Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko159
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Programista500plus

Programista500plus

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24945
  • Znaleziska 7066
  • Mikroblog 17879
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 43
  • Dodane (467)
  • Komentowane (1727)
  • Plusowane (15685)
Bury_Zenon
Bury_Zenon
5 godz. i 44 min temu
  • 3
Na OLX stabilnie

#olx #allegro #sprzedam #bekazpodludzi #januszebiznesu
Bury_Zenon - Na OLX stabilnie

#olx #allegro #sprzedam #bekazpodludzi #januszebiznesu

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PanieAreczku
PanieAreczku
3 godz. i 50 min temu via Wykop
  • 1
@Bury_Zenon: pojedź z nim krótko ( ͡° ͜ʖ ͡°) zgłoszenie może żeby mu bana wyładowali
  • Odpowiedz
Bury_Zenon
Bury_Zenon
Autor
2 godz. i 53 min temu via Android
  • 0
@PanieAreczku: Zgłosiłem. Marzenia chyba z tym banem.
  • Odpowiedz
obuniem
obuniem
12 godz. i 10 min temu
  • 176
#tenis
Komentarz Mai Chwalińskiej na temat swojej przeciwniczki rosjanki Mirry Andriejewej
obuniem - #tenis 
Komentarz Mai Chwalińskiej na temat swojej przeciwniczki rosjanki M...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanitydomain
vanitydomain
10 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 1
@obuniem: o
  • Odpowiedz
Professor_Of_Logic
Professor_Of_Logic
10 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 20
@obuniem:
ProfessorOfLogic - @obuniem:

źródło: comment_PWZFGgtaX0sSlW5BGuqftlAlHQZZFf15

Pobierz
  • Odpowiedz
matixrr
matixrr
10 godz. i 33 min temu
  • 343
Ale stres
#tenis
matixrr - Ale stres
#tenis

źródło: 237742b5d796db6b3c27149edd60060532609b29edcb5c5d880301620e8223ad

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
10 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 71
@matixrr: to ta słynna pilotka Veronica Ames? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
sergio_morello
sergio_morello
9 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 133
@BigVV: to pani salonowa, ktora ciężką pracą własnego umysłu doszła tam gdzie jest a jak napiszesz pod jej postem czym się trudnila to Cie spermiarze zjedzą 😎
  • Odpowiedz
idzpanwuj
idzpanwuj
10 godz. i 32 min temu
  • 259
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
9 godz. i 41 min temu
  • 99
Maja Chwalińska? Żenada
#tenis
Mariuszzuk - Maja Chwalińska? Żenada 
#tenis

źródło: 1000012563

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peoplearestrange
peoplearestrange
9 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 17
@Mariuszzuk: kamilek programista java
  • Odpowiedz
Pawu1on
Pawu1on
9 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 48
@peoplearestrange: Programista Jabba
  • Odpowiedz
Marecki85
Marecki85
16 godz. i 56 min temu
  • 46
#raportzpanstwasrodka Niewiele osób wie, ale gdyby Pan Marcin nie został światowej sławy barmanem, wróżono mu ogromne sukcesy tenisowe, tu archiwalne zdjęcie pana Marcina Frejerdera z turnieju na kortach Rolanda Bejossa. Niestety po tym turnieju Pan Marcin doznał kontuzji wątroby i zakończył karierę. Ale mimo tego wciąż lubi się dzielić swoimi eksperckimi opiniami z widzami.
Marecki85 - #raportzpanstwasrodka  Niewiele osób wie, ale gdyby Pan Marcin nie został...

źródło: Roland Bejoss

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
rgshhshdu-ffhh
16 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 22
@Marecki85: niestey pojawiły się trudności mianowicie koszt piłki tenisowej przekroczył możliwosci jego sponsora, Cambodia Ltd.
  • Odpowiedz
Daddy2curek
Daddy2curek
Daddy2curek
16 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 12
@Marecki85: co 😆 teraz jest ekspertem od tenisa?...5 minut później gdy kończy ujęcie idzie w 10letnich rozwalonych butach jeszcze z Polski podpalac ognisko z kartonów po piwie i gotować pasze dla świń! A potem szybciutko na targ.
  • Odpowiedz
cr_7
cr_7
przedwczoraj, 14:55:06
  • 36
Janusze z lokatami z lepszym profitem niż większość ynwestorów tagu #kryptowaluty

#heheszki
cr_7 - Janusze z lokatami z lepszym profitem niż większość ynwestorów tagu #kryptowal...

