Wpis z mikrobloga

Bardzo dziękuję Mirkowi @ChristianHorner za podpowiedź gdzie się udać z awarią samochodu w weekend w Warszawie. Chłopacy z qserwis Gocław załatwili mi części na niedzielę godzinę 13. Tylko dzięki temu wróciłem wieczorem bezpiecznie 400km do domu.
#warszawa #mechanikasamochodowa
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 39
@pomaranczowyogorek

@neib1: nikt nie mówił ze mało wzięli xD


Jak naprawiałem ciężarówki to w niedzielę było normalne, że brałem jakieś 40-50% więcej niż w tygodniu. Czasem nawet ludzie od razu mówili, że zapłacą podwójnie byle tylko auto pojechało
  • Odpowiedz
bo każdy mówił, żeby tam nie iść, bo nacinają w #!$%@? na ceny xd


@neib1: bo każdy by chciał mieć w niedzielę zrobione a jednocześnie nikt by nie chce w niedzielę pracować, coś za coś.
  • Odpowiedz
  • 20
@ZikMiak: polecanie sobie warsztatów samochodowych to jak rozmowy starych bab o tym który dochtór jest lepszy i czego to on nie zrobił. W praktyce wszystkie dochtóry i bez tego są #!$%@? robotą po pachy, kolejki gigantyczne, a to że raz w weekend przyjechał na wizytę domową bo akurat miał dobry humor/ wolny czas to nie oznacza że będzie tak robił dla wszystkich, a "dodatkowa reklama" która niby ma pomóc, powoduje
  • Odpowiedz
@nairoht już druga osoba mi pisze to samo, jakby oni byli tylko w niedzielę otwarci. Nie. Ci ludzie nie mówili, że jest drogo jak przyjedziesz w niedzielę, tylko, że drogo xd
  • Odpowiedz