Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko152
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Losek13

Losek13

Dołączył 7 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1836
  • Znaleziska 583
  • Mikroblog 1253
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 29
BarkaMleczna
BarkaMleczna
BarkaMleczna
21.09.2023, 07:45:40
  • 1
Szukam fajnego przepisu na jakieś mocno energetyczne ciasteczka, które wytrzymają parę dni. Przede mną tydzień wędrówek po górach i chciałabym sobie przygotować takie shoty kaloryczne. Koniecznie bez czekolady i rodzynek.
Macie cos sprawdzonego?

#pieczzwykopem #bojowkapiekarska #gory
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 21.09.2023, 10:34:11 via Android
  • 0
@BarkaMleczna może ciastka z masła orzechowego? Wytrzymają całkiem długo, a i spory zastrzyk energii z nich wyjdzie. Czekoladę albo pomiń albo zamień np. na żurawinę?
  • Odpowiedz
I.....a
I.....a
konto usunięte 21.09.2023, 08:09:11
  • 0
Ej kupiłem sobie ryzowar. w instrukcji jest napisane że ryż i wód 1:1. nie za mało? w dodatku ma taką tackę na warzywa: ile się gotuje ten ryż? kurczak niby 8 min potrzebuje. To wystarczy by kurczak doszedł równo z ryżem? #gotujzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 21.09.2023, 10:24:16 via Android
  • 0
@Itslilianka Ja mam Tefala. Do płukanego ryżu Basmati stosuję proporcję 1:1,25. Do ryżu do sushi 1:1. Jaśminowy chyba też przygotowywałem w proporcji 1:1;25, ale to było dość dawno i nie jestem pewien. Generalnie wszystko zależy od producenta sprzętu i gatunku ryżu. Tak jak poprzednicy polecam próbować i kminić po pierwszym gotowaniu.
Po sygnale z ryżowaru, że skończył gotować ryż polecam poczekać jeszcze z 10 minut, żeby cała ta para została zaabsorbowana
  • Odpowiedz
Kwan
Kwan
15.09.2023, 21:28:33
  • 685
daj plusa a w zamian narysuje twoj avatar w paincie ok?
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 15.09.2023, 22:57:15 via Wykop
  • 1
@Kwan: Też proszę ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
rzeznikmax
rzeznikmax
13.09.2023, 14:52:39
  • 208
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 13.09.2023, 23:46:08 via Wykop
  • 1
@rzeznikmax: Tak go pytaniem zaskoczył, że aż mu się animacja zresetowała.
  • Odpowiedz
larvaexotech
larvaexotech
larvaexotech
25.08.2023, 22:00:54
  • 104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 26.08.2023, 00:26:28 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Losek13
Losek13 24.08.2023, 06:28:29
  • 0
Ktoś kto się zna lub orientuje może polecić jakiś fotel ergonomiczny z Allegro w okolicach 1500 zł? Mam na tyle bon i pomyślałem żeby coś dorwać, a wybór jest tam tak ogromny, że człowiek się może nieźle naciąć na jakiś bubel.

#krzeslobiurowe #homeoffice #fotel #krzeslo #fotelbiurowy #fotelergonomiczny #biuro #ergonomia #meble
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Platinum123
Platinum123
24.08.2023, 14:31:08 via Wykop
  • 1
@Losek13: Musi być allegro? daj na pw to coś pomogę.
  • Odpowiedz
armt
armt
armt
24.08.2023, 19:46:34 via Wykop
  • 2
Ktoś kto się zna lub orientuje może polecić jakiś fotel ergonomiczny z Allegro w okolicach 1500 zł?


@Losek13: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać.

W tym budżecie mieszczą się najtańsze markowe ergonomiczne fotele z 5-letnią gwarancją:
- Nowy Styl Navigo MESH który np. z mechanizmem synchronicznym FS, siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką wylewaną 60kg/m³), oparciem siatkowym (z 70mm regulacją wysokości), podparciem
  • Odpowiedz