źródło: comment_kx1TVHMkhCDTegDbFegtbPAHWfeaAqvW

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cr_7
cr_7
Autor
przedwczoraj, 15:01:49 via Wykop
  • 6
@Skipi1111: @minor983 chodzi o #kryptowaluty
I to, że pojedyncza osoba mi wciśnie screen z super wynikiem nie zmienia większości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
cr_7
cr_7
Autor
przedwczoraj, 15:05:32 via Wykop
  • 6
@NimooZysku: Bzikasz to czytanie ze zrozumieniem xD
  • Odpowiedz
JamnikWallenrod
JamnikWallenrod
przedwczoraj, 15:04:52
  • 65
#gielda #kryptowaluty
JamnikWallenrod - #gielda #kryptowaluty

źródło: M1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vateusz23
Vateusz23
przedwczoraj, 15:08:56 via Wykop
  • 14
-5 % póki co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
emjot86
emjot86
przedwczoraj, 16:11:18 via Wykop
  • 5
@JamnikWallenrod: eth -11% it's over
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
przedwczoraj, 15:42:42
  • 1098
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GrzegorzFlorydaOficjalnie
GrzegorzFlorydaOficjalnie
przedwczoraj, 15:45:46 via Android
  • 918
@nowszyja: widziałem podobną pracę artystyczną w toitoiu na budowie
  • Odpowiedz
paluszki_rybne
paluszki_rybne
przedwczoraj, 15:48:28 via iOS
  • 326
@nowszyja: powiedzą, że siła to rozklekotana psiocha, a ty płać kukoldzie za to
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
przedwczoraj, 14:54:44
  • 187
Udało się chłopu przypadkiem załapać na darmowe śniadanie z kawą . Pojedzone więc można iść
#zlomkiemprzezswiat
ChlopoRobotnik2137 - Udało się chłopu przypadkiem załapać na darmowe śniadanie z kawą...

źródło: image_picker_C59E142A-0441-4A49-BBC6-79CBEC5955DA-14248-000001344656B8C7

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zazdrosny
zazdrosny
przedwczoraj, 14:57:06 via Wykop
  • 71
@ChlopoRobotnik2137: za darmo to uczciwa cena
  • Odpowiedz
zdjecie_z_wenszem
zdjecie_z_wenszem
przedwczoraj, 14:57:36 via Wykop
  • 152
@ChlopoRobotnik2137: na pewno darmowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zdjeciezwenszem - @ChlopoRobotnik2137: na pewno darmowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
przedwczoraj, 12:50:43
  • 464
XD
#ukraina
marcelus - XD
#ukraina

źródło: 1000036707

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robertkk
robertkk
przedwczoraj, 12:55:59 via Wykop
  • 244
@marcelus: i od razu wiadomo ze Polak robił mema bo jest śmieszny, nie jak te od ruskich
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
przedwczoraj, 14:33:37 via Wykop
  • 25
@marcelus: dobre xd plusik
  • Odpowiedz
FFFFUUUU
FFFFUUUU
przedwczoraj, 12:08:33
  • 281
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
FFFFUUUU - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: pjoter_na_wku

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheSio
TheSio
przedwczoraj, 12:27:37 via Wykop
  • 21
@FFFFUUUU: Niby Pjoter wiedział, a jednak się łudził.
  • Odpowiedz
PrezesTalarek
PrezesTalarek
przedwczoraj, 12:57:41 via Wykop
  • 120
@FFFFUUUU: masz tu pioter zdjęcie jak łojciec we wojsku był
PrezesTalarek - @FFFFUUUU: masz tu pioter zdjęcie jak łojciec we wojsku był

źródło: hjl

Pobierz
  • Odpowiedz
GoT0Sleep
GoT0Sleep
przedwczoraj, 09:33:55
  • 1118
U agentów nieruchomości stabilnie XD

#nieruchomosci #wynajem #mieszkaniedeweloperskie
GoT0Sleep - U agentów nieruchomości stabilnie XD

#nieruchomosci #wynajem #mieszkanie...

źródło: IMG_0730

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arnoldinho71
arnoldinho71
przedwczoraj, 10:18:53 via Wykop
  • 849
@GoT0Sleep:

Magnificencjo

xDD
pośrednikom już nieźle o------o w dekiel, pewnie myślą że są półbogami bo biorą kilkadziesiąt koła za otwarcie drzwi
  • Odpowiedz
Sabr
Sabr
przedwczoraj, 11:17:18 via Wykop
  • 388
a to nie jest jakiś zwrot który się stosuje wśród kleru?


@Kremufka2137: Nie, tam są zwroty jak "Ekscelencjo", "Eminencjo" czy "Wasza Świętobliwość". Magnificencjo to zwrot do rektora uczelni.
  • Odpowiedz
Cierniostwor
Cierniostwor
przedwczoraj, 09:48:11
  • 400
„Ale jak ci chociaż troche zależy to kup kawalerkę w tej cenie bo inaczej będzie się kurzyć ale ja tego nie chce”
#nieruchomosci #mieszkanie #heheszki
Cierniostwor - „Ale jak ci chociaż troche zależy to kup kawalerkę w tej cenie bo inac...

źródło: IMG_8017

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
przedwczoraj, 09:50:29 via Android
  • 669
@Cierniostwor

Przeszło remont generalny by trzymać styrte węgla w aneksie kuchennym
  • Odpowiedz
Parmenides69
Parmenides69
przedwczoraj, 10:03:38 via Wykop
  • 536
@Cierniostwor: System hybrydowy, brzmi nowocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zdejmie to pewnie za miesiąc wróci z podkulonym ogonem i niższą ceną. Ludzie trzymający stare lokale w powiatówkach pewnie dość mocno się zdziwią w przeciągu następnej dekady.
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
przedwczoraj, 08:22:30
  • 326
Tego oczekiwałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojna #rosja #ukraina #polityka #usa
PIAN--A_A--KTYWNA - Tego oczekiwałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wojna #rosja #ukraina #polityka #us...

źródło: IMG_20260605_102128

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
przedwczoraj, 08:24:39 via Wypiek
  • 117
@PIAN--A_A--KTYWNA doskonałe informacje! Ale trzeba przyznać że administracja trumpa ostatnio też zmieniła swoje podejście więc możliwe jest że zdali sobie sprawę z tego w jakiej pozycji jest aktualnie rosja i chcą wyzyskać dla siebie nadchodzące wydarzenia.
  • Odpowiedz
mleko3-2procent
mleko3-2procent
przedwczoraj, 08:40:09 via Wykop
  • 152
@PIAN--A_A--KTYWNA: polscy polacy i fabi konfy już krzyczą ze to bzdury i że senat zablokuje. I ze trump strong.
Zobaczymy!
  • Odpowiedz
BiuroInterwencjiObywatelskiej
BiuroInterwencjiObywatelskiej
03.06.2022, 10:48:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NicolasLatifi
NicolasLatifi
03.06.2022, 10:50:18
  • 35
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: jeden z moich ulubionych shotów i tekst, którego kompletnie nie pamiętałem. Piękny wyczyn lingwistyczny maszyny losującej wyrazy
  • Odpowiedz
PanWojny
PanWojny
03.06.2022, 11:03:11
  • 5
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: tres bien
  • Odpowiedz
M.....z
konto usunięte 24.09.2021, 07:28:27 via iOS
  • 3
Pradziad stulejarzy polskich #stulejacontent #ciociosan
M.....z - Pradziad stulejarzy polskich #stulejacontent #ciociosan
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szandor-Lavay
Szandor-Lavay
06.04.2026, 15:58:28
  • 4
#klasykainternetow #ciociosan #humorobrazkowy

https://youtu.be/FN88A_ZfLQg
Szandor-Lavay - #klasykainternetow #ciociosan #humorobrazkowy

https://youtu.be/FN88A...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szandor-Lavay
Szandor-Lavay
Autor
06.04.2026, 16:04:52 via Wykop
  • 1
@Cybek-Mariankomanek lykniesz ciociosana???
  • Odpowiedz
Cybek-Mariankomanek
Cybek-Mariankomanek
06.04.2026, 16:08:54 via Wykop
  • 1
@Szandor-Lavay: nie wiem
tbh nie oglondał nawet, dałem pluska tak o po prostu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
04.06.2026, 14:26:03
  • 333
Chłop zajada śniadanie z takimi widoczkami
W tle Vasques rocks , to tutaj kręcono Star Trek
#zlomkiemprzezswiat #startrek
ChlopoRobotnik2137 - Chłop zajada śniadanie z takimi widoczkami 
W tle Vasques rocks ...

źródło: image_picker_2EC058E8-42D9-4BE0-B991-D48637D3F8C8-7590-000000910C205568

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
Autor
04.06.2026, 14:58:58 via Wypiek
  • 95
Nawet z siurem nie można chodzić na wierzchu (╯°□°)╯︵ ┻━┻
ChlopoRobotnik2137 - Nawet z siurem nie można chodzić na wierzchu (╯°□°)╯︵ ┻━┻

źródło: image_picker_A29968B3-EE04-460C-B88A-7988D9017096-7590-0000009AA19CF728

Pobierz
  • Odpowiedz
QoTheGreat
QoTheGreat
04.06.2026, 15:08:15 via Wykop
  • 156
@ChlopoRobotnik2137: pamiętna scena walki
QoTheGreat - @ChlopoRobotnik2137: pamiętna scena walki

źródło: ezgif-870d723493aefcde

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 785
  • Strona 1 z 785
  • >
  • Programuje w PHP za 500+
  • https://wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.01.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 04.08.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.11.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia