Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Programista500plus

Programista500plus

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25042
  • Znaleziska 7112
  • Mikroblog 17930
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 43
  • Dodane (468)
  • Komentowane (1729)
  • Plusowane (15733)
keep_it_real
keep_it_real
przedwczoraj, 07:08:02
  • 47
#bekazlewactwa #uk #belfast

w belfaście to na zamieszkach się znają jak nikt inny w europie :D
keepitreal - #bekazlewactwa #uk #belfast

w belfaście to na zamieszkach się znają jak...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
Autor
przedwczoraj, 08:23:52 via Wykop
  • 11
@tyrytyty: to było 40 lat temu, priorytety się zmieniły od tego czasu, ale know how pozostało :)
  • Odpowiedz
pieknylowca
pieknylowca
pieknylowca
przedwczoraj, 10:27:48 via Wykop
  • 12
@keep_it_real: tymczasem protesty w Polsce: trwają tydzień, dołączają do nich odklejone lewaki/prawaki, normalni ludzie nie chcą być z nimi kojarzeni więc przestaja protestować
  • Odpowiedz
mat1989
mat1989
przedwczoraj, 07:37:00
  • 1216
Zawsze jak wpadam z żoną i synkiem do mojej mamy w odwiedziny to na stole czeka najlepsza zastawa( ͡° ͜ʖ ͡°)
mat1989 - Zawsze jak wpadam z żoną i synkiem do mojej mamy w odwiedziny to na stole c...

źródło: 1000009655

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Migfirefox
Migfirefox
przedwczoraj, 07:39:54 via Android
  • 910
@mat1989:
Migfirefox - @mat1989:

źródło: 1000176055

Pobierz
  • Odpowiedz
jan_3_sobieski
jan_3_sobieski
przedwczoraj, 08:25:59 via Wykop
  • 833
@mat1989: Ta seria Nutelli z Władcą Pierścieni była epicka.
jan3sobieski - @mat1989: Ta seria Nutelli z Władcą Pierścieni była epicka.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
przedwczoraj, 06:55:31
  • 254
#gielda
michalcorobisz - #gielda

źródło: 16800A6F-272C-4CC8-8776-84CF21F6A994

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macuga_
Macuga_
09.06.2026, 17:32:38
  • 17
#ufo Kolejne ujawnienie za 3 lata
Macuga_ - #ufo Kolejne ujawnienie za 3 lata

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Subsacharyjska-tarantula
Subsacharyjska-tarantula
10.06.2026, 13:53:08
  • 13
Chłop z memów od starożytnych kosmitów jedzie po Grashu i disclosure jak po szmacie
#ufo
Subsacharyjska-tarantula - Chłop z memów od starożytnych kosmitów jedzie po Grashu i ...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyTroll
CzarnyTroll
10.06.2026, 14:03:25 via Wykop
  • 13
@Subsacharyjska-tarantula: Co tu się. Chłop co sam występował w serialu który naciągał fakty i prezentował pseudo nauke oparta na braku dowodów j---e po kimś innym za brak dowodów xD ma tupet nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ale i tak dobrze mu napisał chociaż facet i tak ma to w dupie bo jego zadaniem jest macenie i za to mu płacą ¯\(ツ)/¯)
  • Odpowiedz
panDario
panDario
10.06.2026, 14:04:48 via Wykop
  • 4
@Subsacharyjska-tarantula: prawidłowo, wczoraj znowu nic nie powiedzieli. teatr dla geji i gojów
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
10.06.2026, 14:26:27
  • 20
Jeżeli zastanawiasz się jak Meta spaliła 80mld$ na Metaverse, oto odpowiedź:

#bekazlewactwa #meta #facebook #heheszki
Cyberdyne - Jeżeli zastanawiasz się jak Meta spaliła 80mld$ na Metaverse, oto odpowie...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
Autor
10.06.2026, 14:35:04 via Wykop
  • 18
Cyberdyne