523

Ktoś wyrzucił szczeniaczka z czwartego piętra bloku w Poznaniu. Piesek nie żyje

Pokaż treści 18+

Ktoś wyrzucił szczeniaczka z czwartego piętra bloku w Poznaniu. Piesek nie żyje
MistrzZG
z
wlkp112.pl
dodany: 07.08.2023, 09:12:19
  • 83
  • #
    pies
  • #
    zwierzeta
  • #
    zwierzaczki
  • #
    piesel
  • #
    policja
  • #
    psy
Losek13
Losek13 07.08.2023, 18:33:45 via Wykop
  • 8
Sam kiedyś zeznawałem w podobnej sprawie w Łodzi może z 5 lat temu. Nawalona baba wypchnęła całkiem sporego psa a'la golden albo labrador przez okno kamienicy, chyba z 3 piętra. Pies przeżył bo spadł na pochylony daszek jakiejś przybudówki, odbił się i upadł na ziemię. Po wezwaniu policji i Animal Patrolu zabrali go do jakiejś kliniki. W policjancie aż się gotowało ze złości i mówił, że zrobi co się da żeby babsko
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

everybodykombinerki
everybodykombinerki
15.07.2023, 22:15:26
  • 37
Ja w temacie krakowskiego wypadku. Polecam wszystkim książkę, która ostatnio wyszła i w sumie już w pierwszej części podsumowuje taką patologię.

Ten wypadek to wygląda jakby był żywą reklamą książki.

Przeczytałem i zwolniłem, zwłaszcza w mieście i w okolicy przejść dla pieszych.

#wypadek #krakow #motoryzacja #ksiazki
everybodykombinerki - Ja w temacie krakowskiego wypadku. Polecam wszystkim książkę, k...

źródło: temp_file6580302712585043562

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 15.07.2023, 23:07:49 via Wykop
  • 20
@everybodykombinerki: Możesz napisać coś więcej? To po prostu reportaż z przykładami i wywiadami, czy jest tam jeszcze poruszona jakaś strona psychologiczna?
  • Odpowiedz

350

Najechanie na S5 - lusterka dla ozdoby - wypadek

Najechanie na S5 - lusterka dla ozdoby - wypadek

Kierowca Fiata nie używa kierunkowskazu i nie patrzy w lusterka. Podczas zmiany pasa wjeżdża z bok Volkswagena odbija się od niego i wjeżdża w tym auta autora nagrania 27.05.2023 S5 okolice Wisznia Mała

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 05.06.2023, 08:47:59
  • 154
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    kierowcy
  • #
    wypadek
Losek13
Losek13 06.06.2023, 12:11:52 via Wykop
  • 1
Swoją drogą dystans jaki kierowca VW utrzymuje do poprzedzającego samochodu też woła o pomstę do nieba.


@buont: u nas tak jest. Jak trzymasz bezpieczny dystans, to ktoś Ci się wpakuje na pas. Co się odsunę od jakiegoś auta żeby zwiększyć dystans, to ktoś to traktuje jak zaproszenie. U nas pojęcie bezpiecznej odległości chyba nie dociera do niektórych kierowców.
Losek13
Losek13 01.06.2023, 14:02:25
  • 0
Miałem niedawno okazję jechać autem z Wrocławia do Wiednia, co ważne, trasą bezpłatną (z powodów podyktowanych osiągami mojego prywatnego automobilu). Cała ta podróż pozwoliła mi na ogarnięcie tego jak wygląda sytuacja komunikacyjna u nas, w Polsce. Nie jeżdżę ani szczególnie często, ani na szczególnie długie dystanse, i pewnie pewnie nic co napiszę nie będzie żadnym odkryciem, a poza tym "to ja dzwonię", ale aż muszę się wygadać, bo nie wiem czy to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13
Autor
01.06.2023, 15:31:20 via Android
  • 0
@utede miałem na myśli budowę samego znaku, z łatwym do odróżnienia podziałem na znaki zakazu, nakazu i ostrzegawcze. W taką słoneczną pogodę jaką mamy teraz, znak drogi podporządkowanej w Czechach (biały trójkąt z cienką, czerwoną obwódką) był moim zdaniem znacznie cięższy do zauważenia, niż nasz żółto-czerwony odpowiednik.
  • Odpowiedz
sznioo
sznioo
13.05.2023, 23:46:31
  • 0
czemu tam jakiś chłop stoi z kacapską szmatą wtf
#eurowizja
sznioo - czemu tam jakiś chłop stoi z kacapską szmatą wtf
#eurowizja

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-14 014558

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 13.05.2023, 23:48:36 via Android
  • 5
@sznioo Symbol Słowacji na środku flagi qmplu.
  • Odpowiedz
Losek13
Losek13 03.02.2023, 09:36:14
  • 0
Dlaczego niektóre komentarze mają biały font, a inne czarny? Jaka jest na to zasada? Korzystam z trybu ciemnego mojego telefonu, a w aplikacji próbowałem już zarówno trybu nocnego, jak i dostosowania motywu do ustawień systemu i obie funkcje dają ten sam efekt.
#wykop #wykop20 #nowywykop
Losek13 - Dlaczego niektóre komentarze mają biały font, a inne czarny? Jaka jest na t...

źródło: wypok7D

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13
Autor
03.02.2023, 12:26:02 via Android
  • 0
@Mtsen Problem rozwiązany. Dzięki Mireczku! Teraz mogę nieprzeglądać wykopu mając tylko biały tekst na czarnym tle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Losek13
Losek13 25.01.2023, 13:44:34
  • 2
Czołem #poznan !
Czy w waszym fantastycznym mieście są jakieś knajpy z muzyką rockową/metalową na żywo? Nie zależy mi na kapelach o ponadprzeciętnych umiejętnościach - równie dobrze mogą to być zespoły lokalne i niszowe (a nawet takie bym wolał!). Chodzi mi po prostu o miejsce, w którym w weekend można kupić browarka i razem z kumplami posłuchać mocniejszej muzyki live.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13
Autor
25.01.2023, 16:49:05 via Wykop
  • 0
@venomik: Ekstra, wygląda naprawdę super! Przeglądając Google trafiłem jeszcze na Mustang Live Music Club. Może coś o nim wiesz?
  • Odpowiedz
Losek13
Losek13
Autor
25.01.2023, 22:58:33 via Wykop
  • 0
@maly1234: Na stronie u Bazyla jest informacja, że działają tylko do 31.01. Na Google już teraz są oznaczeni jako "Zamknięci na stałe". A szkoda, bo naprawdę kozacko się to miejsce prezentowało na zdjęciach i w opiniach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ejber87 dzięki za obszerną listę! Na pewno wszystkie te miejsca sobie oczytam i coś z kumplami wybierzemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
plemienne_tzytze_i_salami_suty
plemienne_tzytze_i_salami_suty
12.01.2023, 18:41:58
  • 1720
także ten, jak masz mniej niż 180cm to jesteś traktowany przez julki jako niepełnosprawny xDDD
Preludium: spotkałem się z #tinder julką na spacerek, po 15 minutach mówiła, że musi już nagle iść. Reszta na screenach.

#logikarozowychpaskow #randkujzwykopem
plemiennetzytzeisalamisuty - także ten, jak masz mniej niż 180cm to jesteś traktowany...

źródło: comment_16735489070NrSRlxLDMAU2ic5iYJKJn.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 13.01.2023, 14:33:53
  • 0
@plemienne_tzytze_i_salami_suty: Przecież to wygląda jak zarzutka. Polskie znaki zapisane są inną czcionką niż reszta znaków, przez co litery są większe i grubsze. A android korzysta z uniwersalnych fontów z cała pulą znaków diaktrycznych.
  • Odpowiedz
tylko_dresowy_styl_
tylko_dresowy_styl_
05.01.2023, 05:24:50
  • 51
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 05.01.2023, 10:21:16
  • 8
@tylko_dresowy_styl_: miałem taką sytuację dosłownie miesiąc, może dwa miesiące temu. Pies sąsiadów ujadał od września od godziny 6-7 i nie przestawał do 13-14 (robota hybrydowa here). Przez jakiś czas to tolerowałem, ale w pewnym momencie po prostu poszedłem do mieszkania obok, wytłumaczyłem jak się ma sytuacja i w zamian otrzymałem przeprosiny za hałas i podziękowania za zwrócenie uwagi. Sąsiedzi nie wiedzieli, że pies szczeka od rana, bo wychodzili do pracy,
  • Odpowiedz
o.....e
konto usunięte 06.12.2022, 07:06:49 via Android
  • 490
Sweter z jeleniem #heheszki #pdk
o.....e - Sweter z jeleniem #heheszki #pdk

źródło: comment_1670310409rGWRm0gxqRK6UMl3yZntVd.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 06.12.2022, 20:49:21
  • 0
taktyk
  • Odpowiedz
cheeseandonion
cheeseandonion
09.11.2022, 07:55:10 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1213
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Losek13
Losek13 09.11.2022, 13:01:14
  • 1
@KarmazynowyAstrofizyk: mądrego to i miło poczytać.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >
  • Lurker od dłuższego czasu, użytkownik od lat niewielu.
  • Wrocław

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.02.2021

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking