@dzieju41: na covid umarlo więcej żołnierzy niż na granicy, ale prawica uprawia denializm covidowy i spamuje jednym zabójstwem na granicy. Pisowcy wybudowali mur przez który można kogoś zadźgać, ja #!$%@?
Za każdego plusa przejadę 1 km. Słowa dotrzymam choćbym miał jeździć 24h. Osobisty rekord to 90 km, i w tym roku max 20 km huop przejechał naraz. #rower #przegryw
#kanalzero #bekazpisu o, mazurek juz nagrał o żołnierzach, a pół dnia nie minęło. Ale o obajtku, funduszu sprawiedliwosci czy red is bad to nie zdążył mimo że tam setki milionów leciały, no ciekawe w #!$%@?
Co za patologia w tej Polsce. Dziś w Biedronce jest promocja 12+12 piw gratis. Dopiero 10 rano a już zapijaczone czerwone mordy pakują pełne wózki piw XD oczywiście musiałem przez to jechać do biedronki 10km dalej, bo u mnie wszystkie już były wykupione. #patologiazmiasta #patologiazewsi
Jeśli celem rządu jest wsparcie sektora bankowego i deweloperów, to można to osiągnąć dużo prościej - po prostu przekazać im te pieniądze bezpośrednio. Problemem polskiego rynku mieszkaniowego nie jest brak popytu. Gdyby tak było, to ceny by spadały, a te - zwłaszcza w dużych miastach - rosną z zawrotną prędkością
Pan Miłosz Wiatrowski-Bujacz wstał i wybrał przemoc ( ͡°͜ʖ͡°)
To właśnie praca powinna być opodatkowana najbardziej preferencyjnie, by maksymalnie zachęcać ludzi do pracowania, bo z tego powstaje wszystko to, z czego realnie bogacą się społeczeństwa. Nie z k*rwienia się, flipowania klitek czy longów na Ethereum.
@Yuri_Yslin: Rzad powinien tez wprowadzic rozwiazania ktore uatrakcyjnia inne metody inwestycji niz kupowanie mieszkan. Bo poki co jak ktos ma wieksza gotowke to woli kupic chate niz inwestowac to w cokolwiek innego (podatek belki).
praca powinna być opodatkowana najbardziej preferencyjnie, by maksymalnie zachęcać ludzi do pracowania,
@Yuri_Yslin: dokładnie! A jak wszyscy będą mieć więcej środków z pracy, to będziemy intensywniej inwestować, a ze jesteśmy w Polsce, to będą to inwestycje w nieruchomosci. Wszystkie drogi prowadza do Rzymu xD
Młody student, sierota nie może zebrać pieniędzy na opłacenie czesnego i czynszu za studia. Boi się, że zostanie wyrzucony i nie ma pomysłu skąd wziąć brakujące środki. Razem z kolegą wpadają na genialny pomysł. Postanawiają zorganizować koncert muzyczny na uczelni. Chcą sprzedać bilety i w ten sposób zebrać potrzebną kwotę. Gwiazdą wieczoru ma być światowej sławy kompozytor – Ignacy Jan Paderewski.
Mierze się z depresja od 16 lat. Przez ostatnie dwa lata zrobiłem w końcu remont w mieszkaniu,prawko,kwity na wózki i zadbałem o zęby. Od tego roku ograniczyłem dżemki w ciągu dnia a od kilku dni zacząłem nawet biegać...i nie wiem czy to od tego biegania ale zaczynam czuć się dobrze na codzień. Ogólnie do biegania dorzuciłem jeszcze siłownię tak by cały tydzień zapełnić aktywnością fizyczna i jest mega. Tak tylko się chwale
@PsiPatrolek czyli jednak mieli rację z tym bieganiem na depresję. Chłopski rozum znowu miał rację. Jeszcze trzeba walnąć pięścią w stół i wyjść ze swojej strefy komfortu.
@Sierzant_Stuleja: #!$%@?, jakiego on miał farta, że trafił mu się dziany ojciec XD gdyby nie to, to na tagu przegryw by opisywał siebie, że obiektywnie to on jest 7/10 ale nie ma brania na tinderze XD
#lata90 #wykop30plus #30plusclub #40plusclub #krotkofalarstwo
źródło: ca63309b41989374791c4f8b739c
Pobierz