Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85824
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77354
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75894)
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
15.04.2026, 06:22:20
  • 626
#polska #polityka #bekazkonfederacji
CipakKrulRzycia - #polska #polityka #bekazkonfederacji

źródło: 1000000306

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
15.04.2026, 06:27:41 via Android
  • 355
@CipakKrulRzycia: na tym na TikToku ani u Stana nie powiedzą więc się o tym w ogóle nie dowiedzą, a nawet jak dowiedzą to sobie jakoś zracjonalizują.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
15.04.2026, 06:33:55 via Android
  • 372
@galicjanin: i to jest clue problemu. Wytknąć kłamstwo prawakowi to sprawa prostsza niż wrzucenie kamienia do wody tak, by ten opadł na dół.
Problem zaczyna się w rozpowszechnianiu wiedzy na temat klamst takiego bosaka. 99 procent jego wyborców nie zobaczy sprostowania, a reszta jak wspomniałeś, jakoś sobie wytłumaczy, że obnażanie klamstw bosaka, to przecież atak na bosaka i ostatecznie będą popierać go jeszcze mocniej.
  • Odpowiedz
smutny_kojot
smutny_kojot
15.04.2026, 04:54:45
  • 610
smutny_kojot

źródło: 26675

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

marcus777
marcus777
15.04.2026, 04:59:55 via Wykop
  • 650
@smutny_kojot: dokładnie tak mówią
  • Odpowiedz
o__0
o__0
o__0
15.04.2026, 05:09:31 via Wykop
  • 884
@smutny_kojot: pszczoły przynoszą miody zgodnie z zamówieniem. Na karteczce mają napisane "miód gryczany" i przynoszą leśny
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
15.04.2026, 06:10:57
  • 646
Tumanowicz nie dość, że powielił ruskiego fejka to jeszcze jak przyszło co do czego to zachował się jak tchórz.
Co za pokemony z tej konfederacji… xD xD xD
U niego to chyba dodatkowo nazwisko zobowiązuje.

#polityka #konfederacja #polska
Sin- - Tumanowicz nie dość, że powielił ruskiego fejka to jeszcze jak przyszło co do ...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sin-
Sin-
Autor
15.04.2026, 06:16:37 via Wykop
  • 461
Zanim skasował to napisał taki post:
Sin- - Zanim skasował to napisał taki post:

źródło: IMG_8121

Pobierz
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
Autor
15.04.2026, 06:18:43 via Wykop
  • 459
Dodajmy do tego, że poseł powielał rosyjską propagandę.
Sin- - Dodajmy do tego, że poseł powielał rosyjską propagandę.

źródło: IMG_8109

Pobierz
  • Odpowiedz
animal
animal
15.04.2026, 04:18:20
  • 478
#poznan #ratujmytorpoznan
animal - #poznan #ratujmytorpoznan

źródło: 1000029875

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
15.04.2026, 05:03:17 via iOS
  • 268
@animal: niech ktoś zrobi podsumowanie, bo latają jakieś strzępki informacji i nikt nic nie wie
  • Odpowiedz
Foxbat
Foxbat
15.04.2026, 05:32:13 via Wykop
  • 324
@animal: każdy jeden opłacony przez patodeweloperucha?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
14.04.2026, 12:00:03
  • 51
wielkie zwyciestwo prawaków - jeszcze parę dni temu wrzeszczeli, że Magyar jest sterowany przez Brukselę, Niemcy i Ursulę von der Leyen a teraz wrzucają jego świeże wypowiedzi udowadniające, że ich zarzuty były z d--y wzięte ¯\(ツ)/¯
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #wegry #wybory
splinter96 - wielkie zwyciestwo prawaków - jeszcze parę dni temu wrzeszczeli, że Magy...

źródło: 1000024335

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
14.04.2026, 12:03:24 via Android
  • 8
@splinter96: "słodkie cytryny, kwaśne winogrona" xd
Oni dyskutują ze swoimi własnymi projekcjami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
14.04.2026, 12:04:57 via Android
  • 25
@splinter96: od zera do bohatera xd.
Prawak zrobi największego fikołka by udowodnić, że lewak nie miał racji.
I teraz będzie taka narracja, że lewica płacze nad poglądami kandydata, którego popierali. A prawica od początku wiedziała, że to dobry ziomek. Mimo, że jest zupełnie odwrotnie.
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
14.04.2026, 14:26:33
  • 133
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow Niby demokracja ale przykre, że w tym systemie głos profesora a głos takiej Pani waży tyle samo. Jedzie z nami lekarz?
Quardoz - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow Niby demokracja ale przykre, że w tym s...

