Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Manah

Manah

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41402
  • Znaleziska 28497
  • Mikroblog 12905
  • Obserwujący 43
  • Obserwowane 24

264

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Wiedźmin 4 nie zadebiutuje przed 2028 rokiem

Kurs CD Projekt runął o ponad 7% po oficjalnej zapowiedzi dodatku Pieśni Przeszłości do Wiedźmina 3 na... 2027 rok. Rynek liczył na premierę jeszcze w tym roku. Analityk BM Banku Millennium wyjaśnia, że to opóźnienie automatycznie przesuwa premierę Wiedźmina 4 co najmniej na 2028 rok. Dziś wieczor

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:14:25
  • 105
  • #
    cdprojektred
  • #
    gamedev
  • #
    technologia
  • #
    gry
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
Manah
Manah 28.05.2026, 14:26:37 via Wykop
  • 1
Nic nie będzie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

660

Jaś Kapela nie kryje goryczy

Kapeli roi się we łbie, że jest bardziej wartościowy niż Pani na kasie

kombajnbizon
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 28.05.2026, 10:01:31
  • 175
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    lewackalogika
  • #
    heheszki
  • #
    polska
Manah
Manah 28.05.2026, 13:10:05 via Wykop
  • -1
To ten ze Szkolnej?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

37

Rośnie problem. GUS alarmuje: Polska wymiera

Rośnie problem. GUS alarmuje: Polska wymiera

Mamy 1.06 dzietności. Ile stawiacie w 2026 roku?

Wouxus
z
money.pl
dodany: 27.05.2026, 13:31:12
  • 51
  • #
    polska
  • #
    dzietnosc
  • #
    demografia
  • #
    ekonomia
  • #
    dzieci
  • #
    gospodarka
Manah
Manah 28.05.2026, 11:14:13 via Wykop
  • 0
@pawel1024: Potrzebne bykowe.
Manah
Manah 28.05.2026, 11:56:48 via Wykop
  • 2
@Basiura89: jałówkowe.
Afrobiker
Afrobiker
28.05.2026, 06:03:15
  • 279
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manah
Manah 28.05.2026, 11:12:09 via Wykop
  • 1
@Afrobiker: Materiał na żonę i matkę. Na pewno jest za czym tęsknić.
  • Odpowiedz

240

"Wpłacono zero dolarów". Potężny problem flagowego projektu Donalda Trumpa.

"Wpłacono zero dolarów". Potężny problem flagowego projektu Donalda Trumpa.

Rada Pokoju - Sztandarowa inicjatywa Donalda Trumpa mająca przynieść pokój i odbudowę na Bliskim Wschodzie utknęła w martwym punkcie.

Polasz
z
businessinsider.com.pl
dodany: 27.05.2026, 07:50:17
  • 47
  • #
    usa
  • #
    trump
  • #
    radapokoju
  • #
    polityka
Manah
Manah 28.05.2026, 10:05:59 via Wykop
  • 3
Pierwsza wpłata na radę po trzech latach. Jeszcze nie minęły trzy lata.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

652

Rada Pokoju miała ratować Gazę. Darowizny trafiły na konto do prywatnego banku

Fundusz Rady Pokoju utworzony na rzecz odbudowy Strefy Gazy pozostaje pusty. Środki nie zostały zdeponowane w Banku Światowym, lecz trafiają na konto w prywatnym banku. Wpłaty darczyńców są kierowane na rachunek w holdingu JP Morgan, przez co organizacja nie podlega zasadom transparentności obowiązu

airaG
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 27.05.2026, 18:23:56
  • 62
  • #
    polityka
Manah
Manah 28.05.2026, 03:27:00 via Wykop
  • -8
Wynika z tego tyle, że pieniądze są po prostu w banku.
JP Morgan to nie jest SKOK Wołomin.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

671

Islandia nagle chce do Unii Europejskiej. Referendum dzięki groźbom Trumpa

Islandia nagle chce do Unii Europejskiej. Referendum dzięki groźbom Trumpa

Wyspa nie ma armii i liczyła na gwarancje USA w kwestii bezpieczeństwa. Teraz Islandczycy szykują się do referendum w sprawie akcesji do UE.

Anakee
z
bankier.pl
dodany: 27.05.2026, 07:02:07
  • 148
  • #
    islandia
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    gospodarka
  • #
    ue
  • #
    usa
Manah
Manah 27.05.2026, 22:36:22 via Wykop
  • -23
Brukselczyki w ekstazie jak łatwo można sterować NPCami przez telewizor.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Photoeditor
Photoeditor
Photoeditor
27.05.2026, 09:27:04
  • 0
#kryptowaluty #bitcoin

Jaka cenę za 1 btc zobaczymy najpierw?

  • 80000$ 28.6% (20)
  • 70000$ 71.4% (50)

Oddanych głosów: 70

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manah
Manah 27.05.2026, 20:12:19 via Wykop
  • 2
@PopeLeon: pewnie bot giełdowy bada sentyment.
  • Odpowiedz
reid-vasser
reid-vasser
27.05.2026, 18:16:39
  • 1
Hejka.

Ulepiłem historię, klimat bliskiego sci-fi/cyberpunku.
Żadnych latających spodków, zamiast tego wjechałem w najmocniej grzane obecnie tematy: krypto, cyberprzemoc, niszczenie ludzi w sieci i cyfrowe patologie. Starałem się pokazać to wszystko z tej mroczniejszej, bardziej brutalnej strony.

Wstępne recenzje są bardzo pozytywne, więc przychodzę tutaj.
reid-vasser - Hejka.

Ulepiłem historię, klimat bliskiego sci-fi/cyberpunku.
Żadnych ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manah
Manah 27.05.2026, 20:07:35 via Wykop
  • 2
@reid-vasser: Wykop to społeczność biernych przegrywów więc nie spodziewaj się niczego.
Napisz coś na tagach #famemma #przegryw #mecz
  • Odpowiedz

711

Muzułmańscy imigranci wyrzucili studentów z parku. Przeszkadzało im grillowanie

Do bulwersującej sytuacji doszło w Wiedniu, gdzie studenci, chcący spędzić czas przy grillu, zostali przepędzeni przez m

PiotrPiter
z
niezalezna.pl
dodany: 27.05.2026, 14:07:37
  • 69
  • #
    wieden
  • #
    muzlmanie
Manah
Manah 27.05.2026, 18:14:20 via Wykop
  • 3
Kilku nowych wyborców skrajnej prawicy.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Manah
Manah 27.05.2026, 15:42:13
  • 0
Czy Degiro to dobry broker w 2026 roku czy lepiej otworzyć konto w XTB po prostu? Nie używałem Degiro od 2020 roku a potrzebuję kupić kilka spółek, których nie mam dostępnych w banku. W internecie niektórzy marudzą na nowy podatek od zysków kapitałowych w Belgii (od 1 stycznia 2026). Podwójne opodatkowanie rzeczywiście wyklucza dalsze korzystanie z Degiro. Z drugiej strony czytałem, że w zeszłym roku na XTB ludzie tracili pieniądze z kont.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manah
Manah
Autor
27.05.2026, 15:50:29 via Wykop
  • 0
@pawlacze123: O tym mówię. Wiesz o co chodzi.
https://wykop.pl/link/7746719/niebezpiecznik-wyjasnia-afere-wykopka-ktory-stracil-150-000-zlotych-w-xtb
@obieq 561

Niebezpiecznik wyjaśnia aferę wykopka, który stracil 150 000 złotych w XTB

więcej
  • Odpowiedz
Manah
Manah
Autor
27.05.2026, 16:22:11 via Wykop
  • 0
@Fitoplankton: No nie wiem, zastanawiam się co ktoś poleci po prostu.
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
27.05.2026, 12:17:36
  • 916
Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki.

Knajpy oszalały do reszty z cenami.

Dokąd my zmierzamy, jeżeli normalnie pracujący człowiek nie może pozwolić sobie, żeby zaprosić drugą osobę na obiad? #ekonomia
paczelok - Właśnie wróciłem z obiadu, na który zabrałem moją mamę z okazji Dnia Matki...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manah
Manah 27.05.2026, 15:46:37 via Wykop
  • 2
@paczelok: Niech mama mniej pije.
  • Odpowiedz
Manah
Manah 27.05.2026, 15:04:16
  • 4
Mam wrażenie, że ta ramka „Wybrane dla Ciebie” służy po to żeby moderacja mogła wrzucać na główną wybrane znaleziska unikając oburzenia jakie to wcześniej wywoływało. Wątpię w istnienie algorytmu. Ktoś to po prostu ręcznie wybiera.
#wykop #przemyslenia #wykopwasprzejrzal
Manah - Mam wrażenie, że ta ramka „Wybrane dla Ciebie” służy po to żeby moderacja mog...

źródło: Screenshot_20260527-170030

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawda_w_moskwie
prawda_w_moskwie
27.05.2026, 15:08:00 via Wykop
  • 3
@Manah: plan Nowy Wykop przebiega doskonale, zgodnie z ideami Rady Nowych Clickbaitów
  • Odpowiedz

310

Zwalniają 20% załogi. Polski pracodawca przegrywa z regulacjami UE i Azją

Zwalniają 20% załogi. Polski pracodawca przegrywa z regulacjami UE i Azją

Firmy działające w Polsce muszą stawiać czoła coraz większym wyzwaniom. Trudno ocenić, czemu trudniej sprostać unijnym wymogom, które wpływają na rosnące koszty prowadzenia działalności, czy konkurencji z Chin, która zalewa rynek znacznie tańszymi towarami? Jedno jest pewne, problem staje się coraz

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 26.05.2026, 13:24:10
  • 56
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    ciekawostki
  • #
    gospodarka
Manah
Manah 27.05.2026, 14:46:19 via Wykop
  • 0
Spokojnie, wy będziecie głodować ale Żukowska zawsze będzie miała na paliwo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2557

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Ostra krytyka Odysei Nolana ze strony Greków

Nowy głos w głośnej debacie - Grecy oskarżają Christophera Nolana oraz Hollywood o hipokryzję.

Victor_Manzon
z
naekranie.pl
dodany: 25.05.2026, 16:47:38
  • 446
  • #
    film
  • #
    nolan
  • #
    kino
  • #
    hollywood
  • #
    filmy
Manah
Manah 26.05.2026, 10:16:07 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

384

Wałęsa znowu narobił wstydu Polsce

Wałęsa znowu narobił wstydu Polsce

Lech Wałęsa i Jerzy Buzek odebrali w Strasburgu Europejskie Ordery Zasługi za dekady pracy na rzecz zjednoczonej Europy. | Po co się odzywał?

Poludnik20
z
facebook.com
dodany: 25.05.2026, 14:59:16
  • 220
  • #
    lechwalesa
  • #
    polityka
Manah
Manah 26.05.2026, 06:09:45 via Wykop
  • 1
Kornelia dostała odznaczenie polskie, a Wałęsa na to: „a ja sobie załatwię europejskie!” ( ͡° ͜ʖ ͡°).
A tak w ogóle kto personalnie przyznaje te odznaczenia? Śmialiście się z Nawrockiego a kto w UE dał order Wałęsie? Nawet nie wiadomo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

245

Rosja wyparowała z Zondacrypto. Co naprawdę ABW powiedziała premierowi?

Rosja wyparowała z Zondacrypto. Co naprawdę ABW powiedziała premierowi?

Z informacji przekazanych nam przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego wynika, że premier Donald Tusk wprowadził w błąd posłów i Polaków odnośnie rosyjskich powiązań Zondacrypto. To oznacza, że wbrew temu co mówił w Sejmie w grudniu i kwietniu a co potem powtarzały przychylne mu media, rząd nie ma

XeNinja
z
money.pl
dodany: 25.05.2026, 05:37:14
  • 73
  • #
    rosja
  • #
    polityka
  • #
    sejm
  • #
    bitcoin
Manah
Manah 25.05.2026, 22:31:31 via Wykop
  • 4
Rosja jest ale w PO.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

313

AI obaliło 80-letnią hipotezę Erdősa. Matematycy zweryfikowali wynik

AI obaliło 80-letnią hipotezę Erdősa. Matematycy zweryfikowali wynik

Model rozumujący OpenAI znalazł kontrprzykład do hipotezy z geometrii dyskretnej, nad którą matematycy głowili się od 1946 roku. AI skompilowało istniejące podejścia z algebraicznej teorii liczb i dokonało tego, co ludzkiemu zespołowi zajęłoby dekady. Wynik zweryfikowali czołowi matematycy.

real_scoria
z
antyweb.pl
dodany: 25.05.2026, 07:44:20
  • 127
  • #
    ai
  • #
    nauka
  • #
    matematyka
  • #
    technologia
  • #
    openai
Manah
Manah 25.05.2026, 21:27:13 via Wykop
  • 8
Pytanie czy ktoś rzeczywiście się zajmuje tymi problemami. Czy leżą na półce i raz na kilka lat ambitny śmiałek się pochyli.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3421

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie

Człowiek, który według złożonych dokumentów miałby 162 lata, otrzymał urzędowe zaświadczenie że żyje i odzyskał kamienicę.

enterprize
z
msn.com
dodany: 25.05.2026, 07:23:13
  • 303
  • #
    krakow
  • #
    kamienice
  • #
    nieruchomosci
  • #
    przekret
  • #
    afera
  • #
    oszustwo
Manah
Manah 25.05.2026, 18:16:57 via Wykop
  • -1
@wolny_kot: Polsat
Manah
Manah 25.05.2026, 18:38:53 via Wykop
  • -2
@murison: to wygląda na fragment reportażu z telewizji. Pewnie było więcej informacji.
Manah
Manah 25.05.2026, 19:44:06 via Wykop
  • -2
@murison: nie wiem dlaczego choć się domyślam.
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 34
  • Strona 7 z 34
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 16.06.2023

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 02.03.2021

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 25.03.2020

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.08.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Władca Ognia
    od 09.03.2026

    Władca Ognia

Autorskie tagi

  • #atkw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking