Kurde, przyszło mnie na wspomnienia, jak po spędzaniu całego dnia z laską na 3 randce, w naprawdę fajnej kawiarni, romowie, spacerach i iluzji 3 w kinie, gdzieś tak pod wieczór zapytała mnie o zaparkowane auto(stało dosłownie 2 minuty na piechotę obok). Wyobraźcie sobie, że ja zamiast ją do niego zabrać ¯\(ツ)/¯ i kontynuować po zbudowaniu romantycznej atmosfery, powiedziałem że muszę się wyspać i spadam. Cóż myślę, że wiecie jak spaliłem okazję, skoro
JUSTAPOORGUY














