Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko179
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Programista500plus

Programista500plus

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 25063
  • Znaleziska 7128
  • Mikroblog 17935
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 43
  • Dodane (468)
  • Komentowane (1729)
  • Plusowane (15738)
vieniasn
vieniasn
30.05.2026, 08:48:36
  • 36
duchoty piekielnie i temperatury nieludzkie występowały na terenie izdebki przez całą noc przez co nie jestem najbardziej wypoczętym gościem na tym forum dyskusyjnym
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

annlupin
annlupin
30.05.2026, 08:49:29 via Wykop
  • 14
@vieniasn: dzień dobry nom
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
30.05.2026, 08:49:57 via Wykop
  • 19
@vieniasn: najbardziej wypoczęty to susajer bo on tam komputerowo zaprogramował żeby się wysypiać w dodatku ma pieniądze na jakieś gadżety żeby się wysypiać i to ciężko rywalizować ja to śpię normlanie po chłopsku i nie wysypiam się ani nie wypoczywam
  • Odpowiedz
6poziomprokrastynacji
6poziomprokrastynacji
30.05.2026, 08:00:38
  • 1121
Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszczecin #heheszki
6poziomprokrastynacji - Kiedyś nad Miedwiem cyknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szczecin #pogonszcz...

źródło: 1000007405

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzieju41
dzieju41
30.05.2026, 08:04:43 via Android
  • 69
@6poziomprokrastynacji: Śmiechom nie było końca, łap plusa.
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
30.05.2026, 09:18:54 via iOS
  • 312
@6poziomprokrastynacji: dajcie już spokój prezydentowi
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
30.05.2026, 07:50:55
  • 1600
Mój szef próbował mnie kiedyś przekonać, że mniejsze wynagrodzenie jest dobre bo w razie braku zleceń, firma najpierw zwolni zarabiających więcej.
#pracbaza #cnc #januszebiznesu
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....c
c.....c
konto usunięte 30.05.2026, 07:52:48 via Wykop
  • 1390
@k0n0p: czyli szefa wywalają jako pierwszego tak?
  • Odpowiedz
k0n0p
k0n0p
Autor
30.05.2026, 08:04:10 via Wykop
  • 1871
@cognjac: szef dokłada do interesu
  • Odpowiedz
johann_10
johann_10
29.05.2026, 19:23:27
  • 65
Akcja Wisła: bardzo sprawna i dobrze zaplanowana operacja logistyczna, która ukróciła zabójcze zagrożenie dla niewinnych polskich cywili ze strony band UPA i wspierających je ukraińskich cywili.

Szanujesz - plusujesz.

#polityka #historia #ukraina #polska #wojna
johann_10 - Akcja Wisła: bardzo sprawna i dobrze zaplanowana operacja logistyczna, kt...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-29 o 21.21.33

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
29.05.2026, 19:30:21 via Wykop
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
29.05.2026, 19:55:46 via Wykop
  • 6
@kochamcovid: Sa mocni tyle ze przypomne ze np Legia przez lata utrzymywala kontakty z Denisem Kapustinem tym co jest dowodca rosyjskiego korpusu ochotniczego i na wojnie jest po stronie Ukrainy :)

Takze u nas jakby przyszlo co do czego to by co najwyzej wojna domowa wybuchla :) a szury od brauna czy z konfy mysla ze kibice by po ich stronie staneli XDD
Juz podczas tych marszy aborcyjnych bylo widac
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
29.05.2026, 06:41:06
  • 65
#humorobrazkowy #polityka #polska #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #polityka #polska #heheszki

źródło: 1000017837

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
Autor
29.05.2026, 08:17:07 via Wykop
  • 8
@tulipana: bez artystów bym się w życiu obszedł,bez lekarzy nie koniecznie.
  • Odpowiedz
Qraape
Qraape
29.05.2026, 08:39:01 via Wykop
  • 10
@ZarodziecMalaryczny997: początek 2020 pokazał jak ważni w życiu ludzi są artyści (i sportowcy). Sport stop, koncerty stop, kino stop - i jakoś, k---a, ludzie żyli ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba, że umierali, ale to nie od braku muzyczki na koncercie xD
Ugułem j---ć ich. Jak decydujesz się na artystowanie, to bądź świadom, że możesz z tego mieć g---o nie pieniądz, bo w sumie g---o znaczysz
  • Odpowiedz
Trismus
Trismus
09.05.2026, 06:13:02
  • 568
#ufo #usa #trump
Trismus - #ufo #usa #trump

źródło: ufogifo

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
09.05.2026, 07:21:25 via Wykop
  • 21
@Trismus: fake, bo baner też by się kręcił
  • Odpowiedz
Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
09.05.2026, 07:52:09 via Wykop
  • 335
@ArnoldZboczek: Kosmici znają technologię, która to omija, żaden fejk
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
28.05.2026, 17:53:14
  • 46
nadal mi się przypomina jak sojaki się na mnie rzuciły jak napisałem że PS4 to nowoczesna konsola bardzo nowa prawie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vieniasn
vieniasn
Autor
28.05.2026, 17:56:40 via Wykop
  • 23
@mythoMANIAC: w jakim sensie? no PS3/x360 to jest pierwsza nowożytna konsola której można używać do dziś bez żadnych najmniejszych przeszkód i nieudogodnień wszystko działa idealnie i granie nadal bardzo przyjemne
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
Autor
28.05.2026, 17:57:19 via Wykop
  • 8
@NordAzazel: bo to nowa konsola przecież obsługuje full HD w każdej gierce to nowoczesność pełna
  • Odpowiedz
Frank_Parker2
Frank_Parker2
28.05.2026, 16:43:21
  • 14
A
M ogłem
D okupić

W zimie 24/25 byliśmy męczennikami ale Pani Lisa wynagrodziła
#gielda #amd #meczennicyamd
Frank_Parker2 - A
M ogłem
D okupić

W zimie 24/25 byliśmy męczennikami ale Pani Lisa ...

źródło: b1bde77a3315bc124afe3bf799df03eff4d4c1f2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Frank_Parker2
Frank_Parker2
Autor
28.05.2026, 16:55:19 via Wykop
  • 2
@Zebrzysta_Zebra: ja połowę opchnąłem przy ok. 340 ale nie mam żalu bo i tak miałem tam wykręcone ponad 100%, a jak akcje mi się spłacają w ponad 100% to czasem tak robię że wyjmuję kapitał wyjściowy i na czilu sobie oglądam jak się dalej pompuje. Z netflixem zrobiłem tak samo i na czilu oglądam jak spada xD
  • Odpowiedz
Aawlub
Aawlub
28.05.2026, 18:19:09 via iOS
  • 0
Ja trzymam dalej, 130 pierwszy zakup, 220 średnia, ale też po drodze oddałem 3/4 a te trzymam do 1000 xD
  • Odpowiedz
StefanpiesPrezesa
StefanpiesPrezesa
28.05.2026, 16:36:39
  • 12
#raportzpanstwasrodka pytanie do tagowiczow: w ostatnim odcinku nasz adiunkt ACR z duma opowiada o puzonistce "Natalia pracuje na komputerze i zarabia pieniadze"co moze to moze byc za praca bo OF raczej wykluczam
StefanpiesPrezesa - #raportzpanstwasrodka pytanie do tagowiczow: w ostatnim odcinku n...

źródło: 20260528_173246

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marecki85
Marecki85
28.05.2026, 16:42:37 via Wykop
  • 9
@StefanpiesPrezesa: Może tik-toki z pajetami jak megalodon
  • Odpowiedz
ZdumionyMariusz
ZdumionyMariusz
28.05.2026, 16:51:59 via Wykop
  • 7
@Przykleszc: a może to klikanie w reklamy składania długopisów?
  • Odpowiedz
Marek_Tempe
Marek_Tempe
28.05.2026, 16:50:45
  • 340
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
28.05.2026, 16:58:40 via Wykop
  • 125
@Marek_Tempe: Nie marudz :D

Nie wiem ile kosztuja teraz bo nie pale, wiec przyjmuje ze 24pln.

W 2005 minimalna wynosila 849pln. Wiec mogles se kupic za nia 207 paczek
Dzisiaj minimalna wynosi 4806 wiec przyjmujac 24pln mozesz se za nia kupic
  • Odpowiedz
kwiatJaboli
kwiatJaboli
kwiatJaboli
28.05.2026, 17:49:56 via Wykop
  • 72
@Marek_Tempe: jak zaczynałem palić to Viceroy były po 3,50
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
28.05.2026, 09:31:39
  • 128
#polityka #heheszki#trump #usa #bekazprawakow
Kempes - #polityka #heheszki#trump #usa #bekazprawakow

źródło: fdgsdfgsdfgsdfg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

h3lloya
h3lloya
28.05.2026, 11:35:31 via Android
  • 29
@Kempes: OOO JUŻ ZACZYNASZ?! O już zaczyna, sami widzicie!
  • Odpowiedz
thevenin
thevenin
thevenin
28.05.2026, 16:49:21 via Wykop
  • 9
thevenin

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
27.05.2026, 15:50:51
  • 9
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#ukraina #wolyn #polska #polityka
nowszyja - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#ukraina #...

źródło: HJVinUqWgAUqO39

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart
27.05.2026, 17:05:36 via Wykop
  • 4
@nowszyja: Polacy dalej myślą, że ktoś daje j-----e o ich nienawiść za wydarzenia sprzed prawie 100 lat.
  • Odpowiedz
trollingisanart
trollingisanart
trollingisanart
27.05.2026, 23:21:36 via Wykop
  • 0
@CopyM: to się zakładaj.
  • Odpowiedz
Mokotowski
Mokotowski
27.05.2026, 05:07:24
  • 313
Psss...młody, szukasz miejsca w cieniu? #warszawa #motoryzacja #parkowanie #konfitura
Mokotowski - Psss...młody, szukasz miejsca w cieniu? #warszawa #motoryzacja #parkowan...

źródło: c3

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mokotowski
Mokotowski
Autor
27.05.2026, 05:07:54 via Wykop
  • 124
@Mokotowski:
Mokotowski - @Mokotowski:

źródło: c3-2

Pobierz
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
27.05.2026, 05:34:42 via Wykop
  • 50
@Mokotowski: ciekawe co ma na tej karteczce za wycieraczką
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
27.05.2026, 12:04:12
  • 16
Cholerny wiedźminorzu, przestań mi wigusia prześladować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda #gieldowegownowpisy
ossprime - Cholerny wiedźminorzu, przestań mi wigusia prześladować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#giel...

źródło: pobrane (12)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dalegor_
Dalegor_
27.05.2026, 12:08:48 via Wykop
  • 9
@ossprime: może i rośnie jak grubas biegnący pod górkę, za to spada jak rasowy śmieciuch
dlatego śmieciuchy zwyczajne > spółeczki z branży gaymingowej
  • Odpowiedz
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
27.05.2026, 12:24:53 via Wykop
  • 1
@Dalegor_: Bez przesady, jak rosnie to tez po 5% na dzien a potem miesiac spada xd
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
27.05.2026, 11:30:34
  • 87
beautiful company, beautiful games. If i were you, i would buy it without any hesitation. I spoke to Xin Jinping. He is great leader of great country. He is also buying CDR. Even mr. Karol Nawrocki (i respect him, love this guy) said "all- in, po kule". Don't listen to this "grubas nie chce tego papieru". God bless you all

Thank you for your attention in this matter.
- DJT

#gielda
vladi_putin - beautiful company, beautiful games. If i were you, i would buy it witho...

źródło: trump

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nybbax
Nybbax
27.05.2026, 11:35:23 via Wykop
  • 33
@vladi_putin: beautiful company, beautiful games. If i were you, i would buy it without any hesitation. I spoke to Xin Jinping. He is great leader of great country. He is also buying CDR. Even mr. Karol Nawrocki (i respect him, love this guy) said "all- in, po kule". Don't listen to this "grubas nie chce tego papieru". God bless you all
  • Odpowiedz
RunningMan
RunningMan
27.05.2026, 11:41:20 via Wykop
  • 11
@Nybbax: zajebiste od razu mam lepszy humor po dzisiejszym w-------u XDD
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
27.05.2026, 10:11:27
  • 109
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
PIAN--A_A--KTYWNA - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: astnde

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
27.05.2026, 10:15:14 via Wykop
  • 36
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pioter_Polanski
Pioter_Polanski
27.05.2026, 11:22:23 via Wykop
  • 4
@PIAN--A_A--KTYWNA:

bez szans w konkursie. To jest złote a nie gówniane ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
27.05.2026, 09:04:22
  • 344
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
Autor
27.05.2026, 09:29:58 via Wykop
  • 151
@Chopin_fapu: z czym niby trafił? Ja w tygodniu robię 10 km to nie będę kupował drogiego auta tylko małego 10 letniego wypierdka a kobieta w tej samej sytuacji chce wypasione auto żeby ludzie widzieli. Poważne to?
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
Autor
27.05.2026, 09:31:58 via Wykop
  • 217
@ssas78487: kobiety są większymi konsumentami od mężczyzn i każdy handlowiec ci to powie - kupują rzeczy których nie potrzebują bo "inni mają". Chłopy są przeważnie minimalistami a wśród kobiet jest mało takich
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
26.05.2026, 14:26:03
  • 530
no i takie właśnie mamy bystre społeczeństwo xD największym zaufaniem cieszy się dziennikarz który celowo zapraszał szurów na wywiady żeby podbić sobie zasięgi w internecie
#polityka #bekazprawakow #szury #foliarze
splinter96 - no i takie właśnie mamy bystre społeczeństwo xD największym zaufaniem ci...

źródło: 1000028615

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rambo8_w_TV
Rambo8_w_TV
26.05.2026, 15:13:25 via Wykop
  • 172
@splinter96: Zajebisty jest, na tym polega dziennikarstwo, że daje się wypowiedzieć drugiej osobie nie przerywając i nie narzucając swojej agendy. Widz niech sam ocenia. Ty widzę wolisz funkcjonariuszy od dziennikarzy.

"Kiedy Przemysław Wipler pokazał przed kamerą kolejne zdjęcia, tym razem ofiar Państwa Islamskiego, mówiąc, że nie wiemy, czy nie przyjadą do nas terroryści, Monika Olejnik ostro zareagowała.

- Nie ma pan prawa pokazywać takich zdjęć. Nie ma pan prawa. Nie
Rambo8wTV - @splinter96: Zajebisty jest, na tym polega dziennikarstwo, że daje się wy...

źródło: z3ik9kpTURBXy9mODBmMWM0NDE2MTNjMTljOTM1YjFiMzk0NTg4MTJiMy5qcGeSlQMAAM0Fr80DMpMFzQSwzQJY3gABoTAB

Pobierz
  • Odpowiedz
bzyku95
bzyku95
26.05.2026, 15:19:21 via Wykop
  • 595
@Rambo8_w_TV: jeżeli dziennikarstwo polega na udzieleniu trybuny i nie factcheckowanie rozmówcy

To w zasadzie po co ten dziennikarz? Nie odpali wywiad, poda pytania na kartce i idzie do domu, szkoda jego czasu.
  • Odpowiedz
Latarenko
Latarenko
26.05.2026, 15:04:37
  • 773
#poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety w ciąży wykitował od fentanylu a poznańskie lewactwo przez to leżało 30 minut mordą do ziemi.
Latarenko - #poznan #bekazlewactwa #bekazpodludzi

6 Lat temu ćpun atakujący kobiety ...

źródło: obraz_2026-05-26_170129307

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
26.05.2026, 15:07:48 via Wykop
  • 274
@Latarenko: ten co miał nos na pół mordy a i tak nie mógł oddychać?
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
26.05.2026, 15:31:28 via Wykop
  • 403
@Latarenko:
ryhu - @Latarenko:

źródło: ca927412987ec9fc14c65f8e68f4883e231a63143cae4dd4a16d46c4d39fff12

Pobierz
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
26.05.2026, 14:03:40
  • 738
ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzeczy a dopadło i mnie
ithilcrackk - ochujeli? #inpost XDDDDD
Ja myślałem, że to tylko na memach takie rzecz...

źródło: 1000004674

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

blahajo
blahajo
26.05.2026, 14:04:57 via Wykop
  • 227
@ithilcrackk: świetna zabawa wyciągać taką paczuchę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ithilcrackk
ithilcrackk
Autor
26.05.2026, 14:07:29 via Wypiek
  • 439
@blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD
ithilcrackk - @blahajo Musiałem to zrobić brutalnie bo inaczej nie szło XD

źródło: 47d38650d734495aa9e23bb6e28b1b83

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 787
  • Strona 6 z 787
  • >
  • Programuje w PHP za 500+
  • https://wykop.pl

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.01.2025

    Komentator
  • Gadżeciarz
    od 04.08.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 05.08.2025

    Rocznica
  • Złotousty
    od 01.11.2023

    Złotousty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking