Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Jitsu
Jitsu

Jitsu

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3331
  • Znaleziska 2171
  • Mikroblog 1160
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 11
Kiedys_Mialem_Fejm
Kiedys_Mialem_Fejm
19.08.2021, 05:19:26
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 19.08.2021, 09:40:00
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jitsu
Jitsu
Jitsu 19.08.2021, 09:51:57
  • 2
@AleDlaczegoTak: Tłumacz sobie dalej w ten sposób, aż w końcu szarańcza przyjdzie też po ciebie.
Dziwnym trafem FATALNY stan polskich aut i zagrożenie z tego wynikające te nasze tęgie głowy mają w dupie. Po co dokładniejsze badania, większe kary?
Lepiej zamiast 1000zł wydać na zestaw nowego zawieszenia, czy zmianę łysych opon jeszcze po babci, wywalić to na mandat, co nie? A nie, chwila. Wtedy nie trafiło by do koryta i
  • Odpowiedz

3913

USA rozważa nałożenie sankcji na Warszawę

Pokaż treści 18+

USA rozważa nałożenie sankcji na Warszawę

USA rozważają nałożenie na Warszawę sankcji za przyjęcie nowelizacji ustawy medialnej. Polska ma nie otrzymać zaproszenia na organizowany światowy szczyt demokracji. Amerykanie dopuszczają także blokadę sprzedaży czołgów Abrams. Opcja atomowa: nałożenie personalnych sankcji na polskich polityków...

Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 13.08.2021, 08:42:08
  • 590
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    polska
  • #
    bekazpisu
  • #
    neuropa
Jitsu
Jitsu
Jitsu 13.08.2021, 09:47:51
  • -2
@wieczny-student: Inwestycje to nie kwestia koleżeństwa. Zatrzymanie inwestycji będzie wiązało się z przepchnięciem g---o ustawy rodem z PRL a nie z jakimiś sankcjami personalnymi. Nikt o zdrowych zmysłach nie właduje się w to bajoro po tym co pis właśnie odstawił.
elgebar
elgebar
03.08.2021, 04:51:01
  • 1208
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 03.08.2021, 12:41:36
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

944

Gigantyczne mandaty dla kierowców. W Niemczech płacą mniej

Gigantyczne mandaty dla kierowców. W Niemczech płacą mniej

W Niemczech za przekroczenie prędkości od 26-30 km/h mandat to ok. 370 zł i miesięczny zakaz prowadzenia pojazdu. W Polsce od grudnia 2021 to 1500 zł - co stanowi 53 proc. polskiej płacy minimalnej, a od 2022 roku równo połowę najniższej krajowej. W Niemczech to jedynie 5,2 proc. płacy minimalnej.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 29.07.2021, 14:31:15
  • 488
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    prawo
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    mandat
Jitsu
Jitsu
Jitsu 29.07.2021, 16:49:47
  • 82
Nie rozumiem tego, nie chcą płacić niech jeżdżą zgodnie z przepisami


@mietkomietko: Ostatnio dostałem mandat, taki z kategorii tych większych. Droga 3 pasmowa w obie strony, zjazd z autostrady, wzniesienie, a za tuż za nim znak ograniczenia do 40 (cholera wie czemu na 3 pasmowej!?) i policja prawie schowana za barierami.
Magika trzeba żeby ten znak zauważyć w porę a co dopiero spokojnie wyhamować z 90. Notabene, niebezpieczna sprawa, bo

674

Mamy już bańkę na rynku mieszkaniowym. Pęknie boleśnie

Mamy już bańkę na rynku mieszkaniowym. Pęknie boleśnie

Wg modelu do wczesnego ostrzegania stworzonego za grant NBP przez dr Czerniaka i prof. Witkowskiego rośnie bańka na rynku mieszkań. Udział fliperów w niektórych miastach przekracza już 10%, zakupy inwestycyjne to blisko połowa wszystkich transakcji. Bańka może pęknąć w 2022 roku i pęknie boleśnie.

mickpl
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 16.07.2021, 09:15:57
  • 454
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
Jitsu
Jitsu
Jitsu 16.07.2021, 15:00:11
  • 85
@rosso_corsa: Zajebiście, zamiast ciasnego i szpetnego szanghaju, masz ciasny i szpetny deptak w więźniu, bo tak to wygląda.
No żyć nie umierać, co za genialne perspektywy.
c.....a
c.....a
konto usunięte 11.07.2021, 12:24:41
  • 37
#mangowpis #anime
c.....a - #mangowpis #anime

źródło: comment_1626006280D5z7jBHrZoDvSY09fR20lk.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 11.07.2021, 15:19:13
  • 0
@ciastko_z_czekolada: Ja żem niewinny jako nieosrana łąka. Nigdy nie tykałem.
  • Odpowiedz
K.....i
K.....i
konto usunięte 30.06.2021, 03:51:31
  • 88
Musiałem zaktualizować swój protest...

