Wpis z mikrobloga

Czołem #poznan !
Czy w waszym fantastycznym mieście są jakieś knajpy z muzyką rockową/metalową na żywo? Nie zależy mi na kapelach o ponadprzeciętnych umiejętnościach - równie dobrze mogą to być zespoły lokalne i niszowe (a nawet takie bym wolał!). Chodzi mi po prostu o miejsce, w którym w weekend można kupić browarka i razem z kumplami posłuchać mocniejszej muzyki live.
  • 6
@Losek13 @muse07oo @maly1234

W Mustangu w większość dni tygodnia od 21 jest jam session, można sobie posłuchać czasami fajnego rockowego grania.
W Barocku ostatnio w czwartki i w niedziele jakieś rockowe koncerty się odbywają.
W klubie Pod minogą, zwykle w II połowie tygodnia jakieś koncerty biletowane, metal, trash.
U Bazyla chyba się skończyło, dostali wypowiedzenie umowy najmu z tego co czytałem, ostatnio organizowali jakiś koncert metalowy gościnnie w Tamie.
CK Nowe Amore
@maly1234: Na stronie u Bazyla jest informacja, że działają tylko do 31.01. Na Google już teraz są oznaczeni jako "Zamknięci na stałe". A szkoda, bo naprawdę kozacko się to miejsce prezentowało na zdjęciach i w opiniach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ejber87 dzięki za obszerną listę! Na pewno wszystkie te miejsca sobie oczytam i coś z kumplami wybierzemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)