Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko180
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mangusta13
Mangusta13

Mangusta13

Dołączył 2 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1484
  • Znaleziska 52
  • Mikroblog 1432
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
phaxi
phaxi
20.05.2026, 15:30:34
  • 70
Właśnie sobie zdałem sprawę że nie pamiętam już jak smakowała cherry coke te 20 lat temu. To smutne.

Ciężko stwierdzić czy to to samo, co było kiedyś oraz czy jest to co innego niż zwykła Cola cherry. Wydaje mi się, że Cherry coke jest bardziej wiśniowa i lepsza, ale może sobie to wmawiam. Skład mają identyczny, może różnica wynika z pozycji "naturalne aromaty".

Teraz przywrućcie mi Snikersa crunchera.

#phaxidieta #
phaxi - Właśnie sobie zdałem sprawę że nie pamiętam już jak smakowała cherry coke te ...

źródło: 20260520_171722

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 20.05.2026, 18:16:50 via Wykop
  • 1
@phaxi: jak wpiszesz w Allegro „Cherry coke” to znajdziesz oferty (są importowane z innych krajów) ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

328

Wyciek z Booking.com jednak dotknął Polaków. Oszuści dosłownie wiedzą, kiedy prz

Wyciek z Booking.com jednak dotknął Polaków. Oszuści dosłownie wiedzą, kiedy prz

Booking.com potwierdził incydent bezpieczeństwa, w wyniku którego osoby trzecie uzyskały dostęp do danych klientów platf

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 06.05.2026, 10:26:19
  • 45
  • #
    booking
  • #
    rodo
  • #
    wyludzenie
Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 06.05.2026, 20:22:36 via Wykop
  • 38
Tak się składa że jestem w grupie osób którym wyciekły dane. Dowiedziałem się że coś się stało, bo dostałem telefon że staram się o pożyczkę w Providencie (scam, mający na celu potwierdzenie i uzyskanie danych, np. Gdzie masz konto bankowe, aby móc zrobić scam z lewą appką). Aby się zlegitymizować „konsultant” powiedział:
- moje imię i nazwisko,
- adres zamieszkania (sprzed roku)
- adres e-mail.

Parę dni później dostałem maila od Bookingu, że wyciekły moje dane
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

siodemkaxx
siodemkaxx
30.04.2026, 05:38:55
  • 691
#rolnictwo #ogrodnictwo #jedzenie
szykujcie portfele na tegoroczne zakupy owoców i części warzyw, 4 noc pod rząd dokończyła zniszczeń, w wielu miejscach temperatura do szła do -8/-10, straty w większości gatunków 95-100%
zanim się zesracie w komentarzach to odpowiadam na najpopularniejsze:
1. nie, nie dało się ubezpieczyć, żadna firma nie oferowała ubezpieczeń owoców od przymrozków
2. nie, przy takich mrozach nie dało się ochronić, bo nawet najlepsze
  • 380
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 30.04.2026, 09:11:22 via Wykop
  • 3
@siodemkaxx: nie jest to dobra wiadomość, ale nie wiem czy to coś zmienia z perspektywy konsumenta i rolnika. Jak jest urodzaj, to rolnikowi jest źle bo jest tak tanio, że nie opłaca się zbierać- jak jest klęska to jest źle bo mało i drogo.

Nigdy nie jest dobrze rolnikowi, a konsument i tak zawsze drogo kupuje w sklepie.
  • Odpowiedz
Xtreme2007
Xtreme2007
29.04.2026, 16:15:56
  • 19
Czy oni muszą koniecznie spierdzielić najlepsza firmę kurierska? Zaczyna się spamowanie w apce służącej do paczek. Trzeba zacząć wybierać inne paczkomaty. Czekam na ważną paczkę, przyszło powiadomienie inpostu, patrzę a tu spam. Dziadostwo #inpost #allegro #paczkomaty
Xtreme2007 - Czy oni muszą koniecznie spierdzielić najlepsza firmę kurierska? Zaczyna...

źródło: 1000019933

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 29.04.2026, 20:57:20 via Wykop
  • 3
@Xtreme2007: wejdź w Więcej > Ustawienia > Powiadomienia i wyłącz powiadomienia o Inpost Pay i InCoinach
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
17.04.2026, 19:28:12
  • 13
Nie chce mi się grać w nowe gry.

Wydaje mi się, że wynika to z braku chęci do uczenia się mechanik występujących w grze. Jak chcę sobie pograć, to wolę sobie włączyć Gothica 2, Skyrima, Wiedźmina 3 czy nawet nieco nowszego Resident Evil 4 Remake, czyli gry, które przeszedłem wielokrotnie i wiem jak w nie grać zamiast nowej gry gdzie będę musiał uczyć się wszystkiego od podstaw.

To jest naprawdę niesamowite, jak na starość
maciorqa - Nie chce mi się grać w nowe gry.

Wydaje mi się, że wynika to z braku chęc...

źródło:

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 18.04.2026, 02:20:16 via Wykop
  • 0
@maciorqa: też tak bym, ale upatruję źródło problemu w braku czasu i długoterminowym zmęczeniu. I granie w znane gierki też jest ok- chodzi o to by dawało nam to przyjemność ;)
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
16.03.2026, 14:11:59
  • 47
Nawet Korwin potrafi czasem z sensem coś powiedzieć, ale pisowcy nigdy nie wyjdą z d--y trumpa. Gdyby nadal rządzili to bez wahania by naszych żołnierzy wysłali na wojnę pomarańczowej małpy.

#usa #iran #bekazpisu
MagicznyMariusz - Nawet Korwin potrafi czasem z sensem coś powiedzieć, ale pisowcy ni...

źródło: 1000016571

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 16.03.2026, 17:52:13 via Wykop
  • 0
To jednak Hitler wiedział?
  • Odpowiedz
frugASS
frugASS
29.08.2025, 15:49:14
  • 18
Tomografia głowy też git czyli będzie trzeba teraz chodzić po lekarzach i szukać dlaczego mi piszczy
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 29.08.2025, 20:16:14 via Wykop
  • 0
@internety: Ja polecam sprawdzić zatoki – sam mam podobny problem, ale już zdiagnozowany. Zrobiłem TK mózgu, badanie słuchu i inne rzeczy… Jeden laryngolog stwierdził, że raczej psychiatra jest mi potrzebny, ale poszedłem jeszcze do innego i dostałem skierowanie na TK zatok. Wyszło, że mam przewlekły stan zapalny i niedrożne zatoki (i powoduje szum uszny). Teraz czekam na zabieg.
  • Odpowiedz
Neocaridina
Neocaridina
31.07.2025, 16:57:23
  • 7
Neocaridina

źródło: im-not-a-kid-and-i-dont-understand-at-all-v0-db3avk26n8gf1

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 31.07.2025, 20:46:14 via Wykop
  • 1
@HaSSaN: ja myślałem że to jakaś amerykańska wersja głuchego telefonu z puszek
  • Odpowiedz
KanapkaPL
KanapkaPL
19.06.2025, 14:52:06
  • 18
#bmw #alfaromeo
Które auto bardziej podoba się wam wizualnie (BMW 3 330i 258km vs Alfa Romeo Giulia 280km)?
I jakbyście mieli wybrać jedno z tych dwóch to dlaczego akurat te?

To na co zwróciłem uwagę
- BMW lepszy infotainment, kamery, head-up
KanapkaPL - #bmw #alfaromeo
Które auto bardziej podoba się wam wizualnie (BMW 3 330i ...

źródło: 1000004162

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 19.06.2025, 19:43:14 via Wykop
  • 2
Ale spocone wykopki piszą „jak jesteś pozerem to BMW”. Pewnie znasz dobrze ich specyfikację i mimo to stawiasz je ex aequo. Wybierz ten który bardziej Ci się podoba. Imo oba fajne.
Z fartem
P.S. pewnie odpowiadam na baita
  • Odpowiedz
dddddddddddddddddd
dddddddddddddddddd
20.05.2025, 16:20:32
  • 10
#pracbaza #medycyna #zarobki #studbaza chlip chlip…. 150% średniej krajowej, rok po studiach, podobno można za to wyżyć???( ͡° ͜ʖ ͡°)
dddddddddddddddddd - #pracbaza #medycyna #zarobki #studbaza chlip chlip…. 150% średni...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 20.05.2025, 21:17:33 via Wykop
  • 0
@dddddddddddddddddd: ale się zesrałeś, dosłownie wyjaśnienie było zawarte w dalszej części komentarza: „Jest fajnie finansowo i work -life blance’owo dopiero jak skończysz specjalizację. Na specjalizacji masz na rękę 8200-8300. Ktoś mówi - spoko się da za to wyżyć. Otóż… w trakcie specjalizacji chcesz czy nie musisz uczestniczyć w różnego rodzaju kursach i szkoleniach , które kosztują tysiące złotych. Bez tego kiepski z Ciebie będzie specjalista. Nie powiem Ci ile utopiłam
  • Odpowiedz
hakeryk2
hakeryk2
19.05.2025, 12:44:09
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 19.05.2025, 13:09:35 via Wykop
  • 2
@hakeryk2: Polecam też Photopea- do amatorskich prac zawsze używałem PS CS5 i ciężko mi narzekać na to ;)
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
08.01.2025, 15:51:44
  • 27
Dopiero zacząłem a już wciąga jak bagno, uwielbiam takie gry.
Sposób narracji jest tak dobry, że dawno nie widziałem czegoś takiego w żadnej grze. Z mocnym i głupkowatym humorem, ale nie na tyle, żeby skręcał z żenady. Z rozbudowanymi liniami i opisami ale nie na tyle, żeby przytłaczały.

Ledwo z 2 godziny na razie, ale jestem zachwycony, świetny i oryginalny klimat, polskie tłumaczenie też super oddaje.
Cała wizja artystyczna jest giga spójna
krucjan - Dopiero zacząłem a już wciąga jak bagno, uwielbiam takie gry. 
Sposób narra...

źródło: temp_file85001167113332488

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 08.01.2025, 17:36:00 via Wykop
  • 0
@Rad-X:na Nintendo Switchu polecam nawet co 15 minut save’ować. Port gry jest wykonany tak sobie i co jakiś czas crashuje
  • Odpowiedz
rastafari85
rastafari85
06.01.2025, 07:22:16
  • 476
Smacznego
rastafari85 - Smacznego

źródło: image_picker_6AE1BE2A-0B93-44A5-9837-BAF13447BD99-39212-000014222B5109A2

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 06.01.2025, 16:32:09 via Wykop
  • 0
@rastafari85: aż dziwne że ich hasłem nie jest „Dostawa na wycieraczkę”
  • Odpowiedz
Bananada
Bananada
30.12.2024, 23:41:12
  • 112
Bananada

źródło: comment_16494294520xN0IPUFhrFfb6Xc2YO8B8,w400

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 31.12.2024, 05:49:58 via Wykop
  • 7
@kopek: ten zegar „30-godzinny” w Japonii wynika z marketingowego nazywania godzin nocnych, a nie innego sposobu mierzenia czasu. Także troszkę nie zabłysnąłeś
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
25.12.2024, 00:17:27
  • 15
nie wiem to już chyba ze dwa tygodnie będzie jak mnie boli coś nie wiem czy serce czy coś innego ale w miejscu serca

nigdy tak długo nie miałem tego może faktycznie się niedługo pożegnamy

w ogóle mam od jakiegoś czasu tętno bardzo przyspieszone, np teraz siedzę na krześle po prostu i mam 90-100 a normalnie dawniej miałem 50-65 podczas siedzenia

cokolwiek to jest to oby albo przeszło albo mnie zabiło byle
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 25.12.2024, 06:07:22 via Wykop
  • 0
@Teuvo: polecam diagnostykę żołądka- miałem takie objawy i się okazało że to refluks. Dużo jest osób było na SORze ze ma zawał a to była zwykła zgaga.
PS jak Cię coś boli, to puls rośnie, szczególnie jak masz takie myśli
  • Odpowiedz
Castellano
Castellano
22.12.2024, 23:31:55
  • 106
idzie 5 miesiąc związku z dziewczyną i jest idealnie. dogadujemy się na każdej płaszczyźnie bez żadnych spin i konfliktów. fajnie się dobraliśmy charakterami, że oboje jesteśmy współpracujący, nie forsujemy nic na siłę i bez zgody drugiej osoby. tacy bezkonfliktowi, nie chcący urazić drugiej strony i podchodzący z szacunkiem do niej osóbki się dobrały (。◕‿‿◕。)
#zwiazki #chwalesie
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 23.12.2024, 05:06:53 via Wykop
  • 23
@Castellano: tak samo czułem się 9 lat w swoim związku- dzisiaj jesteśmy już 2 lata po ślubie i cały czas jest tak opisujesz! Współczuję wszystkim co wylali jad i frustrację, bo na pewno mieli jakiś powód by tak zrobić (jednak przykro się to czyta bo nie życzą Ci najlepiej).
Ale ja szczerze gratuluję i trzymam za Was kciuki! (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
xionacz
xionacz
14.12.2024, 16:20:49
  • 139
#heheszki #humorobrazkowy #thermomix
xionacz - #heheszki #humorobrazkowy #thermomix

źródło: temp_file2336256967929537936

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 14.12.2024, 21:47:25 via Wykop
  • 5
@ugotowany_kamien: też tak myślałem, dopóki nie kupiłem- nie ma niczego, co bym miał w kuchni. W praktyce się przekonałem że to urządzenie jest wygodne- spoko przepisy pod ręką, 90% czynności dzieje się w garze TM. Spoko sprawa dla mnie, bo siedząc na pracy zdalnej obiad sam się robi i nie zastanawiam czy się coś nie przypali, jaki będzie kolejny krok przepisu itd. Drogie, nieobligatoryjne w kuchni, jednak wygodne
  • Odpowiedz
Yurakamisa
Yurakamisa
10.12.2024, 14:36:29
  • 7
Zatrudnili mnie do małego polskiego korpo z backgroundem korpo we Włoszech. Kaxali mi budować dział finansowy a ja tu tylko juniorem jestem i nawet nie mam dostępów do większości systemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#korposwiat #pracbaza
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mangusta13
Mangusta13
Mangusta13 10.12.2024, 16:06:39 via Wykop
  • 1
@Yurakamisa: tak z ciekawości, czemu chciałbyś zmieniać plan kont? Jak rozumiem w takim korpo dla pomniejszej spółki to tylko AP i AR pewnie będziesz musiał ogarnąć, a GL będzie z centrali. AP i AR dla Włoch to luźna sprawa ;)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking