam cenzura w komentarzach. Wszystkie negatywne wpisy są usuwane.

Ostatnio napisałem komentarz pod artykułem na temat DS Automobiles w Polsce. Nawet się nie pojawił. Napisałem tylko, że Stellantis zmarnował potencjał tej marki, bo jej początki były naprawdę obiecujące.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
16.05.2026, 07:23:54 via Android
  • 196
@rni-1381: a ci naczelni spamerzy są męczący z daleka wali propagandą na ich profilu za każdym razem zakopuje ich spam zrobiła się dla mnie z tego codzienna rutyna. Daje plusa by Twój wpis trafił w gorące, każda ich kompromitacja jest dobra! @francuskie tlumaczcie się dzbany!
  • Odpowiedz
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
16.05.2026, 07:32:06 via Wykop
  • 174
Czy to prawda @francuskie, że w swoich artykułach unikacie słów "PureTech" jak francuskie silniki niezawodności?
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
16.05.2026, 03:24:39
  • 343
sylwke3100

źródło: temp_file2562890801664068421

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
16.05.2026, 03:53:35 via Wykop
  • 342
@sylwke3100: moja babcia miała takiego świecącego w ciemności skurczybyka i jego się najbardziej bałem
zazdrosny - @sylwke3100: moja babcia miała takiego świecącego w ciemności skurczybyka...

źródło: obraz_2026-05-16_055326069

Pobierz
  • Odpowiedz
wilk-na-mikrofonie
wilk-na-mikrofonie
16.05.2026, 04:15:20 via Wykop
  • 413
@sylwke3100: Do tego brakuje tykania zegara dzwoniącego co godzinę.
  • Odpowiedz
BELM0ND0
BELM0ND0
15.05.2026, 23:47:37
  • 526
BELM0ND0

źródło: temp_file7674686080348867026

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
16.05.2026, 04:22:58 via Wykop
  • 151
@BELM0ND0: 2 litry perły export to tylko 4 piwa, to tyle co nic.
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
16.05.2026, 05:21:20 via Wykop
  • 66
@BELM0ND0: ja też się zastanawiam w czym ma pomóc węgiel po wypiciu piwa? zrozumiałbym 2 tabletki 2kc, pływające w litrze wódy, ale węgiel?
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
16.05.2026, 01:35:25
  • 587
Umeraczyk

źródło: 576446343_1144005044557995_417940963646531280_n

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cocojambo210
cocojambo210
16.05.2026, 01:50:28 via Android
  • 176
@Umeraczyk: Ehh to byli czasy
  • Odpowiedz
razorn3
razorn3
16.05.2026, 05:18:59 via Wykop
  • 173
@Umeraczyk: i jeszcze musi za to płacić
  • Odpowiedz
CJMac
CJMac
15.05.2026, 22:08:26
  • 664
CJMac

źródło: 0

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Victor_Manzon
Victor_Manzon
15.05.2026, 22:15:05 via Wykop
  • 34
@CJMac: no i przespałeś
  • Odpowiedz
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
Bialek_napraw_tagi
15.05.2026, 22:52:29 via Wykop
  • 121
@CJMac: przyszedłem kłócić się z memem ¯\(ツ)/¯ biorąc pod uwagę kolorystykę zdjęcia to do transformacji ustrojowej zostało jakieś 5-7 lat. Czyli mieszkań nie było i g---o byś zrobił. 1994 to już zdjęcia na negatywach Kodaka, które w porównaniu z powyższym zdjęciem odznaczały się ferią kolorów, szczególnie że wtedy był szał na super kolorowe, pstrokate ciuchy dziecięce i ortaliony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
16.05.2026, 03:23:07
  • 809
sylwke3100

źródło: temp_file2993447212528174365

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
16.05.2026, 07:38:00 via Wykop
  • 65
@sylwke3100: cięzka, ogromna...
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
16.05.2026, 07:45:00 via Android
  • 211
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: caps lock z niej spływa
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
16.05.2026, 06:14:01
  • 1581
Na Polsacie stabilnie
#psiarze
Hrabiadraczula - Na Polsacie stabilnie
#psiarze

źródło: IMG_0375

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vort
Vort
16.05.2026, 06:24:54 via Wykop
  • 643
@Hrabiadraczula: ha tfu
Vort - @Hrabiadraczula: ha tfu

źródło: 1000000979

Pobierz
  • Odpowiedz
WarszawskiSloik
WarszawskiSloik
16.05.2026, 06:53:16 via Android
  • 843
@Vort: do Wietnamskiej to może lepiej nie...
  • Odpowiedz
waro
waro
15.05.2026, 10:01:10
  • 607
Ale taka Helena Trojańska to by weszła jak złoto

#film
waro - Ale taka Helena Trojańska to by weszła jak złoto

#film

źródło: 1000011105

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
15.05.2026, 10:01:52 via Wykop
  • 340
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
15.05.2026, 10:24:48 via Wykop
  • 240
@waro: @Naza_Dzikowski @paluszki_rybne przecież to już jest stara rura ¯\(ツ)/¯
Od wilka z wallstreat i batmana minęło już 10 lat
  • Odpowiedz
Krzych1921
Krzych1921
Krzych1921
15.05.2026, 10:29:33
  • 914
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ssas78487
ssas78487
15.05.2026, 10:32:01 via Android
  • 1063
@Krzych1921: czyli ma
  • Odpowiedz
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
Zaklad_Gospodarki_Odpadami
15.05.2026, 10:49:58 via Wykop
  • 772
@Krzych1921: "Do wyboru do koloru" (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
15.05.2026, 12:14:26
  • 7
#raportzpanstwasrodka
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka

źródło: IMG_4538

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
wujek_srednia_rada
15.05.2026, 12:32:33 via Wykop
  • 8
@JJtriple777: nie oglądam ich ale co trzeba mieć w głowie żeby nie mając pracy przeprowadzić się do bułgarii na wieś xDDDDDDD
  • Odpowiedz
Nightshift_
Nightshift_
15.05.2026, 12:54:09 via Wykop
  • 5
@wujek_srednia_rada: w glowie niewiele ale wystarczy tesc budowlaniec ktory wszystko ogarnie 😁
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:01:32
  • 1004
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoeGlodomor
JoeGlodomor
15.05.2026, 05:08:24 via Wykop
  • 936
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
15.05.2026, 05:13:38 via Wypiek
  • 730
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.05.2026, 22:54:16
  • 624
wfyokyga

źródło: temp_file5043535609024699993

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lamajdama
Lamajdama
Lamajdama
14.05.2026, 22:55:00 via Wykop
  • 294

Komentarz usunięty przez moderatora

Hellicon
Hellicon
14.05.2026, 23:03:52 via Android
  • 253
@wfyokyga: Dajcie dziadka co będzie stał pół godziny w kolejce żeby poprosić o wydruk ze stanem konta.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:15:26
  • 1029
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #troja #heheszki #film
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#humorobrazkowy #troja #heheszki #film

źródło: 1000017165

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gjbgghbhhjj
Gjbgghbhhjj
15.05.2026, 06:56:25 via Wykop
  • 97
@ZarodziecMalaryczny997: Co ten Nolan
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
15.05.2026, 06:58:58 via Wykop
  • 579
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
15.05.2026, 03:31:05
  • 1599
Dzień dobry brygada. Miłego piąteczku
MLeko29 - Dzień dobry brygada. Miłego piąteczku

źródło: 1000066773

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
15.05.2026, 03:37:48 via Wykop
  • 19
@MLeko29: cześ! miłego piątku ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Ilirian
Ilirian
15.05.2026, 06:52:01 via Wykop
  • 180
na drugim zdjęciu myśliwy powinien sobie pociągnąć łyka z małpki a nie płakać xD
  • Odpowiedz
max-m
max-m
max-m
14.05.2026, 19:37:34
  • 280
Sąsiad chyba eurowizje wlaczyl

#eurowizja
max-m - Sąsiad chyba eurowizje wlaczyl

#eurowizja

źródło: 7nb71p

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sathanas_Gloriam
Sathanas_Gloriam
14.05.2026, 20:04:03 via Wykop
  • 53
@max-m: policzmy gejów
  • Odpowiedz
pawelJG
pawelJG
14.05.2026, 20:19:59 via Android
  • 47
@max-m:
pawelJG - @max-m:

źródło: 2507

Pobierz
  • Odpowiedz
pekas
pekas
14.05.2026, 07:08:10
  • 628
#pasjonaciubogiegozartu #humor

xD
pekas - #pasjonaciubogiegozartu #humor

xD

źródło: 1000016725

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kingcel
kingcel
14.05.2026, 07:15:15 via Wykop
  • 375
@pekas: biedny Stachu Pierdziszewskii
  • Odpowiedz
fukinloner
fukinloner
14.05.2026, 07:24:55 via Wykop
  • 223
@kingcel: po prostu za dużo wiedział (gdzie pieniądze są za las) #pdk
  • Odpowiedz
Emerald84
Emerald84
14.05.2026, 06:29:56
  • 640
#humorobrazkowy #heheszki #troja #film #historia #mitologia
Emerald84 - #humorobrazkowy #heheszki #troja #film #historia #mitologia

źródło: Screenshot_20260514-082633035 (1)

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kawior2007
kawior2007
14.05.2026, 07:36:15 via Wykop
  • 103
@Emerald84: Nolan powiedział, że ta historia z początku była przekazywana ustnie jak rap, więc dlatego wybrał taką Helenę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kompek
kompek
14.05.2026, 07:43:17 via Wykop
  • 381
@Emerald84: jeszcze nie widziałem tego filmu, a już jestem zawiedziony w c--j nim i Nolanem. Nie wiem jak człowiek, który nagrał Interstellar, gdzie konsultował milion pierdół z naukowcami i za wszelką cenę chciał poprawnie zwizualizować jak wygląda najbliższe otoczenie czarnej dziury może nagle odwalić taką manianę i wysrać się na jakąkolwiek zgodność historyczną. Jeszcze do kompletu opiera to o przekład Odysei opracowany przez jakąś feminazistkę, która oczywiście musiała po swojemu
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
14.05.2026, 07:05:55
  • 238
#gifyzkotkami 🧵
Kińskie koty nie mają lekko - muszą zarabiac na swoje utrzymanie dając korepetycje.

jestemtakizmeczony - #gifyzkotkami 🧵
Kińskie koty nie mają lekko - muszą zarabiac na...

źródło: kot teacher 1

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
14.05.2026, 07:07:31 via Wykop
  • 186
oraz zwierzątka domowe (takie jak ten wężyk)
jestemtakizmeczony - oraz zwierzątka domowe (takie jak ten wężyk)

źródło: kot waz 3

Pobierz
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
Autor
14.05.2026, 07:08:28 via Wykop
  • 256
inne wyłudzają pieniądze z ubezpiecznia
jestemtakizmeczony - inne wyłudzają pieniądze z ubezpiecznia

źródło: kot wypadek

Pobierz
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
13.05.2026, 16:35:10
  • 547
A jakby tak dino podpisało partnerstwo z Teslą? Nawet by nie trzeba było ogrzewania włączać.

#gielda #meczennicydino
pepedros - A jakby tak dino podpisało partnerstwo z Teslą? Nawet by nie trzeba było o...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RunningMan
RunningMan
13.05.2026, 16:35:52 via Wykop
  • 156
@pepedros: i zupki regeneracyjnej nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Milanek93
Milanek93
13.05.2026, 16:42:04 via Wykop
  • 52
@pepedros: grasz na spadki swoimi wpisami o dino xd szorta wyczuwam xd
  • Odpowiedz
chora-glowa
chora-glowa
13.05.2026, 13:13:33
  • 11
#ufo #bernatowicz

Może komuś umknęło, może ktoś przeoczył, wrzucam dla nieświadomych BernaSIURowiczów :)))

https://www.youtube.com/watch?v=ezTKQbD26vM
chora-glowa - #ufo #bernatowicz

Może komuś umknęło, może ktoś przeoczył, wrzucam dla...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chora-glowa
chora-glowa
Autor
13.05.2026, 13:48:34 via Wykop
  • 2
@chora-glowa: a tu dla Was kochaneczki usunięty strim poprzez masowe zgłoszenia BernaSIURA z tym że na platformie CE DE A:

https://www.cda.pl/video/269436789c
  • Odpowiedz
radioparanormalium
radioparanormalium
14.05.2026, 01:21:38 via Wykop
  • 0
@enten: sounds gay tbh
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 781
  • Strona 4 z 781
  • >
  • Programuje w PHP za 500+
  • https://wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.01.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 04.08.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.11.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking