Co to ma być? To jest telewizja?
Przecież to do zaorania powinno być już dawno, nie dziwne że emeryci mają ciężko w Polsce jak cała kasa idzie na republikę xD
#heheszki #bekazpisu #polityka #bekazpodludzi #republika #bekazprawakow
Przecież to do zaorania powinno być już dawno, nie dziwne że emeryci mają ciężko w Polsce jak cała kasa idzie na republikę xD
#heheszki #bekazpisu #polityka #bekazpodludzi #republika #bekazprawakow





































#polityka #bekazpisu
źródło: a82cee8d60474a5a8793bb632a53b30acdc615add15fb7f42197f56a64c013f5,w800
PobierzChociaż z drugiej strony po co FSB, jak ludzie sami garną się do roboty i to za free.
Na wykopie pełno takich co by chcieli ruski mir, a komunę znają tylko z filmów Barei.
A nie, przepraszam. Znają komunę bo EUROKOŁCHOZ to prawdziwa komuna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dołączył 3 dni temu
to chyba jedno z tych 10 000 nowych kont które teraz będą mówić jaki Nawrocki i PiS są super