Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko192
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Manah

Manah

Dołączył 8 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 41316
  • Znaleziska 28433
  • Mikroblog 12883
  • Obserwujący 43
  • Obserwowane 24
  • Dodane (2407)
  • Komentowane (6689)
  • Plusowane (3787)
Manah
Manah 12.06.2026, 13:58:36
  • 5
Kołdrexpol kiedy IPO?
#gielda #spacex #gazex
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sredni_szu
sredni_szu
12.06.2026, 13:59:33 via Wykop
  • 0
@Manah: Wersapol
  • Odpowiedz
Manah
Manah 09.06.2026, 17:21:26
  • 3
Ulica w shortach.
#gielda #przegrywajzwykopem
Manah - Ulica w shortach.
#gielda #przegrywajzwykopem

źródło: Screenshot_20260609-192001

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TajnyPortfelBuffeta
TajnyPortfelBuffeta
09.06.2026, 17:27:13 via Wykop
  • 2
Normalna sprawa w lato
  • Odpowiedz
magnus_rex
magnus_rex
magnus_rex
09.06.2026, 20:54:09 via Wykop
  • 0
no właśnie, że nie o to chodzi. Jest przeświadczenie, że właśnie zaczęły się głębokie spadki i jest ogromny wolumen shortów. A to raczej sugeruje, że za chwilę będzie odbicie w górę z powrotem.


@Manah: dogłębna analiza widzę ;)
  • Odpowiedz
Manah
Manah 09.06.2026, 11:11:11
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
09.06.2026, 11:16:20 via Wykop
  • 6
@Manah: Dejontay xD
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
09.06.2026, 11:21:48 via Wykop
  • 8
@Manah: mamełe a szto ja taki dziwny
  • Odpowiedz
Manah
Manah 04.06.2026, 10:45:55
  • 0
🤯🤯🤯🤣🤣🤣
#usa #trump #israel
Manah - 🤯🤯🤯🤣🤣🤣
#usa #trump #israel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2
04.06.2026, 14:19:17 via Wykop
  • 2
@Manah: mam ogladac chlopa ogladajcego program w TV albo platforme X? jak ja nie lubie obencych gowno kanalow. To jak ogladanie jak ktos inny gra w gre
  • Odpowiedz
DrGreen_2
DrGreen_2
DrGreen_2
06.06.2026, 15:00:54 via Wykop
  • 0
@Manah: rozumiem i wiem ze czasami ciezej zobaczyc orginal niz te gowno commantary filmy, a ten pacan z tego filmu chyba jest bardzo popularny
  • Odpowiedz
Manah
Manah 03.06.2026, 23:14:46
  • 2
Figure AI prawdopodobnie oszukuje przy demonstracjach robotów. Wiele wskazuje na to, że autonomia jest bardzo ograniczona, a roboty podczas pokazów są zdalnie sterowane. Przykładowo podczas ostatniego streama robot wykonywał gesty, które wyglądały jak poprawianie zestawu VR przez operatora.
#figureai #sztucznainteligencja #technologia #ai
Manah - Figure AI prawdopodobnie oszukuje przy demonstracjach robotów. Wiele wskazuje...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kontrowersje
kontrowersje
04.06.2026, 09:06:44 via Wykop
  • 0
@Manah: nawet samo zdalne sterowanie to wielki skok w jakości działania robotów - jeśli da się tak płynnie tym sterować ręcznie to AI zrobi to jeszcze lepiej już wkrótce
A co do robota na linii produkcyjnej - trudno sobie wyobrazić, aby zostaw teleoperatora mógł tak dobrze przekazywać człowiekowi miękkość/twardość paczek, bo niby w jaki sposób
  • Odpowiedz
Manah
Manah
Autor
04.06.2026, 09:21:51 via Wykop
  • 0
aby zostaw teleoperatora mógł tak dobrze przekazywać człowiekowi miękkość/twardość paczek, bo niby w jaki sposób


@kontrowersje: Widocznie to nie jest aż tak potrzebne, operator ma doświadczenie w swoim mózgu i widzi oczami czy to paczka czy jajko i postępuje odpowiednio. Było to przerabiane już na pokazie Optimusów, które też były zdalnie sterowane i podawały ludziom kieliszki nie tłukąc ich.
  • Odpowiedz
Manah
Manah 27.05.2026, 15:42:13
  • 0
Czy Degiro to dobry broker w 2026 roku czy lepiej otworzyć konto w XTB po prostu? Nie używałem Degiro od 2020 roku a potrzebuję kupić kilka spółek, których nie mam dostępnych w banku. W internecie niektórzy marudzą na nowy podatek od zysków kapitałowych w Belgii (od 1 stycznia 2026). Podwójne opodatkowanie rzeczywiście wyklucza dalsze korzystanie z Degiro. Z drugiej strony czytałem, że w zeszłym roku na XTB ludzie tracili pieniądze z kont.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawlacze123
pawlacze123
pawlacze123
27.05.2026, 15:48:12 via Wykop
  • 8
@Manah: "Z drugiej strony czytałem, że w zeszłym roku na XTB ludzie tracili pieniądze z kont."
Jeżeli chodzi Ci o to że ludzie p------------i swoje oszczędności na CFDkach, to się zgodzę.
  • Odpowiedz
Blomex
Blomex
Blomex
27.05.2026, 16:01:58 via Wykop
  • 10
@Manah: gość nie miał 2fa, używał hasła w innych miejscach a na końcu i tak mu oddali kasę. Zakładaj xtb bo po dzisiejszych spadkach potrzebujemy nowych dawców kapitału.
  • Odpowiedz
Manah
Manah 27.05.2026, 15:04:16
  • 4
Mam wrażenie, że ta ramka „Wybrane dla Ciebie” służy po to żeby moderacja mogła wrzucać na główną wybrane znaleziska unikając oburzenia jakie to wcześniej wywoływało. Wątpię w istnienie algorytmu. Ktoś to po prostu ręcznie wybiera.
#wykop #przemyslenia #wykopwasprzejrzal
Manah - Mam wrażenie, że ta ramka „Wybrane dla Ciebie” służy po to żeby moderacja mog...

źródło: Screenshot_20260527-170030

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawda_w_moskwie
prawda_w_moskwie
27.05.2026, 15:08:00 via Wykop
  • 3
@Manah: plan Nowy Wykop przebiega doskonale, zgodnie z ideami Rady Nowych Clickbaitów
  • Odpowiedz
Manah
Manah 22.05.2026, 19:49:16
  • 0
#normictwo #gruparatowaniapoziomu
Manah - #normictwo #gruparatowaniapoziomu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manah
Manah
Autor
23.05.2026, 08:12:23 via Wykop
  • 1
@orkako: omówienie na kilku przykładach jak instynkt stadny działa na zgubę przeciętnego człowieka.
  • Odpowiedz
comanchee
comanchee
23.05.2026, 11:35:20 via Wykop
  • 0
taktyk na wieczor
  • Odpowiedz
Manah
Manah 22.05.2026, 13:26:07
  • 2
Są doniesienia, że Tesla zawarła umowę z firmą VIshay Precision Group, dostawcą urządzeń pomiarowych i sensorów do zastosowań w robotyce. Od marca, kiedy pojawił się raport na temat rzekomej umowy akcje urosły o ponad 100%. Teraz pytanie czy takie przypuszczenia mają sens i na ile Tesla będzie zależna od zewnętrznych poddostawców przy produkcji robotów, a także czy możliwa wielkość zamówień rzeczywiście może napędzić wzrost wartości firmy.

https://stocktwits.com/news-articles/markets/equity/citron-long-on-tesla-supplier-vishay-precision/chfes1KRbeJ

https://citronresearch.com/wp-content/uploads/2025/04/Citron-Research-Long-Vishay-Precision-Group.pdf
#spacex #
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
22.05.2026, 16:48:34 via Wykop
  • 1
@PopeLeon: nie ma produktu? W fabryce we Fremont zakończyli produkcję modeli S i X tylko po to żeby w jej miejscu otworzyć linie produkcji 1mln Optimusów rocznie. Ma wystartowac za kilka miesięcy.

W Texasie trwa budowa dedykowanej fabryki o wydajności 10mln Optimusów rocznie.

Ale oczywiście, budują fabrykę produktu który nie istnieje, jest nieprzydatny i nikt go nie będzie potrzebował...
Cyberdyne - @PopeLeon: nie ma produktu? W fabryce we Fremont zakończyli produkcję mod...

źródło: 1000097515

Pobierz
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
22.05.2026, 20:27:02 via Wykop
  • 0
@PopeLeon: Nie. Co to? To już istnieje? Dlaczego wózki jeszcze nie zastąpiły ludzi?
  • Odpowiedz
Manah
Manah 22.05.2026, 08:59:34
  • 2
Można połączyć #bitcoin i #spacex w jednym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wyłoniono pierwszego załoganta planowanej misji marsjańskiej. To Chińczyk Chun Wang, dowódca zeszłorocznej prywatnej misji Fram2, a wcześniej współzałożyciel spółki F2Pool wydobywającej Bitcoin. Niektórzy jednak kpią, że misja jest ogłoszona przedwcześnie i na obecnym etapie służy jedynie pompowaniu balonika przed IPO.
https://www.spacex.com/updates#first-starship-interplanetary-mission
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
22.05.2026, 09:30:13 via Android
  • 1
@Manah: jak ktoś wierzy w lot na Marsa z ludźmi w ciągu następnych 20 lat, to nic mu już nie pomoże
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
22.05.2026, 13:44:30 via Wykop
  • 5
@Manah: Za 20 lat (22/05/2046, 15:44:14 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
Manah
Manah 20.05.2026, 22:08:03
  • 3
Ponoć Tesla ukrywa postęp prac nad robotem Optimus.
#tesla #elonmusk #spacex
Manah - Ponoć Tesla ukrywa postęp prac nad robotem Optimus.
#tesla #elonmusk #spacex
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cyberdyne
Cyberdyne
20.05.2026, 22:23:48 via Wykop
  • 3
Oczywiście że ukrywa. Przecież nie zaprezentowała jeszcze gen 3 który mają od dawna gotowy.

Właśnie trwa przerabianie linii montażowej we Fremont z Tesli S i X na Optimusa. Wydajność ~1mln Optimusów rocznie. Budowana fabryka w Texasie będzie mieć wydajność +10mln rocznie.

Nie warto słuchać ogólnych kanałów o wszystkim. Typek nie ma kompletnie o tym pojęcia, nie zajmuje się tym. Zrobił szybki research pod film o tym. To cała jego wiedza. Jest masa
Cyberdyne - Oczywiście że ukrywa. Przecież nie zaprezentowała jeszcze gen 3 który maj...
  • Odpowiedz
Cyberdyne
Cyberdyne
21.05.2026, 11:16:04 via Wykop
  • 3
@eSUBA94: pewnie masz na myśli figure? Dlaczego tak uważasz? Oni muszą robić pokazówki, bo nie mają żadnych dochodów, tylko przepalają hajs. Ciągłe rundy finansowania i pokazywać postępy.

Tesla ma ponad 40mld wolnej gotówki. EBIDTa za 2025 10,5mld$. Oni nie muszą tego robić.

Ludzie kompletnie nie rozumieją działania Elona i to skąd się bierze jego sukces. On to powtarza od z-------a: prototypy są proste, duża i wydajna produkcja jest ciężka... Dlatego Tesla
  • Odpowiedz
Manah
Manah 17.05.2026, 10:25:14
  • 1
Trollowanie wykopków w Nowym Jorku ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#izrael #palestyna #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Manah
Manah 14.05.2026, 18:13:38
  • 1
U was też tak to wygląda? ktoś zapomniał o odstępie od góry 5-6 px.
#eurowizja #wykop
Manah - U was też tak to wygląda? ktoś zapomniał o odstępie od góry 5-6 px.
#eurowizj...

źródło: eurowizjawykop

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M4rcinS
M4rcinS
14.05.2026, 18:17:05 via Wykop
  • 1
ktoś zapomniał o odstępie od góry 5-6 px.


@Manah: Bo dostali tylko 2 miliony dofinansowania. Gdyby dostali 4 miliony, to by było lepiej.
M4rcinS - >ktoś zapomniał o odstępie od góry 5-6 px.

@Manah: Bo dostali tylko 2 mili...

źródło: 82be12a5bfd23ca12f7c50db5f9760fb79c2f668fdae3e3342afd3b71ec40681

Pobierz
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
14.05.2026, 18:17:45 via Wykop
  • 1
@Manah: tesz to mam
Lawsonik - @Manah: tesz to mam

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Manah
Manah 12.05.2026, 11:03:41
  • 2
Ropa się szykuje do wybicia jeszcze wyżej. Będzie 150? Trochę c-----o ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#gielda #iran #usa
Manah - Ropa się szykuje do wybicia jeszcze wyżej. Będzie 150? Trochę c-----o ( ͡° ͜ʖ...

źródło: Screenshot_20260512-130226

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

beatboxer_z_tworek
beatboxer_z_tworek
12.05.2026, 11:07:10 via Wykop
  • 13
@Manah: wczoraj czytalem ze burgery lotniskowiec zawineli z bliskiego wschodu. Czyli zrobili wielka kake i uciekli spod kulonym ogonem a teraz koszty swoich błędów rozłożą na caly swiat.
  • Odpowiedz
Mlody_mirek99
Mlody_mirek99
12.05.2026, 11:09:04 via Wykop
  • 7
@beatboxer_z_tworek: Tak a co?
  • Odpowiedz
Manah
Manah 10.05.2026, 06:06:29
  • 2
Rocket Lab spompowane na giełdzie ale na dniach będzie test Starshipa V3. Nie napalałbym się na te akcje teraz. Akcjonariusze tłumaczą sobie, że porównanie Rocket Lab do SpaceX to jak porównanie taksówki do autobusu. Rzekomo Starship ma być tym autobusem. Generalnie idea Starshipa jest taka, że ma połączyć dużą ładowność z niską ceną, a w przypadku pasażerów również z dużo większym komfortem niż mniejsze rakiety. Od akcjonariuszy Rocket Lab zupełnie inną perspektywę
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cytr0netx99
cytr0netx99
10.05.2026, 06:23:27 via Wykop
  • 8
@Manah: widziałeś kiedyś kosmos? tam wszyscy się pomieszczą i jeszcze luzu zostanie
  • Odpowiedz
nga_plz
nga_plz
11.05.2026, 14:44:38 via Wykop
  • 3
Wszyscy się bijecie o to kto lata i co wynosi a zapominacie że wynoszenie ładunku to tylko część biznesu #rklb.
  • Odpowiedz
Manah
Manah 09.05.2026, 22:35:08
  • 0
DogeCoin wygląda atrakcyjnie teraz.
#kryptowaluty #dogpill
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
10.05.2026, 05:26:24 via Android
  • 3
@Manah: tylko Muzg mógłby go uratować obrendowywując logiem pieseła rakietę na księżyc
Zresztą co to za atrakcyjna cena..
Nawet gdyby Muzg go spompował do 1$ co jest mało prawdopodobne, to byś miał x10
Teraz zapytaj siebie ile jesteś w stanie zaryzykować w takiego śmiecia ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem podlicz przyszły zysk
  • Odpowiedz
Manah
Manah 08.05.2026, 22:08:32
  • 1
Co jest z tym RKLB. Przecież jebnę zaraz.
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banzi
banzi
08.05.2026, 22:17:53 via Wykop
  • 5
@Manah: AI w kosmos czymś musi latać.
  • Odpowiedz
Obruni
Obruni
09.05.2026, 02:15:21 via Android
  • 3
@Manah: 35% dziennie to sie kiedys na szitach robiło, a teraz proszę, na rakieciorzu tez mozna. A poważniej to beka, wartość firmy po fajnych warunkach rośnie o 40% w jedną sesje :)).
  • Odpowiedz
Manah
Manah 06.05.2026, 20:29:47
  • 0
Które firmy odpowiadają za obecny rajd w Ameryce? Chyba nie mag7 bo Microsoft, Apple, Meta, Tesla, NVIDIA dzisiaj ledwo ledwo. Sam Intel? Przecież to g---o miało zdychać. Nic już nie ma sensu.
#gielda #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
06.05.2026, 20:31:41 via Wykop
  • 11
@Manah: SanDisk, AMD, Intel, Micron.
  • Odpowiedz
sometimes_yolo
sometimes_yolo
sometimes_yolo
06.05.2026, 20:31:41 via Wykop
  • 4
@Manah: https://finviz.com/map?t=sec
  • Odpowiedz
Manah
Manah 05.05.2026, 14:32:22
  • 0
Czy to jest prawda z tymi nowymi drukarkami HP, że nie wydrukujesz jak nie wykupisz subskrypcji?
https://x.com/WallStreetApes/status/2051468998689333409
#hp #kiciochpyta #drukarki #komputery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ralphs
Ralphs
05.05.2026, 14:41:42 via Android
  • 2
@Manah nie ważne czy to prawda czy nie. HP należy j---ć i nie kupować nic z tej guwno firmy bez względu na w/w pytanie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
michalek510
michalek510
05.05.2026, 15:15:40 via Wykop
  • 1
@Manah: hp teraz oferuje subskrypcje płacisz za nią a nie za tusze. Ale od nowych hp jak najdalej
  • Odpowiedz
Manah
Manah 29.04.2026, 08:27:19
  • 9
Pani Julka próbuje ostrej papryki.
#ladnapani #tyleczki
Manah - Pani Julka próbuje ostrej papryki.
#ladnapani #tyleczki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PapaDaryl
PapaDaryl
PapaDaryl
29.04.2026, 09:57:02 via Wykop
  • 1
@Manah: Mmm ciekawe czy męska maślanka by jej pomogła na tą ostrość ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 106
  • Strona 1 z 106
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 16.06.2023

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 02.03.2021

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 25.03.2020

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 02.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 23.08.2025

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder
  • Władca Ognia
    od 09.03.2026

    Władca Ognia

Autorskie tagi

  • #atkw

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking