Wpis z mikrobloga

Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?
Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u kobiety jak czystość, niewinność, szlachetność. Taka dziewczyna nigdy nie straciła kręgosłupa moralnego, nigdy nie zrobiła nic wbrew sobie. Jest jak nierozwinięty, rzadki kwiat, który trzeba pielęgnować, żeby pokazał swoje piękno.
Wam wmówiono, że rozwiązłość, niedbanie od swoją duchowość i posiadanie stada partnerów seksualnych to coś normalnego.
Spotkajcie się kiedyś z jakąś osiemnastoletnią dziewczyną z dobrego domu. Zobaczycie, że w towarzystwie takiej osoby sami poczujecie się lepszym człowiekiem.
Ogólnie życiowo "czyści" ludzie, niezabrudzeni życiowym brudem/grzechem, są pięknymi duchowo ludźmi.
Żadna kobieta, która żyła w grzechu, była rozwiązła, żyła egoistycznie nie da wam tego co młoda dziewczyna, która nie poznała tej złej strony życia.

#duchowosc #religia #czystosc #dziewica #malzenstwo
zloty_wkret - Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od sieb...

źródło: 8gnzbx

Pobierz
  • 186
@Frezeek: synek, ale to trzeba na spokojnie przeczytać ten wpis, żeby zrozumieć.
I nie ja dorabiam taką ideologię, tylko każdy na pewnym poziomie duchowości albo rozwoju to rozumie.
Rozumiem, że dla Ciebie nie ma różnicy czy byś poślubił zużytą kobietę po 30 r.ż., z bujną przeszłością seksualną czy młodą dziewicę, której byś sam pokazywał jej świat i go odkrywał przed nią?
@zloty_wkret życiowo „czysta”, bez przejść, dziwnych akcji w sensie, że urodziła się w inkubatorze i dopiero teraz ją z niego wypuścili? a może była w stanie hibernacji no ale wtedy skąd by umiała chodzić i mówić może sprecyzuj o co ci chodzi xd bo ludzie mają przejścia od 1 dnia narodzin a dziwne akcje w rodzinie są nieuniknione także masz tu błąd logiczny
@jozef-bania:
właśnie o tę trochę naiwność chodzi. Jeden wykorzysta tę naiwność i po prostu zniszczy tę szlachetność u dziewczyny, a drugi po prostu zostanie jej mężem i będzie o nią dbać - tak w skrócie. Dużo też zależy od nas, mężczyzn. Też warto być czystym duchowo i szlachetnym i dbać o wyższe wartości. Jak dziewczyna będzie starsza i mniej naiwna, jak to napisałeś, to też to u nas zobaczy.