źródło: 1000103591

Pobierz
  • Odpowiedz
tellet
tellet
10.06.2026, 16:07:20 via Wykop
  • 8
@Cyberdyne: najlepsze że ciapate się już ogarnęły w tym, że "postępowe" białe barachło łyknie każde g---o, więc jak tylko jeden ciapaty dorwie się steru, to zaczyna osadzać innych ciapatych i palą kasę dosłownie na wszystko, byle tylko od swoich beżowych braci.
  • Odpowiedz
TeresaKorolInvestments
TeresaKorolInvestments
10.06.2026, 13:07:15
  • 38
Kiedy szukasz ostatniej puszki Cambodii.
#raportzpanstwasrodka
TeresaKorolInvestments - Kiedy szukasz ostatniej puszki Cambodii. 
#raportzpanstwasro...

źródło: temp_file6841421746474242339

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pikaczex
pikaczex
10.06.2026, 13:20:08 via Wykop
  • 7
@TeresaKorolInvestments: może znowu w kieszeni zostawił i tak chodzi z otwartą puszką
  • Odpowiedz
KapitanTorpedal
KapitanTorpedal
10.06.2026, 14:02:30 via Wykop
  • 5
@TeresaKorolInvestments: Wygląda jakby był tam pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KjatanSveisson
KjatanSveisson
10.06.2026, 09:56:13
  • 231
#gielda
KjatanSveisson - #gielda

źródło: 1000007921

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Artok
Artok
10.06.2026, 06:53:17
  • 82
Brawa dla redaktura z Gazety Wyborczej, idealne pseudonimy przedstawił czytelnikom. Artykuł dzisiejszy.

#kononowicz #pastorstreamy #patostreamy
Artok - Brawa dla redaktura z Gazety Wyborczej, idealne pseudonimy przedstawił czytel...

źródło: 1000010413

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszebor
Wszebor
10.06.2026, 07:00:06 via Wykop
  • 39
XD

Gdyby tak ci wszyscy pacjenci zastanowili się ze 3 razy zanim wdepnęli w Uniwersum... Chociaż pewnie i tak wybrali by to samo, wiadomo, nietypowość.
  • Odpowiedz
PasztetDuda
PasztetDuda
10.06.2026, 07:09:58 via Wykop
  • 29
@Wszebor: coś mje się wydaję, że kariera muzyczna Dryblasa ma coś wspólnego z uniwersum
  • Odpowiedz
kamboszambo
kamboszambo
09.06.2026, 21:11:11
  • 18
#raportzpanstwasrodka W odległej galaktyce żyła niezwykła odmiana kosmitów-puzonistów zwana Wyluzowani. W przeciwieństwie do innych Puzonistów nie dążyli oni do perfekcji, lecz do harmonii, spokoju i dobrej zabawy.

Najsłynniejszymi przedstawicielami tej cywilizacji byli Gigaton Luzak i Harmonia Primea.

Gigaton Luzak był potężnym puzonistą odpowiedzialnym za napęd międzygwiezdnych statków. Kiedy wykonywał swoją legendarną Symfonię Drzemki, fale dźwiękowe wyginały czasoprzestrzeń, pozwalając podróżować między gwiazdami z niewiarygodną prędkością. Jego muzyka była tak kojąca, że potrafiła uspokoić
kamboszambo - #raportzpanstwasrodka W odległej galaktyce żyła niezwykła odmiana kosmi...

źródło: h9de88y5bhrmw0cynrqae8b71r_result_0

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JJtriple777
JJtriple777
09.06.2026, 22:08:42 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

JJtriple777
JJtriple777
09.06.2026, 22:11:16 via Wykop
  • 11
@kamboszambo: mocne 😁👍
JJtriple777 - @kamboszambo: mocne 😁👍

źródło: IMG_6415

Pobierz
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
09.06.2026, 10:42:53
  • 27
Pompa again?
#gielda
jatutylkonamoment - Pompa again?
#gielda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
09.06.2026, 08:10:56
  • 625
Prawidłowa odpowiedź