źródło: 12121

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
14.04.2026, 14:29:14 via Wykop
  • 100
@Quardoz: jak wierzy w co widzi, to niech pokaże książkę którą widziała XD
  • Odpowiedz
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
14.04.2026, 15:04:08 via iOS
  • 76
@Quardoz: p----------a
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
14.04.2026, 12:19:01
  • 83
Ale jak Batyr z resztą pisowców zamiast „pilnować polskich spraw” polecieli sobie za nasze na Węgry wspierać Orbana to już było wszystko cacy XD

Nazwać cię hipokrytą dareczku to jak nic nie powiedzieć.

Polacy mierzą się z realnymi dramatami.


Na
donatien-de-sade - Ale jak Batyr z resztą pisowców zamiast „pilnować polskich spraw” ...

źródło: IMG_7381

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jaroty
jaroty
14.04.2026, 12:54:02 via Wykop
  • 14
@donatien-de-sade: zgadzasz się? zostaw DUŻY LAJK!
  • Odpowiedz
bbul44
bbul44
bbul44
14.04.2026, 14:35:37 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
14.04.2026, 13:21:22
  • 109
Kaczyński (PiS) i Tumanowicz (Konfederacja) rozpowiadają totalnej fejki, że Péter Magyar usmażył psa. Jak w przypadku Kaczyńskiego to norma, że kłamie bez namysłu tak w przypadku Tumanowicza to już mega hipokryzja:

#bekazkonfederacji #bekazpisu #polityka
Jarusek - Kaczyński (PiS) i Tumanowicz (Konfederacja) rozpowiadają totalnej fejki, że...

źródło: Screenshot 2026-04-14 at 15-14-55 Wybory parlamentarne 2023. Politycy Konfederacji o uboju psów. Dobromir Sośnierz nie jest pies w niczym lepszy od krowy - TVN24

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarusek
Jarusek
Autor
14.04.2026, 13:29:18 via Wykop
  • 29
https://konkret24.tvn24.pl/polityka/magyar-ugotowal-psa-w-mikrofalowce-kaczynski-i-tumanowicz-szerza-fejka-z-blogoslawienstwem-rosji-st8996739

A post dalej wisi, jak kłamać to do końca:
Jarusek - https://konkret24.tvn24.pl/polityka/magyar-ugotowal-psa-w-mikrofalowce-kacz...

źródło: Screenshot 2026-04-14 at 15-30-03 Witold Tumanowicz (@WTumanowicz) _ X

Pobierz
  • Odpowiedz
Kismeth
Kismeth
14.04.2026, 17:04:44 via Wykop
  • 11
@Jarusek: pamiętam jak konpederaści postowali na wykopie przepisy na psininę xDDDDD dopóki przekaz partii nie poszedł w drugą stronę po weekendzie.

To byli czasy.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
14.04.2026, 12:42:37
  • 62
ostatnio coś topnieje zaufanie do snusiarza
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki
splinter96 - ostatnio coś topnieje zaufanie do snusiarza
#polityka #bekazpisu #bekazp...

źródło: 1000024343

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
14.04.2026, 12:44:22 via Android
  • 149
@splinter96: spoko w 2030 i tak wygra w drugiej turze bo 51 % uda się wmówić że to jest mniejsze zło.
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
14.04.2026, 13:10:07 via Android
  • 79
@nith: spoko tych zawiedzionych postraszy się LGBT, imigrantami, robakami czy uczeniem walenia konia dzieci w szkole i zaraz zacisną zęby i zagłosują na Batyra w drugiej turze jako na mniejsze zło.
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
14.04.2026, 12:12:15
  • 108
A teraz wyobraźcie sobie, że w Polacy wybierają na Prezydenta RP kogoś takiego jak ten pseudo-kibicowski element przestępczy z Bystrzycy Kłodzkiej. Tak, tak, o to nietrudno - tak się stało w 2025 roku.

#takaprawda #bekazpisu #bekazpolakow #bekazprawakow #polityka
LoginZajetyPrzezKomornika - A teraz wyobraźcie sobie, że w Polacy wybierają na Prezyd...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
Autor
14.04.2026, 12:16:19 via Wykop
  • 77
Wyobraźcie sobie, jak słabe i śmieszne musiały być alternatywy, że Polacy kogoś takiego wybrali.


@Project_Im_Not_Going_In: Nie, była bardzo dobra, ale Polakom, analfabetom wtórnym i funkcjonalnym, zrobiono kibel z mózgu, wmawiając, że UE jest gorsza niż Rosja, zgodnie z linią Kremla, znajomość języków i dyplomacja to wada, nie zaleta, a patus z siłowni będzie nas dobrze reprezentował, a nie ośmieszał i torpedował sprawnie działanie państwa. ¯\(ツ)/¯. Nawrocki jest lustrzanym odbiciem dużej
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
Autor
14.04.2026, 12:28:11 via Wykop
  • 50
Na tym polega demokracja, że większość narzuca swoją wolę mniejszości.


@Project_Im_Not_Going_In: Na tym też polega demokracja, że można i trzeba krytykować tych, którzy wybrali taką patologię na Prezydenta RP. To obowiązek każdego Polaka patrioty.
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
14.04.2026, 14:42:03
  • 337
Kukiz przy Wiplerze to jest wzór cnót.

Ten konfiarz już dzień po przegranej Orbana twierdzi że w sumie to słabo ostatnio na tych Węgrzech się dzieje.
I on w ogóle nie był popierać Orbana.

Na kampanie tylko popatrzeć przyjechał ( ͡° ͜
nonOfUsAreFree - Kukiz przy Wiplerze to jest wzór cnót.

Ten konfiarz już dzień po pr...

źródło: Wipler zarzuca Tuskowi przekroczenie uprawnień. _Spotkamy się w sądzie_ - 0-3-10

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bujak
Bujak
14.04.2026, 14:47:52 via Wykop
  • 255
Ten konfiarz


@nonOfUsAreFree: * i pisowiec. Nie zapominajmy że wipler to wciąż pisowiec
  • Odpowiedz
kam966
kam966
14.04.2026, 16:02:48 via Android
  • 98
@nonOfUsAreFree: Wipler to jedna z najbardziej oślizgłych person w polskiej polityce. I pisze to jako wyborca konfederacji, powinni się go pozbyć już dawno
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
14.04.2026, 12:48:31
  • 198
Stwierdziłem, że zamiast trzymać jednego ETFa od grudnia i być na nim na minusie, lepiej zamknąć to nawet z tą stratą i otworzyć plan inwestycyjny, który składa się z 6 ETFów.

Teraz jestem w 6 na minusie

#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
14.04.2026, 12:55:59 via Wykop
  • 52
@Schwarzfahrer: wejdź w ETF, sprzedaj go, bo mając ETF za długo trzeba czekać na zysk, kup 6 ETFów, żeby czekać 6 x dłużej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Hidexxx
Hidexxx
14.04.2026, 12:57:22 via Wykop
  • 82
@Schwarzfahrer: dobrze że zacząłeś od ETFów bo jak teraz stracisz to jeszcze nic wielkiego a będziesz miał nauczke i już będziesz wiedział na przyszłość że prawdziwa kasa leży w CFD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
14.04.2026, 11:38:51
  • 165
Ale boli ich ten Orban. Ciągle piszą, że Węgry straciły suwerenność. Bycie "myszką" Putina to suwerenność a współpraca z Unią to dyktatura XD

ciagleloginzajety - Ale boli ich ten Orban.  Ciągle piszą, że Węgry straciły suwerenn...

źródło: temp_file7642495597268808625

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
14.04.2026, 11:39:46 via Wykop
  • 134
@ciagleloginzajety: Piszesz o babie co nie zna ojca własnych dzieci xD
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
14.04.2026, 11:42:08 via Android
  • 63
@ciagleloginzajety: ona zazdrości tym politykom, że znają rodziców własnych dzieci.
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
14.04.2026, 11:26:35
  • 149
Dwóch na jednego xD

'mierzył się' - ciekawe określenie na wycelowanie mu tyłka przez Stanowskiego.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - Dwóch na jednego xD

'mierzył się' - ciekawe określenie na wycelowanie mu t...

źródło: 1000004000

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

malin90
malin90
malin90
14.04.2026, 11:33:03 via Wykop
  • 172
@Turin89: Lista pytań Krzysztofa i Roberta:
- Jak to jest być tak zajebistym?
- Je Pan Żur? heheheh
- Ile na klatę wariaciku mordeczko?
- Ilu Pan n-----ł w najszlachetniejszych pojedynkach i w których lasach konkretnie?
- Czy jakiś grzybiarz kiedykolwiek oberwał
  • Odpowiedz
Biskupin
Biskupin
14.04.2026, 11:40:20 via Wykop
  • 153
Ale tam będzie zbiorowa masturbacja w komentarzach.
Biskupin - Ale tam będzie zbiorowa masturbacja w komentarzach.