#cyberpunk2077
K.....i - Musiałem zaktualizować swój protest...

#cyberpunk2077

źródło: comment_1625025086Z2n1qV2e7E9eoyLAciFeag.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 30.06.2021, 09:14:59
  • 0
@stryxh: @bachus: Biuro jest z tyłu, nie widać go z poziomu ulicy.
  • Odpowiedz
T.....k
konto usunięte 27.06.2021, 21:28:28
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 28.06.2021, 08:29:58
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Radek41
Radek41
12.06.2021, 01:40:14
  • 141
#informatyka #komputery #c---------------a #heheszki
Radek41 - #informatyka #komputery #c---------------a #heheszki

źródło: comment_1623462012TbFZwPtFNEGCq7nVE9NZ3o.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 12.06.2021, 10:00:19
  • 1
@ogrod87: xDDDDDD
Jitsu - @ogrod87: xDDDDDD

źródło: comment_1623492017VsqBUcgGrgOvcEWFdSMPyA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

582

CD Projekt RED poszukuje pracowników do "rozwoju" Cyberpunka 2077

CD Projekt RED poszukuje pracowników do "rozwoju" Cyberpunka 2077

CD Projekt RED poszukuje pracowników, którzy zajmą się łataniem gry Cyberpunk 2077, za wydanie której inni dostali już premie.

h86Ilk
z
gry-online.pl
dodany: 05.06.2021, 18:56:45
  • 194
  • #
    zainteresowania
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    heheszki
  • #
    technologia
  • #
    cyberpunk2077
Jitsu
Jitsu
Jitsu 06.06.2021, 17:56:52
  • 6
@Grooveer: Pracownicy dostali premie za całość produkcji, i to nawet spore. Po czym większość spieprzyła z tego bajzlu jak tylko dostali przelew. Tu nie chodzi o 'jakieś' premie tylko o premię za zysk. Czyli zapieprzaj ale kasy i tak nie zobaczysz bo wszystko już wydojone.

76

CD Projekt z trzy razy niższym zyskiem niż rok temu

CD Projekt z trzy razy niższym zyskiem niż rok temu

W pierwszym kwartale br. grupa CD Projekt osiągnęła wzrost przychodów sprzedażowych ze 192,97 do 197,63 mln zł, a jej zysk netto zmalał z 91,98 do 32,49 mln zł.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 31.05.2021, 15:48:08
  • 53
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
Jitsu
Jitsu
Jitsu 01.06.2021, 03:03:20
  • 6
@SebicoV: Polecam zagarać w sztandarowe tytuły konsolowe - jakieś uncharted, czy chociażby Horizon (który notabene był robiony przy znacznym udziale ludzi którzy odeszli z CDP). Ta konsola nie jest tak abstrakcyjnie słaba. Nie ma co oczekiwać raytracingu i 60fps, ale da się tam wyciągnąć naprawdę imponujące rezultaty. No ale do tego potrzeba planu, chęci, wiedzy i doświadczenia. Wszystko to CDP miało w dupie.

Gra jest wydmuszką tego co zostało obiecane, a
Kosmox30
Kosmox30
26.04.2021, 17:37:53
  • 92
Saśko mi przypomina kolegów z gimnazjum którzy wyobrażali sobie, że zrobią grę jak GTA w prawdziwym świecie że da się wejść do twojego domu, szkoły itd. a potem wyszła im krótka 2d gierka w rpg markerze, bo fajnie się tworzy rozbujane wizję tylko gorzej jakoś to zaimplementować w realnym produkcie xD
#cyberpunk2077
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 26.04.2021, 18:33:27
  • 13
@Pabbcio: Badowski to tylko symptom. Spora część kadry zarządzającej podziela jego 'styl' myślenia o ludziach i tego jak studio powinno wyglądać. Nie bez powodu znalazł się tam gdzie jest.

Ale tego nie usłyszycie.
  • Odpowiedz
Jitsu
Jitsu
Jitsu 26.04.2021, 18:48:36
  • 2
@Krabowski: Różnica jest taka że badowski to facet który faktycznie nic nie wie o zarządzaniu czy robieniu gier a ego wywalone ponad sufit. Nawet w sferze gdzie pracował (animator) był dość przeciętny.
A młoda ekipa którą on zatrudniał, czy 'szkolił' przeprowadza już w pełni skalkulową i przemyślaną patologię zarządzania w postaci mobbowania, szkalowania, deprecjonowania pracy, zmian terminów, zmian zakresu pracy, zmian godzin pracy i czego tam jeszcze sobie nie wymyślicie.
  • Odpowiedz
Jitsu
Jitsu
Jitsu 26.04.2021, 22:05:57
  • 0
@Pabbcio: Nie jest to temat na szerze forum, przynajmniej dla mnie. Ale gwarantuję że nie wpłynęło to widocznie na jego podejście do pracy i ludzi.
  • Odpowiedz
merti
merti
29.03.2021, 04:32:40
  • 122
#evergreen "zerwany" z mielizny

#gielda #biznes #gospodarka #aliexpress #kanalsueski #evergiven
merti - #Evergreen "zerwany" z mielizny

#gielda #biznes #gospodarka #aliexpress #k...

źródło: comment_1616992875Sby67sYTiPB1Pe8W43NkXS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 29.03.2021, 08:34:35
  • 3
@huanpablito: @bunkrowniema:
Tutaj jest call sign, czy tam nazwa statku.
Jitsu - @huanpablito: @bunkrowniema: 
Tutaj jest call sign, czy tam nazwa statku.

źródło: comment_1617006828qhlprVVca1vB1q36JsSmnV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
trejn
trejn
27.03.2021, 16:14:12
  • 432
#cyberpunk2077
trejn - #cyberpunk2077

źródło: comment_1616861651uzCrD5X4qy9qdpJ1HmHhMI.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 27.03.2021, 23:30:21
  • 0
@pablo397: Historia tego klauna tez jest niezwykle ciekawa. Z (przeciętnego, wg. okolicznych opini) animatora w projekcie W3 nagle trafia do zarządu jako kumpel iwinskiego, pomimo ze pół studia krzyczy pod sufit że koleś nie wie co to programowanie, programistami gardzi, a w ogóle to ma ego w------e pod niebiosa.

CP2077 to pokłosie m.in. dania temu błaznowi wolnej ręki.
  • Odpowiedz

68

Samochody przed 1998r do kasacji. Droga dla EV otwarta.

Samochody przed 1998r do kasacji. Droga dla EV otwarta.

Niektórzy zastanawiają się jak oni chcą wprowadzić samochody elektryczne kiedy obecnie samochodów jest za dużo. Na zachodzie od lat trwają rozmowy o elektrycznej motoryzacji , a pomysły polityków są proste - wstępnie pojazdy przed 1998r nie przejdą przeglądu, idą do kasacji. W ten sposób

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 25.03.2021, 08:26:28
  • 98
  • #
    europa
  • #
    francja
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    energetyka
Jitsu
Jitsu
Jitsu 26.03.2021, 00:31:12
  • 7
@jackblackcanada: @Demoliton_hammer: Moja 18 letnia fura, bez grama rdzy, grzanie dupska, klima na dwie strefy, 6 poduszek, szyberdach, nawigacja, xenony, ABS, ESP, pali 8l/100, i uj wie co jeszcze.
Spokojnie stać mnie na leasing nowego auta za cenę docelową 100-150tyś, ale zwyczajnie uważam to za idiotyzm i szkodnictwo, skoro tutaj nic, ale to nic mi nie brakuje.

@jackblackcanada: Auto na które trafiłeś było c-----e nie dlatego
Jitsu
Jitsu
Jitsu 26.03.2021, 00:36:06
  • 4
@DanielPlainview: Diesle faktycznie pluły bez DPF, ale nikt, ale nikt jakoś nie jest zainteresowany zrobić wykresu kosztów CO2 i zapylenia ale z uwzględeniem produkcji nowego auta. Obstawiam ze za wcześniej niz 5 lat się nie zamortyzuje, a to bardzo szczodry szacunek.

Plus, mało wygodny fakt o którym mało się mówi : wszelkie szacunki stopnia "EKO" nowych aut są robione biorąc pod uwagę wytyczne producenta a ten obecnie zwykle ładuje oleje
McKill
McKill
McKill
17.02.2021, 13:55:43 via Android
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 17.02.2021, 18:26:41
  • 6
@McKill: Patologia to takie posty. Patrz bohaterze czym wożę bombelki i staję na tych miejscach. Tylko się nie zesraj.
Jitsu - @McKill: Patologia to takie posty. Patrz bohaterze czym wożę bombelki i staję...

źródło: comment_1613586397PWWgesO8R1Sk6gUIpsWWO5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

5

Opony zimowe. Gdzie w Europie są obowiązkowe i na jakich zasadach?

Opony zimowe. Gdzie w Europie są obowiązkowe i na jakich zasadach?

Brak wymogu jazdy na oponach z homologacją zimową (zimowych lub całorocznych) sprawia, że w naszym klimacie w zimowe miesiące mamy dużo wypadków, stłuczek i ofiar śmiertelnych.

motofaktyPL
z
motofakty.pl
dodany: 12.02.2021, 08:21:42
  • 18
  • #
    zainteresowania
  • #
    motoryzacja
  • #
    prawo
  • #
    kierowcy
Jitsu
Jitsu
Jitsu 13.02.2021, 12:08:50
  • 0
@wykopyrek: @ostatni_lantianin: Oczywiście. Polacy najmądrzejszi. Hurr durr, mistrzowie kierownicy. Na pewno zarobić chcą na januszach, bo to taki gupi naród. Nie to co reszta cywilizowanego świata. Polak będzie zapieprzał na 10 letnich uj wie co, i jeszcze wmawiał wszystkim że to dla jego dobra po przynajmniej 'lobby nie zarobi'

Walnijcie sie wy wszyscy w puste łby.
Jitsu
Jitsu
Jitsu 13.02.2021, 22:02:11
  • 0
@wykopyrek: Nie piecze mnie absolutnie nic, średnio to odczułem. Narażanie swojego i innych zdrowia to idiotym, a ty jesteś dzbanem kolego, nie mogę tego inaczej nazwać. Majty to będziesz ty zmieniać jak się okaże że jednak zajebiste letnie od szwagra nie dały rady.
To tak jak z aquaplaningiem - wystarczy raz a dobrze.

I ponownie, wszelkie lata testów i produkcji o kant d--y potłuc, bo janusze wiedzą lepiej a wszyscy tylko
Jitsu
Jitsu
Jitsu 14.02.2021, 01:53:53
  • 0
W warunkach miejskich, jak zachowujesz normalny odstęp, to wyhamujesz nawet na stomilach. Tak jak tysiące kierowców robiło.


@wykopyrek: No tak, to dlatego dwa razy tacy zdolni jak ty władowali mi się w kufer bo typ przedemną uznał że sobie awaryjnie zahamuje przed pieszym i on hamuje, ja hamuje, a koleś za mną tylko udaje. Wszystko jasne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ładowarka sieciowa Syste z Biedronki za 10 złotych

Ładowarka sieciowa Syste z Biedronki za 10 złotych

Od tygodnia testowałem sobie ładowarkę sieciową do smartfonów / tabletów Syste z Biedronki za niespełna 10 złotych i jest całkiem ok. Czas ładowania przeciętny, nie zauważyłem by jakoś dłużej ładowała od tej którą mam od Samsunga, LG, Lenovo czy tam innych bardziej znanych marek które mam.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 21.01.2021, 12:57:11
  • 27
  • #
    biedronka
  • #
    tchnologie
  • #
    ladowarka
  • #
    syste
  • #
    usb
  • #
    telefony
Jitsu
Jitsu
Jitsu 21.01.2021, 13:22:53
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jitsu
Jitsu
Jitsu 21.01.2021, 13:30:41
  • 5
@ETM97200: Gardzę iphone'ami z uwagi na olewanie wielu aspektów technicznych na rzecz rzekomej 'wygody' i 'designu', plus antykonsumenckie praktyki.

Nie wiem skąd pomysł że pałam miłością do appla, ani tym bardziej że 'dziubię grosiki'.
Jitsu
Jitsu
Jitsu 21.01.2021, 13:31:35
  • 0
@bgjm: Ikea sprzedaje całkiem przyzwoite w parcianym oplocie.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
  • Strona 2 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.01.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 25.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.10.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking