Wpis z mikrobloga

@meltdown: Wszystkie drukarki tak mają. Nie pojmuje jak to jest że wszczepiamy ludziom implanty mózgowe, ale już wyprodukowanie bezproblemowej drukarki z ludzkim UI i sterownikami nie #!$%@?ącymi się co aktualizację systemu jest poza naszym zasięgiem.
  • Odpowiedz
@meltdown Ja po wielu latach używania laserowego Samsunga teraz jak dostałem jakiegoś rzęcha od HP to po pierwszym razie korzystania z tego dziadostwa myślałem że wyrzuce tą drukarke przez okno. Niebywałe że w XXI wieku da sie robić taki sprzęt, HP i Adobe to chyba jedyne firmy którym z całego serca życze rychłego bankructwa. Nikt płakać nie będzie.
  • Odpowiedz
  • 36
Drukarka HP, drukuje, albo nie, albo drukuje pół strony, albo gniecie papier, albo drukuje miniaturę strony, albo ustawia kolejkę która się nie drukuje i której nie można usunąć
  • Odpowiedz
@meltdown: Każdy mówi o ekologii, a jakoś nikt nie zakazał prawnie produkcji drukarek HP, przecież to taki generator elektrośmieci, że ja #!$%@? #!$%@? mać, o szkodach na psychice już nie wspominam nawet
  • Odpowiedz
@assninja: A jaki masz model? Bo ja mam od kilku lat taki na tn1090/dr1090 i działa tak sobie. Używam tylko oryginalnych kaset, wymieniam bęben jak tylko trzeba i jakość wydruków dupy nie urywa.
  • Odpowiedz
laserowy brother, przyjmie nawet siki szatana zamiast tonera i grzecznie drukuje od lat


@assninja: droższa w zakupie, ale tańsza w eksploatacji, a później używkę sprzedasz, a nie drukarkę z zaschniętymi tuszami, która jest g... warta bez nich.
  • Odpowiedz
Rowniez szanuje brothera. Stery pod linucha od strzala, ani razu sie nie zaciela. Juz przeszlo rok od zakupu i uzywanie to czysta przyjemnosc. Niesamowite ze aby zrobiv cos dobrze trzeba tego po prostu nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@meltdown: Już powinna być w częściach, a nie zara. Jak mi dają drukarki za friko uszkodzone to HP i Canony idą od razu na rozbiórkę i złom, nawet nie próbuję naprawiać.
  • Odpowiedz
Ja mam Brothera dcp135 atramentowego i grzecznie służy od 2006 roku. Jak się pojemnik z gąbką na nadmiar (chyba) atramentu w 2023 roku zużył to grzecznie przyjęła wycięta z gąbki kuchennej kostkę i drukuje dalej
  • Odpowiedz
@meltdown: Mój brother, który ma drukować tylko strony czarno-białe i nic po za tym. Cuuudo. Teraz po 2 miesiącach nie używania sobie ją uruchomię i coś wydrukuje.
  • Odpowiedz