Wpis z mikrobloga

@Laska69: 02:57:24 - osiągnąłem to co chciałem, czyli średnia powyzej 30km/h (jechałem na szosie, ~380m przewyższeń) oraz udało się zejść poniżej 3 godzin (w czerwcu startowałem w 1/8, czas 01:36:14 więc progress też ładnie widać). Było by pewnie lepiej gdyby nie nadmiarowe 15 kg xD i 36*C w cieniu, myślałem że się ugotuję na bieganiu.
@Laska69: W tym sezonie już chyba koniec, spróbowałbym gdzieś może jeszcze 1/8 żeby czas porównać ale nic w okolicy nie ma, a na przyszły sezon to główny cel masa w dół do normalnej wagi startowej, a jak mi nie przejdzie ochota na triathlony to może rower czasowy kupię (i wtedy pomyślę o 1/2 IM).
@Futsalista_cisowianka: Ja celuję w Malbork we wrześniu po podobno jest tam super klimat. A w przyszłym roku IM 70.3. I nie planuję roweru czasowego. Będę ostro pracował nad bieganiem bo tu najłatwiej urwać czas.
Może zacznij od lemondek. Ja kupiłem używki za 300 zł i udało mi się na aluminiowej szosie endurance mieć średnią prawie 28,5 km/h.
@Futsalista_cisowianka kurde bo myślałem żeby wystartować tak na próbę dla samego siebie, jeśli chodzi o rower i bieganie to się nie martwię, jednak jeśli chodzi o pływanie to czarno to widzę XD nie umiem technicznie, lekko pływać i to 400m to byłby dla mnie wyczyn