#bekazpodludzi
r5678 - Prawidłowa odpowiedź

#bekazpodludzi

źródło: HKSR_9WW4AEwtU_

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robertuss
Robertuss
09.06.2026, 08:14:14 via Wykop
  • 304
"Użytkownik Dorota opuścił czat" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jamniki2
Jamniki2
09.06.2026, 09:15:43 via Wykop
  • 1013
@r5678: że wam się chce takie g---o robić
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
08.06.2026, 20:37:12
  • 50
przypomnialo mi sie zloto XDD #szkolna17 #kononowicz #mexicano #patostreamy
curiousboi - przypomnialo mi sie zloto XDD #szkolna17 #kononowicz #mexicano #patostre...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hexenbrenner
Hexenbrenner
08.06.2026, 20:39:41 via Wykop
  • 22
@curiousboi: Muszę cichoo mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PasztetDuda
PasztetDuda
08.06.2026, 08:55:39
  • 28
#kononowicz #losgumit #prytostreamy #patostreamy
PasztetDuda - #kononowicz #losgumit #prytostreamy #patostreamy

źródło: 1000007180

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AntyBocian07
AntyBocian07
08.06.2026, 09:03:42 via Wykop
  • 13
@PasztetDuda: stara twarda punkowa szkoła
  • Odpowiedz
PasztetDuda
PasztetDuda
Autor
08.06.2026, 09:10:02 via Wykop
  • 9
@AntyBocian07: punk starej daty wyzywa na honorowy pojedynek
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
08.06.2026, 09:33:07
  • 62
#gielda
jatutylkonamoment - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
08.06.2026, 09:02:53
  • 37
trzeba się mleczka napić i się zbierać
vieniasn - trzeba się mleczka napić i się zbierać

źródło: 1000047493

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NordAzazel
NordAzazel
08.06.2026, 09:10:33 via Wykop
  • 13
@vieniasn: marketowe mleko to nie mleko hurdur! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NordAzazel - @vieniasn: marketowe mleko to nie mleko hurdur! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000003468

Pobierz
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
Autor
08.06.2026, 09:13:01 via Wykop
  • 7
@NordAzazel: mleko to mleko
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
08.06.2026, 09:00:13 via Wykop
  • 614
@Whiskeyjack29: to jest internet, ludzie p------a, a Polak to jeszcze z chęcią dojenie drugiemu żeby podbudować ego. Nie ma czym się przejmować.
  • Odpowiedz
everybodykombinerki
everybodykombinerki
08.06.2026, 09:04:06 via Wykop
  • 496
@elofrytki: w internecie każdy w IT robi 3 etaty realnie pracując 6h dziennie i kasuje 50k+ miesięcznie od banku w UK za samo spojrzenie w kod
  • Odpowiedz
pikaczex
pikaczex
08.06.2026, 06:41:02
  • 18
Wchodzi temat randapu. Jedni są za, inni przeciw. Kamerdyner tradycyjnie ze słuchawką, w której chyba jest zapętlone "wdech, wydech, wdech, wydech..." poszedł na spacer. Jadą do Pavli Keni kupić wajfulator (nikt nie wie co to znaczy). Klimatyzacji nie chce, bo będą używać przez 15 minut jak w Kambodży (za to jak siedzieli w hotelu to klima chodziła 24h/dobę). Zaczał się palić silnik, ale "zdołał ugasić chłopak". W środku pies i dwójka dzieci,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JJtriple777
JJtriple777
08.06.2026, 06:56:13 via Wykop
  • 8
@pikaczex: Tam jest taki wspanialy moment, jak Kamerdyner chwali sie, ze Gary, zniesmaczony tym co sie dzieje w Anglii, gratuluje Kamerdynerom wyboru na osiedlenie najlepszego miejsca na ziemi. 😃 Przypominam, ze Gary'ego sprzedal Maciej, ze powycinal drzewa i dostal pare tysiecy euro kary.
JJtriple777 - @pikaczex: Tam jest taki wspanialy moment, jak Kamerdyner chwali sie, z...

źródło: IMG_6318

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 787
  • Strona 2 z 787
  • >
  • Programuje w PHP za 500+
  • https://wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.01.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 04.08.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.11.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking