Wpis z mikrobloga

#!$%@? tam, możesz dać kontakt do Julki D i tak, bo mi narobiłeś apetytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@idk_nvm: emm nie? szanuję ją, jedyne co zdradzę to z łodzi jest. a te kolczyki ma odemne, razem kupiliśmy. 50 Euro kosztowały czyli około 200 PLN.
  • Odpowiedz
  • 0
@aptitude: Spoko. Jak coś to u mnie nofap, nie ruszałem niczym. Kolczyki fajneeee, pokaż jej ten tekst, imo zabawny wyszedł. Może mamy podobne poczucie humoru xD
  • Odpowiedz
  • 2
Ogólnie to się zastanawiam zawsze kto rucha takie laski tzn mówiąc mniej wykopkowo - jaki jest jej typ xd byłem pewien, że będziemy mieli matcha tbh bo jestem dość przypakowany i ogólnie ładny xD
  • Odpowiedz
@idk_nvm: czy ja wiem, po prostu kupiłem jej na pierwszym spotkaniu. Ejj, nie doszło do stosunku! Nie jestem taki łatwy!
Jak kobieta chce mojego penisa, to musi popracować najpierw! Tak łatwo nie daje!

Ale nie tylko kupiłem jej kolczyki, ale też ochronę na iPhone bo już miała jeden booble, i chciałem ochronić jej ekran więc kupiłem i założyli od razu.

Co do pytania czy chodziliśmy? Nie wiem. Naprawdę. Nie wiem, bardziej
  • Odpowiedz
  • 1
@aptitude: spoko też miałem ostatnio opiekuńczość włączoną przy jednej dziewczynie xd i mnie rzuciła xd także tego, nie ma co za blisko się tegesować
  • Odpowiedz
  • 0
nie pamiętam kiedy nie ruchałem na pierwszej/drugiej randce xD


@idk_nvm: a kupiłem coś tylko jednej lasce z 13 które zaliczyłem w 2023 roku xD bukeit róż tej co mnie rzuciła xD
  • Odpowiedz