źródło: 415519.3

Pobierz
  • Odpowiedz
fejka
fejka
14.04.2026, 14:01:45
  • 737
Szmatecki w swojej wyobraźni vs Szmatecki w rzeczywistości

#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi #heheszki
fejka - Szmatecki w swojej wyobraźni vs Szmatecki w rzeczywistości 

#polityka #bekaz...

źródło: 1000072061

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JemKredki1983
JemKredki1983
14.04.2026, 14:04:18 via Wykop
  • 126
@fejka: to iest Jungowski konflikt między ja oczekiwanym a ja rzeczywistym. Jak wskoczy mu ja idealne to zacznie donosić jak stary do urzędu bezpieczeństwa na kolegów z pisu. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
majFriend
majFriend
14.04.2026, 14:05:15 via Wykop
  • 488
@fejka:
majFriend - @fejka:

źródło: IMG_5673

Pobierz
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
14.04.2026, 14:41:53
  • 586
#polityka Może i dziadkowi wszystko się w głowie pomieszało ale to wina Tuska xD
badreligion66 - #polityka Może i dziadkowi wszystko się w głowie pomieszało ale to wi...

źródło: 1000044215

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kacpy134
Kacpy134
14.04.2026, 14:43:43 via Wykop
  • 509
@badreligion66: Ale oni mają pożar w tym ich burdelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
14.04.2026, 14:49:04 via Wykop
  • 223
@badreligion66: Ralph Loaf nie wspomni w jakich mediach była ta informacja? ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
14.04.2026, 11:40:52
  • 216
A potem się dziwić, że sądy wolno pracują jak te karły moralne zapychają kolejkę swoimi politycznymi g-pozwami.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Turin89 - A potem się dziwić, że sądy wolno pracują jak te karły moralne zapychają ko...

źródło: 1000004007

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
Autor
14.04.2026, 11:41:37 via Android
  • 337
@Turin89: najlepsze jest to, że Żurek na niekorzystnym zdjęciu i tak lepiej wygląda niż gębą Mateckiego przerobiona przez AI
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
14.04.2026, 11:47:26 via Wykop
  • 201
@Turin89: Szmatecki ma kompleksy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
sznioo
sznioo
14.04.2026, 11:09:43
  • 334
XDDDDD
#tvrepublika #polityka #bekazpisu
sznioo - XDDDDD
#tvrepublika #polityka #bekazpisu

źródło: TV - 2 (1)

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Turin89
Turin89
14.04.2026, 11:13:46 via Android
  • 108
@sznioo: gdzie wady?
  • Odpowiedz
malin90
malin90
malin90
14.04.2026, 11:19:46 via Wykop
  • 121
@sznioo: Jeśli w Republice to pewnie "Głaskać Niemca po kasku." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
odidouo1
odidouo1
14.04.2026, 11:21:11
  • 267
Afera w rodzinie, bo nie chcę ochrzcić dziecka #zalesie #rodzicielstwo
Dziadek spać nie może i każdego dnia przeżywa, że dziecko będzie wyzywane od pogan
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
14.04.2026, 11:32:56 via Wykop
  • 425
@odidouo1: kupcie temu dziecku białą sukienkę chore zwyrole, jak możecie dziadkowi serce łamać?

Weź tam odwróć kota ogonem, powiedz że ochrzcisz jak dziadek się z sąsiadem pogodzi czy coś takiego xD
  • Odpowiedz
Prukiewak
Prukiewak
Prukiewak
14.04.2026, 11:43:08 via Wykop
  • 583
@odidouo1: jeszcze pewnie "co ludzie powiedzą?", a jedynymi ludźmi którzy coś mówią są oni xD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
14.04.2026, 12:28:34
  • 642
#nieruchomosci #heheszki #polityka
Czoso - #nieruchomosci #heheszki #polityka

źródło: obraz

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korax
Korax
Korax
14.04.2026, 12:31:11 via Android
  • 303
@Czoso: Oni w tej kawalerce do wiadra srają?
  • Odpowiedz
Arivederczi
Arivederczi
14.04.2026, 12:42:15 via Wykop
  • 570
@Korax: a gdzie chcesz srac na takim metrazu? Oczywiscie, ze do wiadra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 3795
  • Strona 38 z 3795
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking