Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85824
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77354
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75894)
N331
N331
15.04.2026, 15:43:54
  • 378
Warto przypomnieć co to za typ

#polityka #bekazpisu #nawrocki
N331 - Warto przypomnieć co to za typ

#polityka #bekazpisu #nawrocki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

placebo_
placebo_
15.04.2026, 16:59:10 via Wykop
  • 52
@N331: za nazwexa zawsze plus
  • Odpowiedz
KrwawyMag
KrwawyMag
15.04.2026, 17:50:26 via Wykop
  • 56
@placebo_: Nazwex to chyba jeden z najlepszych kanałów na polskim jutubie, jeśli chodzi o walkę z dezinformacją. Szkoda, że tak mało popularny.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
15.04.2026, 12:25:59
  • 71
Ostatnio zauważyłem bardzo dużo postów fajnokremluchów o tym, że planowane są wysiedlenia Polaków i zasiedlanie Izraelczykami oraz Ukraińcami, bo w Rzeszowie wylądował Izraelski samolot xD
Fajną panikę próbują zasiać w Polskim społeczeństwie

#wojna #polska #izrael #ukraina #rosja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

feelthecool
feelthecool
feelthecool
15.04.2026, 12:27:35 via Wykop
  • 31
@CzeczenCzeczenski: a rzeczywistość jest taka że to rosjan zastępują hindusami i chińczykami:D
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
15.04.2026, 12:53:10 via Android
  • 32
@CzeczenCzeczenski: zwłaszcza że na Podkarpaciu sporo takich którzy łykają takie fejury bez popity.
  • Odpowiedz
okradzione
okradzione
15.04.2026, 15:36:02
  • 617
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
15.04.2026, 15:39:24 via Wykop
  • 106
@okradzione: Karolek nie mial kogo zatrudnic to wzial jakis kałmuków. Beka z pajaca
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
15.04.2026, 16:01:34 via iOS
  • 172
@okradzione: już wiadomo dlaczego główna zasrana pisowskimi botami
  • Odpowiedz
ater
ater
15.04.2026, 15:31:50
  • 532
Sztab Generalny 2 lata temu robił spot o dezinformacji, gdzie były urywki z filmików Sviniarskiego, a teraz Naćpan zaprasza go do pałacu i robi z niego członka rady nowych mediów.
ROSJA JUŻ TU JEST!!
#polityka #bekazbatyra #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazprawakow
ater - Sztab Generalny 2 lata temu robił spot o dezinformacji, gdzie były urywki z fi...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
15.04.2026, 15:33:10 via Wykop
  • 208
@ater: Naszego Karolka to jeszcze ktoś lubi?? Nawet Meloni go w------a z Mercosur XDD
Chlop niedawno kadencję zaczął a już kazdy ma go w uju :))))
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
15.04.2026, 15:57:12 via iOS
  • 131
@fidelio-fidelio: poza granicami kraju nikt z tym leszczem nie rozmawia
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
15.04.2026, 11:36:59
  • 114
Ludzie PiSu dostali rabaty od ludzi Orbana. Przypadek? Nie sądzę.

#bekazpisu #polityka #rosja #wegry
Jarusek - Ludzie PiSu dostali rabaty od ludzi Orbana. Przypadek? Nie sądzę.

#bekazpi...

źródło: HF7gtboW4AAsp4g

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

johann_10
johann_10
15.04.2026, 11:52:16 via Wykop
  • 74
@Jarusek: NSZZ „Solidarność” - bunkier dla starych spróchniałych pro-pisowskich boomerów wycierających sobie mordy legendą prawdziwej Solidarności
  • Odpowiedz
maniok
maniok
15.04.2026, 13:40:16 via Android
  • 2
@johann_10 u mnie w pracy jest tylko solidarność. Są przypadki że związek nie angażuje się politycznie tylko działa dla dobra pracownika.

  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
15.04.2026, 12:36:35
  • 201
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wojna #rosja #putin #wegry #orban #ankieta #pis
W każdym PiSowcu są dwa osły, którym dzisiaj jesteś?
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wojna #rosja #putin #wegry #orban #ankie...

źródło: obraz_2026-04-15_143435452

Pobierz

Którym PiSowcem dzisiaj jesteś:

  • Wygrana Orbana jest w interesie Polski 48.1% (103)
  • Tusk powinien skończyć jak Orban 51.9% (111)

Oddanych głosów: 214

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawek
zawek
15.04.2026, 12:45:48 via Wykop
  • 80
@Krs90: pisowcy biora przyklad zza oceanu w codziennym p---------u sprzecznych ze soba glupot, pewnie niedlug wejda na ten pomaranczowy poziom, ze beda sobie zaprzeczac w jednej wypowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat
15.04.2026, 14:08:03 via Wykop
  • 20
@Krs90: Ale pamiętaj LEWAGU to Czaskoski zmieniał poglądy
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
15.04.2026, 15:40:59
  • 1215
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
Autor
15.04.2026, 15:46:20 via Android
  • 1003
@ProstyKrzywy: mało tego, jest tu również Swinarski, właściciel najbardziej szurskiego i szerzącego fejki kanalu w internecie
ProstyKrzywy - @ProstyKrzywy: mało tego, jest tu również Swinarski, właściciel najbar...

źródło: 1000133560

Pobierz
  • Odpowiedz
doggaz
doggaz
15.04.2026, 15:47:09 via Wykop
  • 899
@ProstyKrzywy: niedługo nie będzie można się tutaj już śmiać z alfonsa
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
15.04.2026, 11:13:09
  • 181
#polityka Skoro według najważniejszej osoby w państwie sądy działają dobrze nie ma żadnych przeciwwskazań żeby Zbychu Ziobro z kumplem wrócili do Polski.
badreligion66 - #polityka Skoro według najważniejszej osoby w państwie sądy działają ...

źródło: 1000044266

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134
15.04.2026, 11:16:21 via Wykop
  • 96
@badreligion66: *Sądy działają dobrze tylko wtedy, kiedy ich orzeczenia są zgodne z naszą wizją. W przeciwnym wypadku należy owe orzeczenia kwestionować jednocześnie podważając niezawisłość sądów i prokuratury.
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
15.04.2026, 11:18:09 via Wykop
  • 102
@badreligion66: Typowo pisowskie podejście.
Sąd po naszej stronie - dobry, niezależny sąd.
Sąd skazuje Borowskiego - Tuskowe uje legendę za niewinność skazują!
  • Odpowiedz
TheDziobaker
TheDziobaker
TheDziobaker
15.04.2026, 11:07:53
  • 243
Ta cała drama z torem wyścigowym w Poznaniu to jest symbol szerszego zjawiska. Każda strzelnica, tor wyścigowy czy lotnisko ma ten sam problem - ludzie, którzy się pobudowali lata po tym, jak dany obiekt powstał i teraz żądają jego zamknięcia bo przeszkadza im hałas. Jestem miłośnikiem sportów lotniczych i chyba każde lotnisko, na które latam, ma ten problem. Lotniska z historią sięgającą drugiej rzeczpospolitej mogą być w każdej chwili zamknięte a niektóre
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b45ezno9hvpv
b45ezno9hvpv
15.04.2026, 11:11:09 via Wykop
  • 127
@TheDziobaker: Niby tak, ale moim zdaniem ta odpowiedzialność nie jest na ludziach, którzy się przeprowadzili i teraz chcą mieć ciszę, a bardziej na rządzących, którzy dopuszczają zabudowę w takich miejscach. Albo nie dopuszczać, albo wprowadzić jakieś dodatkowe wytyczne, że na takich działkach poziom hałasu może być wyższy.
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
15.04.2026, 11:18:35 via Wykop
  • 191
@TheDziobaker: obiekt? chłopie, teraz to ludzie sie na wieś wyprowadzają po czym robią afere że im krowy czy świnie smierdza i traktory hałasują ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
15.04.2026, 14:10:20
  • 410
HAAAAAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHA XDDDDDDDDDDDDDDD
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki #bekazpodludzi
Kieranz - HAAAAAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHA XDDDDDDDDDDDDDDD
#polityka #be...

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
15.04.2026, 14:17:42 via Wykop
  • 240
@Kieranz: krzysia stanoska bedzie zazdrosna, a tyle dla batyra zrobil
  • Odpowiedz
sosiwoczostkowe
sosiwoczostkowe
15.04.2026, 14:25:02 via Android
  • 249
@washington: Krzysio juz przygotowuje filmik o tym, ze Nawrocki zatrudnia dealera, prawda?
  • Odpowiedz
banzi
banzi
15.04.2026, 14:43:46
  • 830
Tak się robi karierę. Facet, od kacapskiej dezinformacji w Radzie Nowych Mediów Batyra

#polityka #pis #bekazpisu
banzi - Tak się robi karierę. Facet, od kacapskiej dezinformacji w Radzie Nowych Medi...

źródło: image

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

banzi
banzi
Autor
15.04.2026, 14:48:21 via Wykop
  • 393
Ja tam lubię go oglądać.


@Mariusz_z_Brighton: Wcale mnie to nie dziwi. Opis + polska flaga. Nick powinieneś zmienić na Polski Polak z polskiej polski do kompletu Wania.
banzi - >Ja tam lubię go oglądać.

@MariuszzBrighton: Wcale mnie to nie dziwi. Opis +...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
15.04.2026, 14:48:56 via Wykop
  • 511
@Mariusz_z_Brighton: Ja tez. Moze i sieje dezinformację ma pofarbowana brodę i jest ciapatym pajacem ale przynajmniej kocha Rosję XD
Polska dla Polaków I Ciapaków XD
fidelio-fidelio - @MariuszzBrighton: Ja tez. Moze i sieje dezinformację ma pofarbowan...

źródło: 1000138366

Pobierz
  • Odpowiedz
ater
ater
15.04.2026, 14:09:16
  • 894
Pan Michał Białek nie pochwalił się w jakim jest doborowym towarzystwie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Brawo
#polityka #wykop #bekazbatyra #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
ater - Pan Michał Białek nie pochwalił się w jakim jest doborowym towarzystwie ( ͡° ͜...

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
15.04.2026, 14:11:37 via Wykop
  • 302
@ater: dla tak zacnego grona odznaka się należy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
vorky - @ater: dla tak zacnego grona odznaka się należy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
polski_polak_z_polski
polski_polak_z_polski
15.04.2026, 14:14:06 via Wykop
  • 162
@ater: gacuś nawet,sama elita xd
polskipolakz_polski - @ater: gacuś nawet,sama elita xd

źródło: Adnotacja 2026-04-15 161340

Pobierz
  • Odpowiedz
ater
ater
15.04.2026, 13:54:36
  • 802
CO TO K** JEST!?
No, ale bez gostka z Dla Pieniędzy nie byłoby Batyra w Pałacu.
Robienie w ch
* ludzi i dostaje miejsce u Prezydenta (też oszusta).
Dziki Trener pewnie będzie Prezydenckiej Radzie Sportu
#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazbatyra #neuropa #4konserwy #youtube
ater - CO TO K** JEST!?
No, ale bez gostka z Dla Pieniędzy nie byłoby Batyra w Pałacu...

źródło: image

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ater
ater
Autor
15.04.2026, 13:56:48 via Wykop
  • 289
@polski_polak_z_polski: dobry kontent na Tiktoka dla Maciusiów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
15.04.2026, 13:58:43 via Android
  • 595
@ater: To jest serio ten typ? Jeżeli tak to Chryste Panie co za kompromitacja, dajcie tam jeszcze Maxa xD w ogóle faflun też idealnie się tam nadaje
Krs90 - @ater: To jest serio ten typ? Jeżeli tak to Chryste Panie co za kompromitacja...

źródło: 1000006286

Pobierz
  • Odpowiedz
Drizztek
Drizztek
Drizztek
15.04.2026, 12:22:53
  • 1183
Sukcesy, którymi regularnie chwali się PiS.

1) ukradliśmy pieniądze i jeszcze nas nie złapaliście
2) nie możecie zmienić przepisow w Polsce bo się zabetonowaliśmy
3) rządowi coś pozytywnego się nie udało (ze względu na to, że w tym przeszkodziliśmy)
4) wprowadziliście coś co sami wymyśliliśmy, ale teraz już nam się nie podoba
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
15.04.2026, 12:25:09 via Wykop
  • 783
@Drizztek: 5) ukrywamy przestępców za granicą i nie możecie ich ściągnąć
  • Odpowiedz
Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
15.04.2026, 12:29:11 via Wykop
  • 387
@Drizztek: debile, a o co chodzi?
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
15.04.2026, 11:17:15
  • 1311
XD

#nieruchomosci #polityka
Czoso - XD

#nieruchomosci #polityka

źródło: 1000056964

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cutecatboy
cutecatboy
15.04.2026, 11:25:53 via Wykop
  • 524
@Kojot2077: jeżeli dobrze pamiętam to dostał bana na wykopie, przeniósł się na twittera, tam zdobył potężny fejm i zasięgi i już na wykop nie wrócił.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
Autor
15.04.2026, 11:27:07 via Android
  • 360
@Kojot2077:

Żebym ja mógł przeklejać twitty i farmic plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
15.04.2026, 08:00:12
  • 929
#polityka Brzmi znajomo
badreligion66 - #polityka Brzmi znajomo

źródło: 1000044255

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134
15.04.2026, 08:05:52 via Wykop
  • 913
@badreligion66: U nas walczyli do końca. Oblężenie twierdzy trwało wiele dni xD
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
15.04.2026, 08:19:52 via Android
  • 386
@badreligion66: wydaje mi się że węgierskie media publiczne były bardziej strawne niż TVPiS Kurskiego.
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
15.04.2026, 05:41:57
  • 178
Śmiech na na sali normalnie boki zrywac ( ͡º ͜ʖ͡º) Maxiowi pewnie sztyca stanęła jak uslyszal ten "żart" Kaczynskiego XD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi
Bonzolog11 - Śmiech na na sali normalnie boki zrywac ( ͡º ͜ʖ͡º) Maxiowi pewnie sztyca...

źródło: 20260415_053756

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lobo
lobo
15.04.2026, 05:55:35 via Wykop
  • 116
@Bonzolog11: przecież maksiu to jeden z najbardziej aktywnych pisowskich trolli na x. Chyba tylko molski jest większym :)
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
15.04.2026, 06:11:20 via Android
  • 9
@regularne_ekspresje: ja mysle ze duzo z czarnkiem.przebywa i sie osluchal jakie takich dzwiekow xD

Na powaznie- czemu odklejke? Jak ktos cos na luzie opowiada i smieszkuje to jest okdlejony? (Pomijak temat w jakim to mowil bo nie wiem o co biega z tymi dzikami i czemu to wspominal)
  • Odpowiedz
szychun
szychun
15.04.2026, 06:35:22
  • 334
#polityka #bekazpisu oj ładne próby ocieplanie wizerunku xd w piątek u Krzysia, dziś to. Jutro mianuje ambasadorów albo powie, że sędziowie TK to jednak przyjęli ślubowanie? xddd
szychun - #polityka #bekazpisu oj ładne próby ocieplanie wizerunku xd w piątek u Krzy...

źródło: 1000017795

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szmichal
szmichal
15.04.2026, 06:37:11 via Wykop
  • 446
@szychun: a mógł zabić. Wielki człowiek zrobił totalnie to co leży w minimum jego obowiązków - podpisywanie kwitów
  • Odpowiedz
Kacpy134
Kacpy134
15.04.2026, 06:52:21 via Wykop
  • 192
@szychun: Czyli presja zadziałała. Spadające poparcie w sondażach i odrazu się Pan Prezydent wziął do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 3795
  • Strona 37 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking