Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
J-Roc

J-Roc

Dołączył 8 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 85855
  • Znaleziska 8470
  • Mikroblog 77385
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 30
  • Dodane (45)
  • Komentowane (1415)
  • Plusowane (75925)
szychun
szychun
30.04.2026, 11:22:53
  • 417
#polityka #bekazpisu te weta Nawrockiego do ustaw typu rozwody pozasądowe to przecież może być złoto dla rządu. Przecież każdy kto podjął decyzję o rozwodzie chce szybko przez to przejść. Skoro ludzie są zgodni co do rozejścia i nie mają dzieci to po co przymuszać ludzi do życia w fikcji? Kolejne bezsensowne polityczne weto.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zjadlbym_kebaba
zjadlbym_kebaba
30.04.2026, 11:33:56 via Wykop
  • 81
@szychun: ale jest ile w polsce "katolików" którzy nawet jeśli sami chcieliby szybki rozwód, ale dla innych to grzech? Pewnie ponad 50%
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
30.04.2026, 12:08:41 via Wykop
  • 112
po co przymuszać ludzi do życia w fikcji?


@szychun: Bo ksionc i buk tak kcom!!!1!1!
  • Odpowiedz
Tumurochir
Tumurochir
30.04.2026, 12:38:43
  • 758
Snussolini uznał, że małżeństwo jest fundamentem rodziny oraz wychowania dzieci... więc zawetował ustawę umożliwiającą szybkie i polubowne rozwody dla bezdzietnych par, przez co te nadal będą musiały latami biegać po sądach xD

Ja to bym się nie ograniczał i od razu zrobił zakaz rozwodów dla wszystkich poza politykami PiS i działaczami Ordo Iuris 👍

#snussolini #nawrocki #bekazpisu #bekazprawakow #neuropa #malzenstwo
Tumurochir - Snussolini uznał, że małżeństwo jest fundamentem rodziny oraz wychowania...

źródło: HHJ2H5DW0AAuQSo

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
30.04.2026, 12:41:55 via Wykop
  • 414
@Tumurochir: Rozwody są lewackie, chyba że dotyczą prawicowego polityka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
30.04.2026, 12:43:21 via Wykop
  • 225
@Tumurochir: chyba że dotyczą prawicowego polityka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Polakmaly85: To wtedy jeszcze nawet aborcja gratis.
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
30.04.2026, 11:02:03
  • 1163
#polityka Ten co wogóle zawetował gdy co drugi pisowiec to rozwodnik xD
badreligion66 - #polityka Ten co wogóle zawetował gdy co drugi pisowiec to rozwodnik ...

źródło: 1000046061

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
30.04.2026, 11:08:04 via Wykop
  • 63
@badreligion66: prezydent właśnie dobrze zrobił, przerwał ten pisiurski proceder, powiedział: dosyć tego 🤣🤣🤣
czego nie rozumiesz lewaku
  • Odpowiedz
mayek
mayek
30.04.2026, 12:04:28 via Wykop
  • 240
co drugi pisowiec to rozwodnik


@badreligion66: Ale oni se załatwiają rozwód kościelny, czyli taki że jakby tego ślubu w ogóle nie było XD
  • Odpowiedz
JAuStURYErSE
JAuStURYErSE
30.04.2026, 11:09:27
  • 1078
Batyr: "Ochrona nie polega na ułatwianiu rozstania. Ochrona polega na wspieraniu trwałości pomimo różnych trudności." ja p-----e XDDDDDDDD "Świadomość takiej procedury – rozstania wymagającego wyłącznie kilku podpisów – zachęci do traktowania małżeństwa jedynie jako związku na próbę." XDDDDDDDDDD jezu kogoście wybrali debile
#polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SaperX
SaperX
30.04.2026, 11:13:29 via Android
  • 597
@JAuStURYErSE: proste. Liczba małżeństw spadnie jeszcze bardziej. Kto po takiej deklaracji zdecyduje się założyć sobie taką obrożę?
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
30.04.2026, 11:13:47 via Wykop
  • 882
@JAuStURYErSE: Mąż n--------a żonę / żona znęca się psychicznie nad mężem - "nie obchodzi mnie kto zaczął, macie sobie podać ręce" xD
  • Odpowiedz
gbsh
gbsh
30.04.2026, 07:02:59
  • 189
Hahaha #polityka #bekazpisu #patologia
gbsh - Hahaha #polityka #bekazpisu #patologia

źródło: IMG_0820

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jariii
Jariii
30.04.2026, 07:04:10 via Wykop
  • 143
@gbsh: Samowyruchanie.
  • Odpowiedz
wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
30.04.2026, 07:06:10 via Android
  • 183
@gbsh milion zlotych to on zaraz bedzie mial w mandatach xD
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
30.04.2026, 07:21:00
  • 245
#cargo #polska #polityka #bekazpisu
no co ten Tusk? przecież mialo upaść...
CipakKrulRzycia - #cargo #polska #polityka #bekazpisu
no co ten Tusk? przecież mialo ...

źródło: 1000000490

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aputyqorogubobytirig_Moryc-76
Aputyqorogubobytirig_Moryc-76
30.04.2026, 07:27:33 via Wykop
  • 65
@CipakKrulRzycia: Tusk się stara jak może, wstaje codziennie rano i sprawdza czy upadło kolejne przedsiębiorstwo ale starzy związkowcy bronią naszego dobra narodowego przed niemieckimi wpływami
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
30.04.2026, 07:37:59 via Wykop
  • 110
@CipakKrulRzycia: Wystarczy nie kraść czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
30.04.2026, 06:35:09
  • 318
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crocozilla
crocozilla
30.04.2026, 07:25:35 via Wykop
  • 69
@SlowSnake: podobny do Tuska
  • Odpowiedz
Placi
Placi
Placi
30.04.2026, 08:09:28 via Wykop
  • 352
@crocozilla: @ZaczynajacySieNaLitereX beka ze tak bardzo nie macie sie do czego doczepić że uroiliście sobie że Tusk jest rudy xD
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
30.04.2026, 07:11:21
  • 383
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #pis #czarnek #oze #prad
PAN PROFESUR CZARNEK będzie wspaniałym premierem.
- OZE SROZE TYLKO WYNGIEL
- TAK ZAŁOŻYŁEM PANELE ALE JE ZDEJMĘ
- ZAPRASZAM NA TRANSMISJĘ
- JEDNAK NIE ZDEJMĘ PANELI
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #pis #czarnek #oze #prad
PAN PROFESUR CZA...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jimmy_jon
jimmy_jon
jimmy_jon
30.04.2026, 07:15:20 via Wykop
  • 228
@Krs90: najgorsze jest to że, część naszego społeczeństwa to kupuje
  • Odpowiedz
Hexenbrenner
Hexenbrenner
30.04.2026, 07:38:02 via Wykop
  • 69
@na_pierwszej_linii_kas: Opłaca się ale się z tego nie cieszy. Trzeba by zapytać czy ogrzewanie ma na pompę ciepła czy na święty wielki polski wungiel.
  • Odpowiedz
Tumurochir
Tumurochir
30.04.2026, 05:54:04
  • 340
Goły nowy bus tej klasy 150 - 200 tys. zł + zabudowa i montaż bez sprzętu 150 - 400 tys. zł

Sensowny mały wóz transmisyjny z technologią 800 tys. - 1,5 mln zł

Na wóz transmisyjny Republika wyciągnęła od swoich emerytowanych widzów ponad 5,5 miliona złotych

Dobrego
Tumurochir - Goły nowy bus tej klasy 150 - 200 tys. zł + zabudowa i montaż bez sprzęt...

źródło: 1000122285

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

emptr
emptr
30.04.2026, 06:28:12 via Wykop
  • 216
@Muszewymyslec2:
emptr - @Muszewymyslec2:

źródło: w

Pobierz
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
30.04.2026, 07:00:34 via Wykop
  • 143
@Tumurochir: Knur zakłamany, resztę przejadł i przebalowal. Jak ma takich oszołomów głupich wyznawców to korzysta.🤞
  • Odpowiedz
emerald-city
emerald-city
30.04.2026, 06:07:21
  • 427
#polityka #bekazpisu
emerald-city - #polityka #bekazpisu

źródło: 1000012538

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Parker_
Parker_
30.04.2026, 06:25:48 via Wypiek
  • 299
Tam każdy ma sprawne maks pół mózgu (andruszkiewicz nawet mniej), to musi ich być dużo.
  • Odpowiedz
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
30.04.2026, 06:48:46 via Wykop
  • 169
@emerald-city: Oczami wybraźni widze wielkie tytuł na dużych portalach czy w gazetach, w stylu: Dlaczego Nawrocki ma zaplecze liczące aż 980 osób i kto za to płaci?
Ale c--j, raczej się nie doczekam ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
vulfpeck
vulfpeck
30.04.2026, 06:41:18
  • 565
#bekazpisu #bekazprawakow #gospodarka #polska #neuropa

Ryży Wuj nawet prostej instrukcji od Cioci Angeli z Niemiec nie jest w stanie wykonać.

Wszystko musi zepsuć i wsadzić kompetentnych ludzi na stanowiska.

Wstyd przed Panem Niemcem. #polityka
vulfpeck - #bekazpisu #bekazprawakow #gospodarka #polska #neuropa 

Ryży Wuj nawet pr...

źródło: 21892

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Syn_Tracza
Syn_Tracza
30.04.2026, 06:51:07 via Wykop
  • 485
@vulfpeck: Już za 1,5 roku wrócą "nieeskperci" (czyt. pisowcy złodzieje) bo eksperci nie chcą realizowac pisowskiego programu.
  • Odpowiedz
k__p
k__p
30.04.2026, 08:15:51 via Wykop
  • 75
@StdPtr: Dogadają się. Byle rudy Niemiec nie rządził, mark my words.
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
30.04.2026, 06:14:06
  • 523
Wóz transmisyjny za 5,5 mln zl powinien mniej wiecej wygladać tak. A oni kupili jakiegos dostawczaka za 100 tysiecy zl i nazywaja to wozem transmisyjnym xD Pewnie widzowie ich j----i za to ze zebrali 5,5 mln zl na woz to dla swietego spokoju kupili dostawczaka zeby sie przestali czepiac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Reszte Sakiewicz, Olechowski i Rachoń przezarli xD #polityka #bekazprawakow #bekazpisu
Bonzolog11 - Wóz transmisyjny za 5,5 mln zl powinien mniej wiecej wygladać tak. A oni...

źródło: 46h9wzjzgopkn6dcyhtcmk2n96qkx1y4

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiecCzlowiekaNierozumnego
SamiecCzlowiekaNierozumnego
30.04.2026, 06:15:06 via Wykop
  • 402
@Bonzolog11: wakacje w Monako to nie są tanie rzeczy
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
Autor
30.04.2026, 06:20:45 via Wykop
  • 196
@SamiecCzlowiekaNierozumnego: wiadomo. Frajerów trzeba golić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jabby
Jabby
30.04.2026, 05:55:32
  • 727
tzw. Efekt Czarnka.

#bekazpisu #polityka
Jabby - tzw. Efekt Czarnka. 

#bekazpisu #polityka

źródło: IMG_20260430_075357

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakrentas
Zakrentas
Zakrentas
30.04.2026, 06:38:49 via Wykop
  • 622
@Jabby: jeśli nawrockiemu na czarnku zależy to niech potani prąd o 33%, bo inaczej zostawi panele fotowoltaiczne a on tego nie chce
  • Odpowiedz
zogard
zogard
zogard
30.04.2026, 07:26:10 via Wykop
  • 210
@Jabby: czyli się opłacają panele w czasie gdy prąd jest drogi - dziękuję za sensowną rekomendację MR Czarnek
  • Odpowiedz
Tired_
Tired_
30.04.2026, 01:38:08
  • 12
#przegryw

Idę dziś do fryzjera o 13:00. Będę musiał się przez 20 minut patrzeć na siebie w lustro. Nienawidzę tego.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

U.....y
U.....y
konto usunięte 30.04.2026, 01:39:59 via Android
  • 9
@Tired_ lepiej kupić maszynkę niż płacić 50-100zl fryzjerowi
  • Odpowiedz
Relaxpls
Relaxpls
30.04.2026, 01:40:53 via Wykop
  • 4
@Tired_: ja se wczoraj maszynkę do włosów kupiłem i jadę na 0,5mm do tego nie trzeba lustra. Taki pro tip
  • Odpowiedz
matluck
matluck
30.04.2026, 03:46:08
  • 807
bemben maszyny losującej jest pusty, następuje zwolnienie blokady i rozpoczynamy losowanie perfekcyjnej bułki dla seniora
matluck - bemben maszyny losującej jest pusty, następuje zwolnienie blokady i rozpocz...

źródło: 26474

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

placebo_
placebo_
30.04.2026, 04:48:20 via Wypiek
  • 318
@matluck dla starej baby *
  • Odpowiedz
Piter85
Piter85
30.04.2026, 05:01:43 via Android
  • 478
@adam-pajac: bo sprawdzaja czy nie wczorajsze, w niektórych sklepach tak robią, to patrzą czy świeże, a czemu nie przez rękawiczkę foliową albo woreczek? Bo są tępymi dzidami.
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
30.04.2026, 00:35:59
  • 660
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qoop
qoop
30.04.2026, 00:41:25 via Wykop
  • 374
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
Autor
30.04.2026, 01:27:10 via Wykop
  • 44
@pyszniarz:
Nawet 30-tki nie mam Mordo.
Interesuje się innymi rzeczami.
Ale nie mam tiktoka.
Nie mam brokuła na głowie.
Nie pijam sojowego latte
  • Odpowiedz
szychun
szychun
29.04.2026, 15:07:57
  • 172
#polityka #bekazpisu a więc to jest granica wstydu w pisie xD
szychun - #polityka #bekazpisu a więc to jest granica wstydu w pisie xD

źródło: 1000018109

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lofi_Mrufka
Lofi_Mrufka
Lofi_Mrufka
29.04.2026, 16:08:29
  • 501
Mam wrażenie, że mycie auta w ostatnim czasie stało się jakaś p--------a sektą, autentycznie, te wszystkie detalingi prowadzą swoje social media jakby co najmniej życie ludzi ratowali, co jeden to lepszy, mądrzejszy, płyn na dzien, na noc, na zime, lato, na wyjazd na dziwki, na wyjazd na ryby, wyciąg z fiuta na tapicerkę żeby pachniało bogactwem, myj od góry, od dołu, od d--y strony bo nie umyjesz, pasta na koła, pasta na
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_ulicy_maslo_trzaslo
na_ulicy_maslo_trzaslo
29.04.2026, 16:12:03 via Android
  • 318
czemu wszystko musi być takim pajacowaniem.


@Lofi_Mrufka: $$$
  • Odpowiedz
Zweitakt
Zweitakt
Zweitakt
29.04.2026, 16:39:21 via Wykop
  • 286
Czasy dobrobytu to i wydatki nie są pierwszej potrzeby. Branża motoryzacyjna, beuty, weselna itd.
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
29.04.2026, 16:34:20
  • 273
Stanowski, kiedy wypływa kolejna afera w pis:

#stanowski #kanalzero #bekazpisu #polityka #sejm
Mariuszzuk - Stanowski, kiedy wypływa kolejna afera w pis:

#stanowski #kanalzero #be...

źródło: 1000011424

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
29.04.2026, 16:35:02 via Wykop
  • 37
@Mariuszzuk: Grillować muszę bo się uduszę
  • Odpowiedz
Fedain
Fedain
29.04.2026, 21:57:40 via Wykop
  • 2
@Kostor95: Buahahh hahahahahhahah. Nie mogę. A obetonowali się już z TK czy nie? Znajdzie się jeszcze parę miejsc gdzie ciągle śmierdzi pisem. U prezydenta na przykład :D
  • Odpowiedz
Lukaszpl18
Lukaszpl18
29.04.2026, 16:46:06
  • 195
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SamiecCzlowiekaNierozumnego
SamiecCzlowiekaNierozumnego
29.04.2026, 16:47:00 via Wykop
  • 373
@Lukaszpl18: w zdrowiu i chorobie
  • Odpowiedz
centerario
centerario
29.04.2026, 16:54:46 via Wykop
  • 206
@Famine: za młoda i za wiele możliwości, żeby nie odeszła, gdyby była starsza to może by została, ale nie ma się co dziwić, dużo życia przed nią, ja bym dziecko też zostawił i uciekł hodować świnki morskie do peru
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 3797
  • Strona 15 z 3797
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.04.2018

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking