
Były mistrz świata stracił nadzieję. "Umieram. Nie ma dla mnie ratunku"

Usłyszał od lekarzy, by zająć się pogrzebem i pożegnać z rodziną. Były mistrz świata w skoku o tyczce Tim Lobinger nie ukrywa, że to dla niego ostatnie tygodnie życia. - Nie ma ratunku - mówi były sportowiec chory na białaczkę.
z- 162
- #
- #
- #
- #
- #
- #



!["Czy mój [meksykański] strój jest obraźliwy?"](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1659429362UZ5R0cQa6raAIPUnNC3kaY,w220h142.jpg)











