USA rozważa nałożenie sankcji na Warszawę

USA rozważają nałożenie na Warszawę sankcji za przyjęcie nowelizacji ustawy medialnej. Polska ma nie otrzymać zaproszenia na organizowany światowy szczyt demokracji. Amerykanie dopuszczają także blokadę sprzedaży czołgów Abrams. Opcja atomowa: nałożenie personalnych sankcji na polskich polityków...
z- 590
- #
- #
- #
- #
- #













Dziwnym trafem FATALNY stan polskich aut i zagrożenie z tego wynikające te nasze tęgie głowy mają w dupie. Po co dokładniejsze badania, większe kary?
Lepiej zamiast 1000zł wydać na zestaw nowego zawieszenia, czy zmianę łysych opon jeszcze po babci, wywalić to na mandat, co nie? A nie, chwila. Wtedy nie trafiło by do koryta i